|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 12:47:03   
A-N-J-A
Jaz se še nisem odločila če sploh bom naročila, ker kot Tinaaja ne rabimo ničuser posted image .Bom še mal premislilauser posted image .

Tejčica tudi od mene vse naj, najuser posted image user posted image

Mea madona končno! Kam ste se pol selili?Sem že Tjašo spraševala če te kaj vidiuser posted image , pa je rekla da ne.A si telefonsko tud zamenjala, daj pokliči kaj!!!!!

Aja Sibil cifre so iste kot Osh Kosh, če sem ti kaj pomagala, od H&M-a mi nimamo bog ve kaj tko da tko ne morem primerjat.

< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 27.3.2009 12:49:09 >

(odgovor članu .mea.)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 16:46:35   
K_a_t_i
Jst sam na brzino - tud sem geslo zgubila pa iz domačga računalnika ne morem dostopat user posted image . Kle mam pa še cookie (na šiht) in gre -> cifre od Nexta - 2-3 leta je velikost 98 - primerljivo s H&M.

Šibam domov, lep vikend želim!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 7:44:49   
A-N-J-A
Naš Bor je včeri prišel domov z vročinouser posted image , celo noč je kuhal 38,5.Zdele je še kr ok, sam nos ma zabasan.Je*eš ekolostrum, nam zgleda nič ne pomagauser posted image .

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 8:21:36   
draja
Bogi Boruser posted image . Milijon pikapok, da se kmalu pozdraviš!

Jaz sem tudi sita bolezni. V bistvu se mi že meša od njih. Poletje, kje si???????

Meaa lepo da si se spet javilauser posted image user posted image user posted image . Zdaj pa se daj mal večkrat, velja?

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 9:47:45   
tinaaja
Tele bolezni so user posted image

Upam, da bo samo enodnevna virozica pri Boru user posted image

Draja, ste vi ok?

Meaa .. ja zgubljena dusa se je javila user posted image Vidim, da se vedno pridno nakupujes user posted image Kot nekateri drugi tukaj hahaha user posted image A ste sli na svoje? Fax laufa?

Mi smo s trga, moja mobilnost se manjsa iz dneva v dan user posted image No brina je ze pojedla svoje sobotno tradicionalno "trg" malico - od oliv, korenja, suhih sliv, redkvic,... user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 11:28:38   
A-N-J-A
Bor postaja mal tečen, mogoče tud zato ker je mogu mal cunje probavatuser posted image .

Glede Nexta- sem že vse preštudirala kaj bom nabavila pol sem šla pa vseeno gledat kaj sploh imamo za poleti in rezultat:
Ela 31 majic s k.rokavi, oz. brez rokavov
     20 kr.hlač in kiklc
     5 oblekic
     3 3/4 hlače

Bor 20 majic kr.rokav, oz. brez rokava
      17 kr. hlač
       3 3/4 hlače
A RABMO ŠE KAJ????????????????????????

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 12:33:26   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Bor postaja mal tečen, mogoče tud zato ker je mogu mal cunje probavatuser posted image .

Glede Nexta- sem že vse preštudirala kaj bom nabavila pol sem šla pa vseeno gledat kaj sploh imamo za poleti in rezultat:
Ela 31 majic s k.rokavi, oz. brez rokavov
    20 kr.hlač in kiklc
    5 oblekic
    3 3/4 hlače

Bor 20 majic kr.rokav, oz. brez rokava
     17 kr. hlač
      3 3/4 hlače
A RABMO ŠE KAJ????????????????????????


OMG ... no jaz se bliz nisem temu user posted image morda res rabim narocit pri next user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak OCITNO rabita cevlje user posted image user posted image user posted image tko da - kdaj narocas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 12:37:50   
A-N-J-A
Ja čevlje pa res rabita, pa še kakšne 3/4 hlačeuser posted image .Mogoče se pa Meai prištulimuser posted image Ma ne vemuser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 14:47:02   
Pikca
Živjo,

najprej vse naj naj Tejčici in vsem slavljenčkom, ki sem jih vmes zamudila!

Meaa, smo te že pogrešali, še kaj se oglasi!

Tudi jaz sem se navdušila nad Nextom (pa Živa tudi). Bo treba kaj naročit, vidim, da smo proti Eli in Boru pravi siromakiuser posted image user posted image user posted image

Pozdravčke vsem, se odpravljamo na en RD... zvečer imam pa še obletnico s sošolci iz OŠ.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
28.3.2009 21:19:49   
A-N-J-A
Saj da ne boste mislile da je vse to novouser posted image .Eli so recimo prav vse hlače od 1 leta naprej pol se pa nabere.Za Bora pa tud nisem ziher, če mu je glih vse prav, sem mal po občutku štimalauser posted image .

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
29.3.2009 17:38:33   
sezam
Anja - kako Bor? Še vročina?

tejčica -  vse naj naj user posted image

meaa, Kati - a ni možnosti, da pošlješ za pozabljeno geslo, samo da veš na kater meil si prijavljen user posted image

next - luštne zadeve user posted image

Evo, mi smo včeraj dali čez še zadnjo fešto za naše mulčke
user posted image

Dons spobavata nove igrače user posted image

Drugače je pa en len dan. Smo bili danes pri tašči na kosilu user posted image  

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 8:17:09   
tinaaja
Pikapola - srecno pot user posted image ce pa ste ze gor, pa upam,d a ste dobro potovali user posted image

joj kok sta velika tvoja lepotca  sezam user posted image

se kaj ? nic, jaz vedrim doma user posted image klicem v rim, a ni odgovora user posted image bom sla mal v shopping ko oddam B v varstvo, za razvedrilo user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 10:07:45   
thaiss
Jutro

vreme za se zjokat, dežuje že od včerajuser posted image
Noč je bila katastrofalna, skos je neki jokal, stokal, pa da ga buba zobek... še tri 5ke pa smo fertikuser posted image

anja pikapoke za Bora, upam da je že boljšeuser posted image

tinaaja dej se mal po štengah gor-dol sprehajaj, mogoče pa bo kejuser posted image ...šoping je tudi good idea

jaz sem se za danes že nadelala, tako da mam zdej cajt čvekatuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 16:39:43   
dskubin
tinaaja dej se mal po štengah gor-dol sprehajaj, mogoče pa bo kej

pa počepaj in Brino dviguj, pa peglaj, mene je v drugo to pregnalo, sem šla malodane s peglezom v roki rodit user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 17:53:15   
tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

tinaaja dej se mal po štengah gor-dol sprehajaj, mogoče pa bo kej

pa počepaj in Brino dviguj, pa peglaj, mene je v drugo to pregnalo, sem šla malodane s peglezom v roki rodit user posted image


po stengah hodim pri varuski.. na sprehodu sem bila. brino itak dvigujem non stop. likam pa jaz ne sploh at all... moja sramna kost rabi ornk remont, boli za znoret user posted image any other idea? razen cakanja in sexa (kar ne smeva zaradi antibotikov)


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 17:53:20   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
vreme za se zjokat, dežuje že od včerajuser posted image

jao, jao, pa nič kaj prida napoved za cel teden user posted image

pa Matia user posted image  za zobek, pri naslednjih pa čimmanj bolečin

tinajaa - stopnice gor, stopnice dol user posted image user posted image . Upam da se punca čimprej odloči, da hoče spoznat sestrico user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 18:05:24   
tinaaja
Jao stopnice... a pol kar novo sramno kost narocim user posted image

Thais .. pri nas je ena spicka prve petke zunaj, rokice ima itak skoz v ustih, vcasih prste obeh rok. prav bogec je, ampak se dobro drzi user posted image Upam, da cim prej opravimo s temi petkami.. Ker pri ans bodo pol dost kmal spet enke na vrsti user posted image user posted image

dez - ce bo slo tkole naprej, bomo imeli spet kaksne zeleznike user posted image kriza res...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
30.3.2009 18:06:02   
dskubin
Sam čakaš, brez peglanja in sexa - viš, zato ste pa še doma user posted image

Ah ne, sej maste še cajt, meni je rekla G na zadnjem pregledu, da še 1 teden ne bo nič, čez 6 ur sem pa rodila. Prtoževat se lahko začneš šele ene 2 tedna čez rok, ampak želim ti, da ne bi tolk dolgo čakala in da se princeska čimprej odloči, da vas pride spoznat.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 9:48:39   
erna14
user posted image user posted image  

živa vse naj naj za 2 svečko,bodi se naprej pridna pupa,pa mamici in očku  tudi cestitke

< Sporočilo je popravil erna14 -- 31.3.2009 9:50:30 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 9:57:33   
thaiss
Živa in Jernej vse najboljše za 2. rojstni dan!!!
 
user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 12:13:57   
draja
Hvala za čestitke!

Vse najboljše Jerneju in seveda moji zlati ljubici user posted image user posted image user posted image user posted image

Praznovali smo že v nedeljo, danes pa praznuje v vrtcu, pol pa bomo še mi trije se malo crkljali skupaj.

Sezam spet ena luuuuuuuuušna slikica tvojih dveh sončkov!

Anja uf, lahko samo upaš, da bo dolgo, vroče poletje, da bosta vse ponosilauser posted image . Naši Živi so tudi prav lanske poletne oblekiceuser posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 12:29:07   
tinaaja
Draja, ti si pa ziher ful garala ceu dopoldne user posted image user posted image user posted image Ananas sem ze nacela user posted image Kriz nehal bolet user posted image

Ziva in Jernej - vse najboljse za dve svecki user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 13:07:40   
erna14
user posted image user posted image

jernej tudi tebi zelim vse naj naj

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 13:31:31   
.mea.
Živa in Jernej vse najboljše! Bodita še naprej takšna sončka in razveseljujta svoji mamiciuser posted image user posted image user posted image

Anja - samo začasno smo se selili nekam, zdaj smo pa nazaj na stari lokaciji. Več pa ne bi tukaj pisala, ker imam zasledovalcauser posted image Če boš rabla za Next kr povej, jaz bom naročila okol 11.aprila - takrat enkrat ko se sprosti eurocarduser posted image Pa user posted image za Bora.

Sezam - kok sta velika tvoja otročka. Žiga že čist odrasel zgleda. Glede gesla pa tako - sem si ga hotela poslat na mail, pa sem ugotovila da tudi od tistega maila gesla ne vemuser posted image

L. sem vpisala v vrtec, pa so mi že rekli, da je bolj malo upanja, ker morajo najprej sprejet tiste, ki so jih lani zavrnili. Sploh ne vem kam bi ga lahko še dala. Se mi zdi, da se mu že dost pozna, da ni v družbi otrok. Pa meni je tudi že malo odveč to, da sem skoz doma in ni nič od mene.

Tinaaja
, a B. gre v vrtec jeseni? Si kej gledala Montessori mesto ali gre v navadnega? Me zanima kakšna je cena, ker ne bi lih samo za vrtec v službo hodilauser posted image



(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
31.3.2009 13:33:07   
Pikca
Hvala vsem za čestitke,

vse najboljše, Živa! So-slavljenec ti pošilja 2 "jubka".

Jernejček moj, tudi tebi vse naj naj, ostani še naprej tak srček!

Svečki smo prvič pihnili že včeraj na predvečer, Jernej je bil glavni, Živa pa mal ljubosumna. Oba pa sta se razveselila torte in Jernejevega darila - avta na daljinca od Chiccota.

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?