|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
10.12.2009 13:52:08   
Ninča77
Vsem mamicam čestitke, še posebej pa čestitke mamici Araz, saj vem kaj je prestajala celih 10 let, da je prišla do prečudovite štručke. Sem bila v isti situaciji.

Naš MAtevž je dokaj vredu po operaciji, ampak imamo pa problem z levo ledvičko, saj ne izloča dobro urina. Dobil bo drenažo, in jo bo imel dokler se ne pozdravi ledvička. To so prvotne informacije. Jutri bom jaz spet sprejeta k njemu v bolnico, dokler se ne vrneva spet domov.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: december 09
10.12.2009 14:04:29   
Anonimen
Cestitke araz za lepoticko Zojouser posted image user posted image user posted image user posted image -lepo ime.

Potem ni bilo tako hudo,si kar hitro rodila kot kazeuser posted image ,super.

Zdaj pa naslednjauser posted image

(odgovor članu Ninča77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: december 09
10.12.2009 14:21:14   
mala bejba
Ojla user posted image .
Mene pa že lep čas ni blo tle ampak prberam vas pa redno. Jst sm dons iz pregleda,ctg mi  je lepo cele pol ure risal popadke,js jih sicer čutm,sam ne tok  močne.Pride zdravnik pa pravi ta je za rodituser posted image  Sam kr je vrat še zaprt,sicer je že cist na koncu pa pikica z glavo ful tišči na vrat me je poslal domov.V torek konrola,oz. pravi da se čez vikend verjetno spet vidimouser posted image user posted image
Rok mam sicer šele 28.12 ampak ni neke panike.
Vidm d jih je že kr nekaj rodilo.Čestitke vsem novopečenim mamicam in atijem tud.user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: december 09
10.12.2009 14:35:14   
blondy_81
taraji evo jst se javljam user posted image user posted image Berem vas redno vsak dan, ampak ste tolk podivjale s pisanjem, da vas je kar težko dohajat, hehe. Ampak je prav tako user posted image user posted image

Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image Zdej vas je pa že velik user posted image user posted image

Mi smo imel danes prvo posvetovalnico s pediatrinjo in je z našo Manco vse v najlepšem redu. Zdrava je, lepo napreduje, raste in pridobiva na kilaži user posted image user posted image


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: december 09
10.12.2009 14:43:42   
summmer725
Ojla, najprej čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image , je res težko dohajat. Želim vam čim več lepih trenutkov z vašimi user posted image .


Mi smo še vedno 2v1 in kot kaže bomo še nekaj časa. Danes sem imela pregled v P, odprta nisem še nič, CTG je bil lep (šolski rečejo), ... sicer so rekli, da lahko ostanem v P in da dobim svečke za mehčanje MV, če se nebi nič zmehčal bi dobila še eno svečko jutri zjutraj, domov s svečkam pa nebi smela. Pa glede na to, da je vse ok, sem rekla da grem kar domov. Naslednji pregled v soboto (če ne že kaj prej).

Blondy že kar prva posvetovalnica. mater gre hitro čas naprej. Pridna Manca in pridna mami. Kar tako naprej.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: december 09
10.12.2009 14:55:40   
blondy_81
Zrasli smo za 4,5 cm, zredili smo se pa za 1 kg odkar smo odšli iz porodnišnice user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa ful močna...glavo že ful dviguje in ona bi že kar sedela. Sploh noče ležat, ona bi rajš sedela in gledala okrog user posted image user posted image user posted image Pa tud smejčka se že user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: december 09
10.12.2009 15:16:16   
taraji
Jeee, bravo Araz - a sem rekla, da se tolk cartajo, da nima časa sms poslatuser posted image user posted image

Araz - user posted image user posted image user posted image - čestitke za princesko Zojo, veliko lepeih in srečnih skupnih trenutkov skupaj s ponosnim očkom.

Ninča - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Matevžka, da se mu zadeve čimprej normalizirajo in da boste spet skupaj uživali.

user posted image user posted image user posted image Blondy in Tulpiki za posvetovalnico - joj, kolk je lepo prebrat da vaši nadobudneži tako lepo napredujejo. Le tako naprej.

No, katera je naslednja - summer mogoče, ali pa shopgirluser posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: december 09
10.12.2009 15:32:31   
anaj22
Hvala za komplimente

Mojca našedva fanta sta si ful podobna a ne, se mi je zdel da boš takoj opazla user posted image

Čestitke Katika user posted image user posted image  in dobrodošle Tibor

Čestitke Araz user posted image user posted image  in dobrodošla Zoja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tele so pa za Matevža, da bo kmalu vse ok

super za napredek Vane in Manca user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa šibam je nekdo lačen

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: december 09
10.12.2009 16:38:36   
ShopGirl
oooooooo naša Araz je rodila! SUPER! Čestitamuser posted image  Pa kakšno lepo težo je imela Zoja - waw... user posted image  Men s etut zdi da je kar hitro rodila, glede na to da je bil porod sprožen in da ni mela svojih popadkov.

Sem full mislila nanjo, ko sem čakala na CTG, ki je zraven porodnega oddelka.
Moj CTG je bil lep, samo popadkov pa v tistih 20 min ni bilo. Na pregledu pri (zelo prijaznem) G je bilo pa takole: "če ste že kej odprta vas bom kar v porodno poslaluser posted image ". No in me on pogleda pa pravi, da je vse zelo lepo pripravljeno in da je MV stanjšan, odprta pa sem cca. 2cm. Je rekel, da me še ne bo poslal rodit...da lahko še mal počakamo. V kolikor mam popadke 1h nekje na 5-10 min pa naj kar pridem. Tko da če se mi ponovi zgodba od učeri, ko so bli popadki na 7 min 2h, bova šla kar v Postojno. Drugače pa imam kontrolo v soboto dopoldne user posted image

Hm zdj sm bla pa na wc-ju in mam rahlo krvav izcedek - sem skor ziher da je to od pregleda. Mal še počakam preden paniko zaženem... Pa popadke mam na vsake kvatre, v križu me daje (full). No bomo vidli če zdržimo do sobote, men se zdi da bo kr prej.

Ninča, Matevžu želim čim prejšnje okrevanje po operaciji in da bi se ledvička hitro pozdravila. Res upam da vama ne bo treba bit dolgo v bolnici.

mala bejba, srečno pri porodu!!!







(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: december 09
10.12.2009 16:44:48   
Tincy90
Ooo, dobre novičke Shopgirl!user posted image upam, da te čim prej prime in da se čim prej odpreš.user posted image user posted image mislm, da po vsem tem te bo res vsak čas zagrabl.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: december 09
10.12.2009 17:17:43   
ShopGirl
Tincy, sej ti se najbrž tut že "odpiraš", glede na to da se na CTG-ju vidjo popadki? Zdej vsaj vem, da moji niso bli zaman...user posted image  2 cm je že kr ok, upam da se čimbolj neboleče odprem za ene 4cm, pol pa mi itak dajo epiduralnouser posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: december 09
10.12.2009 18:01:37   
maya2
user posted image user posted image user posted image ven me je vrgl....

No najprej čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image se precej dogaja na decembrkah...

Jaz sem imela danes pregled, nič še konkretnega.... Je rekel G 'ugodno' ... jaz pa 'kdaj bo? on pa: 'zna še trajat' user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa danes rok user posted image od same žalosti sem šla in si privoščila en Cat Deluxe At night user posted image user posted image

Zdajle pa na en rahel žur ma kolega rojstni dan....

v soboto moram pa v porodnišnico na ctg in amnio user posted image

Srečno vsem, ki ste v nizkem štartu....user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: december 09
10.12.2009 18:50:05   
vagica
iskrene čestitke najnovejšim mamicam, očkom in seveda user posted image

držim pesti za vse, ki boste v kratkem "na vrsti" (shopgirl, mala bejba itd)

vse lepo user posted image

(odgovor članu Ninča77)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: december 09
10.12.2009 19:14:14   
METULJ1
iskrene čestitke mamicam in njihovim novim dojenčkom. Danes mela CTG in G rekla, da se že neki popadki nakazujejo. Ja upam, da bebika še mal počaka. Morm jet v torek še k frizerju.

Drugač sm pa dons dobila antibiotike, so mi na urinu našli neko bakterijo. Ja nimam kej, kot, da vse pojem in to je to. Drugač bom pa baje med porodom dobila še eno dozo, da zavarujejo našo bebiko. Upam, da res ne bo kej hujga.

Pozdravčki vsem

(odgovor članu vagica)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: december 09
10.12.2009 19:44:06   
ShopGirl
anaj, ti maš pa tok luštkana fantka...oba sta cukerčka user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: december 09
10.12.2009 19:46:55   
BeeBee
IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


Ku, ku pa sem tu. Ime mi je Zoja. Na svet sem prijokala ob 9.58. Velika sem 50 in težka 3220. Lep pozdrav iz Postojne od mamice, Zoje in očija.




Iskrene čestitke in dobrodošla Zoja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: december 09
10.12.2009 19:48:18   
BeeBee
IZVIRNO SPOROČILO: vijolca
05.12.09    nataša28 (29)     25.12.09                  user posted image                g        cm
05.12.09    metkara (28)     3.12.09       Julija     user posted image     3440 g      51 cm
05.12.09    kaja13 (?)         10.12.09    Uroš        user posted image    4060 g      54 cm
07.12.09    *nivea (28)       10.12.09     Taja        user posted image     3180 g      49 cm
09.12.09 
   Anuš (30)         17.12.09     Taja        user posted image
   3000 g      50 cm
09.12.09    neža7 (28)         16.12.09    Aljaž      user posted image    3400 g      52 cm



Čestitke še vam mamicam in vašim sončkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: december 09
10.12.2009 20:45:59   
*Junona*
Dober večer!

Sporočam, vam, da je moji sestrici Bejbibu danes zjutraj odtekla voda. Ima močne popadke. Komaj čakamo na Anžeta!

Papa


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu BeeBee)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: december 09
10.12.2009 20:48:19   
Tincy90
Oooo, drži se bejbibu!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: december 09
10.12.2009 20:53:48   
ShopGirl
Še enega dojenčka dobimo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: december 09
10.12.2009 20:59:02   
ShopGirl
Men je pa dolgčas...nč ne klepetate dons user posted image  Sem sama doma, ker je šel moj prenavljat stanovanje...

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: december 09
10.12.2009 21:00:12   
Tincy90
Aja Shopgirl, pr men se tud vidjo popadki na CTG-ju ja, tko da upam da jutr mogoče zvem če sm tud js že kej odprta pa to.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: december 09
10.12.2009 21:01:50   
ShopGirl
Ziher si user posted image  a te še kej matrajo popadki, al je vse mirno na fronti? user posted image  

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: december 09
10.12.2009 21:06:40   
Tincy90
Pa tko tko, se mi zdi d se je tud tamala zadne dni mal umirila. Popadki so pa tud bl redki, sam spodi me use boli k hudič pa špika me in dol tišči pa trebuh mi otrdeva pogosto, ma vse kar je možno res.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: december 09
10.12.2009 21:17:23   
ShopGirl
Tincy, pripravlja seuser posted image  pri meni je enako, veš...ista štorija. Sam sem full vesela da je tko kot je...upam da bo tut porod hitrejši (glede na to da sm že zdej mal odprta). še 8 cm user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?