|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:07:49   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.

Na trajnik (redna zaposlitev ni pogoj za odobritev) ali s plačilno kartico (katero ima lahko še od prej, iz časa zaposlitve - če redno plačuješ, ti je ne blokirajo, če si nekaj časa brezposeln). user posted image


ok, nisem ravno mislila način plačila, ampak kak za vr*** sta si upala iti. jaz sem zaposlena, moj tudi, pa mi na kraj pameti ne bi prišlo kako tako potovanje. pol pa zdaj, da bosta umrla od lakote. ma daj!! če sta mela ozadje za tako potovanje, pol morata meti tudi ozadje, da ne bosta umrla od lakote.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:09:50   
TinaV*
Zgleda je pikapolonica vedela kaj bo ko bo ta post napisala zato se pa nic vec ne javi...hja saj je morala vedet da bodo tudi negativne pripombe 

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:10:07   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.


to bi pa tudi jaz rada vedela. ker oba delava, pa nekak dalje od crikvenice ne pridevauser posted image


rija, pa ne pravi, ka je crikvenica vajina najljubša destinacija? tou je tüj najina. samo letos je vidla nemo. penezi do pristali v naši iži in pa v opremi.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:10:57   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

Zgleda je pikapolonica vedela kaj bo ko bo ta post napisala zato se pa nic vec ne javi...hja saj je morala vedet da bodo tudi negativne pripombe 


očitno

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:14:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

rija, pa ne pravi, ka je crikvenica vajina najljubša destinacija? tou je tüj najina. samo letos je vidla nemo. penezi do pristali v naši iži in pa v opremi.


no, najljubša glij nej, samo v ton momenti najbole praktična, tak, ka smo tudi letos rezervirali tan....san najšla eno fajn ponudbo....za tretjino cenejšo od toga, kak prinas nujdijo.

znaš ka, hiša nesmi biti nikdar razlog, ka si ne spočinejš. muva sva tudi zidala, samo san pravla, ka se raje 2 leti kesneje selin, kak pa nejden tisti keden na morđe.

btw: od ge pa si tij?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:26:17   
tailor
ha ne vem kaj naj zdaj verjamem tukaj.user posted image
ko vidiš človeka da je obupan bi mu najraje pomagal ampak res tistemu ki to potrebuje.
veliko jih je ki res potrebujejo pomoč pa jih je to sram priznati oz.so prisiljeni prositi za pomoč.
žalostno...
zdaj pa vidim da nekatere poznate to pikapolonico in pravite da si je privoščilo drago potovanjeuser posted image in še prosi za naše odgovore .ne vem midva oba delava in nam nič ne manjka ampak mislim da si takega dopusta ne moreva privoščit.
sej me ne briga kdo je bil kje in kdo si lahko kaj privošči.
ampak mislim da je socijalna pomoč za tiste ki to ZARES POTREBUJEJO.
Upam da se tudi jaz motim glede pikapolonicein pomoč res potrebuje v tem primeru  pa če to bereš ti želim več sreče in da boš dobila tisto pomoč ČE JO RES POTREBUJEŠ.SREČNOuser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:36:43   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

rija, pa ne pravi, ka je crikvenica vajina najljubša destinacija? tou je tüj najina. samo letos je vidla nemo. penezi do pristali v naši iži in pa v opremi.


no, najljubša glij nej, samo v ton momenti najbole praktična, tak, ka smo tudi letos rezervirali tan....san najšla eno fajn ponudbo....za tretjino cenejšo od toga, kak prinas nujdijo.

znaš ka, hiša nesmi biti nikdar razlog, ka si ne spočinejš. muva sva tudi zidala, samo san pravla, ka se raje 2 leti kesneje selin, kak pa nejden tisti keden na morđe.

btw: od ge pa si tij?


muva sva pa pravla, ka pred detetovin rojstvon ščeva biti na svojon. san že eno babo mejla poleg matere, zaj pa nebi rada ka de isto ali šče hujše. sva se pač tak odloučila. mi pa za drugo leto povejš svojo destinacijo. je san tuj predlani najšla eno bomba stvar eli je kuča full velka in je kuča za 9oseb. z tisto družbo izpred dvej lejt pa nikan več nejden. moren najti drugo varianto.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:38:12   
Nončika
btw: san pa z relacije MS-Lendava. tij?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:42:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

rija, pa ne pravi, ka je crikvenica vajina najljubša destinacija? tou je tüj najina. samo letos je vidla nemo. penezi do pristali v naši iži in pa v opremi.


no, najljubša glij nej, samo v ton momenti najbole praktična, tak, ka smo tudi letos rezervirali tan....san najšla eno fajn ponudbo....za tretjino cenejšo od toga, kak prinas nujdijo.

znaš ka, hiša nesmi biti nikdar razlog, ka si ne spočinejš. muva sva tudi zidala, samo san pravla, ka se raje 2 leti kesneje selin, kak pa nejden tisti keden na morđe.

btw: od ge pa si tij?


muva sva pa pravla, ka pred detetovin rojstvon ščeva biti na svojon. san že eno babo mejla poleg matere, zaj pa nebi rada ka de isto ali šče hujše. sva se pač tak odloučila. mi pa za drugo leto povejš svojo destinacijo. je san tuj predlani najšla eno bomba stvar eli je kuča full velka in je kuča za 9oseb. z tisto družbo izpred dvej lejt pa nikan več nejden. moren najti drugo varianto.

ka je vaju dober brat..... sem tak not padla, da sem še možeku začela brat in se mi zdi, da bom kmal še naglas obvaldalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro sta mi kr dan polepšal. sem mela v MB prjatlco iz ormoža in je blo tak finouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 4.4.2009 17:43:41 >

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:45:50   
Nončika
katjusa, boš prišla še malo na naš konec in boš vse obvladala. user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:49:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

katjusa, boš prišla še malo na naš konec in boš vse obvladala. user posted image user posted image

z veseljem bi prišla malo pogledat....user posted image user posted image user posted image user posted image na kak čvekuser posted image nekako bi se že razumele, če bi počasi govorile.... sem glih mojmu rekla, da v dijaškem sem komaj kej razumela zdej k pa berem pa to lepo počasi delam in mi je vse jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:55:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

btw: san pa z relacije MS-Lendava. tij?


ge san z goričkogauser posted image

pritepenkauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 18:33:31   
Volga
Bi nehale srat po temi, prosim? 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 21:13:59   
ajataja
verjetno pa pikapolonci sploh ni za verjet kaj.Ali ni bila na Mauriciusu ,se je sam hotla mal pohvalit,ali pa ni revež kot piše pa hoče koga izkoristit.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 21:16:25   
Pikicapokica6
Da ni šlo mogoče za poročno darilo?? Čist tko sem pomislila.....

Sicer se pa strinjam z vsemi - če je to res, kar pravite, potem nimam besed. Nimava slabih plač, ampak definitivno taki dopusti odpadejo, sploh pa poročno potovanje. Mogoče pa nam bo pikapolonica obrazložila zadevo, če je že vrgla kost, zdaj pa se ne javlja več. Marsikomu tukaj gor se je že pomagalo, ampak na podlagi resnično resničnih zgodb in ljudi - med njimi ni bilo takih, ki bi potovali na mauricius. Bi rekla, da je bila vajena živeti na veliki nogi, zdaj pa jo to tepe.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 22:17:49   
water lily
Za posvojitev je potrebno prinesti potrdilo o dohodkih. Uradno. Ne izmišljeno. Ne verjamem da vama je to rekla socialna delavka. Če je rekla, bi jo bilo potrebno prijaviti.
Kaj se tako mudi s posvojitvijo? Papir z načečkanimi vsotami, v nobenem primeru ne bo šel skozi. Mogoče ne bi bilo slabo uperiti svojo energijo v iskanje službe, vsaj enega od vaju. Glede na to da hoče biti uraden oče-starš. Delo starša je skrbeti za otroka. Da ni lačen, prezebel, žejen, nag ipd. To je tudi eden od pogojev pri posvojitvi. Da si sposoben skrbeti za posvojenega otroka. Pa čeprav je ta otrok od partnerke biološki otrok.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 11:24:02   
pikapolonica 24
E zdaj pa da vam povem celotno zgodbo.

Pa hvala da ste pljuvale po meni.

Saj če bi cigan pisal, pa bi bilo vse super.

Cigane treba podpirat, nas Slovence pa ne.

Tipično za Slovenijo.

Prvo kot prvo, lani septembra sem diplomirala.
Ker sva takrat s partnerjem, veliko pogovarjala, da bi se rada poročila,
sta moja starša vzela kredit, in nama plačala dopust.

KOt darilo za diplomo. In za to, ker sem mogla v življenju pretrpeti
marsikaj.
Pred tem partnerjem, sem imela moškega, ki me je psihično in fizično
zlorabljal. Trpela sem 7 let. Bali smo se ga vs. Vsem je grozil
Svoji hčeri, je rekel, da bo njo pa mene vstrelil, če ona ne bo pridna.
Pol je umrl v prometni nesreči.

In roko na srce, od takrat sem komaj začela prav živet.

In kasneje sem spoznala sedanjega moža. Ki je zlati. Zame in za mojo hči bi naredil vse.

On dela na žalost na črno- pač povem po resnici.
Nihče ga noče zaposliti.
Sedaj pa je ostal še brez tega. Ker enostavno ni dela.

Jaz ko sem diplomirala, sem bila cela vesela,
da bom končno dobila službo.

In sem profesorica matematike in sem poslala preko 100 prošenj
in nikjer na celem štajerskem ne rabijo matematika.

Pa sem vzela kredit na tri leta, - na osnovi štipendije, da sem si lahko plačala
šolnino za magistrski študij.

In službe v šolstvu ne dobim, kljub mnogim vezam. Drugje je ne dobim,
ker ne ustrezam ali pa zato, ker delam magisterij.

Zakaj taka gužva s posvojitvijo??

Zato, ker mama, od prejšnjega partnerja izsiljuje s tem, da mi bo malo odpeljala.
Da bo šla preko sodišča, da dobi stike.

Jaz pa ji ne dovolim, ker je psihično bolana. No, pa če ste že vse ostalo prebrale, lahko to tudi poiščete,
ko sem tu enkrat pisala na to temo.

In bi res končno, po tolikih letih, imela že rada mir.
Hči je dobila novega atija, prav tako kot jaz novo življenje.
In ne mislim se zopet vračat v preteklost.

In socialna delovka je res rekla, da naj napišema kar neke zneske.
In sem napisala na računalnik, dohodke po urah za nov, dec in jan.
Brez podpisa, brez štampiljke.
In je dejala, da ima to samo ona za posvojitev.

In sem ji zaupala. Ker bi res vse naredila za posvojitev.

In sedaj dobim odločbo, točno s temi zneski. Ampak za dec, jan in feb.

Pa še to.
Moj mož, se je tukaj na tem naslovu prijavil lani avgusta.
Pa je socialna delavka, ki ureja DSP dejala, da se ne šteje za družinskega člana, doklker
ne preteče eno leto.
In seveda zato nisem mogla zanj uveljavljati DSP.
A sedaj je pa ona lahko upoštevala njegove prihodke, kljub temu da še nov, dec in jan ni preteklo eno leto - torej se ne šteje za družinskega člana, po njeno in še takrat nisva bila poročena??

Pa mene obtožujete, ki sem se poročila. Združila družino.
Kake pa ene delate. Ste samohrailke-  lažne, pa ne vem kaj vse.
Samo da dobite večje prihodke.

Poiščite mi službo, pa ne bom tu gor težila.

Saj tako kot pravi ena pesem:

Če favšija bi gorela, bi bila v ognju cela SLovenija.

Hvala vam, da mi pomagate, res hvala.

Res je kot je Kerensa rekla, če ne znaš lagat, boljše da ne lažeš.

Jaz sem tudi hotela samo dobro, posvojitev,
pol pa sem dobila po grbi.



(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 11:32:03   
rija
pikapolonica...samo vprašanje: bi šla delat kaj drugega kot to, kar si doštudirala? to me zanima od začetka....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 12:01:06   
pikapolonica 24
Seveda.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 12:10:16   
Nončika
pikapolonica, jaz sploh ne delam to kar sem doštudirala. enostavno ni bilo službe z mojo izobrazbo, pol sem pa pošiljala prošnje tudi drugam in sem dobila službo.

to, da ne upoštevajo njegove dohodke za DSP dokler ne preteče 1leto, to ni res. mojemu so upoštevali takoj. niso nič čakali.

sem si kar mislila, da nista šla z DSP na Mauricius. ampak, glede na to, da sta vama starša plačala Mauricius, bosta verjetno tudi zdaj prispevala, da ne boste lačni. vsaj dokler spet ne dobiš DSP.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 12:27:55   
pikapolonica 24
Nončika, jaz tudi upam ,da bosta pomagala.

Kaj se pa pošiljanja prošenj tiče.

V šolstvo sem jih poslala 100, za drugam bilokaj drugega pa tudi 70.

Pa vedno izgovor, da nimam prave izobrazbe.
Da sem vpisana na magisterij, in da je to previsoka izobrazba.

Pa ne da nočem delat, bog ne daj.

Če pa v tej Sloveniji ne moreš nič dobit.

Vse je v k...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 12:44:51   
rija
pikapolonica, ni dovolj, da prošnjo pošlješ.

mene v bistvu taki prosilci odbijejo.

moraš poklicati, težiti....pokazati zanimanje.

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v košuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 13:05:58   
Anonimen
To se pa cisto drugace bere.

Ja, res je, da s profesuro kar tezko dobis sluzbo in je treba imeti vsaj kancek srece. Ampak ce se zanasas samo na sreco, cakas...in docakas, ali pa tudi ne. Tudi izobrazba je ok, super, da se ucis, ampak od besed se na kratki rok tezko prezivi, saj ves.

Na hitro vidim tri moznosti.
Registriraj se in opravljal instrukcije. V matematiki ti dela nikoli ne zmanjka in se konec leta.
Nadgradi svoje logicno razmisljanje z uporabnimi znanji, nauci se programirati. Ce si naredila faks iz matematike, ti bo sel tudi zavoj v levo.
Ali pa delaj preko studenta, ce imas status. Tukaj se pa tudi vedno nekaj najde.

Kar se tice papirjev, ne vem. Pojdi na CSD in uredite in ne pusti se odgnati, dokler ne dobis vseh odgovorov. Oni so tam v sluzbi, da opravljajo svoje delo, ceprav je vecina birokratov.

Vidim pa se drugo moznost, pa naj ta ostane v rezervi.
Ker je tudi mene tole razpičkalo. No problem, da furam samohranilko, a ko gre z otroka, se gremo po domace.

(odgovor članu pikapolonica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 13:21:31   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica, ni dovolj, da prošnjo pošlješ.

mene v bistvu taki prosilci odbijejo.

moraš poklicati, težiti....pokazati zanimanje.

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v košuser posted image


Rija, a lahko poves, zakaj te taki prosilci odbijajo? Ker ne razumem, kako drugace naj pa "prodam sebe" kot da posljem CV in spremno pismo in razlozim zakaj se za neko delo zanimam in kako ustrezam razpisnim pogojem...mislim resno sprasujem, ker to so neka nenapisana pravila, ki ti jih nihce ne pove, pol pa ne prides do intervjuja prav zaradi "napacnega" pristopa, ceprav bi se lahko izkazal za super sodelavca. Mislim men je vedno bolj depresivno vse skupaj no...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 13:41:16   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica, ni dovolj, da prošnjo pošlješ.

mene v bistvu taki prosilci odbijejo.

moraš poklicati, težiti....pokazati zanimanje.

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v košuser posted image


Rija, a lahko poves, zakaj te taki prosilci odbijajo? Ker ne razumem, kako drugace naj pa "prodam sebe" kot da posljem CV in spremno pismo in razlozim zakaj se za neko delo zanimam in kako ustrezam razpisnim pogojem...mislim resno sprasujem, ker to so neka nenapisana pravila, ki ti jih nihce ne pove, pol pa ne prides do intervjuja prav zaradi "napacnega" pristopa, ceprav bi se lahko izkazal za super sodelavca. Mislim men je vedno bolj depresivno vse skupaj no...



pOGLEJ, MI KO damo razpis ven, dopišemo naj kandidati za dogovor o razgovoru pokličejo ali pa izrecno napišemo, da bomo potencialne kandidate poklicali sami. Je pač odvisno od narave dela, od časa, ki sem si ga določila, da izberem novega kandidata. Vsekakor sta dve skrajnosti vedno - v prvem primeru dobiš nekaj res dobrih prošenj/ponudb, pa nihče ne pokliče - romajo v koš, niti v spis za kasneje ne, v drugem primeru pa te nekdo z odličnim CV in odlično ponudbo, že naslednji dan gnjavi (''kliče'') po telefonu, ali lahko pride na pogovor/razgovor. Sem pač mnenja, da se naj kandidati držijo tistega, kar je napisano v razpisu. In izločim tiste, ki se tega ne držijo, resno. Ker imam omejen čas.
Druga zadeva pa je seveda, če kdo išče službo in se obrne na nas. Pokliče, se pozanima, ali potrebujemo kaj. Od teh ljudi pa vedno shranim CV in ponudbo, vstavim v spis in ponavadi takšni ob razpisu dobijo vabilo med prvimi.

Tako to poteka pri nas.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?