|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 10:16:23   
scorpiogirl
helow user posted image

da me ne pozabite user posted image
pa najprej vse najboljše Brini (za nazaj, pa vseeno iz srca user posted image ), pa Tii user posted image user posted image
pa super, da je s Tio vse ok ... user posted image


danes sem imela pa že zjutraj precej pestro ... s tamalim prideva do avta, pa nisem mogla s parkirišča (nimamo urejenih parkirišč, tako da parkiramo v okolici, kjer je pač frej ... in očitno so se včeraj spomnili, da je treba "svoj" parkplac zaščititi in so z banke napeljali verigo, ki že par let ni bila namontirana) ... no, pa smo kar rešili ... je MM šel po nahrbtnik in nesel Nala v vrtec, pa še taščo je poklical pa me je zapeljala v službo ... jst bi šla štopat, pa se MM-ju to tolk grozno zdi user posted image
ma ja, tale pasijon, ki se zdej dogaja pri nas, je za prebivalce cela katastrofa ... še tista parkirišča, ki so bila, so zdej kar prepovedana za parkirat ... trgovine se morajo ob nenormalnih urah zapirat, banka tud ... ne moreš it normalno v lokal na pijačo, če hočeš domov, ti dajo skoraj spremstvo zraven, da slučajno ne bi zastonj gledal tega "cirkusa" user posted image  sej načeloma je lahko to promocija pa tud kej drugega dobrega bi se našlo ... za prebivalce je pa katastrofa ... no, pa ne bom več user posted image

velika noč ... jst kuhanih jajc ne maram user posted image  tako da mi je tole mal odveč ... najbrž bova z Nalom kar po surovih jajcih mal popackala ... al pa po kakšnih plastičnih user posted image  za zajtrk pa tud ne mislim pripravljat kaj posebej "velikonočnega" ... nismo kakšni hudi jedci mesa (sploh svinjina pri nas ne gre), jajca tud bolj tako tako ... bo kar kaj, kar se nam zdi bolj užitno user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Malo vam bom pojamrala... ful mi je hudo, ker v soboto pripravljam zabavo za RD za malčka, pa tast in tašča ne bosta prišla, ker bosta imela preveč dela s pripravami za veliko noč... kuhanje in pospravljanje in to... pa oba sta v penziji, kot da ne bi mogla tega storiti en dan prej. Moj mož ne razume, zakaj sem jezna in užaljena... zdi se mi za malo, res. Na koncu mi vsi pravijo, da kompliciram, da če ju ne bo, ju pač ne bo. Za k žegnu pa bosta imela čas it... user posted image Potem smo se zmenli, da bomo v nedeljo praznovali še RD pri njih, ampak niti pod razno ne mislim še ene torte pečt in je delat samo zaradi njiju. Se tudi vam zdi, da kompliciram?



Sploh ne,če jih v soboto nebo ,jaz tud v nedeljo nebi šla k njima in da bi njima na čast pripravljala še enkrat vse skupaj.Če jima je več žegenj ,kot pa vnuk pa naj bo tako.Vse za žegenj se lahko pripravi že v petek...Sicer pa če jima je za dve urci težko pridetuser posted image user posted image user posted image user posted image ajaj.....

se podpišem pod tole. če pripravljaš praznovanje v soboto, se komot za kakšno urico odtrgata in prideta ... če jima je pa pretežko, jst zagotovo ne bi še enkrat vse sorte pripravljala.


uf, sem vam kar fouš za vaše srečanje danes user posted image  pa ve kar uživajte, eni bomo pa poleti frej user posted image

tale sonček me kar ven vabi, pa žal ne smem kar pobegnit user posted image  bomo pa popoldne nadoknadili ... si MM oprta nahrbtnik, pa nas je povsod dovolj ... se pa ne da prepričat, da bi se odpravili kam po neravnem user posted image

uživajte user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 10:34:43   
Krista28
Ojla,

Najprej čestitke luštni, zvedavi z nasmejanimi lepimi očki....vse najboljše Tia, pa mamico čim manj strašit.user posted image

Kekec in Mojca...glej..men se zdi da ne kompliciraš...in tud men bi se mal zamal zdel, če zaradi teh izgovorov nimata časa...ne bi pa nič pri njih praznovala...praznujete pri vas, a ne...kdor pride, pride, kdor pa ne...je pač to njegov problem...boš vidla, drugo leto se bosta ta prva namalala...pri njih je pač samo navadno velikonočno kosilo in nič "happy birthday"...jaz ne bi od tega odstopila niti cm...družina je tvoja in praznovanja za otroke imaš ti čez, ker si mama..ostali so dodatek, če hočjo bit, če ne...je njihov problem....

Stanje pri nas: vročine od včeraj zvečer ni več- pa tud zvečer ni bilo za calpol....spali smo celo noč z eno intervencijo čiščenja noska in pitja čaja, tudi Kristjan je bil celo noč priden...superca! Teče je pa iz noska kot pri norcih, pa izkašljuje se po malem....ampak nosek je pa res skoz moker...V tivoli verjetno vseeno pridem...mah je ful zoprno, ker moram še ene bodije dobit s kratkimi rokavi...


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 12:19:30   
SpeliG
Vse najboljše Tia in Bini, ostanita zdravi, dobrovoljni punčki in mnogo brezskrbnih otroških domislic, vama želi Martina!!
 
Vidim, da imate danes debato, dobro se načvekajte še za manjkajoče; midve sva imele danes posvetovalnico ob 1. letu, do katerega smo sicer še za tri dni prekratki...Nevem, če se sploh še kaj vodi tale statistika, pa vseeno
tehtamo točno 10 kg, dolgi smo 78 cm, imamo 16 zobkov. Ni kaj, Martina hoče ostati prvi aprilski kjokodil, tako nam manjkajo samo še petice.
Dobila je pikico, pokazala kako hodi in to je bilo to.
 
Scorpio, a tale pasijon še kar traja, do kdaj pa bo? Verjamem, da je za prebivalce ful moteče, sploh ko je vse zaparkirano...
 
Nile, me veseli, da je z malo piko Tio vse v redu. In upam, da si ne očitaš, vsi smo že bili nepozorni kakšen trenutek in lahko bi se zgodilo že marsikaj; včasih se izmažemo, včasih pa otroček pač pokasira kakšno veliko buško. V bistvu ste me malo potolažile, ko ste se razpisale o kaskaderstvu vaših malčkov, ker ima tudi Martina svoj delež. Padla je s previjalne, z glavo na laminat, pa precej visoko - tako, da sem udobno lahko stala zraven. Pa tudi sem stala zraven(!!), še danes  nevem kako ji je uspelo, da je padla dol, res. Ful sem se prestrašila in si očitala, čeprav je jokala cca 3 minute oz. beri, dokler ji mami ni pokazala svojega mobitela...
 
Kekec in Mojca, jaz ne bi dvakrat delala praznovanja, naj pride kdor želi, takrat ko se pač praznuje; kdor ne utegne, ga pač ne bo. Mi bomo ravno zaradi tega praznovali v nedeljo, čeprav miška dopolni 1 leto v soboto. Ampak se časovno ne bo izšlo, tako da praznujemo en dan kasneje.
 
Ah, se mi že mudi, me že vleče stran, plus  eno tipko na laptopu mi je že izpulila...
 

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 12:43:27   
malamalinca
oj, bejbike,

punce, res ste ful prjazne, da mi pomagate. Ampak bi vas se neki prosila, ce smem....

Veliko izpolnjenih anket je neuporabnih, ker ljudje izpolnijo samo tista splosna vprasanja, naprej pa nic. Najbrz je to cisto moja napaka, saj nisem v uvodnem govoru napisala, da je na koncu vsake strani gumb NEXT in da se konca anketa s stisto stranjo, kjer na koncu pise DONE * in da je treba ta DONE tudi kliknt. ( to sem zdaj dodala )

Zato vas naprosam, da anketo posljete se vasim mozem, prijateljem,...da bom imela cimvec pravih odgovorov.

THX in tukile se 1X pripenjam anketo:

https://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=qqRY_2b5LYvZOJlM1wMgnRcA_3d_3d



_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 15:02:27   
kekec in mojca
Izpolnjeno. Že drugič. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 15:22:42   
simvir
Čao!

Danes praznuje Tia, vse naj naj naši mali princeski.

Malinca jaz sem že včeraj izpolnila anketo, vključno z doneuser posted image .

Varčevanje - jaz tudi perem le ob poceni toku (vikend, včasih po deseti zvečer), razen če ne gre drugače. Imamo že od začetka kar nekaj varčnih žarnic, sicer pa luči in TV nista prižgana brez potrebe. likam pa po potrebi.
V trgovino grem ponavadi 1x na teden, tako da tudi manj kupujem stvari, ki niso nujno potrebne (ki ponavadi pristanejo v vozičku). Pregledam akcije in včasih kupim tudi na zalogo, če se splača.

K&M ostale so ti že lepo napisale, jaz tudi ne bi zaradi njiju delala še enega praznovanja. Morda jima bo potem še žal. Pa Ne sekiraj se preveč.


LP, grem k mojima fantoma

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 18:31:52   
trnuljčica
Pozdravljene,

najprej Brini iskrene čestitke za RD - z zamudo (nisem bila doma in posledično brez neta), ampak iz srca. user posted image user posted image Se vidi na slikcah, da je lepo praznovala. 2X. Od viška glava ne boli...user posted image user posted image user posted image user posted image


Nato čestitke današnji slavljenki Tiji.user posted image user posted image user posted image Sem prepričana, da je bila torta slastna...

Nile kar solze so mi šle na učke, ko sem brala tole pripetijo. Groza, in te čisto razumem, da si bila čisto adijo... Vsaka mama bi bila. Ampak HB se večina akrobacij konča srečno. Tudi naša, s previjalne na ploščice v kopalnic, se je... Tako, da danes uživaj TVOJ DAN in uživajta. Mala pa tako več sploh ne ve, da je kaj bilo...

K&M  a vi tudi v soboto? Mi tudi. Naslednji vikend ne bi bilo možno in smo se tako odločili. Glede taščice in tasta- a si ti resno pomislila na idejo, da bi za nedeljo ponovno pekla???? Jaz ne bi niti pod razno... Pa če zamerijo do Pakistana. Prinesla bi točno dve rezini torte od RD. Sicer pa glede na njihove obsežne priprave na nedeljo- mogoče pa bodo oni naredili še torto za svojega drugega vnučka...user posted image Saj vem, sanja svinja kukuruz... Ampak, če se zdi njim to, da ne pridejo za dve urci vnuku na 1 RD normalno, se ti res nimaš kaj sekirati...  Sicer pa če lahko moj brat pride tudi z malo (saj veš  zakaj) potem lahko čisto vsak...(pa njemu nikoli ne bi zamerila, ker ima res razlog). Še tisti direkt izpuščen iz bolnice... 





(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 20:56:40   
resnično srečna
čer...

joj danes smo pa mi imeli dan za znoret...

vrtec...so me prizemljili, da Iza ne bo dobil mesta v vrtcu, če nima stalnega bivališča v Ljubljani...mi je bilo prav hudo...in sem šla v akcijo...no se bo zadeva uredila, le v petek moram na Tobačno urediti...pa bo tudi ona Ljubljančanka...ampak je bil pa kup telefonov pa mozganja...se moram pa za vse skupaj na koncu zahvalit gospej pri katerih smo v najemu...

čeveljčki...hura...Iza ima končno prve prave čevlje...roza z rožicami...malo kiči ampak še vedno kar všečno...zgodbica je bila pa luštkana...najprej sem izbrala in kupila ene malo drugačne...in ko jo pripeljem do avta in dajem v avtosedež ugotovim, da je podplat na enem popolnoma odlepljen spredaj...sva se vrnili in ko nama hočejo zamenjati ugotovijo, da nimajo več njene številke...klic v BTC je pomagal, da sva izvedeli, da imajo oni in naju čakajo...no tam pa ne vem kater hudič me je gnal...sem ugotovila, da so imeli številko enih, ki so mi bili bolj všeč...in so nama zamenjali za všečnejše...he he...in sedaj imamo roza sandalce z rožicami...je pa tako važna, da si jih je v avtosedežu stalno ogledovala...no na koncu ni vzdržala...pa jih je še malce polizala...jah če so pa take barve kot jagodni sladoled...

tricikel...no pa ga imamo...neke roza modre kombinacije...bolj plastik fantastik ampak ima gumijasta kolesa in Iza je v njem kot Jovanka...gleda...se nasmiha...stoji in maha...presrečna v glavnem...pa stalno koketira z mimoidočimi in nori, če jo brez da se ustavim odpeljem mimo kakega psa (danes je videla čivavi pa zagnala vik in krik)...

Tivoli...vsi preipetljaji (med tem sva tudi pol ure stali v koloni) so privedli do tega, da sva se tja prišli samo obrnit...ampak vseeno sva nekaj čvekic še videli...žal pa nekatere zamudili...no upam, da se še kaj vidimo...

ju3...pa dobi Iza obisk...jo pride njena gorenjska babi malo pocrkljat...he he pa stisnit in poljubčkat...se tako malo vidimo...ampak ko pa se nam je pa fletno...

Iza že spi...mi2 sva podpisala ankes k pogodbi za najem in bomo plačevali še malo več (višji stroški)...ampak bo že...samo okus je bolj grenak...itaq vemo, da recesija samo jemlje...plače pa ne bodo nič višje...oh ja...ko bom šla na prvi sestanek v službo bo treba mislit na tole...

lahko noč čvekulje...






_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 21:19:39   
lepa posadka
Dober večer!
 
Le na hitro se javim... ker danes si pa res privoščim zgodnjo posteljo.

Jaz ne vem, ampak meni se zdi, da tale porcelan pri meni ne bo funkcioniral. Al je pa to res samo začasno sttanje. Saj, da ne bo pomote... princip sem osvojila že drugi dan in sedaj mi gre super... razen, ne vem, kako bo to v službi??? Kje pa tam splakneš? No, kakorkoli že... dva dni izvajam proceduro na slabi dve uri, ker je vse pooolno. Bom sicer dala priložnost še par naslednjih ciklov... morda se umiri. Sicer pa bo treba večjo posodo najt, hehehe.

Sicer je bil pri nas spet peeeester dan... pa ne bom poročala, ker sem bila vmes ene parkrat fejst vesela, ene parkrat pa fejst žalostna. Ena mineštra torej.

Pokomentiram samo K&M... imaš dovolj velik razlog, da si užaljena. Ne bi pa jaz kuhala (v sebi), pa stopnjevala... Na nek način kar razumem stare ljudi. Pri nas doma je bila tudi velika sobota tisti dan, ko se je pa vse na moč pospravljalo. Le pojdite na obisk v nedeljo... na koncu  boste vsi veseli... dodatna torta in sitnosti pa so po mojem povsem odveč.

In še tortica za našo današnjo junakinjo: TIA, VSE NAJBOLJŠE! Bodi naša princeska še naprej... pa čuvaj svojo bučko :-)

user posted image
 

< Sporočilo je popravil lepa posadka -- 8.4.2009 21:23:05 >

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 22:05:09   
Krista28
Pri nas je bil pa dons prav lušten dan...najprej sprehod po vasi, pa kavico z vami, pa hitro domov, pa v vrtec po Kristjana...sva naredila velikonočno okrasje na mizi, pa še mal pobarvala pa bova jutri iz papirja izrezala še dodatne okraske, pa sprehod in mimogrede še trgovina...evo in dan je na hitro v temi..user posted image

Posadka, tebi pa res lijeuser posted image , madona......jst sm bila presenečan pa  na tem, kolk je to mal "materiala" glede na packarijo na krilcih...

Srečanje enoletnikov: Ej punce, dons je padu predlog da bi se enoletniki dobili v kompletu oz. družinsko in sicer pri brunarci v Bizoviku, maja...ste za?...mal napišite kdo in kolk bi vas bilo, pa kateri vikend...predvidevam da soboto, lahko pa tud nedeljo...pa uro...no na plano:

Kdo                     št.                        dan                
Krista                  4/2 odrasla            katerakoli nedelja v maju...





_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 22:13:28   
kekec in mojca
Krista, jaz bi se tudi prijavla, pa ne vem, kje je Bizovik... Prav rada bi vas vse skupaj spoznala, zdaj ko že tako dolgo čvekamo...


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilski srčki 2008
8.4.2009 22:33:01   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Krista, jaz bi se tudi prijavla, pa ne vem, kje je Bizovik... Prav rada bi vas vse skupaj spoznala, zdaj ko že tako dolgo čvekamo...



http://www.dogaja.se/opis/brunarica_bizovik/4022


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 6:43:26   
kekec in mojca
Dobro jutro...

Midva z mojim malčkom sva že budna in veselo obujava spomine! user posted image user posted image user posted image Vse najlepše moj mali dečko!


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 7:35:41   
simvir
Jutro!

Ena user posted image za lep začetek dneva.

TINE vse najboljše za tvojo prvo svečkouser posted image user posted image user posted image .
Bodi še naprej v ponos in veselje mamici in očku.

Srečka mislim da vem katere čeveljčke ima Iza, so prav kjut. Tricikel imamo pa mi tudi iz L. Za toliko kot ga naši otročki uporabljajo je čist super. Naš je bil po dveh letih pošvasan, pa mislim da bo zdaj še Tevža zdržal.

Tivoli včeraj - sigurno ste se imele super v takem vremenu. Jaz bi tudiuser posted image .

Sem pa vsekakor za skupni piknik, komaj čakam. Samo moram najprej MMju  omenit, da vidim če bomo res vsi prišli. drugače mi je pa seeno kdaj, le v nedeljo 10. maja moja mami praznuje abrahama.

Miša sem včeraj pozabila. Fino da sta oba lepo zaštartala v nov ritem. Drugače je pa tudi Nejc dobil pri D. to kremo pred dvema tednoma. Boš malo poročala kako se obnese, jaz ne vem koliko časa naj bi se sploh to mazalo. Pri nas se je hitro izboljšalo, če pa ne namažem je pa spet slabše. A sta imela specializantko, ker do zdaj našemu še nobena dr (tri različne) ni še nič dala.

Posadka mogoče moraš res počakati še kakšen cikel, da se zadeva umiri. Verjamem, da jo boš lahko uporabljala.

lp



(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 9:06:59   
tasyo
Dober dan!

Uf, pri nas smo bili pa danes že ultra produktivni. Mala je v varstvu, jaz srkam obvezno kavico, zajtrk pa še čaka... Bom verjetno kar z malico skombinirala. Skratka- perilo je že obešeno (zdej ko je zunaj lepo, sem kar malce zanemarila sušilec, mi potem lepše diši..., odpravila sem že prve majstre, šoping pa je tudi že pod steho. No, skoraj, ker sem pozabila kupit pesek, pa moram še enkrat. Bo treba mal po tlakovcih spet nasut, mi jih dež kar konkretno spira. Aha - mojstri. Jah, pri nas v garaži spušča streha, pa so prišli popravit. Pa ogledat, da bo balkon tudi potreben sanacije. Mah, sej ni nič hujšega, samo mene tele šlamparije tko jezijo, ostali tu okoli pa so čist zadovoljni in se nad malenkostmi ne razburjajo. No, čeprav zame to, da odpadajo fuge, ker je en kreten pozabil odstranit križce, ni malenkost. Kot tudi ne to, da rjavi rostfrei ograja. So izgleda ugotovili, da pri naši hiši ne bomo kar tako zlepa popustili in sedaj pridejo, se pokesajo in potem naredijo tko, kot bi bilo že prvotno treba. Ampak takrat pač niso imeli nadzora... Grrrr. Drug teden mi pridejo pa še škarpo oblečt v kamen. Komaj čakam. Čeprav sem se odločila, da bomo tudi teraso preoblekli - kulir plošče ven in položit keramiko. Je lažje pucat. No, toliko o tem, da letos ne bomo delali nič, da pridemo malo k sebi.

Posadka, po moje se ti bo v parih ciklih tok zmanjšal in boš lahko uporabljala porcelan. Sem ti rekla, da drugi, tretji dan potem zadeva steče in ni problem menjat... Veš, glej tako - če bi imela karkoli drugega, verjetno niti pod razno ne bi zdržala niti 2 uri, tko da - držim pesti, da bo šlo!!!! Sicer pa - mogoče se pa vendarle odločiš še za petega, pa boš imela še dve leti mir-skoraj.user posted image  Meni je super. Sicer so bili prvi cikli obup, ampak takrat še nisem imela šalčke, zdej pa ni panike. Res, še dobro da je ena začela tole debato... Se mi vsakič, ko grem mimo polic z vložki in tamponi kar smeji.

Piknik - ja, seveda smo za, kaj pa drugega. Pa upam, da se nas nabere čimveč. Prvi vikend v maju itak odpade zaradi praznikov, predvidevam (mi bomo na morju), tko da- kar se nas teiče- 2. ali 3. vikend. Sobota ali nedelja, ni pomembno.
Takole, bom kar od kriste preplonkala, da ne bo nepregledno.

Kdo                     št.                        dan                
Krista                  4/2 odrasla          katerakoli nedelja v maju...
Tasyo                  3/2                       2. ali 3. vikend v maju, izjemoma lahko tudi 4. soboto
K&M

Seveda pa tisto, kar je danes najbolj pomembno - Tine, vse najboljše, lepo praznuj, pridno rasti in bodi v nepopisno veselje mamici, bratcu in očiju!
Bi prilepila še kakšno slikico, pa bom verjetno spet naredila kakšno zmešnjavo, tko da raj ne...
 
Včeraj je srečka načela debato o velikonočnih običajih. Meni je to eden najljubših praznikov, še iz časa otroštva. Blazno uživam v barvanju jajčk in letos bom to počela skupaj z Lano, bo mal packala s prstnimi barvami, pa en lep aranžma za mizo bova naredili. Tokrat bodo na njem samo plastična jajčka, ker trenutno vse, kar visi, leti na tla. Sicer ga bomo poskusili držati stran od malih rokic, pa ne vem, če bo ratalo. V vazico bova naštimali narcise, pa zvito vrbo, pa gor jajčka, pa kakega piščančka al pa petelinčka, pa seveda krožnik pirkov ne bo manjkal. Je se pa pri nas tudi obilno in suhomesnatih izdelkov se nihče ne brani. Hmmm, ko v nedeljo zjutraj zadiši po hrenu, jajčkih in prekajeni šunki - tako hitro nismo sicer nikoli za mizo. Pa tradicionalno je velikonočni zajtrk pri moji mami, kosilo pa ponavadi pri nas. Jutri pečem makovo potico, tašča bo naredila lešnikovo, moja mami pa smetanovo. Uf, sem čist preveč noter padla. Pa sej sem rekla, meni je to super praznik.
 
Evo, toliko zaenkrat od mene. Uživajte v sončku!!!


(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 9:07:35   
tasyo
Uf, še dobro, da obstaja copy...

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 9:19:28   
resnično srečna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebe pa jaz še ne poznam
in o tebi le to vem, da nisi kakšen velik problem,
nasmej se v naslednje dni,
eno svečko pa upihni z vsemi močmi.

vse naj naj podpohorski junak...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

žeja, žeja me muči...to je Izina himna zadnje dni...je postala prava žaba...popije tudi do liter in pol na dan...in včeraj se nam je zgodilo nekaj, kar jo je danes pripravilo do vpitja...je očka nekam založil njen Nubyjev ustnik...iz drugih pa ni hotela piti...in sem danes spet na glavo obrnila vse...in kje jo najdem?...ko je včeraj pokal stvari iz avta jo je dal v škatlo za čevlje...lepo obložena sploh ni ropotala...mislim ej...

Posadka...pa komu ti to piješ kri...jaz niti v najboljših dnevih (navadno je to drugi dan ko lije slap Rdečica) ne napolnim šalčke v 5 urah...jao jao...kako bi to izgledala šele z vložki...al si prej uporabljala kar plenico za inkontinenco user posted image ...no ja na tvojo malo rit gre po mojem tudi maxi Pamperska...ok dost štosov...baje je bila polna luna...al pa se pripravlja k njej...tako da verjamem, da je bil dan naporen s pogajanji in vzgojo...

Simvir...verjamem, da bi v sončku kofetkala...je tako lepo zadnje dni, da je greh biti zaprt v pisarni...sej nam se je pa stiskalo srce, ker vemo, da se tudi nam izteka čas...seveda enim prej, drugim kasneje...boli pa vse po mojem...glede tricikla pa...mah toliko kot ga bo uporabljala bo zdržal...predvsem je to za kako turo do trgovine, pa za sprehod z Dašo ko zajaha svoj bicikl...ker mala se pelje kot upokojenka he he...po 2 metrih je zmatrana...tako da mi še dolgo očitno ne bomo za turo z bicikli...25kilske donde pa ne moreš več peljati na sedežku...

varčevanje...me je včeraj sunila kap...bo treba očitno dodatno službo najt, ker imava poračun stroškov za lansko leto 780 ojrov...grrr...tako da bodo naslednji meseci kar krizni...le kako naj zaslužim toliko, da bomo skozi mesec šli brez problemov...mater še zgledam ne več tako, da bi se lahko pred Levom postavila...

dermatolog...joj to je tako zoperna zadeva...moj ex je hodil 5 let vsak mesec skoraj, ker se mu je en palec na roki strašno lupil...stalno en ekcem...potem je pa prišl do nekega gospoda 8sedaj je že pokojen žal) pa mu je on namešal pravo žaubo...in je izginilo skoraj čez noč...tako da to je kar zoprna zadeva ja...

Miša...vsega se ne da imeti...ti si pa ena tko fina punca, da je s teboj zagotovo luštno delat...tako da verjamem, da se boš kmalu privadila na oddelek...je pa super, ker veš, da je Miha v varstvu zadovoljen in da se ne ubadaš med tem še s kakim črnim scenarijem v glavi...ker to je pa potem ravno pot v depresijo...

ufff...no dejmo bejbe...še mal naklofat...k men bo potem tako manjkalo tole he he...

piknik Bizovik...mi smo za...samo mao upoštevajte, da nekateri zginemo na morje...nas namreč od 24. aprila pa potem 10 dni ni...gremo uživat...na sonce in zrak...pa upam, da bo vreme tako, da nas bo polna obala...imam sicer še plan, da obiščem še Kraški rob, ki je nekaj fantastičnega v tistem času...pa Istrska vrata...joj vam moram mal guštov naredit pa bom kako fotko pripopala...

user posted image

euphydryas aurinia

user posted image

Hyla arborea

user posted image

Istrska vrata - Golič

user posted image

Limodorum abortivummavra

user posted image

mavraški kuk

user posted image

ekola...za malo utrinkov iz narave...v čem smo uživali včasih in kaj vse smo videli lepega...

pa lep dan...

pip








_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 9:31:40   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

... pa en lep aranžma za mizo bova naredili. Tokrat bodo na njem samo plastična jajčka, ker trenutno vse, kar visi, leti na tla. Sicer ga bomo poskusili držati stran od malih rokic, pa ne vem, če bo ratalo. V vazico bova naštimali narcise, pa zvito vrbo, pa gor jajčka, pa kakega piščančka al pa petelinčka, pa seveda krožnik pirkov ne bo manjkal.



joj dobra ideja tole z vrbo...imamo tako lepo v strunjanu jaz opica se pa nisem spomnila, da bi kako vejo s seboj prinesla...mah ves tist dež pa treskanje me je prejšnji vikend spravil v slabo voljo...

sicer bo pa češnja tudi lepo izpadla...pa tudi pri nas bodo plastični okraski...ima pa moj dedi od prababice take male pisane lesene pirhke...za umret cort...in upam, da bo v oporoki to meni prepustil...mu že nekaj časa težim zanje he he...

drugače pa se mi že od malega gremo zjutraj pirhove boje...ma to je tko fino za otroke...vsak si izbere en pirh iz košarice...potem pa najprej počimo en proti drugemu s konico...tisti ki mu poči potem jajce obrne in spet bum...zmagovalec pa je tisti katerega pirh je najmanj poškodovan...

in to je tako veselje vedno...matevž je svojega ljubčkal, navijal zanj, ga pazil kot svetinjo...da bi le bil zmagovalec...he he...je že od malega zelo tekmovalen in željan zmag he he...tako da...ja...tudi meni je to poleg božiča eden lepših praznikov...

pa velikonočni zajec...ko sem morala pospravit sobo...naslednje jutro pa poiskat kaj mi je prinesel...saj to so bile malenkosti navadno...samo ves čar je bil v iskanju darila...smo noreli po stanovanju in iskali he he...

pa še ena taka mi je luštna...ko iščeš pirhe skrite na vrtu...joj...a ni pomlad ena lepa stvar...

in tale kostanj pred našim oknom je iz popkov začel na veliko delati listke...še malo pa ne bomo več mogli opazovati ptic na vejah...

vse raste in brsti...tako kot našo mladički, ki bodo tik tak vsi otroci...

pip2ič

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 10:06:03   
Ketrin
Dober dan...

Sej sem komaj našla znana imena, še dobr da sm blond, pa mi je oproščen a neuser posted image

Baje neke kazenske točke talate, če se ne javimo 1 x na teden... Hmmmm, no evo mene... Kaznskih pik pa res ne rabimuser posted image user posted image

Skratka: včeraj sva imeli pregled, vse BP. Nataška za seznam: 9 kg, 76 cm, 4 zobki (vse skupaj), številka noge 19, obseg glave 44user posted image user posted image  In včeraj je Kaja tudi shodilauser posted image user posted image user posted image

Piknik: sem za... ampak kot sem že včeraj puncam rekla: jaz ne bom nič pekla in sabo nosila karkoli za jest in pit... mi bomo tam naročili čevape in pivo, plačali in to je to...

Itak ne sledim debati, tko da vas lepo pozdravljam.... iz službe user posted image user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 10:46:40   
barby78
Ojla!

Vse najlepše ob 1.rojstnem dnevu,želim BRINI,TII in TINETU user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 11:30:03   
JABOLKO3
Živijo!

Včeraj dopoldne sem si vzela čas samo za vas... no, zraven sem še skozi okno kabineta nadzirala, kaj počneta dva delavca in en bagerček na sosednji parceli (so sosedje prosili, če bi lahko malo pogledala, ker so sami morali v službe)... Juretu sem en vlakec naštimala na tla, jaz pa za tipkovnico... in napisala en zeloooo dolg post, ko je bil pa že počasi za poslat, se je pa Jure naveličal igre na tleh in je hotel v naročje... in takoj ko sem ga dvignila, mi je udaril po tipkovnici in adijo moj lepi dolgi post... mi je kar para šla skozi ušesa, ker seveda nisem nič shranila...
In kaj vse je bilo izgubljeno - čestitke vsem slavljencem, ki te dni praznujejo, da smo mi dobro, le veliko dela imamo zunaj in znotraj hiše, da Jure z brzino šiba po štirih, prileze vsepovsod in dela škodo, pa da se hoče čedalje pogosteje dojit - kot da čuti, da so nama skupni dnevi doma šteti, da nam nočni mir kalijo zgornje trojke... in še precej komentarjev na zadnje debate...
V Tivoli včeraj žal nisva mogla prit, ker je imel Jure ob 1h fizioterapijo - pa tako rada bi vas še videla, preden še tazadnje zakorakamo spet v službo...
Danes imamo pa spet pestro... morda mi zvečer uspe kaj več napisat...

Uživajte v pomladi!

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 12:38:07   
simvir
Ketrin a ti pa službi, pa še na čveku, super ti to znese. Pa čestitke Kaji za samostojno hojo.

Dajte mi nekaj povedat, tisti ki ste že imeli P ob enem letu. Ali so cepljeni in kako oz. kam. Me zanima, da vem drug teden vzeti dopust ali ga lahko tašči peljem. Prejšnji teden je bila MMjeva nečakinja cepljena ob letu in pol, pa jo je očka peljal nazaj k tašči, ona je bila pa čist boga in jo je ful bolelo. Tast in tašča pa prvič zares z vsemi tremi vnuki. Je bilo kar pestro.

Srečka dobro da imamo tebe, da je vsaj kaj za bratiuser posted image .
Meni so tudi všeč tile prazniki. Doma imamo že okrašeno, okraski so plastični ali stiroporni. Nekaj smo v soboto ustvarjali, nekja je pa še od prejšnjih let. V soboto nesemo žegen, pri nas je že ob 8h, samo ne vem če bom uspela sama z obema tako zgodaj se odpokat. Bomo verjetno popoldansko varianto speljali. V nedeljo pa k maši in zajtrk samo za nas. Sem pa zelo vesela, da je še ponedeljek frajuser posted image .

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 15:42:19   
Ketrin
Kaja je dobila pikico v levo ramico. Ni bli nč hudga. Pa tudi nobene reakcije... Je bila normalno živahna, jedla in vse ostalo... Do zdaj po nobenem cepljenju ni imela reakcije...

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 19:54:54   
trnuljčica
Tine vse najboljše ob prvem rojstnem dnevu ti želi Mali Princ in njegova mamica. user posted image user posted image

Voščilo je pozno, ampak iz srca. V opravičilo, da ti nisva v živo  voščila, pa pokaraj Zoboviče , ki so Princu ponoči in dopoldne zagodli z visoko vročino, jokcanjem, javkanjem... Tako, da sva letala še okoli dr, da izključijo vnetje ušes. Hb so samo zobki. Sem pa ugotovila, da ima zaradi tega povečane vratne bezgavke na eni strani. Ja  očitno kočniki... Potem pa frizer, pa obisk vrtca(drugič), pa risanje klovnov za RD zabavo, pa planiranje torte,... Sedaj pa čakam, da se MM končno nacrta doma, da grem lahko nakupit vse potrebno za torto in ostalo... user posted image Je že osem... A misli, da bom v 15 minutah nakupila vse...user posted image


Joan ti pa imaš enake ideje za darila M. user posted image Tudi jaz sem mu podarila test varne vožnje...Sicer za obletnico...

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilski srčki 2008
9.4.2009 20:42:13   
Jo@n
Čer!
 
Čestitke Tinetu za RD, pa Kaji za samostojne korake in dobro opravljen pregled pri P, pa verjetno sem še kaj pozabila....
 
Mali princ je v mižalah, je orto kitici odspal že v varstvu, zato doma ni bilo nič. Po kolenih obleze vse stanovanje, na noge se pa še ne postavlja. Bo že... Imamo pa novo črtico, dvojka spodaj desno
 (Nataša, za seznamuser posted image  user posted image  user posted image ).
 
Pri nas v paketu hodijo, in imam na sumu še drugo stran, da bo zdaj, zdaj... Je vse napeto, roke pa žveči že pol leta user posted image  No, do krokoldilčka (haha, bravo SpeliG) nam še veeeliko manjka. Pri tem zobku ni bilo nekih težav... Skoraj smo že talahke dali skoz in nas čakajo trojke in štirice. Hm...
 
Piknik: seveda smo za, za katero stvar pa nismo...user posted image
 
Kdo                     št.                        dan                
Krista                  4/2 odrasla          katerakoli nedelja v maju...
Tasyo                  3/2                       2. ali 3. vikend v maju, izjemoma lahko tudi 4. soboto
K&M
Joan                    3/2                      kadarkoli, le prvi vikend nas ni

Trnuljčica, seveda imava podoben okus, pa mala princa, ki praznujeta na isti dan, hehe... Da še stuhtava, da sva kakšna reinkarnacija, al pa daljna žlahtauser posted image  Je tvoj že bil? MM je bil zelo zadovoljen.

Tasyo, a pri tebi pa še kar delavci okrog hiše letajo? Joj, pri nas je tudi treba dat na stopnice še nekaj manjkajoče ograje, in narest dvoje vratic, da se bo teraso lahko zaprlo. Da ne bo šel kaskader down under...

Velikonočni običaji: sicer smo ateisti, ampak ta lepe praznike imamo pa radi. Tako bomo naredili nekaj pirhov, malo v čebuli, malo v teranu s kristalčki, malo pa s prstnimi barvami. Hvala tisti, ki je dala idejo!!! Jih imam doma, pa se ne bi nanje spomnila. Pa obvezno predvelikonočno generalko bo treba opravit, pa potičko speči... Pa bo vikenda hitro konec. In z njim dopusta...

Danes sem čisto na spidu, sem bila cel dan pridna za računalnikom, in kljub temu da količinsko ni veliko današnjega videt, imam občutek, da gre vse skupaj počasi h koncu. Vsaj v grobem. Pustimo kasnejše piljenje in dopolnjevanje, pa popravljanje...  Tako da sem se kar ojunačila in grem jutri še malo na faks povprašati, če se je v parih letih kaj program spremenil in če imajo kakšno presenečenja zame user posted image . Da ne bom tik pred zdajci kakšne orto pošiljke dobila za študirat... A sem optimist...

Bodi dovolj za danes, mirno nočko!

A Roberta se pa seli, ko je nič ni gor?

Katka, pogrešamo te, reci da je vse ok z J in A, pa s tvojim križem.

Zdej pa res grem.


 

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?