|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:40:56   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

za koga se pa Kerensa sploh izdaja...če ni to, za kar se izdaja user posted image


Ja a ne veš??? Ona sploh nima dveh sinov ampak ima hčerko (čeprav potrebno je pa še raziskati, morda pa sina v kiklce oblači). Ne živi v stari ljubljani ampak... joj ne vem točno ker sem samo preletela poste, mislim pa da v krtini.... In oh in sploh novica dneva - nima Nokie ampak SonyEricsona (čisto zaresuser posted image ).... te še kaj zanima?...user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:41:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kaj imata z vsem tem balastom Korina1 in Ronja??!!

preberi si vprašanje... ZA KOGA BI REKLI, DA NI TO ZA KAR SE IZDAJA?
Hvala ti, o MLADAMAMICA, ker si me razsvetlila.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:41:48   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Meso jesti več kot enkrat na teden itak ni zdravo ...

Pa kofetu se tudi jaz ne bi odpovedala, pa če cel teden nič ne žrem ... pri Korini pa očitno poleg kave še kaj drugega jedo.

Ah, ...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:42:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Kje pa je ta tema?

finančne težave... koliko date za hrano na mesec... neki takega

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:42:36   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Kakšnih 10kg kave?
Od kje teb to? Porabim jo 10 -20 dkg ( odvisno če še kdo pride na obisk) na teden. To je največ 80dkg na mesec.
Pa ne vem zakaj sploh odgovarjam.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:43:16   
ZARA
Ti packa Korina1, ker si upaš kupit in celo skuhat kavo. Mislim, svašta...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:45:02   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Drugače pa meni tudi ni jasno, kam je ta tema zašla in v čem je zdaj sploh problemuser posted image




V tem da se je prej premalo dogajalo pa da RR ni bil več aktualen.user posted image



Meni je debata čisto kul, pa čeprav nič ne štekamuser posted image in mi je všeč, da se končno nekaj dogaja, pa čeprav imam občutek, kot da se tukaj pogovarjamo gluhi s slepimi ... ali pa obratno, nima vezeuser posted image user posted image user posted image

Oh, kaj bi rr brez Karenseuser posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:45:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Dolgo časa sem se vzdrževala takih ali drugačnih komentarjev na take ali drugačne teme. Zdaj se mi je pa pripetilo nekaj, kar mi je dalo misliti. In sicer, za katero uporabnico/ka na RR bi rekle/i, da ni to, za kar se izdaja.

In bom prvič tudi javno nekoga izpostavila, kljub temu, da sem v večini proti temu. Ni pa to vsekakor nikakršno javno napadanje, le za pojasnilo bi prosila.

Ta uporabnik pa je Kerensa. Upam, da bo sama vedela o čem govorim, namreč nanaša se na temo, ki je bila na RR konec septembra 2008.

Lp


Za vsako......user posted image  Tudi zase......

Zato pa se s tem sploh ne ubadam.....in me ne zanima kakšna je oseba pod vzdevkom v resnici......že s tem, da se pojavljamo pod vzdevki se pretvarjamo.....in anonimnost vsakemu da določeno "moč", ki je v resničnem življenju nima.....

In virtuala človeka zelo pritegne.......virtualni svet je zelo zanimiv, ker nam daje med drugim tudi to moč, da si o človeku pod nekim vzdevkom sami ustvarimo sliko torej ustvarimo osebo skladno s svojim predstavami in željami.....in potem pride do razočaranja, ker resnična oseba pa ne ustreza našim predstavam......

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:46:55   
Korina1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prav zdajle bi si jo šla pa nimam družbe da bi jo pila v dvoje, pa moram omare še do konca spucat. Ni časa za kavo ker sem preveč na RR. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:47:47   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko



Meni je debata čisto kul, pa čeprav nič ne štekamuser posted image in mi je všeč, da se končno nekaj dogaja, pa čeprav imam občutek, kot da se tukaj pogovarjamo gluhi s slepimi ... ali pa obratno, nima vezeuser posted image user posted image user posted image

Oh, kaj bi rr brez Karenseuser posted image




Nejcko ta izjava ti je pa svetovna, boljše ne bi mogla natipkatuser posted image , do solz si me nasmejala pa še prav imaš.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:47:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Pa koji ti je k.ura.c tebi zdaj s to kavo...a si ji kdaj kaj dala zraven, da si jo je kupila? Nisi. A so bile njene punce zaradi tega lačne? Niso. A se je Korina s tem pocrkljala v svojem bednem finančnem lajfu? Se je. In, kaj bi zdaj ti? Požri se od zavisti, ker si je sruta skuhala kavo, pa vtakni si jo nekam. Celo kilo naenkrat. Mater, me pogreje kr neki blebetanje.

< Sporočilo je popravil Volga -- 26.3.2009 13:49:12 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:47:48   
MLADAMAMICA
hehe, to je podobno kot MLADAMAMICA - pa me majo za preMLADO, otrok pa nimam user posted image  zavajam user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:49:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prav zdajle bi si jo šla pa nimam družbe da bi jo pila v dvoje, pa moram omare še do konca spucat. Ni časa za kavo ker sem preveč na RR. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A mi daš na ZS tvoj naslov, da ti jo pošljem kakšno kilo kave, lepo prosim. Družbo si pa sama najdi.user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:50:04   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ti packa Korina1, ker si upaš kupit in celo skuhat kavo. Mislim, svašta...


Ja ampak res, take ki si pa v današnjih časih kavo privošijo bi bilo treba pa najmanj javno linčati....
Pa ne samo kava tudi plin ali elektriko ki jo porabiš za eno đezvico, bi bilo smiselno preračunati, morda bi pa za tisto razliko dobila... uf pol pujsa mogoče, no ja krempeljček pa skoraj sigurno??

Joj ne mi zamerit, ne norčujem se iz tebe. Kruto mi je da se take stvari sploh dogajajo... potem, pa da ideje da see odrečeš popolnoma vsemu... jah človek se vpraša in čemu potem živeti??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:51:32   
Abbey
se vidi, da so nam manjkale teme, ki dišijo po fightu...user posted image  pa vse na tej temi visimo pa čakamo, da se bo v kaj razvilo pa se kar noče in noče, vse je bolj mlačno, nikjer nobenega ognja, vatre...dima, ničesar user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:51:51   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Pa koji ti je k.ura.c tebi zdaj s to lavo...a si ji kdaj kaj dala zraven, da si jo je kupila? Nisi. A so bile njene punce zaradi tega lačne? Niso. A se je Korina s tem pocrkljala v svojem bednem finančnem lajfu? Se je. In, kaj bi zdaj ti? Požri se od zavisti, ker si je sruta skuhala kavo, pa vtakni si jo nekam. Celo kilo naenkrat. Mater, me pogreje kr neki blebetanje.

koji je ku.ra.c tebi user posted image  ne bod pametna. če hočeš odgovor na vprašanje, pa ne napadi mene. piz.darija, vsi sam berete, nobena pa nima jajc nč napisat. pa jaz nisem rekla, da naj si ne kupuje kave, mal bol preber... pa če je to njen problem, naj ne jamra na javnem forumu... naj gre delat. pi*da, sam tvoj mnenje je dober, drugi smo pa vsi neumni...

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 26.3.2009 13:53:15 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:52:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ti packa Korina1, ker si upaš kupit in celo skuhat kavo. Mislim, svašta...


Ja ampak res, take ki si pa v današnjih časih kavo privošijo bi bilo treba pa najmanj javno linčati....
Pa ne samo kava tudi plin ali elektriko ki jo porabiš za eno đezvico, bi bilo smiselno preračunati, morda bi pa za tisto razliko dobila... uf pol pujsa mogoče, no ja krempeljček pa skoraj sigurno??

Joj ne mi zamerit, ne norčujem se iz tebe. Kruto mi je da se take stvari sploh dogajajo... potem, pa da ideje da see odrečeš popolnoma vsemu... jah človek se vpraša in čemu potem živeti??
Odgovor na to je očiten. Nehaš živeti. Potem bodo valjda vsi
zadovolj(e)ni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:53:09   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Kakšnih 10kg kave?
Od kje teb to? Porabim jo 10 -20 dkg ( odvisno če še kdo pride na obisk) na teden. To je največ 80dkg na mesec.
Pa ne vem zakaj sploh odgovarjam.



Saj ne morem verjeti, kaj nekatere očitate drugim. Ker tiste, ki nikoli niste čutile pomanjkanja ne vete kako to je. IN če si punca privošči tisti dve šalic kave na dan, zaradi tega nima njena družina nič manj. Kvečjemu imajo več. Imajo zadovoljno žensko ob sebi. Mali užitki lahko prinesejo veliko.

< Sporočilo je popravil barbara b -- 26.3.2009 13:56:49 >


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:53:56   
Kerensa*
Ja hudiča, no - samo prepis za BMW-ja sem šla naredit, pa se vam scufa vmes, no. user posted image

Skratka - za Ksenjo.

Na Facebook-u sem s svojim pravim imenom in priimkom, torej pod ***** ***. Nimam nobenega nicka tam. In v svojem profilu (oz. zavihku) nimam nobene fotografije, na kateri bi bilo moški, ženska in otrok, temveč imam samo eno fotografijo (al' sta dve, mater - da se ne zlažem) svojih dveh otrok - sinov. In še nikoli, odkar imam oz. uporabljam FB, nisem poslala "prošnje za prijatelkjstvo" nikomur, kogar nisem od prej osebno poznala (z izjemo medijskih osebnosti, pa še med njimi nekatere osebno poznam). Sem pa kot "prijatelje" potrdila osebe, katerih nisem poznala (in nekatere naknadno tudi brisala). In bolj ko brskam po spominu, manj se spomnim, da bi kdaj v življenju poznala kakšno Ksenjo (če sklepam, da je to tvoje pravo ime).

Torej, skrajšana verzija - jaz ti na FB nisem poslala nikakršnega povabila. Če se pa kdo drug predstavlja z mojim imenom (no, imam nekaj soimenjakinj) oz. če še kje na Internetu kdo uporablja nick Kerensa (ali Karensa, ali Karnisa, ali etc. user posted image ), pa naj ga - ni avtorsko zaščiten.

Bom pa vesela, če mi kdo pove, ali se nekdo predstavlja kot JAZ. Torej ne samo z mojim imenom in priimkom (teh kombinacij je več), temveč kot JAZ (kot oseba). V tem primeru pa tisto osebo lastnoročno zmeljem v prah. In preden ta stavek kdo vzame kot grožnjo, naj si prebere moj podpis.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 26.3.2009 14:05:36 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:55:10   
ZARA
A na FB si samo KOS? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:55:56   
Katey
Volga za tole pa kapo dol, prov si napisala, men se ni dal ker takim kot je tale mi ni za pisat, škoda tipkovnice.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:56:37   
nuala
No, iz osebnih izkušenj, ki so vse prej kot dobre ( pravzaprav me že dolgo ni nihče tako nat... ) lahko z gotovostrjo trdim, da Kerensa v resnici res ni to, za kar se izdaja na RR.
Vam samo priporočam, da ste pazljive, ker verjetno je še kakšna podobna. Jaz bom ostala pri virtualnem svetu in mi na misel ne pride še katere spoznati v živo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:57:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
Volga za tole pa kapo dol, prov si napisala, men se ni dal ker takim kot je tale mi ni za pisat, škoda tipkovnice.
Če ni prebrala naslova Ni za občutljive, no.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:58:07   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

No, iz osebnih izkušenj, ki so vse prej kot dobre ( pravzaprav me že dolgo ni nihče tako nat... ) lahko z gotovostrjo trdim, da Kerensa v resnici res ni to, za kar se izdaja na RR.
Vam samo priporočam, da ste pazljive, ker verjetno je še kakšna podobna. Jaz bom ostala pri virtualnem svetu in mi na misel ne pride še katere spoznati v živo.



Ma Ericcosna a ne in ne Nokie??? Vedla semuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:58:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo...



ja, kako da ne, kdo pa je to napisal? moja stara mama?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?