|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: www.o-baby.de
6.7.2009 13:44:20   
Anja24
Punce, mene pa zanima, če se je možno dogovorit da te npr. pokličejo 1 uro preden ti dostavijo naročeno stvar, da si sigurno doma.

Že vnaprej hvala za odgovoruser posted image



(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: www.o-baby.de
6.7.2009 13:45:57   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Jaz sem kupila avtosedež, nakazala denar prek klika, dobila v enem tednu. GLS nam je pustil obvestilo, ker smo bili ravno na dopustu, pa smo šli osebno iskat v Šentvid, drugače pa jih pokličeš in se zmeniš. Priporočam.



Kateri avtosedež pa ste kupili in kako ste z njim zadovoljni?



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: www.o-baby.de
23.9.2009 11:26:43   
summmer725
Punce a bi mi katera lahko pomagala, kje najdem kodo za sledenje paketa?

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: www.o-baby.de
23.9.2009 12:04:38   
mayamaya
IZVIRNO SPOROČILO: summmer725

Punce a bi mi katera lahko pomagala, kje najdem kodo za sledenje paketa?


s to kodo je tako: če so ti oni poslali mail, da so paket oddali in je na poti, ti zraven pošljejo kodo. če pa ti slučajno niso odgovorili, da so paket poslali, pa te kode nimaš. tak primer sem imela jaz, ampak sem vseeno dobila paket user posted image
tako da, ne skrbi, jaz sem dobila paket točno 1 teden po plačilu.


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: www.o-baby.de
23.9.2009 12:40:27   
summmer725
No ni blo napisano nikjer da izdelkov nimajo na zalogi, tak da ,... jutri je točno en teden, če do petka ne bodim bo pa že panika user posted image  . Hvala ti  za odg. user posted image . Si zadovoljna z izdelki ki si jih naročila drugač?

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: www.o-baby.de
23.9.2009 17:46:28   
mayamaya
če do petka nič ne dobiš, jim kar pošlji mail, da pač ne veš ali so oddali pošiljko. ti bodo takoj odgovorili.
drugače pa ja, sem zelo zadovoljna z izdelki.



_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: www.o-baby.de
14.10.2009 13:13:53   
pumpkin23
tud jaz narocila preko njih in nism dobila maila za sledenje posiljke. Zanima pa me kje lahko slediš pošljki ko enkrat dobis kodo.Jaz namreč mam neko kodo naročila sam ne vem če je to to.

(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: www.o-baby.de
25.10.2009 13:48:46   
tane
Punce pomagajte, jaz pa imam smolo...mojuser posted image nori...sva kupila Jane Slalom pro voziček preko spletne strani o-baby.de in danes, ko smo ga hoteli prvič uporabiti ugotovili, da je eno od zadnjih koles pokvarjeno, os ki drži kolo je za 3mm prekratka in kolo dol pada ter da je tisti gumb za fiksirat sprednje kolo tudi pokvarjen, ker se kar vrti...zdaj imam pa problem, ker ne vem kaj narediti...

Ali naj ga pošljemo nazaj v Nemčijo ima katera s tem izkušnje?
Ali pa morda katera ve za servis, ki popravlja te vozičke v Sloveniji?

Sem/sva čisto slabe volje...user posted image

< Sporočilo je popravil tane -- 25.10.2009 13:57:51 >

(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: www.o-baby.de
27.10.2009 17:20:11   
malaMravljica
Tane,
poklic jih in jim povej da ima vozek napako. Sem res 100% prepricana, da bodo uredili.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: www.o-baby.de
2.11.2009 18:35:15   
lana08
Se je katera odločila za plačilo preko Paypala? Jaz sem izbrala to opcijo, sedaj pa ne vem kam moram vnesti plačilo???? Joj sem blond ampak prvič tako plačujem, sem prej že z viso pa je bila direkt bremenitev, kaj pa tukaj, moram kaj vnesti na paypal???

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: www.o-baby.de
2.11.2009 18:48:34   
lana08
ok našlauser posted image , hvala vseeno user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: www.o-baby.de
13.1.2010 11:32:48   
Neža_b
Tudi mene mika, da bi naročila voziček Jane slalom pro, ker je cena res ugodnješa kot pri nas.

Tane kako pa ste rešili situacijo glede koles? Kakšen je postopek reklamacije v kolikor dobiš pokvarjeno blago.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: www.o-baby.de
13.1.2010 22:21:20   
tane
ne vem kako je z reklamacijo...midva sva naredila napako, ker vozička nisva takoj sestavila, piše, da v roku 8dni moraš reklamirati, če bi ga takoj sestavila bi ga verjetno morala poslati nazaj v Nemčijo in bi uredili...tako pa sem potem klicala v Pikapolonico kdo je serviser za te vozičke in je neka firma Apollo na Ptuju...sem jim omenila kako in kaj in so bili zelo prijazni in tipček se je res spoznal na vozičke je že po telefonu povedal kaj je verjetno narobe...os na kolesu je bila iz starješe kolekcije in torej nekaj mm krajša...so mi poslali takoj novo za moj letnik in je bilo potem vse ok...tako, da me je vse skupaj prišlo nekje 15EUR zato se mi ni splačalo pošiljat v Nemčijo

sprednje kolo pa pač nikol ne fiksiramo in je to to...je pa tipček iz servisa rekel, da bi bilo treba verjetno celo os zamenjat in da naj pridemo na Ptuj da pogledajo


< Sporočilo je popravil tane -- 13.1.2010 22:22:53 >

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: www.o-baby.de
15.1.2010 11:01:42   
Neža_b
Lepo, da ste dokaj uspešno rešili situacijo.

Imajo pa res ugodne cene, edina stvar, ki me odvrača od nakupa je to, da se reklamacije ne bodo tako reševale kot tukaj. Punce, rabim kakšno vzpodbudno besedo!! :))

Še eno vprašanje, ste naročale preko info@o-baby.de mejla?



(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: www.o-baby.de
24.1.2010 17:39:17   
kallia
Nekaj nisem razumela. A ve ste naročile izdelek preko maila, ne kar tako da ste ga dale v košarico in v korakih izpolnile potrebne podatke?

Pri plačilu navede predplačilo in plačilo preko paypala? A če izberem predplačilo potem lahko plačam preko klika?

Sem čisti laik v plačevanju preko interneta, sploh pa preko tujih strani, nemško pa še nič ne razumem.

A če naročim preko košarice, ko pridem do konca, mi najbrž pošljejo potrditveni mail. A v tistem mailu dobim podatke, na kakšen račun plačati, plačam preko klika in to je to? Je res tako enostavno user posted image

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: www.o-baby.de
24.1.2010 17:59:05   
zmajaz
Prek o-baby.de sicer še nisem naročala, ampak na splošno je tako ja, da če je plačilo po predračunu, potem dobiš po zaključku nakupa na spletnem mestu vse podatke za izvedbo plačila prek klika na mail.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: www.o-baby.de
24.1.2010 21:09:24   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: kallia

Nekaj nisem razumela. A ve ste naročile izdelek preko maila, ne kar tako da ste ga dale v košarico in v korakih izpolnile potrebne podatke?

Pri plačilu navede predplačilo in plačilo preko paypala? A če izberem predplačilo potem lahko plačam preko klika?

Sem čisti laik v plačevanju preko interneta, sploh pa preko tujih strani, nemško pa še nič ne razumem.

A če naročim preko košarice, ko pridem do konca, mi najbrž pošljejo potrditveni mail. A v tistem mailu dobim podatke, na kakšen račun plačati, plačam preko klika in to je to? Je res tako enostavno user posted image


Ja, jaz sem na o-baby tako naročila in plačala prek klika. Vse OK.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: www.o-baby.de
24.1.2010 21:52:02   
Kepica83
Zmaj tolovaj... v kolikšnem času si dobila njihov odgovor in naročeno blago? Mene je malo strah nakazat denar.. kaj pa če pol ne dobim vozička? Upam da nima katera take izkušnje.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: www.o-baby.de
25.1.2010 9:06:17   
julka8

kepica83 so sigurni glede teh stvari, vse kar jih jaz poznam in tut js smo dobili naročeno, če kaj ni v redu, so ustrežljivi in pripravljeni še doposlat če kej fali.

sicer pa maš, ko plačaš prek klika , s tem dokazilo o plačilu.

odgovor ponavadi pošlejo čez kak dan ali morda dva. voziček sem dobila v roku 1 tedna od takrat ko sem jim nakazala prek klikauser posted image user posted image


lp

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: www.o-baby.de
28.1.2010 10:13:05   
Joie
Tudi mi smo na tej strani naročili avtosedež in je vse štimal! Dala sem izdelek v košarico, dobila na mail obvestilo, ker sem tud bolj leva za te stvari sem obvestilo sprintala in nesla na banko in so tam vse uredili in izpolnili, sem pa res mogla plačat provizijo, ki je znesla cca 3 eure. Po plačilu sem naslednji dan dobila na mail obvestilo o pošiljki, ki je prispela v roku 1t (ob rezervaciji pa je pisalo, da bomo čakali cca 3t).
So po najinem priporočilu še dvojni frendi naročil avtosedeže in je tudi blo vse oky!

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: www.o-baby.de
4.2.2010 20:11:42   
kallia
Mi lahko katera prosim pomaga!

Ko sem se končno odločila za voziček in ga pravkar naročila, sem dobila mail kam moram plačati (plačala bi po predračunu). Plačala bom takoj jutri zjutraj, vendar sedaj ko sem še malo brskala po internetu, sem ugotovila, da plačila v tujino trajajo 1-2 dni, pri čemer se ne upoštevajo sobote, nedelje in hudiča, v ponedeljek je še praznik.
Torej bi na o.baby v najboljšem primeru denar dobili šele v torek lahko pa celo šele v sredo, ko pa že poteče 3 dnevna rezervacija. Imam prav?
Saj ne morem verjeti, da tega nisem prej pretuhtala user posted image  Kaj naj zdaj naredim??

(odgovor članu Joie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 20:21:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: www.o-baby.de
4.2.2010 20:28:19   
kallia
Ja, zivepo, vidim da si mi za petami user posted image

Joj, pa saj ne morem verjeti, da sem tko zašuštrala no. Pa mož mi je še rekel, da saj se ne mudi in naj naročim v torek, jst budalo pa nisem niti potuhtala, da bi bilo to res dobro, ampak sem ga kar hitro naročila preden bi si premislila.

A ta 3-dnevna rezervacija pomeni, da morajo oni v 3 dneh dobiti plačilo ali da moram jaz v treh dneh plačat?

Zivepo a znaš nemško? Bi ti poslala njihov potrditveni mail, ker jaz ga razumem bolj malo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 21:34:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: www.o-baby.de
4.2.2010 21:37:52   
kallia
Sem si pomagala z google translate, pa je res bolj tko tko user posted image

Ne poznam nobenega, ki zna nemško, no razen svakinje, ki pa je prejšnji teden rodila pa je ne mislim še s tem obremenjevat.

Kaj pa se zgodi, če kar preprosto ne plačam? A potem moje naročilo skenslajo? Sej najbrž me ne morejo za nič terjat, kajne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?