|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 13:50:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55


Rija, a lahko poves, zakaj te taki prosilci odbijajo? Ker ne razumem, kako drugace naj pa "prodam sebe" kot da posljem CV in spremno pismo in razlozim zakaj se za neko delo zanimam in kako ustrezam razpisnim pogojem...mislim resno sprasujem, ker to so neka nenapisana pravila, ki ti jih nihce ne pove, pol pa ne prides do intervjuja prav zaradi "napacnega" pristopa, ceprav bi se lahko izkazal za super sodelavca. Mislim men je vedno bolj depresivno vse skupaj no...




torej tanja.....upam, da ti bo moj odgovor vsaj malo pomagal ali pa odprl okno, skozi katerega gledam kot delodajalecuser posted image

v tem razpisu, ki smo ga imeli prejšnji mesec, smo striktno napisali, da nam naj prijave pošiljajo po mailu. itak, da je na mail prišlo ca. 10 prošenj....po pošti pa ca. 80....škoda znamke, papirja in drevesa, ki je padlo za to....ker se prosilci niso v osnovi držali razpisa. kot drugo....in če me nekdo že na prvo ne proba poslušat, si nimam z njim kaj začeti. jaz takim prosilcem pravim, da so pač tešili svojo slabo vest in poslali prošnjo. delodajalci pa so prasci, ker jim niti odgovorili niso.

vse prošnje, ki sem jih dobila na mail...v končni fazi živimo v času internetne dobe in tudi naš posel je v veliki meri vezan na to....sem najprej pogledala računalniško pismenost.

tista, ki ji je pisal mail mož...je itak odpadla v prvem krogu, potem tiste, ki me niso potegnile z napisanim. izločila sem ene 4 in jm poslala na mail, da jih želim videti. dve od teh 4 so tudi poklicale po telefonu. tako sem dobila še ta prvi kontakt in signal, da jih delo recimo res zanima. jaz nimam rada pasivnosti pri ljudeh. sicer ima vsak delodajalec svoja merila, ampak moja so pač taka.

in potem še prvi razgovor in z izbranim kandidatom še drugi, dokončni.

in še nekaj: takoj sem izločila tudi tiste, ki so samo poklicali po telefonu, brez prošnje....ker so gušili izven delovnega časa in tiste, ki so mi v drugi besedi povedali, da so prijateljica te in te moje prijateljice ali pa so mi omenili, da me poznajo in je bil že razgovor na preveč domačem nivoju. pri meni veze ne palijo, ker raje vzamem nekoga, ki ga ne poznam in nimam nobene kao "moralne" obveze do njega, sorodnikov, prijateljev.

ni nujno, da sem se odločila za najboljšo, ki bi jo lahko dobila, ampak me je prepričala s svojim nastopom, preprostostjo in interesom za delo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Obupana totalno
5.4.2009 14:12:18   
Tanja55
Hvala Rija.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 8:08:42   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica, ni dovolj, da prošnjo pošlješ.

mene v bistvu taki prosilci odbijejo.

moraš poklicati, težiti....pokazati zanimanje.

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v košuser posted image


No, jaz jih pa v koš ravno ne vržem. Namreč jaz gledam na to tako - mogoče bomo kdaj koga od teh potrebovali. In potem, preden daš oglas, da iščeč delavca, pokličeš te. Gre se tudi za odnos  do ljudi in za ugled podjetja - lahko so to naši potencialni odjemalci. Tako se potrudim odgovorit.

Se strinjam s tabo, da brez potrebe uničujemo drevesa. Ko sem jaz iskala službo, sem poslala prošnjo in po meilu, če je bilo tako rečeno, če pa sta bili dve možnosti, sem poslala po meilu in po pošti, za dokaz.

Zgodilo se nam je pa tudi tako, v prejšnjem podjetju, da so po meilu ljudje pošiljali prošnje, pa so v kadrovski pozabili na to, in potem ugotovili, da so bile nekatere poslane že pred pol leta. No, ja, gospa v kadrovski je pa bila že malo v letih in verjetno ji računalnik ni bil najbolj blizu...

Vsekakor se pa stinjam, da je pa treba potem še po telefonu poklicat in se pozanimat. Moj npr. takoj vzame v službo delavca, ki kar direktno pokliče v podjetje in se pozanima za delo, ker to, da pokaže zanimanje, je že veliko.





(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 8:15:12   
rija
  1. IZVIRNO SPOROČILO: Poka


    No, jaz jih pa v koš ravno ne vržem. Namreč jaz gledam na to tako - mogoče bomo kdaj koga od teh potrebovali. In potem, preden daš oglas, da iščeč delavca, pokličeš te. Gre se tudi za odnos  do ljudi in za ugled podjetja - lahko so to naši potencialni odjemalci. Tako se potrudim odgovorit.



glede na to, da mi ne iščemo nekaj posebej izobraženega kadra, pač pa največ 5 stopnjo, mi take rezerve ne pridejo glih v poštevuser posted image  pa tudi situacija na trgu delovne sile se spremnija zelo hitro.

si napisala, da se gre za odnos do ljudi...seveda gre, ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 8:34:33   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: rija
ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.


Ne gre za primeren odnos, ampak pri iskanju dela nikoli ne veš kaj kadrovik hoče in v kaj vpiči. En hočete da kandidati poleg prošnje pokličejo, drugi tavno take vržejo v koš, češ so tečni in kaj za vraga poleg prošnje kličejo. Pol pa vedi kaj je prav. Tudi sama sem nekajkrat poleg prošnje tudi poklicala in VSAKOKRAT so me zabili nazaj, da vkolikor jim bom ustrezala me bodo obvestili. In rezultat tega je, da ne kličem več. In potemtakem bi pri tebi izpadla, po tvoje zaradi nezanimanja, po moje pa zaradi neg. preteklih izkušenj.

lp, mojca

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 12:58:55   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica 24
Pa vedno izgovor, da nimam prave izobrazbe.
Da sem vpisana na magisterij, in da je to previsoka izobrazba.

Jst pa ne razumem, zakaj hodte na magisterij, če nimate službe nit izkušenj? in pol, ko končaš? pol te pa sploh noben nebo sprejel... ne vem, men je to full ne logično. kar se tiče faksa, pa je pred diplomo treba poskrbet za job - to je moje mnenje... ker večjo izobrazbo ko imaš, več izkušenj zahtevajo

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:07:28   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija si napisala, da se gre za odnos do ljudi...seveda gre, ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.

zaradi takih, se ljudje teško zaposlijo. lahko je metati v koš, kaj te briga. sediš na lepem stolčku z lepo cifro na konc mesca... za druge ti pa ni mar... ne vem, upam da ne bom nikoli prišla v tvoje podjetje kot iskalka dela

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:09:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: rija
ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.


Ne gre za primeren odnos, ampak pri iskanju dela nikoli ne veš kaj kadrovik hoče in v kaj vpiči. En hočete da kandidati poleg prošnje pokličejo, drugi tavno take vržejo v koš, češ so tečni in kaj za vraga poleg prošnje kličejo. Pol pa vedi kaj je prav. Tudi sama sem nekajkrat poleg prošnje tudi poklicala in VSAKOKRAT so me zabili nazaj, da vkolikor jim bom ustrezala me bodo obvestili. In rezultat tega je, da ne kličem več. In potemtakem bi pri tebi izpadla, po tvoje zaradi nezanimanja, po moje pa zaradi neg. preteklih izkušenj.

lp, mojca



Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:19:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica 24

E zdaj pa da vam povem celotno zgodbo.

Pa hvala da ste pljuvale po meni.

Saj če bi cigan pisal, pa bi bilo vse super.

Cigane treba podpirat, nas Slovence pa ne.

Tipično za Slovenijo.

Prvo kot prvo, lani septembra sem diplomirala.
Ker sva takrat s partnerjem, veliko pogovarjala, da bi se rada poročila,
sta moja starša vzela kredit, in nama plačala dopust.

KOt darilo za diplomo. In za to, ker sem mogla v življenju pretrpeti
marsikaj.
Pred tem partnerjem, sem imela moškega, ki me je psihično in fizično
zlorabljal. Trpela sem 7 let. Bali smo se ga vs. Vsem je grozil
Svoji hčeri, je rekel, da bo njo pa mene vstrelil, če ona ne bo pridna.
Pol je umrl v prometni nesreči.




Če je oče tvojega otroka umrl, potem ma tvoja hčerka pokojnino po njem. Če jo zdajšnji mož posvoji, izgubite pravico do pokojnine.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:24:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

zaradi takih, se ljudje teško zaposlijo. lahko je metati v koš, kaj te briga. sediš na lepem stolčku z lepo cifro na konc mesca... za druge ti pa ni mar... ne vem, upam da ne bom nikoli prišla v tvoje podjetje kot iskalka dela


ne vem če si res tak butasta ali se samo delašuser posted image  

ja, res...lepo sedim na mehko oblazinjenem stolu in tu in tam grem skočit v svoj bazen, napolnjen s samimi evrskimi bankovci....blažen občutek....

mislim....očitno te še ata pa mama živita, da tako razmišljašuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:26:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: rija
ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.


Ne gre za primeren odnos, ampak pri iskanju dela nikoli ne veš kaj kadrovik hoče in v kaj vpiči. En hočete da kandidati poleg prošnje pokličejo, drugi tavno take vržejo v koš, češ so tečni in kaj za vraga poleg prošnje kličejo. Pol pa vedi kaj je prav. Tudi sama sem nekajkrat poleg prošnje tudi poklicala in VSAKOKRAT so me zabili nazaj, da vkolikor jim bom ustrezala me bodo obvestili. In rezultat tega je, da ne kličem več. In potemtakem bi pri tebi izpadla, po tvoje zaradi nezanimanja, po moje pa zaradi neg. preteklih izkušenj.

lp, mojca



Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.





kot vedno niste dosledne pri prebiranju: v koš so prošnje letele, ker sem jih zahtevala v elektronski obliki, striktno, pa se iskalci zaposlitve niso niti malo potrudili, da bi tej zahtevi ustregliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:28:27   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
mislim....očitno te še ata pa mama živita, da tako razmišljašuser posted image  

ne me ne, ljubica, ampak sem že mali milijon prošenj poslala in se mi kocine dvignejo, ko preberem, da prošnje vržeš stran - sploh ne pustiš, da se nekdo pokaže... kot je že ena gor rekla, ene mate rade da se še pokličete, druge pa zaradi tega vržejo prošnje... iskalci dela pa naj se z vami telepatsko povezejo? podn... hvala bogu, da moj šef ne razmišlja tako

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:28:33   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija si napisala, da se gre za odnos do ljudi...seveda gre, ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.

zaradi takih, se ljudje teško zaposlijo. lahko je metati v koš, kaj te briga. sediš na lepem stolčku z lepo cifro na konc mesca... za druge ti pa ni mar... ne vem, upam da ne bom nikoli prišla v tvoje podjetje kot iskalka dela


Saj si lahko tudi ti firmo odpreš, pa boš sedela na oblazinjenem stolčku, cifra lepa bo priletela konc meseca na račun....user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:29:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija
mislim....očitno te še ata pa mama živita, da tako razmišljašuser posted image  

ne me ne, ljubica, ampak sem že mali milijon prošenj poslala in se mi kocine dvignejo, ko preberem, da prošnje vržeš stran - sploh ne pustiš, da se nekdo pokaže... kot je že ena gor rekla, ene mate rade da se še pokličete, druge pa zaradi tega vržejo prošnje... iskalci dela pa naj se z vami telepatsko povezejo? podn... hvala bogu, da moj šef ne razmišlja tako


bodi srečna, da tvoj šef ne ve, kaj si misliš o njemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:31:42   
Tanja55
 

[/quote]

Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.

[/quote]

To ne drzi, ker ti zavod za zaposlovanje omogoca brezplacen vpis v knjiznico, kjer imas dostop do interneta. Prav to je eden od razlogov, zakaj ti dajo brezplacen vpis...iskanje zaposlitve in, posredno, elektronsko prijavljanje.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:31:51   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: rija
ampak ti ljudje očitno tudi nimajo posebnega odnosa do tebe in tvojega podjetjauser posted image ....in do potencialne službe.


Ne gre za primeren odnos, ampak pri iskanju dela nikoli ne veš kaj kadrovik hoče in v kaj vpiči. En hočete da kandidati poleg prošnje pokličejo, drugi tavno take vržejo v koš, češ so tečni in kaj za vraga poleg prošnje kličejo. Pol pa vedi kaj je prav. Tudi sama sem nekajkrat poleg prošnje tudi poklicala in VSAKOKRAT so me zabili nazaj, da vkolikor jim bom ustrezala me bodo obvestili. In rezultat tega je, da ne kličem več. In potemtakem bi pri tebi izpadla, po tvoje zaradi nezanimanja, po moje pa zaradi neg. preteklih izkušenj.

lp, mojca



Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.





kot vedno niste dosledne pri prebiranju: v koš so prošnje letele, ker sem jih zahtevala v elektronski obliki, striktno, pa se iskalci zaposlitve niso niti malo potrudili, da bi tej zahtevi ustregliuser posted image


evo, iz tvojega preteklega posta

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v koš

Torej?

lp, mojca

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:35:23   
mika
 Sem brala dosledno. Prošnja je prošnja in to kar si ti zahtevala ni v nobenem zakonu. Res pa je, da si kot delodajalec lahko izmišljuješ svašta, ampak tu je pa potem vprašljiva tvoja profesionalnost in tvoj odnos do zaposlenih.  
Poleg tega moraš vedet, da marsikdo ne zaupa e-mailu, vključno z mano, ko je na vrsti tako pomembna stvar, kot je delo. In kot je že mojcaziga pisala, enim ni všeč, da klicariš...in kako naj nekdo ve, da pa je tebi to odločilen korak. Drugo so tisti, ki želijo preko vez...tam ti dam prav.

joj Rija, biksaš ga s takšnim načinom. Res je, imaš vso pravico, ampak jaz takšnega odnosa ne bi mogla imeti, ne.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:36:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

evo, iz tvojega preteklega posta

mi smo imeli zdaj razpis za prosto delovno mesto in sem vse prošnje, na katere ni nihče poklical, zabrisala enostavno v koš

Torej?

lp, mojca



ja, na tiste, ki niso prišle v pravilni obliki.

na vse prispele v elektronski obliki sem odgovorila: pozitivno ali negativnouser posted image

ok, bistvo je, da so to moje vrednote, kar sem tudi napisala, KAR JAZ štejem v plus. kako je to rešeno pri drugih, me niti najmanj ne zanima, ker nekega pravila ni. si jih vsak določi sam.

jaz zase vem, da bi vedno poklicala, četudi bi me neki tečen kadrovnik potem odslovil, ampak sama pri sebi bi vedela, da sem se potrudila maksimalno, če pa ni šlo pa pač ni šlo.

to je to. vsaka zavrnitev boli, samo mene bi izgubljena priložnost še bolj.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:37:17   
water lily
Pri razpisu če da podjetje zraven telefonsko, je pametno poklicat.
Če je pa ne da pa pač ne.
Vsaj jaz sem tako počela.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:38:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55





Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.



To ne drzi, ker ti zavod za zaposlovanje omogoca brezplacen vpis v knjiznico, kjer imas dostop do interneta. Prav to je eden od razlogov, zakaj ti dajo brezplacen vpis...iskanje zaposlitve in, posredno, elektronsko prijavljanje.


In vsak manjši kraj premore knjižniznico, a ne?  Pa bognedaj, da bi imel avto, da bi se do knjižnice zapeljal, ker javnega prevoza ni....sicer pa najbrž ima tista oseba zdrave noge in naj udari par km. peš


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:40:17   
rija
mika, mogoče ga biksam....ampak jaz sem itak čudnauser posted image user posted image user posted image

sicer pa praviš, da ne zaupaš mailomuser posted image
kako bi te potem torej jaz zaposlila, če se trudimo, da bi vso poslovanje prenesli na spletuser posted image
če moj delavec ne zaupa elektronskemu poslovanjuuser posted image  kako naj potem prepriča potencialne kupce, da je tak način za njih najboljšiuser posted image

in žal je tako, da je pomembno tisto, kar piše v razpisu. in ja, vsak delodajalec ima svoje zahteve.

nekateri tudi take, da jim delavci domače sekrete pucajo....user posted image  torej je način pošiljanja prošnje še najmanj, kar lahko zahtevaš.....pa tisti en klic....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:54:16   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mika, mogoče ga biksam....ampak jaz sem itak čudnauser posted image user posted image user posted image

sicer pa praviš, da ne zaupaš mailomuser posted image
kako bi te potem torej jaz zaposlila, če se trudimo, da bi vso poslovanje prenesli na spletuser posted image
če moj delavec ne zaupa elektronskemu poslovanjuuser posted image  kako naj potem prepriča potencialne kupce, da je tak način za njih najboljšiuser posted image

in žal je tako, da je pomembno tisto, kar piše v razpisu. in ja, vsak delodajalec ima svoje zahteve.

nekateri tudi take, da jim delavci domače sekrete pucajo....user posted image  torej je način pošiljanja prošnje še najmanj, kar lahko zahtevaš.....pa tisti en klic....


Tudi mi poslujemo preko spleta in nimam zdržkov z e-maili. Ampak kar se prošnje za delo tiče, bi jo pa ziher še poslala pisno, pa še klicala. Ne vem.... za mene je to znak doslednosti in Jaz kot delodajalec bi vzelo to kot pozitivno, ker tudi nasplošno preden dam stvari iz roke, preverim da je res o.k.. Tebi pa je recimo to odveč, vsiljivo, verjetno nesposobnost upoštevanja pravil...skratka negativno.
zato sem pa zaposlena tam kjer jim to odgovarja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:55:36   
rija
mika, pa zdaj si sama napisala: najprej bi poslala na mail, ker je delodajalec tako hotel, potem pisno in še poklicala bi....torej idealno.....user posted image  ne vem, v čem je potem problemuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:55:57   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55





Tole je men padlo na misel ob prebiranju Rijinega posta. Imam kr močno intuicijo, tako močno pa spet ne, da bi vedela kaj delodajalec misli, če tega ne zahteva ustno ali pisno.
V prejšnjem postu Od TIne V, tisti ki prejemajo DSP naj ne bi imeli interneta,ker je predrag. se pravi da se  pri delodajalcih, ki sprejemajo prošnje samo po e-mailu ne bi mogli zaposliti.



To ne drzi, ker ti zavod za zaposlovanje omogoca brezplacen vpis v knjiznico, kjer imas dostop do interneta. Prav to je eden od razlogov, zakaj ti dajo brezplacen vpis...iskanje zaposlitve in, posredno, elektronsko prijavljanje.


In vsak manjši kraj premore knjižniznico, a ne?  Pa bognedaj, da bi imel avto, da bi se do knjižnice zapeljal, ker javnega prevoza ni....sicer pa najbrž ima tista oseba zdrave noge in naj udari par km. peš




V redu mika, kako pa potem v tak odrocen kraj sploh dobis informacije o prostih delovnih mestih? Ker ja res, vsak majhen kraj nima knjiznice, pa vseeno kam ven iz kraja tud gres a ne? in na nek nacin tud do tja prides? Ni razprava zdej tle o + in - posiljanja prosenj po elektronski posti, ampak o tem, kako naj clovek ve, kaj bo palilo pri kadrovnikih. In kot vidimo, tega ni moc vedet. Se najbolj pameten odgovor je napisala water lily...ce je telefonska, pa poklices. zdej me pa zanima, v kolikem casu potem ko posljes ponudbo naj bi poklical...ker to je tud taka nadlezna zadeva, jst nikol ne vem tocno kdaj je primerno in kdaj je prezgodaj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Obupana totalno
6.4.2009 13:56:45   
tweed
Verjetno, ker ni bila na roke napisana prošnja...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?