|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 13:48:16   
thaiss
Pikca naš Matia ima tudi ta Chiccotov avto in je super zadeva....sam en kup baterij skurimouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 14:03:03   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Draja, ti si pa ziher ful garala ceu dopoldne user posted image user posted image user posted image Ananas sem ze nacela user posted image Kriz nehal bolet user posted image



uf, naporen dan je bil user posted image user posted image user posted image . Pa še "šef" pride zdajle domov, da greva skupaj po našo princesko, tko da moram fejst pohitet, če hočem kaj nardit user posted image user posted image . Zato pa sem zdaj na RR user posted image .

Glede križa - dan je še doooooooolguser posted image .

Pikca hvala za poljubčke. Pa luuuuuuuušni ste!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 14:15:52   
tinaaja
Tinaaja, a B. gre v vrtec jeseni? Si kej gledala Montessori mesto ali gre v navadnega? Me zanima kakšna je cena, ker ne bi lih samo za vrtec v službo hodilauser posted image


navaden vrtec.. bi me zanimale kaksne montessori igralne urice... ampak od une gospe, ki je sla v US, pol ni bilo nobenega glasu...

Pikca user posted image za slikice user posted image kok so res ze veliki

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu .mea.)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 14:21:55   
Dajadada
Tinaaja, če kdo ve, kaj je čakanje sem to zihr jst...prvič 10 dni, drugič 4 dni. Men ni pomagalo čist nič, nobeni sprehodi, sex, stopnice, dvigovanje itd. Ko se odločijo, da pridejo, pridejo. Verjetn ima še kakšne pomembne opravke v bušijuuser posted image . Sicer imaš pa še nekaj dni do roka...kaj bi rada prehitevalauser posted image .

Draja, lepo praznujte v troje...ups, v 4. In ja, Tim ima modre okice...po babicahuser posted image .

Anja, tvoj seznam user posted image ...mi smo siromaki...pa prav možek, da skoz neki kupujem....not me.

Čestitke še vsem, ki ste praznovali zadnje dni. Počasi smo pri koncu 2. RD-jev marčkov.

Pikca, lušna tortica...avtočki so zakon...kje si pa črke dobila?

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 16:13:15   
sezam
Živa in Jernej - vse naj naj in lepo praznovanje

user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 21:51:50   
A-N-J-A
Živa in Jernej vse najboljše za dvojkicouser posted image user posted image user posted image !
 
user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
1.4.2009 9:42:41   
blanči
Pozdravljene!

No tudi mi smo že upihnili drugo svečko. Hvala vsem za čestitke.
Čestitke in veliko smeha in zdravlja pa vsem, ki ste praznovali v zadnjih dneh!
Nekaj fotk:
Anja nabira zvončke (norice)
user posted image

darilo za RD od atija in mamice:
user posted image

mami, anja čaka, da gremo na kosilo:
user posted image

no pa sem le dočakala tortico:
user posted image



Mene pa zanima kako se že kaj odvajate od plenic? Anja gre lepo na kahlico, sploh zjutraj ko se zbudi jo dam prvo na kahlico in se veliko nalula, včasih tudi kaka. Sem jo zadjič enkrat dala na kahlo se je polulala nato pa sva oblekli sp. hlačke in sem ji razložila, da ko bo šla lulat mora iti na kahlico, a je povedala ko je že teklo in to sva trikrat ponovile in rezultat je bil vedno enak. Imate kakšno idejo kako otroku dopovedat kaj naredit preden se bo polulal?

Hvala in lep dan.





_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
1.4.2009 12:34:42   
Lejci
ojla,

Z Ines sve na bolniški in se lahko mal javim zdaj, ko spi.

In čestitke vsem marčevskim dvojkam za nazaj! Saj bi čestitala sproti, ampak nikakor ne pridem do računalnika user posted image .

Mala ma ful energije in je non stop v muvingu. Med lepim vremenom smo bili zato skoz zunaj... zdaj, ko ima kolo je sploh zakon, ker se precej daleč tudi sama pelje z njim. Sicer ji pedaliranje še dela probleme, ampak poganja ravno tok, da se pelje. Ima pa 12 colskega in če je sedež do konca dol, ji je ravno prav.

Zdej ko je bolana (gnojna angina), pa mi že mal zmanjkuje idej, kaj početi notri. Trenutno najraje reže s škarjami in lepi. 

Plenice - Ines je v glavnem brez, gor ji jo dal le med spanjem in če gremo po daljših nakupih. Tudi v vrtcu je brez. Če jo tišči, se sama sleče in gre na kahlo... in tudi četrt role wc papirja porabi po tem user posted image

Kako nam je ratalo... v bistvu se je sama odločila. In mamo velik problem pri dajanju plenice gor. Za motivacijo so pa spodnje hlačke z Nodijem, ki je njena glavna obsesija user posted image Sej mamo še kdaj kakšno nesrečo, sploh pa v vrcu, ko se ful zaigra, ampak čedalje manj.

Zadnje tedne imamo obdobe "sama", predvsem pri oblačenju in obuvanju. Rata ji oblečt spodnje hlače in hlače, ter obut se zna. Za slečt se pa ni problema.

Fotke - vse so ful luštne, itak user posted image

Nič... grem pospravljat pa se javim kaj v teh dneh user posted image


_____________________________




(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
1.4.2009 17:28:36   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: sezam


meaa, Kati - a ni možnosti, da pošlješ za pozabljeno geslo, samo da veš na kater meil si prijavljen user posted image

Evo mene user posted image . Veš Sezam, ni tako enostavno! Kle gor si zaščiten bolj kot kočevski medved user posted image . MA šalo na stran... Problem je bil v tem, da sem doma zaprosila za novo geslo, pa so mi poslali link na mail (do službenega maila ne morem dostopat od doma, ker so mi neki prenastavili). Ko sem prišla na šiht pa je bil vedno, ko sem mela minutko časa, RR under construction user posted image . No, potem ko klikneš to povezavo, ti prileti še en mail... Skratka, logistika me je zj****. Ampak zdej pa sem.ž

Ne da se mi komentirat za nazaj, sam tole pa moram, k sem se kr tresla na dan posta, ko nisem mogla user posted image . Anja, pa kaj vi mate te cunje, da boste trgovino odprli? Jst sem se pa spraševala a čem še ene kratke hlače k pa so mi že dvoje od lani še prav user posted image . No, si me pa rešila vseh dilem.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
1.4.2009 18:13:25   
Anonimen
Čestitke vsem slavljenčkom še za nazaj! user posted image

tinaaja - Navijamo! user posted image

Anja - Po šetvilu majčk, brez rokavov, s kratkimi rokavi vas pri Juretu malo šišamo - jih ima 36. user posted image Kratkih hlač pa "le" 10. Ampak imamo v sorodu skoraj same fante, tako da smo jih večina dobili. Bo pa treba sigurno še kaj dokupiti za dušo.

Fotke vaših otork so tudi fenomenalne in lepe! Sami cukri!

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
1.4.2009 20:31:14   
Sibil_
Čer!


Vse najboljše vsem za nazaj, pa še tistim parim za naprej, hehe.user posted image user posted image user posted image user posted image

V službi imam nori ritem, so me zaposlili na polno in ni časa za nič.Zadnjič sem sms od moža prebrala 3 ure za tem, ko je prišel....to daje neko sliko, kako dosti časa imam.user posted image

Tinaaja - a se kaj že dogaja?Zdaj si pa res že blizu, jaz sem obakrat prej rodila...no, vsekakor lep in hiter ter neboleč porod, saj boš ziher rodila preden se naslednjič javim.user posted image

ANJA - priznam, štet cunj ne grem, ampak po moje smo tam nekje...s tem, da moja dva vse prerasteta....user posted image

Je pa Lukas danes iz stola padel direkt na stopnico in si počez udaril nos, je takoj začelo natekat, ampak krvi je bilo pa glih za dve kapljici. Buško ima pa kar ornk, cel nosek zatečen. Pa sta šla z možem k zdravnici in njena napoved je črn nos jutri...zdaj pa čakamo kaj bo. Ampak naj ne bi bilo nič hudega.

Šibam skopat ranjenca, uživajte še naprej,LP,
Sibil RR



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
2.4.2009 10:36:12   
Dajadada
Tinaaja se je nazadnje oglasila predvčerajšnjim. A kej dogaja????

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
2.4.2009 10:51:38   
tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Tinaaja se je nazadnje oglasila predvčerajšnjim. A kej dogaja????



dogaja, dogaja.. ravno pomila hladilnik user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
2.4.2009 11:06:21   
tinaaja
pa se kavc sem spolirala ... zdaj pa hmmmm

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
2.4.2009 12:47:19   
thaiss
samna hitro, da nas dvignem malo višje....
sem razuser posted image , šef je j***

Tinaaja...zdej pa rodituser posted image

Lukas user posted image

< Sporočilo je popravil thaiss -- 2.4.2009 12:48:14 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
2.4.2009 20:55:46   
K_a_t_i
Samo ponavljam za Thaiss user posted image .

Tinaaja, kwa je zdej z Rimom? Kdaj je polna luna? user posted image

Next - tokrat pa so ekspresni - 24.3. takle čas sem oddala naročilo in danes me že čaka na pošti... (mene pa firbec, sam ni blo časa it dvigent user posted image )

Lukas, kako si?


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 6:39:06   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i


Lukas, kako si?



Lukas ima moder natečen nos in vse modro okoli oči, ma gre že na boljše. Videt je kot bi ga kdo ornk prebunkal, samo nori pa še vedno. Najboljše je obrnit tiste zaboje za igrače in gor plezat - in itak tisti šit drsi in ni stabilen, tako da samo čakam kdaj bo zgrmel dol. Načeloma imamo zdaj te zaboje v kadi, da ne more do njih. Ah ja....user posted image

Jaz sem pa v službi sama, sodelavec je zbolel in imam 12 urni delovnik, včeraj sem visela tukaj od 6ih zjutraj do 19ih.Za popuser posted image .

Kaj od Tinaaje še nič news?user posted image

Šibam, lepo se imejte,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 6:59:06   
tinaaja
Kaj od Tinaaje še nič news?user posted image


nic skrbet, v roku enega tedna po porodu boste ze obvescene.. user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 8:30:33   
draja
boga Tinaaja, te vse gnjavimo auser posted image ! damn pa ta internet in telefoniuser posted image ! Jaz se bom septembra kar nekam na samo zavlekla in rodila sama, sredi narave, brez pomoči in EAuser posted image user posted image . ja TA PRAVA jauser posted image user posted image

thaiss in Sibil upam, da se vama razmere v službi kmalu uredijo.
Pa Thaiss privoščim ti, da enkrat doživiš zmagoslavje, ko greš notri k šefu in mu daš svojo odpoved. Jaz še zdaj podoživljam njegovo faco in 40 minutno prosjačenje in obljubljanje nebesuser posted image . Ne, ne miško, nič ne verjamemuser posted image !

Lukas upam, da se nosek kmalu pozdravi. Pa kako to, da mu ga niso slikali? Je bila ziher, da ni nič zlomljeno ali počeno?

Blanči lepe fotke in luuuuuušna princeska na njih!

Dajadada daj mal napiš, kako je kaj pri vas in kako zgleda dan z dvema razgrajačemauser posted image . Sej veš, se mal pripravljamo....



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 8:33:27   
draja
aja Lejci, tvoja Ines je pa fenomen, itak! Mislim, halo, naša se še ni uspela polulat v kahlico. Nima časa ona gor sedetuser posted image . Oblačit in slačit se že poskuša, sam daleč od tega, da bi ji že čisto sami uspelo. Vi morate hitro še enega naročit, da ti ne bo preveč dolgčasuser posted image . Bravo Ines user posted image user posted image .

Erna I miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiss you user posted image !

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 10:17:39   
pocka
Daaan!

Da se še jaz malo oglasim user posted image . Mi smo super, se privajamo na nov ritem. Je pa kar pestro z dvema. Malo so nas tudi krčki začeli matrat, današnja noč je bila pestra. Me je že kar strah kaj bo,ko grem moj delat...no,bomo preživeli,še vsi so,a ne? user posted image Taja je bratca kar lepo sprejela, ga lupčka, boža...ampak vsake toliko pa prileti kak "nenameren" udarec user posted image

dajadada - tudi mene zanima kako je biti sam z dvema doma, pa kako se rihtate...daj nam kak nasvet

tinaaja - ne bom nič rekla, razen user posted image , vem kako je zdaj na koncu, ko te že vsi gnjavijo,če je že kaj...mene so tokrat začeli že en teden pred rokom klicarit
lejci - vaša je pa res že ful pridna, kaj vse zna user posted image ...mi smo nekaj časa poskušali s kahlico, je šla že lulat not, če je bila od volje...zdaj je pa že en lep čas ni niti pogledala...upamo na poletje

draja - kako je s tabo? se v redu počutiš?

thaiss - ne pusti se šefu, vprašaj ga,če je že slišal za mobbinguser posted image , pri nas so že bile odpovedi zaradi tega

sibil - za malega kaskaderja user posted image user posted image user posted image

anja - a ste že zdravi? Glede vaš zaloge cunjic pa vidim,da vam ne bo zmanjkalo, ampak vem kako je to, Taja ima tudi polno previjalno in še pol ene omare cunj, aaaampaaak mi nujno rabimo še kaj, že gledam next kaj bi naročila.user posted image

kati - a tako hitro se dobi od next-a? Mi bomo verjetno zdaj v kratkem naročali, ampak sem ful v dilemi katero številko vzeti 2-3 ali 3-4.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 11:03:27   
Dajadada
Hej Pocka, lepo, da si se oglasila.

Tinaaja, aha, pucaš...pametno...pol itak ne bo cajtauser posted image . Ko sem jaz prišla iz P, je blo vse nastlan domauser posted image ...igrače, cunje...možek kao ni imel časa pospravljatuser posted image . Itak da sem se najprej tega lotila, da smo imel kam stopituser posted image .

Mi se kar lepo rihtamo, tako da se nič ne bojte punce. Je čisto tako kot pravijo...pri drugem ne kompliciraš več toliko in vse narediš z levo roko, ker pač že veš kako in kaj. Je pa veliko manj časa za "bluzenje", moraš biti ful organizirana...timing v nulouser posted image . Če smo vsi 4 skupaj, sploh ni problem. Če sem pa sama z obema, pol je pa mal težje...posebej skuhat, al pa zvečer kopanje in uspavanjeuser posted image . Ampak nam tudi to uspeva...nekakouser posted image . Lažje bi bilo, če bi bil nejc že bolj samostojen...zato ga ful probamo navadit, da bi vse kar lahko naredil sam. Njemu je pa najlažje rečt mami (po)magi user posted image . Je pa tudi neizmerno luštno, tako da bi se takoj spet enako odločila. Sta že zdej ful povezana in se vidi, da se imata ful rada. Igramo se skupaj, pravzaprav vse delamo skupaj, tako da midva z možekom samo čakava, da pride čas, ko bova lahko vmes mal stran skočila, pa se bosta onadva zamotla, brez moje ali njegove družbe. Ker Nejc se noče sam igrat...njega mora skoz nekdo gledat, mu pomagat, se podajat, z njim brcat žogo, gradit hišo, sestavljat...ne da ne bi znal, ampak noče bit sam.
Imam pa tudi srečo, da je Tim priden in je z njim malo "dela", Nejc pa tudi malo bolj uboga kot pred časom...samo občasno ga še meče. Zdaj ima fazo MOJE JE.user posted image



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 11:06:01   
thaiss
Dober dan, končno imamo lep velik sonček, upam da bo tudi vikend tak, da gremo na kak izlet!


IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kaj od Tinaaje še nič news?user posted image


nic skrbet, v roku enega tedna po porodu boste ze obvescene.. user posted image


komi čakamouser posted image


Thaiss privoščim ti, da enkrat doživiš zmagoslavje, ko greš notri k šefu in mu daš svojo odpoved. Jaz še zdaj podoživljam njegovo faco in 40 minutno prosjačenje in obljubljanje nebesuser posted image . Ne, ne miško, nič ne verjamemuser posted image !
iz tvojih ust v božja ušesa, ampak res!! To kar ta moj šef izvaja je pravi mobing. Danes ga na srečo ni, mi vsaj petka ne bo pokvaril!!

thaiss - ne pusti se šefu, vprašaj ga,če je že slišal za mobbinguser posted image , pri nas so že bile odpovedi zaradi tega

popiša se moj šef na mobing...kdo mu pa lahko da odpoved???user posted image

bravo Ines za suho ritouser posted image  user posted image  Matia doma včasih vpraša za lulat, ampak raje neuser posted image  V trgovini pa mu je najbolj fency hlače dol povleč in MAMA DIOS (nisem več MADONAuser posted image ) KAKAU...user posted image user posted image


Erna I miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiss you user posted image !
ku ku kje si???



pocka lepo te je brat, me veseli da je Taja lepo sprejela bratca, upam da vas kje srečam zdej ko bojo lepa vremena.
aja, če boš kej pri nextu naročala bi s epriklopla zraven. Pomoje je velikost 2-3 uredu



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 11:13:52   
thaiss
naša najmlajša marčevka NIKA praznuje danes 2. rojstni dan
VSE NAJBOLJŠE!!

user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 11:50:49   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
pocka lepo te je brat, me veseli da je Taja lepo sprejela bratca, upam da vas kje srečam zdej ko bojo lepa vremena.
aja, če boš kej pri nextu naročala bi s epriklopla zraven. Pomoje je velikost 2-3 uredu


Za next ni problema, samo mojega čakam,da mi da kartico to pa traaaajaaaauser posted image , he he on že ve zakajuser posted image user posted image .

Mogoče se pa res kaj srečamo, sicer mi smo bolj po Luciji in Portorožu...ta vikend se zna zgodit,da bomo šli kaj dol.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?