|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
9.12.2009 20:08:58   
araz
Neža7 čestitke za Aljaža user posted image (tudi jest sem imela to ime v izboru, če bi bil fantek). Veliko cartanja vama želim.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: december 09
9.12.2009 20:18:38   
araz
Tulpika, ja čez kakšen mesec se bova pa lahko sprehajale po drevoredu. Kolk bo lušten, a ne?
Jest bom kar tebi sporočila, ker imam tvojo tel.

Jest sem si pa ravnokar lase oprala, pa pogledala če imam vse v torbi pripravljeno kar rabim (pa še kar nisem sigurna če je vse notri user posted image ). Pol sem pa začela premišljevati, kaj pa če se na koncu izkaže da se je user posted image spremenila v user posted image in me je panika, ker ne vem kaj naj za vsak slučaj pripravim za oblečt user posted image .

Punce, ki ste že rodile dejte mal povedat kaj ste oblekle, ko ste šle domov. Jest imam kar trenirko pripravljeno. Sem mislila sicer kavbojke pa me mal skrbi, če bom šivana, da me ne bi preveč tiščalo tam spodaj.

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: december 09
9.12.2009 20:26:09   
tulpika

ja ja to bo luštn z vozički po parku pa na kavo, ko bojo lepi sončni spomladanski dnevi.....iiii komi čakam user posted image

Ti kar sporoči, ko bo konec akcije da obvestim vse decembrke...itak bomo vse komaj čakale na lepe novice. Jaz že zdaj komi čakam pa še sploh do porodnišnice nisi šla user posted image .




(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: december 09
9.12.2009 20:35:23   
ShopGirl
araz, boš taprva med dopoldanskimi nosečkami user posted image  Midva bova šla mal kasneje, ker more moj srči še prevzet opremo in vse skupi odpeljat v stanovanje. Mal mi je čudn, ker bom kr pršla tja, brez da bi bla karkoli naročena, ampak zgleda da se ni treba predhodno najavljat. jst bom mela trenirko oblečeno za tja in nazaj, hočem bit čimbolj komot in da me nč ne žuli, drgne,...

KulGirl, vsak danuser posted image  ojej...midva tega ne bova mogla izvest oz. če bodo mene hotli v petek met v Postojni bom prosila da kr noter ostanem. Čeprav mi to ni glih želja, priznam. Je lepše bit doma in čakat da se "zgodi". A te lahko vprašam kakšne preglede maš? UZ&CTG?

nežo7 sem imela pa velikokrat v mislih,...in sem vesela da se je srečno izteklo in da ima zdravega fantka! Čestitke.

emili hvala user posted image  sicer je nimam, upam da mi kakšno dajo če jo bo treba na široko povijat... o res upam da bo mela kolke 1a, pa da se temu izognemo.




(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: december 09
9.12.2009 21:11:58   
metkara
Hej soborkeuser posted image

Sporočam, da se nam je v soboto, 5.12, rodila punčka Julija, težka 3440 g in velika 51 cm. Včeraj smo prišli domov in se navajamouser posted image Noči so bolj svetle, podnevi pa pridno spi.

Napišem še drugič kaj več.

Lepo bodite, uživajte v nosečnosti, ostale pa v cartanju bebik. Ne morem verjet, da mi je 5 dni nazaj še brcala v trebuhuuser posted image

Aja, nisem še za nazaj brala, pa čestitam vsem mamicam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: december 09
9.12.2009 21:27:45   
Tincy90
Metkara iskrene čestitke in veliko cartanja z Julijo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj kdaj bom js lahko tko napisala.user posted image

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: december 09
9.12.2009 21:39:44   
Afrodita1
ej user posted image ,

najprej anuš, neža in metkara čestitke zauser posted image , user posted image user posted image user posted image .

araz za jutri ti želim user posted image user posted image user posted image ; glede oblačil, čim bolj širše ali kakšne nosečniške hlače, ki si jih nosila bolj na začetku. kavbojke ti odsvetujem, ker so preozke, kot praviš sama, zaradi šivanja in samega trebuha. tako, da je trenirka tudi dobra ideja.

shopgirl, ne se ničesar bat. kot sama praviš da si "zajc". sprosti se pa ne bo bolelo nič.
popadki so res že. zdaj že na 3tjem CTG, pa sem še vedno 2v1. pa saj še imam malo časauser posted image .

blondy, naša Ajša dolgo ni imela mozoljev. pol so se pri enih 2mesecih pojavile take majhne pikice (bele) po nosu. potem pa tu in tam mozoljček na ličkah. bo vse izginilo, to ni nič takega. eni imajo jih več drugi manjuser posted image .

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: december 09
9.12.2009 21:41:13   
Afrodita1
tincy, saj bo user posted image , kdaj imaš rok?

(odgovor članu Afrodita1)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: december 09
9.12.2009 21:45:49   
Tincy90
Afrodita rok mam zdj u soboto 12.12.user posted image

(odgovor članu Afrodita1)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: december 09
9.12.2009 22:00:45   
araz
Metkara čestitke za princesko Julijo (ful lepo ime) user posted image user posted image user posted image .

Decemberke imamo pa res izbrana sama lepa imena. Vsaj meni so.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: december 09
9.12.2009 22:06:27   
katja.nero
Pozdravljene!

Po dolgem času se javljam in sporočam veselo novico: 27.11. se je Tanji in Tini pridružil bratec Tarik. Velik je bil 50 cm in težek 3170 g. Je zdrav, priden, veliko spi, ga dojim: Porod(tretji) je bil hiter, voda mi je
odtekla in v 4 urah sem rodila. Imela sem svoje popadke, pa malo so mi dali še umetne.Rezana in raztrgana nisem bila nič. Skratka lep porod, moj je bil zraven, ful pomagal. Zdaj sem že ok, super se počutim. Lepe želeje vsem nosečkam in vsem ki ste med tem že rodile. Lep pozdrav iz celja


_____________________________

katja

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: december 09
9.12.2009 22:08:56   
Tincy90
Čestitke katja.nero in lepo cartanje še naprej s pridnim Tarikom!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja.nero)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: december 09
9.12.2009 22:15:31   
maya2
Čestitke vsem mamicam.... zdaj vas je pa res že veliko user posted image user posted image user posted image

Pri nas se še vedno nič ne dogajauser posted image ... tako da po mojem bom kr lepo še jutri šla k svojem G na pregled (zadnji, potem pa že v porodnišnico user posted image )

Je pa očitno že naša mala mal zakapirala da bo šlo kmal zares, danes se je non stop neki stiskala k meni, zvečer smo se moral vsi trije cartat .... joooj men bo tko hudo brez nje v bolnici, v 3,5 letih nisem bila nikoli niti dneva stran od nje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: december 09
9.12.2009 22:28:24   
Tincy90
Maya sej bo.user posted image mogoče ti bo res mal hudo, če si tko navajena nanjo, ampak k boš dobila pa štručko v roke te bo sama sreča in veselje, sploh pa k bo tamala pikica k teb pršla na obisk v P z očijem. Sj bo hitr minil v P in se boste potem doma vsi štirje lepo cartal.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: december 09
9.12.2009 22:37:02   
ShopGirl
Metkara je tudi že mamica user posted image Čestitke za Julijouser posted image

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: december 09
9.12.2009 22:37:37   
Afrodita1
čestitke katja.nerouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

no tincy potem pa še malo, jaz pa sem na vrsti 3 dni za tabouser posted image .



(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: december 09
9.12.2009 22:38:08   
ShopGirl
wiii pa katja ima Tarika - waw ne morm verjet kok dojenčkov naenkrat!!! Bravo Katja in srečno user posted image

(odgovor članu katja.nero)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: december 09
9.12.2009 22:41:33   
ShopGirl
maya, bo pa zato toliko slajše ko boš domov prišla s štručko, in se boste vsi štirje crkljali... Saj ti bo hitro minilo v P, boš vidla. Verjamem pa, da boš zelo pogrešala svojo punčko.

Pri nas tudi nič novega. Spekla sem čokoladno poslastico (njami njami), se bova s srčijem mal posladkala, mogoče je pa to najin zadnji večer v dvoje... Pa naj bo še malce slajši kot ostali večeri user posted image  

Se tipkamo punce, najbrž se jutri še kaj oglasim predn grem od doma.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: december 09
10.12.2009 5:34:32   
KulGirl
ShopGirl glede pregledov: meni obvezno najprej naredijo CTG (v 1. nadstropju) in potem grem s papirji nazaj v pritličje na pregled. Zdaj so me obakrat spodaj pogledali, drugega pa nič.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: december 09
10.12.2009 6:29:09   
vagica
jutro, vsem user posted image , ki tudi ne morete spat user posted image  in seveda tudi ostalim
vsem mamicam iskrene čestitke in vsem, ki greste na pregled oz. rodit srečnoooooouser posted image

eno vprašanje za vse, ki ste že rodile: ali otroček res tik pred porodom manj miga (kolk prej in kolk se umiri)?

za seznam: naslednji pregled imam 15.12., starost se je oktobra prevesila na 29 user posted image

mejte se, moram hitr objavit, da me spet ven ne vrže user posted image

papa

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: december 09
10.12.2009 7:16:01   
METULJ1
Dobro jutro,

neža, metkara, katjanero.

Vsem iskrene čestitke za vaše zakladke in za njih user posted image user posted image user posted image .

Pozdravčki in srečno vsem, ki ste na poti

(odgovor članu vagica)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: december 09
10.12.2009 7:32:58   
Zibka
Dobrojutro!
Kako lepo, koliko dojenčkov!!!!!!!!!!
ČESTITKE Neži,MEtkari in Katjinerouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , user posted image pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
SREČNO vsem, ki greste danes. Čakamo na vesele novičke..

Jaz sem se pa danes zbudila tako zateklo: s takimi podočnjaki, da sem se sama sebe ustrašila- nikoli v življenju še nisem imela podočnjakov, tole danes pa za v grozljivko user posted image . Pa tako sumljivo dobro sem spala: Dojenčica ni nič brcala, še zdajle po sladkem zajtrku je čist pri miru user posted image In ko sem se zbudila, sem prvič zares vidno opazila, da se mi je trebuh sustil. Upam, da ne bom rodila ravno jutri, ker so mojmu povedali, da jutri nikakor ne more bit odsoten v službi,in to od 7h do 21h- to si res ne bi želela. Mogoče bom pa še danes user posted image .
Grem pod tuš..

Komaj čakam novičk o Araz in seveda o vseh,ki boste tudi presenetile user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: december 09
10.12.2009 8:50:17   
ShopGirl
KulGirl, hvala ti za odgovor user posted image  Že tok dolg nism mela vag. pregleda da sm že (skoraj) pozabila kok je to zoprno... O komi čakam da je to za mano, pregledi in porod... RES user posted image

Zibka, a če bi se začel porod, ga sploh ne bi spustili iz službe? Drugač mi je pa moj "prepovedal" da rodim jutri čez dan, ker ma naročene 4 mojstre za delo v stanovanju user posted image  pol zvečer pa že lahko rodim user posted image  

Nč, grem se zrihtat, ker ko moj pride nazaj greva direkt v Postojno... Mejte nas kej v mislih punce. Araz pa najbrž že pripravljajo za porod user posted image

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: december 09
10.12.2009 9:02:28   
vijolca
user posted image


user posted image


DECEMBERČKI 2009
 
 
Datum        Ime (starost)         PDP         Ime otročka        Teža      Velikost

09.10.09    BeeBee(26)      01.12.09     Anja Tia  user posted image     1970 g      39 cm  user posted image
25.10.09    Ninča77(32)     15.12.09     Matevž    user posted image     3360 g      49 cm

26.10.09    tintara(32)       14.12.09     Vane       user posted image     2000 g      43 cm  
02.11.09    blondy_81(28)  07.12.09    Manca     user posted image      2800 g      49 cm
 
11.11.09    lana24(?)          08.12.09     Aljaž      user posted image     2660 g      51 cm   
22.11.09    Sasi_M (29)      06.12.09      Narja     user posted image      2550 g      48 cm 
27.11.09    orhideja75 (34) 04.12.09     Tomaž    user posted image     3480 g      53 cm
27.11.09    katja.nero (31)  2.12.09     Tarik       user posted image     3170 g      50 cm 
30.11.09    robika (?)         01.12.09      Lana      user posted image      3310 g      49 cm 
02.12.09    anaj22 (25)       12.12.09     Nejc       user posted image     3850 g      55 cm  
04.12.09    neanja duo (?)    03.12.09    Martin    user posted image      4000 g      55 cm  
05.12.09    nataša28 (29)     25.12.09                  user posted image                g        cm
05.12.09    metkara (28)     3.12.09       Julija     user posted image     3440 g      51 cm
05.12.09    kaja13 (?)         10.12.09    Uroš        user posted image    4060 g      54 cm
07.12.09    *nivea (28)       10.12.09     Taja        user posted image     3180 g      49 cm
09.12.09 
   Anuš (30)         17.12.09     Taja        user posted image
   3000 g      50 cm
09.12.09    neža7 (28)         16.12.09    Aljaž      user posted image    3400 g      52 cm


user posted image        



< Sporočilo je popravil vijolca -- 10.12.2009 9:16:00 >

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: december 09
10.12.2009 9:06:10   
tulpika


Metkara čestitke za Julijo in Katja.nero čestitke za Tarika user posted image user posted image user posted image

vagica: sicer še nisem rodila ampak nam je v MŠ babica rekla, da se nekateri otroci pred porodom umirijo...nekateri so pa živahni do konca. Tko da verjetn ni nekega pravila.

Zibka: upam, da zdržiš do jutri, ko bo tvoj lahko zraven. Sej mogoče bi ga pa tud danes pustili, če bi bil akcija. Sej ne vem, če je lahko kdo tako nehuman, da bi rekel da pa res res ne sme iti.

ShopGirl: drž se na pregledu. Pa hitro javi, če boš morala not ostat. Sej veš da smo tuakj same bejbe, ki cel dan čakamo na lepe novice user posted image


(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?