|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 10:34:00   
Reby
lana08 - super, čestitke za plusek, zdej pa držimo pesti, da bo šlo naprej vse kot po maslu user posted image  user posted image  user posted image
sonček - ja, jaz tud ne morem verjet, kako čas beži, saj vidiš pri tebi, kako Lovrek hitro raste... user posted image
Gigi - oj pupika, lepo, da si nas prišla malo pogledat, jaz se zaenkrat počutim super, otroček je živahen, zdej brcike niso več tako močne, ker tud nima več toliko prostora, me pa razveseljuje vsak dan. Kako si ti?
Gapii - ta napetost je čisto normalna, kar potolaži se user posted image
Pija - vidim, da bo treba stimulacijo začet rihtat user posted image
citrončica - žal mi je user posted image  user posted image  user posted image
kimsy - itak, da je beta dovolj visoka user posted image


(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 10:37:41   
gapii27
hvala babikeuser posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 10:45:20   
BarbiG
Lep sončen pozdrav vsem.

Včeraj sem imela spet slab dan, saj me je prihod user posted image  zopet spomnil na neuspel postopek. user posted image  Danes sem že bolje in se že veselim jeseni, ko bova zopet poskusila.

Punsha in Lana 08 iskrene čestitke za user posted image  user posted image . Želim vama, da prideta do konca brez kakršnihkoli problemov.

Kimsy ne sekiraj se glede bete. Tudi jaz po koncu prvega postopka, ko sem zanosila, nisem imela nobenih znakov, pa sem nosečnost vseeno pripeljala srečno do konca. Si pač ena izmed srečnic brez nosečniških tegob, ki pa se še zmeraj lahko pojavijo. Saj so tule gor punce imele prve znake šele po sedmem tednu nosečnosti. Ne obremenjuj se s takimi rečmi. Raje uživaj v user posted image  in srečno v torek na UZ-ju.

Citrončica user posted image user posted image user posted image .

Mismis a v ponedeljek greš v službo? Ti pa čisto verjamem, da se tega ne veseliš preveč. Tud jaz se ne, ker sem bila tudi še ta teden doma. Ampak saj bo, saj dnevi tako hitro minejo, pa še dopusti so tik pred vrati. Ti povem, da še nikoli nisem tako težko pričakovala letnega dopusta kot ga zdajle.

(odgovor članu Sunia)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 10:51:12   
BarbiG
Pija76 naj bo tokrat v polno. Da te na koncu pričaka en navihan user posted image , pa tud dva bosta OK, a ne? user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 11:03:38   
lana08
Dobro jutro punce moje, hihi me že nosečniška utrujenost daje user posted image .

Hvala vseeeeem za čestitke in lepe želje. Rada vas imam user posted image .

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 12:03:17   
veliki ŠKRAT
Daaaan!!

Uaaaau! Se splača mal pojamrat po starih borkah....pridne k ste prišle mal naokol!

Pija, ma tko držim pesti, d mam nohte v dlani zarite, ajprow!!user posted image  Se mi zdi d smo zej pa res na vrsti me, inventar.user posted image

Gapii, čimveč pij, d ne bo hiperca. Drgač je pa to dobr znak, pravjo.user posted image

Reby, ti naš sonček kofetarski, a tolk mal maš še do konca??user posted image user posted image

Miškamojaletnica, firbčna za tri, ane??user posted image  Kr še malo počakat!

BarbiG, sej bo, sej veš, že poznaš......user posted image

Mišamiša, si pridna? Kužota šetaš, al še počivaš mal? Naša je že mal bulš po uni štali.user posted image

Evo, tudi druge pupe, k vam nism nč posebi napisala, lepo uživajte ta vikend, k bo vsaj temperatura za dihat, pa češne zobajte, so njami, pa kej lepega počnite. Papa od Škrata, mora delat spet eno lepo delo.user posted image

_____________________________

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 15:29:28   
mismis
Dober dan...

Netkič, kdaj pa je veseli dan ali Matiček se ženi user posted image user posted image user posted image . Drugače pa jaz ok, se vračam v normalo, šetam kužona, lovim braon boju na balkonu in plezam po ta starem user posted image . Me pa veseli, da je tvoja kužika sedaj ok, kaj se je pa zgodilo z drugo kužiko, ali ste jo že oddali ali je še pri vas? ne vem pa kako to, da nimaš moje telefonske, saj si me takrat, ko smo imeli žur pri nas klicala, a si me preselila med izbrisane?user posted image

Pija, go Pija, go Pija, držim pestke močno in silovito, da bo tokrat akcija uspešna user posted image user posted image user posted image user posted image

Lana, čestitke za plusek, tokrat ma da je vse v redu do konca. Kot kaže je junij zate uspešen mesec, ali nisi tudi lani zanosila junija, malo pred tvojim rojstnim dnevom?

Barbi, škoda ker nisem vedela, da si doma, sva se ravno v sredo dobile z Reby na kavi/hajniju, če bi vedela, bi se lahko čoporativno zmenile user posted image user posted image user posted image . Za  user posted image  pa nikar biti žalostna, bolje je, da je postopek v samem začetku neuspešen, kot da doživiš tak konec kot nekatere med namiuser posted image .

Gapiii, tudi mene je po punkciji bolelo, kljub vsemu je to poseg v notranjost, tako da malo mora boleti. Poleg tega so ti na punkciji punktirali le velike folikle, tiste ki še niso zrastli dovolj pa pustili, te sedaj rastejo in pokajo v tebi, kar včasih tudi povzroča rahle bolečine. Ampak tudi to mine...

Žižet, tale mismis je malo bister in bere med vrsticami, tako da včasih tudi na ta način kaj zvem user posted image user posted image user posted image

Reby, ti naša pujsa pepa, kak je kaj s tabo. Kdaj greš spet po grdo, grdo špiko?. Tiste vodnike, mi pa le prišparaj, jih bom oktobra spet potrebovala user posted image

Kimsy, mislim da je to kar lepa beta. Glede na to, da naj bi se na dva dni podvajala, je to od 15.5. super rezultat. Kdaj pa imaš prvi UZ?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu veliki ŠKRAT)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 16:05:22   
lana70
Kimsy, naj ti služijo, sem vesela, da komu koristijo. Držim pesti!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 16:36:39   
loremi
Pozdravljene punce,

čestitke vsem novim pluskom, da katere ne izpustim in srečno vsem v postopku.

Meni tokrat z zamrznjenčki ne gre in ne gre, folikli ne rastejo oz. izredno počasi, tako da, če bo potrebno, bo v ponedeljek po UZ konzilij odločal, ali nadaljevati ali končati vse skup.

Kaj naj rečem, skrbi me, ne samo za ta postopek ampak tudi za naprej.

Pa en lep pozdrav vsem!

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 17:05:01   
veliki ŠKRAT
Joj, Loremi, a če slučajno prekinete, lahko probaš naslednji mesc? To pa ni lepo. Ampak bi rekla naša LL, vse ob svojem času. Mogoče pa zej ni lih tapravi cajt.user posted image

Mišamiša, vse ti povem 12., ko se vidimouser posted image , kumi čakam.user posted image   In moram rečt, d se prav fino zabavaš, kukr kaže!!user posted image
Psičke nism dala, in jo verjetno tut ne bom.user posted image
Tvoje telefonske pa nimam, kr h Netki ne grem več, un dan pa sm govorila iz telefona Bbpike. Če češ, mi jo lahko tut pošlješ.user posted image user posted image

_____________________________

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 17:18:59   
loremi
Ma ko sploh ne vem, a bi lahko naslednji mesec ali ne. Kako bi se tudi oni odločili oz. mi priporočili, tud vprašanje je, kdaj bi dobila M, ker potem oni začnejo z dopsti, pa še ne vem, a bi rabla novo napotnico al ne.
user posted image  Ja no, če že mora tako bit, potem res ... vse ob svojem času.

(odgovor članu veliki ŠKRAT)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 19:51:15   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Reby, ti naša pujsa pepa, kak je kaj s tabo. Kdaj greš spet po grdo, grdo špiko?. Tiste vodnike, mi pa le prišparaj, jih bom oktobra spet potrebovala user posted image


Jaz sem super, se ravno bašem s user posted image
V ponedeljek grem dat kri, v sredo pa po špikico. Vodniki po nosečnosti so pa itak sam zate.
Sicer so me mal razočarali, ker je noter več reklam kot kaj drugega, tako da če katera razmišlja o nakupu, odsvetujem user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 19:52:13   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: veliki ŠKRAT

Psičke nism dala, in jo verjetno tut ne bom.user posted image


Jeeeeeee user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu veliki ŠKRAT)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 20:33:46   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Pozdravljene punce,

čestitke vsem novim pluskom, da katere ne izpustim in srečno vsem v postopku.

Meni tokrat z zamrznjenčki ne gre in ne gre, folikli ne rastejo oz. izredno počasi, tako da, če bo potrebno, bo v ponedeljek po UZ konzilij odločal, ali nadaljevati ali končati vse skup.

Kaj naj rečem, skrbi me, ne samo za ta postopek ampak tudi za naprej.

Pa en lep pozdrav vsem!



oj, a maš stimuliran postopek al ne? Jaz grem namreč junija v nestimuliran postopek z zamrznjenčki in so mi rekli, da če ne bo uspeha, da raje prekinejo, pa naslednji ciklus dajo s stimulacijo....tako da čakam M ta mesec (junij), in potem gasa v LJ.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 21:12:29   
Goldy
Pozdrav vsem!!!

lana08 - tebi pa posebne čestitke!!!! In da vse teče kot je treba!!!!user posted image user posted image user posted image  Me sva lani skupaj nekako začenjale, ne?? Držimo pesti vsi 3!!!

mismis - kako kaj? Drži se, mi smo s tabo!!! Meni je bilo tudi beno potem it na šiht. Brrrr!!!user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:30:07   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: mismis



Gloria, čakam, pa čakam Nikove slikice, a imaš še vedno mašino pokvarjeno.




...ma za znoret user posted image ...maili mi sploh ne delajo,pa slik se ne da naložit gor...danes me je pa serviser klical da pred četrtkom ne more zrihtatuser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:31:05   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Lep pozdravček vsem, danes sem tudi jaz ugledala lep pluuus. Tokrat gremo do konca, februarja 2010 dobiva zdravega user posted image .


...to mi delaj...čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:34:00   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Ahoj puppe user posted image



Sonček, Glorči kako sta naši najbolj pridni mamici?



Pozdravčke in objemčke vsem nenaštetim špikerkam, trepatalkam, čakalkam, nosečkam in mamicam.
Lav ju ol user posted image



..o gigi user posted image  mi je neroden....ma jaz vas rada berem kolk mi Nik dovoliuser posted image ....še vedno se počutim domača na tem terenuuser posted image ....kaj pa ti.....počutje vreduuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:37:50   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

evo suzi, se javljam

kako ste?
mi smo prehlajeni, zato kar malce bogi, ampak bo.

hvala vsem, ki ste pohavlile mojga sončka


gloria - naju pa računalniki zaj****. Kako je Nik? Zdej  bo pa kmalu po dveh okoli racal.


...o Lovro spet prehlajen...ma ni čuden pri takih spremembah user posted image user posted image user posted image ....ja Nik bo pa kmal po dveh šeluser posted image ...kok je komoten bo verjeten do septembrauser posted image ...ma se ne sekiramuser posted image ...računalnik mi pa dela za znoret počasiuser posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:39:06   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Sem na hitro preletela, vidim da imamo nekaj novih nosečk: bravo deklice in srečno vam želim!!!

Citrončica, Sapi, Barbi G žal mi je za vas. Včasih je treba res veliko narest da pridemo do nekaj kar si močno želimo.... Držite se punce!

Veliki škrat ti pa kar po češnjah. JAz jih tud kar redno kupujem od enga Brišeka tle, full je priden in jih vsak dan prodaja. Sam marelice so pa še mal kisle user posted image

Drugač pa: naj vam zaupam da sem v akciji. Upam, da tokrat pa bo!!!


...joj močno navijam za tebe user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
30.5.2009 23:42:07   
gloria
...nočka user posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
31.5.2009 7:04:51   
Reby
Dobro jutro pupe! Danes vam še skuham kavico, jutri me pa ni, zato bo morala katera poskrbeti za postrežbo user posted image

user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
31.5.2009 8:29:45   
Pija76
Dobro jutro deklicde,

Pujsa pepa je pridna s kofetkom vidim, tko kot vedno!

Veliki škratek res je že čas za nas inventar....da nas res ne opremijo s kakšnimi številkami mormo hitr od tle user posted image .

Punce hvala vsem za navijanje, prav lepo je prebrat!

Mismis dobr štart ju3 ti želim. Jaz komaj čakam dopust user posted image

Vsem eno lepo nedeljo, grem v kuhinjo dobim obiske na kosilo.


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
31.5.2009 9:16:23   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

pikovitka, tudi jaz te ful občudujem. user posted image user posted image user posted image  Si sploh ne predstavljam, kako je to, če se tako dolgo trudiš in si vedno razočaran.  Ampak verjamem, da bo tudi tvoja vztrajnost enkrat poplačana s srečo! A te lahko vprašam kaj je vzrok, da ne rata?



Jaz sicer nimam jajcevodov ampak z nama je vse OK.Nepojasnjena neplodnost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
31.5.2009 9:16:42   
mismis
AKTUALNO  
 
Ponedeljek, 01.06.
Loremi - UZ
 
Torek, 02.06
Gapii27 - ET
 

user posted image   
 
user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
user posted image  
 
 
user posted image

 
OBJEMČKI 

user posted image Kiwi,user posted image BEBIII,user posted image  Lana70,user posted image Skuštrana Suzi, user posted image Tinkamiška, user posted image Mismisuser posted image , BarbiG user posted image , Aljonka user posted image , Sapi user posted image , Citrončica user posted image  user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
Lana07  greje user posted image test 02.06.
Punsha greje user posted image  test 03.06.
Zup2 greje user posted image user posted image  test 05.06.
Sunia greje  user posted image  test 09.06.
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    


  • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • Punsha (1.IVF, LJ, dr. Vogler) 
  • Lana08 (2. IVF, GK LJ)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Sunia (IVF, MB)
  • zup2, (4. ICSI, dr. Reš, PO)
  • Naska (GK LJ, posvet 18.5.)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Lana70 (1. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
 user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image       

 
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • Dajamaja (PO, dr. Reš)
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
  • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
  • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič, posvet 9.6.)
  • N74 (dr. Reš, PO, zamrznjenčki)
  • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
  • Bozza (dr. Reš, PO) 
  • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, posvet 4.9.)
  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
  • cukica (GK LJ, zamrznjenčki)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Tanja_Jes (2. IVF)
  • mausikaa (1. IVF, dr. Geršak)
  • Bit (dr. Reš, PO, avgusta zamrznjenčki)
  • skuštrana suzi (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 3.7.)
  • BarbiG ( 4 ICSI, GK LJ )
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)


 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Mismis





Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35    % 
april                      11                               2+1                       27,3 %

maj                       12                               5                            41,6 %
 


  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
          user posted image NOVE NOSEČKE MAJ user posted image           
        user posted image Andreja 07 (PO)
     
    user posted image  Sapi (LJ)
    user posted image  Miklarom (MB)
    user posted image  Kimsy (LJ) 
     user posted image  a.jrad (PO)
     

    user posted image ŽE JUNIJSKE!!user posted image  
       
     user posted image  Punsha (LJ)    
     user posted image  Lana08 (LJ)  
           
  • Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.
  •  
     
    Za vse zamudnice zadnjega srečanja, bo ponovitev le tega 12.6.2009 od 19. ure dalje v lokalču Kongu (Savlje). Upam, da se tokrat vidimo, da kakšno rečemo in spijemo


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu veliki ŠKRAT)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4925
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
    Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
    Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?