|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 11:56:19   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
pocka lepo te je brat, me veseli da je Taja lepo sprejela bratca, upam da vas kje srečam zdej ko bojo lepa vremena.
aja, če boš kej pri nextu naročala bi s epriklopla zraven. Pomoje je velikost 2-3 uredu


Za next ni problema, samo mojega čakam,da mi da kartico to pa traaaajaaaauser posted image , he he on že ve zakajuser posted image user posted image .

Mogoče se pa res kaj srečamo, sicer mi smo bolj po Luciji in Portorožu...ta vikend se zna zgodit,da bomo šli kaj dol.



no super, potem s eše name spomni, plis!!
Lep vikend, pa se kej srečamo

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 13:20:28   
Lejci
Za odvajanje sem tudi jaz mela v mislih poletje, ker bi bilo dosti lažje, kot je zdaj. Če se polula, je treba vse preoblačit... žabice, hlače, bodi in bog ne daj, da se to zgodi zunaj.

Hm, ja, tako jaz občudujem vse otročke, ki se znajo zamotit sami. Pri naši je to ful redko, za vse moram bit zrave. Če ne bi s plastelinom delala 5 minut, ga razdrobila in konec. Za risanke gledat... to je bolj tko, glavno, da so prižgane... pa še to samo Nodi al pa bombažki. Gleda pa točno 30 sekund, pa še to samo na začetku, ko je pesmica.

Ali pa branje pravljic... pri nas ne poznamo tega. Knjige jo veselijo samo za gledanje slikic, mal opisuje kaj je gor in to je to. Da bi ji pa jaz 3 vrstice prebrala... no way.

Najbolj me pa muči uspavanje. Še vedno moram it z njo ležat in čakat, da zaspi. Najhujš je popoldne, to je prava borba! In kar nekaj sobot in nedelj se je zgodilo, da sploh nič ni spala. Kakšna je bila pol popoldne... ne bi o tem user posted image

Barve - a jih vaši že kaj ločijo? pri nas nič...

Kaj pa štetje? Naša zna... vse je stili-pet user posted image

Se pa pozna napredek, odkar je v skupini z mal starejšimi otroci. Zdaj zna vsaj kuža pazi zapet od začetka do konca user posted image vsaj prvo kitico no...

Še enega naročit... Ja, nekako imamo v planu v 2. polovici leta user posted image . Ko bom vidla, kako bo s službo.

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
MAMA DIOS (nisem več MADONA ) KAKAU...


user posted image user posted image user posted image za crknt user posted image Mene tud občasno po imenu kliče... krneki user posted image






_____________________________




(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 13:38:11   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Lejci

Barve - a jih vaši že kaj ločijo? pri nas nič...

Kaj pa štetje? Naša zna... vse je stili-pet user posted image



barve - bela, pava, umena,deča..ampak bolj ugiba kot da bi kej znaluser posted image
pri štetju pa sedem osem pet ...čist neki po svoje

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:00:07   
erna14
heloo nimam nc casa upam da ste vse ok vam pa prpopam en link zelo zanimiv,mal tko za lepe spomine

http://www.noseca.com/index.html

pa mate za vsak teden slikice

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:13:28   
Pikca
Ojla, da se javim na hitro,
sem namreč že doma z namenom, da pospravim stanovanje, ker bodo ta vikend žurke... in zdaj tukaj zbiram energijo da začnem.

Vse najboljše za včeraj Taiu in vse  naj naj Niki, ki praznuje danes!

Pa smo vsi pihnili po dve svečkici. No, ene nas še čakajo žurkeuser posted image .

user posted image Lukasu za nosek

Tinaaja, si dons tud kej pospravla?user posted image  ...vem, kako težko je čakat, jaz sem bila obakrat čez rok... naj bo hitro in srečno (pa ne nas pustit 1 teden čakat z novico, sej veš, da ne bomo zdržaleuser posted image )

Dajadada - pol imate kar podobno situacijo kot je bila pri nas... Živa se nikol ni hotela sama igrat. No, pri nas je bilo tudi nekaj več ljubosumja... Zdaj se znata že lepo igrat skupaj, samo kaj, ko se hitro začneta cufat in klofat...

in pol se zasliši: "butec!" - "ne ti butet!"... "grd si, nesramen" - "ne, ti glda, slamna"...user posted image , zadnje cajte Jernej ko je jezen reče "bom klical cijo"

črke na torti - so bile kar tiste plastične z magnetki, ne za pojest
kahlica - pri nas no go zaenkrat - odložili do poletja (bravo Inesuser posted image )

barve - nekaj časa je bilo vse "lomeno", zdaj pa že pozna osnovne barve (no, včasih tudi sfali)

štetje - zdaj so pri nas "in" skrivalnice, Jernej šteje: en dva tli pet osem
Še slikce od Blanči in lepotičko na njih moram pohvalituser posted image

Erna - a mi kej ne vemo (glede na to, kakšne linke limaš)?user posted image

a se vidi, da se mi ne da pospravljatuser posted image , evo grem takoj... jutri imamo namreč še plesni nastop (Živa) pa ne bo cajta...

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:19:11   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

heloo nimam nc casa upam da ste vse ok vam pa prpopam en link zelo zanimiv,mal tko za lepe spomine

http://www.noseca.com/index.html

pa mate za vsak teden slikice


erna a s ti noseča?????????user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:24:39   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

zadnje cajte Jernej ko je jezen reče "bom klical cijo"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ta je dobra!!!

Pikca lepo praznujteuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:34:15   
Pikca
Hvalauser posted image . Evo, zdej grem pa res pospravljat.

Sem začela zapisovat Jernejeve izjave (Živine že en čas zbiram). Je ful dobr pol za nazaj brat. Matia jih tudi poka (Mama dios kakauuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:35:34   
thaiss
jaz si tudi zapisujem kake streljauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 14:45:49   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

heloo nimam nc casa upam da ste vse ok vam pa prpopam en link zelo zanimiv,mal tko za lepe spomine

http://www.noseca.com/index.html

pa mate za vsak teden slikice


erna a s ti noseča?????????user posted image




neuser posted image ,ampak bi,vendar ne dokler ne pridemo na svoje ..........kokoške

< Sporočilo je popravil erna14 -- 3.4.2009 14:46:12 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 15:21:03   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

heloo nimam nc casa upam da ste vse ok vam pa prpopam en link zelo zanimiv,mal tko za lepe spomine

http://www.noseca.com/index.html

pa mate za vsak teden slikice


erna a s ti noseča?????????user posted image



user posted image user posted image user posted image


neuser posted image ,ampak bi,vendar ne dokler ne pridemo na svoje ..........kokoške


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 16:21:05   
pocka
thaiss ZS

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 20:22:49   
K_a_t_i
NExt - 2-3 kratke majice se men zdijo ogromne! Buh ne dej 3-4...

Barve - ravno dons sta mela z očkom "debato" o tem - mu Žiga kaže flomaster in pravi "tale rjava" pa pravi oči ne, ta je rdeča in tko ene 5krat. Pol pa jst priden, pogledam flomaster in se začnem režat - ker ja, floki je bil rjav! Samo našem očku se ni dal dobro pogledat user posted image . Tko da ja - barve mu grejo, milijon pesmic mu gre, pravljico posluša b.p., sestavljanke obožuje, šteje do 5 brez da se zmoti (naprej ne gre). Zapomni si vse! Lulanje in kakanje - to pa ni naše področje (teli intelektualci user posted image ).
A sem ga dost pohvalla? user posted image

Pikca, pazi policija! user posted image user posted image user posted image

Še eno vprašanje - plastelin user posted image - a to je samo za enkrat narejeno al kako? Mi2 sva dons nardila čud iz rumene in modre barve. NO, zdej mamo pa zeleno kepo... A je kaka druga opcija, da se to ne vse skup zlije? Ali bi morala vprašat - kje majo najcenejši plastelin? user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 3.4.2009 20:25:32 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 21:36:18   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca
zadnje cajte Jernej ko je jezen reče "bom klical cijo"


user posted image   zakon user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Še eno vprašanje - plastelin - a to je samo za enkrat narejeno al kako? Mi2 sva dons nardila čud iz rumene in modre barve. NO, zdej mamo pa zeleno kepo... A je kaka druga opcija, da se to ne vse skup zlije? Ali bi morala vprašat - kje majo najcenejši plastelin?


Pri nas se najmanj mešajo barve od Play Doh, kupim pa kar 24 pack v Leclercu, ko je v akciji. Nazadnje je dobila en paketek, kjer so zraven še "rezervni deli" - oči, rep, noge, ušesa in iz tega pol dela prašiča ali kravo. Cenejši plastelini so se nam pa dokaj hitro pomešali al pa kar posušili.

Intelektualni dosežki me pa čist impresionirajo user posted image No sej, čez nekaj časa upam, da se tudi naša navduši za pravljice.

Loči pa zvončke, trobentice, vijolice, mačice in še par teh rož. Ful rada vrtnari, zaliva rože, v vrtcu so kalili fižolček in sadili drevesa - kar jo precej pritegne.




_____________________________




(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 21:50:06   
Žabika
Ojla punce!

Sem si vzela malo časa za RR. Rastejo naši mulčki in mulke, razturavajo z vsem mogočim, jaz samo gledam, poslušam in se čudim. Kakšne besede, ... kako izbrane, ... kakšne poteze, ... kako nagajive in premetene že. Luštno je.

Komentirala ne bom kaj preveč, ker sem malo zadaj.

Sem pa dala na YouTube en filmček - naše štetje.

http://www.youtube.com/watch?v=b3fbrN_C9ZE

Tukaj je bilo samo 7 kozarcev, drugače gre do deset. Naučila se je pa v vrtcu, ker doma več kot palčkov pri sneguljčici ne štejemo. No obvlada pa kar nekaj angleških besed; obojestranski prevod. Če še niste, svetujem, da poskusite ta spomin.

tinaaja: se mi zdi, da bo kmalu. Srečno in hitro naj bo!

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 23:22:13   
.mea.
Čer!

Joj, punce, kaj vse že znajo tile vaši otrociuser posted image user posted image user posted image
No, L. še zdaleč ni tako napreden. Od barv loči samo "adečo" in "ameno", šteje "pet, šest", na kahli še ni sedel dlje kot 3 sekunde,... Edino tele klasične spomladanske rožice pa kar dobro loči in poimenuje. Sestavljanko in spomin imamo pri nas zato, da se jaz malo razgibavam, ker vsak dan 10x pobiram delčke po celem stanovanjuuser posted image

No, plastelin pa obožuje in ga kar dosti porabimo, ker rad meša barve skupaj. Ugotovila sem, da je edini, ki zdrži malo dlje Play doh. Tudi če je čez noč na zraku se ne izsuši. Če ima katera željo, se ga da zelo dobro pripravit (skuhat) kar doma in lahko trdim, da je po strukturi in obstojnosti zelo zelo podoben Play dohu.
Recept:
2 dl soli
4 dl moke
2 čajni žlički vinskega kamna (lahko tudi 1 vrečko pecilnega praška, čeprav se v vseh večjih trgovinah dobi vinski kamen od Dr.Oetkerja)
3 žlice olja
4 dl vode
Vodo in olje zavreš, odstaviš z ognja in vanjo streseš vse ostale sestavine. Hitro mešaš in daš nazaj na ogenj. Zadeva zgleda zelo spackana in se lima na kuhalnico ter zelo težko meša, ampak je treba vztrajat in ko je dovolj "kuhana" začne odstopat od lonca. To je to.
Ko je dovolj hladna jo pregneteš in pobarvaš - jaz uporabim jedilne barve v tubi ali pa arome od Foster Clarka, ki plastelin odišavijo in obarvajo hkrati.

Hrani se ga lahko v gospodinjskih vrečkah ali pa v lončkih. Se splača probat, ker ga pride ogromno in potem lahko iz plastelina izdelate celo mesto. Bom ob priliki nalimala slikce, kako zgleda plastelinasta skulptura ko se L. spravi k deluuser posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
3.4.2009 23:26:50   
K_a_t_i
Mea, a sem že omenila, da si carica user posted image . Ideja in nasvet za vse. Jst pošteno priznam, da se mi tole ne bo dalo kuhat, ampak sliši se pa krasno. Nekaj takega smo mi v torek dobili v vrtcu, ko smo z otroki delali punčke. Daj, prilepi čimprej slikce
Za nas bo Play Doh user posted image .


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 3.4.2009 23:27:43 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu .mea.)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 8:31:39   
skačica
hej!

Da se še jaz mal javim!

NS je za nami in rezultati so dobri, HB, ker sem bila čisto preč od strahu. Tud spol že vemo kaj bo, Iza bo verjetno dobila sestricouser posted image , je rekel Pušenjak, da ga ne čist za besedo držat, ampak da je verjetno to to.
Moje počutje se resnično izboljšuje, je že skrajni čas.

Izino praznovanje 2. RD je za nami. Imeli smo zaseden cel prejšnji vikend, povabili smo pa samo najožjo družino pa že teh je pri nas veliko. S torticami iz Sladkača smo bili zadovoljni, Iza je bla najbolj navdušena nad Nodijem.
Slikce nalepim zvečer, ko jih bom snela s fotiča.

Sicer pa tudi naša mala zapoje ene 10 pesmic, zmoli cel Angel varuh, šteje brez napak do 10, barve pa meša. Sicer jih pove, ampak ne pravilno.
Risanko lahko gleda tud malo dlje časa in sicer samo Nodija, knjigico ji pa tudi že lahko berem, ampak ne več kot 5 minut, ker pol bi ona sama brala.

Mi namesto plastelina uporabljamo musolin al kako se reče, zmeša ga pa sestra, k dela v vrtcu in ga tam tud uporabljajo. Ni treba nič kuhat, vem pa da se da noter sol, moka in voda v nekem pravem razmerju. Plastelina smo vrgli že cele kile stran, ker so ga pač zmešali ali pa se je posušil. Kupovali smo pa Play Doh-a.

Aha, še to naj povem: za RD se potem nisva odločila, da Izi kupiva kolo, ker ji je vse kar ornk preveliko, sva vzela kar voziček s košaro za njenega dojenčka in zadela v polno. Mala je čist navdušena, ima dela zdaj kokr hočeš. Svojega čučuja uspava, ga vozička po stanovanju in zraven poje uspavanko. Res fajn.
Se pa včasih pri mami vsede na Jonov traktor na pedala in se je že zgodilo, da je pedalčkala ene 10 metrov brez napak. Se bo kar tam naučila pol bomo pa kupili kaj njej ustreznega.

Danes je pa full lep dan, končno. In mi gremo mal na morje. V Izolo pol pa v/na Korte na kosilo, pa v Lipico konjčke pogledat pa domov.
Imejte se lepo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 10:09:46   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: skačica

Danes je pa full lep dan, končno. In mi gremo mal na morje. V Izolo pol pa v/na Korte na kosilo, pa v Lipico konjčke pogledat pa domov.
Imejte se lepo.



skačica najprej čestitke za NS user posted image user posted image user posted image

Če se še niste odpravili, danes je tukaj ful oblačno,tako,da se vam ne splača hodit na morje.user posted image Če boste pa že v Kortah, se pa lhko še pri nas oglasite.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 10:56:32   
sezam
blanči - user posted image  lepe slikce
odvajanje od plenic - mora sama pokapirat. saam ne moreš nič prehitevat. Nam sedaj uspe včasih zvečer pred spanjem narediti lužico v kahlico user posted image

thaiss - tudi jaz upam, da se ti kmalu uspe otresti tega šefa user posted image  Pa faca Matia z mamo Dios kakau user posted image user posted image

pocka - o lepo da se nam oglasiš user posted image  Kako je dvema, so ti pa že druge napisale, se podpišem pod vse. Je pa res, da je najtežje na začetku. Potem pa vsak mesec lažje.

Pikca - lepo praznujte. A Jernej pa kar policijo kliče user posted image

skačica - user posted image  še za eno lepotičko in za NS. Iza mora bit pa prava gospodična z vozičkom. Pa koliko ma dela s svojim ljubljenčkom user posted image  Pa uživajte danes na morčiju user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 11:22:01   
pocka
Evo, na Next-u sem naročila robo, zdaj pa čaaakaaamoo!user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 13:20:03   
pocka
plastelin - mi imamo Play doh...na začetku smo ful pazili,da se ne meša barv pa to, zdaj pa nam je vseeno, bo pač bolj pisan...glede sušenja pa ni problema, vsako toliko ga malenkost zmočimo z vodo (pra kapljic) in fajn pregnetemo, pa je spet dober.user posted image

No, pa da še jaz napišem...tudi Taja zna že ful stvari...pesmic zna ogromno zapeti, barv pozna cca. 12 (toliko kot ima barvic/flomastrov), šteti znamo do 12 (ponavadi spustimo trojko in štirko), pravljice se pri nas ful obnesejo, ji lahko komot preberemo celo, npr. Pepelka je trenutno ful in. Mehurčke zna že cele na pamet, za vsako stran pove naslov pesmice in tudi pesmice zna že povedati, seveda s spuščanjem nekaterih besed. Govor nam tudi gre 100 na uro, zna že ločiti jaz, ti, mi...ali pa greva, gremo, moje, tvoje...ma ne vem vse te zadeve....no dovolj sem se/jo hvalila user posted image ...ne uporabljamo pa še kahlice, oblečemo se niti ne sami, zaenkrat samo poskuša, z obuvanjem pa ni problema...pa pedalirat niti še ne znamo, se pa trudi, tako,da bo počasi tudi to osvojila

sezam - si me potolažila, dobro je to,da gre vsak dan na boljše oz. je vsak dan lažje z dvema otročkoma in ne obratno user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 14:12:58   
Dajadada
Ena, dva, tli, pet, peeet, blavo, blavouser posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
4.4.2009 22:58:08   
A-N-J-A
Pri nas spet sranje.Včeraj sem prišla po Bora v vrtec in je imel čisto zatečen prstek.Smo šli k P in nas je poslala na urgenco, ker naj kao nohtek ne bi mogel predreti skozi kožo.No tam so rekli da mu je nohtek že začel rast, tako da so mu Spet prerezali, ker naj bi imel gnojno.No najprej ni našla nič gnoja, potem pa je prerezala še globje in ga je blo full.Tako da nas je poslala še na slikanje, ker se je bala da je lahko kaj na kosti.Slika kaže ok stanje, dobil pa je vseeno AB za vsak slučaj.Tako da imamo spet punčko in previjanja.Punce mene mal panika grabi.Upam da bo zdaj vse v redu. 

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
5.4.2009 8:14:00   
skačica
oj Anja, je pa res bogi Bor s temlem prstkom. Če slika kaže ok stanje, pol tko je. Ne se preveč sekirat, vem pa da je lahko to rečt.

Sicer pa dobro jutro!

Mi smo včeraj potem šli na morje, pocka, sem šele zvečer prebrala tvoj post. Eno urco in pol smo se šetali pol se je pa ulilo, smo šli na kosilo pol pa kar domov. Res ni blo lepo vreme, pri nas je bil baje cel dan sonček, mi pa dol rijemouser posted image . Danes bomo kar na domačem terenu, nesemo butarco v cerkev.

sezam- ja, tamala ima dela z dojenčkom, da komaj folgauser posted image . Ga je treba previt, preobleč, ga nafotrat, uspavat,...res se mu posvečauser posted image .

Včeraj Jon in Iza božata moj trebuh in Jon vpraša: "Kdo pa je dal punčko v tvoj trebuh?"user posted image  ma, sem kar nekaj časa bla tiho pol pa rekla, da B. in je blo dost. Ga ni več zanimalo, HB.

draja in erna- vaju nisem poklicala, ko sem imela NS, ker sva imela z B. tisti dan prave dirke. Po ns sva takoj letela po Izine torte, pol v nabavo in potem po tamalo k moji mami, ker smo imeli popoldne praznovanje.
Se vidimo drugič?

Slikce pridejo drugič, je baterija crknila na foto in zdaj jo filam. Mogoče zvečer, če se mi bo dalo.

Lep dan vam želim.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?