|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 21:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: www.o-baby.de
5.2.2010 11:20:41   
Neža_b
Po moje, da lahko brez problema plačaš, sej oni nimajo v ponedeljek praznika. Jaz sem plačala 2.2. okoli petih (se pravi, sploh ni šlo isti dan naprej), 4.2. so me že obvestili, da so mojo pošiljko poslali. Po plačilu sem jim pa tudi na mejl poslala sken potrdila o plačilu za vsak slučaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: www.o-baby.de
9.2.2010 19:34:30   
arruba
kallia, jaz znam nemško kar v redu, tako da lahko mail pošlješ meni in ti ga bom prevedla.


(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: www.o-baby.de
10.2.2010 15:15:52   
PC Baby
No, naj povem še mojo izkušnjo z o-baby. S predpostavko, da sem slišala same dobre stvari o njih in da ves čas naročam prek neta vse živo (nimam predskodkov in niti slabih izkušenj s tem), sem pri njih 10. novembra lani naročila avtosedež, ker je bil 120 evrov cenejši kot pri nas. Pisalo je, da je dobavni rok od 3 do 8 tednov. Ker je bla našemu malemu lupinca že zelo tesna, sem jim poslala mail in jih vprašala, če je res max. 8 tednov dobavni rok in so mi pisno zagotovili, da ja in celo napisali, da je tak dolg dobavni rok še z rezervo in da bomo ziher dobili naročeno v treh tednih.

po 3.tednih nič, po 4. nič, po 5.nič, po 6. tednu pošljem mail, da malo poizvem kako in kaj in mi odgovorijo, da mi lepo piše, da je do 8 tednov dobavni rok. OK, res je, sem sprejela.

Prejšnji teden je minilo 10 tednov od naročila in plačila in naš mali ne gre več v lupinco in se sploh ne moremo vozit z avtom. Smo prisiljeni samo na voziček, ki v tem snegu...no comment. No, jih pokličem in mi odgovorijo, da sedeža sploh še nimajo na zalogi in da je za počakat še kakšnih 5 tednov, ali naj si pa izberemo drugega. Najprej sem pop.... in jim rekla vse kar jim gre in da nas niso sploh obvestili, čeprav pri potrditvi naročila točno vse piše kako in kaj in skratka, rekla sem jim naj mi vrnejo denar.
Čez tri dni dobim nakazan nazaj dnar, ampak 80 evrov manj kot sem jaz njim nakazala. Spet kličem in oni meni, da mi ne morejo vrnit poštnine (halo???? sej mi sploh niso poslali!) pa da je banka vzela en del za transakcijo itd.
Sem jim poslala pisno, da mi morajo vrnit razliko do takrat in takrat ali jih bom tožila. Itak, da jih ne bom, ker se mi ne da in res edino kar hočem je dobit avtosedež, da našega pikeca končno lahko odpeljemo k babici in kamor hočemo.

No, samo toliko, da če bo kera čakala v nedogled - naj pokliče, ker mogoče ni vse OK pri njih.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: www.o-baby.de
10.2.2010 16:12:51   
kallia
PC baby si me prav malo prestrašila. Upam, da se pri meni ne bo nič zakompliciralo.

Arruba hvala za ponujeno pomoč, ampak ne potrebujem več.

Neža_b je prišel tako težko pričakovani voziček?

< Sporočilo je popravil kallia -- 10.2.2010 16:13:04 >

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: www.o-baby.de
10.2.2010 16:20:32   
Neža_b
Voziček so pripeljali danes in to v tem snegu :). Podrobno ga bom pregledala ko pridem domov in upam, da se mi ne bo treba ukvarjati  s kakšnimi nevšečnostmi.

Je pa vsaka zgodba dobrodošla, tako dobra kot slaba in iz vsake se nekaj naučimo.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: www.o-baby.de
10.2.2010 16:34:55   
kallia
No, super, da je prišel. Pa le sporoči, če je s paketom vse v redu.

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: www.o-baby.de
10.2.2010 21:21:10   
Neža_b
Z vozičkom vse v redu. Škoda, da je tale sneg in ga ne morem na test vožnjo peljat :))

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: www.o-baby.de
11.2.2010 9:04:38   
kallia
No, super. Teren je pa ravno pravšnji, da ga sprobaš. Sej naj bi šel tudi po snegu user posted image

Meni so včeraj poslali mail, da so ga dali na pošto, tako da ga pričakujem v ponedeljek ali torek. Upam, da pride cel in z vsem kar je treba.

(odgovor članu Neža_b)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 10:49:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: www.o-baby.de
11.2.2010 13:57:56   
kallia
zivepo user posted image  user posted image  pa mi je le uspelo, kajne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: www.o-baby.de
3.9.2011 18:30:41   
punca1985
Ali morda katera ve;kako je z uveljavljanjem garancije?

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?