|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 10:30:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


ja to je men logično in normalno....kako boš vzpostavil odnos, samo zato ker te je nekdo naredil in rodil, pač ni to to....pol bi tud posvojeni otroci moglu čutit pristno ljubezen do bioloških staršev, pa je verjetno ne.

samo ni pa isto, če mama dopusti, da otrok preživi več časa z očetom, kot pa z njo, ker pač presodi, da je tako boljše. meni je to zelo nesebično.



ja, pa to je to.
fizična bližina je pomembna.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 10:30:39   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ki jih lahko z veliko gotovostjo posplosim v obzalovanje, da si sami ne upajo ziveti tako kot bi sami zeleli, ampak se podrejaju druzbenu mainstreamu.



Skratka, fauš so ti? v smislu, ker ti upaš živeti tako kot ti želiš, nekateri pa ne?


mogoče pa nekateri ne želijo tako živetiuser posted image




Ja, saj to mi je jasno, tak in tak.
Samo Mič sprašujem, če misli, da so ji drugi fauš, ker ne upajo živeti kot želijo...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 10:30:47   
ronja
Kadar imaš na voljo dve slabi možnosti, pač izbereš manj slabo - oz. tisto, za katero misliš, da je manj slaba, tu ni kaj debatirat. Lahko se zmotiš, jasno.
meni je logično, da otrok in starš ne vzpostavita enakega stika, če sta veliko skupaj ali pa če ga v gl. vzgajajo drugi... Je pa lahko zelo nesebično, da daš otroka stran, če veš, da mu sam ne moreš omogočit nečesa, kar mu drugje lahko in veš, da otrok to rabi (v skrajnem primeru so židinje iz vlakov v taborišča dajale svoje otroke komurkoli, ker so vedele, da bo povsod boljše kot tam, kamor grejo...) Zaenkrat mislim, da je najinim otrokom najboljše pri nama in sem vesela, da mi ni treba tehtat. Meni je fino, če smo skupaj. Eni rabijo več svobode, eni si tudi 1x tedensko ne predstavljajo bit za 1 uro stran od družine. Nič ni narobe, po moje, pač različna življenja in vsako ma svoje + in - posledice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 10:36:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

samo ni pa isto, če mama dopusti, da otrok preživi več časa z očetom, kot pa z njo, ker pač presodi, da je tako boljše. meni je to zelo nesebično.



tudi gastarbajterji so takrat presodili, da je to boljše za otroke. pa je tudi šlo le za začasno stanje.


ja, pa to je to.
fizična bližina je pomembna.


ja a fizična bližina očeta pa ni pomembna? in če že niso skup, pol je treba v imenu ljubezni otroka na silo držat pri sebi? a to je pol materinska ljubezen?

in pustit otroka, da je več pri očetu, ni isto pustit otroka pri starih starših in it v tujino. meni pač ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 14:26:05   
liliana
Jaz bi pa rada vedela, kdaj lahko pustim otroka za kak teden dni pri babici, da ne bo doživljal pri 20 ali 30 letih kakšnih večjih travm......?

Z dragim se namreč meniva, da bi zdaj po dveh letih rada malo sama, brez otroka, nekam pobegnila vsaj za teden dni......

K postavljanju tega vprašanja me je vzpodbudilo namreč "gastarbajtersko" puščanje otrok pri starih starših.......ker 15 ali 20 letno puščanje otrok pri starih starših z enotenskim žurom je primerjava 1a.......





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 14:50:58   
dadd0
mislih
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
(nisem pa, recimo, tu imela v mislih ddad0-ija user posted image ) user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 14:52:21   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
dado, ne, ne mislim, ....


po tvoje, sploh ne misliš user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 14:54:53   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Kaj si druge mamice mislijo o meni, ni važno.


Še manj važno je, kaj si ti misliš o njih.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 15:22:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
K postavljanju tega vprašanja me je vzpodbudilo namreč "gastarbajtersko" puščanje otrok pri starih starših.......ker 15 ali 20 letno puščanje otrok pri starih starših z enotenskim žurom je primerjava 1a.......




mogoče ti bo odločitev lažja, ko boš dejansko prebrala napisano, ne pa samo preletela z enim okomuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 15:35:27   
mateyka
zakaj pa dadd0 tako zelo ne mara ronje?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 15:51:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
K postavljanju tega vprašanja me je vzpodbudilo namreč "gastarbajtersko" puščanje otrok pri starih starših.......ker 15 ali 20 letno puščanje otrok pri starih starših z enotenskim žurom je primerjava 1a.......




mogoče ti bo odločitev lažja, ko boš dejansko prebrala napisano, ne pa samo preletela z enim okomuser posted image


user posted image user posted image user posted image

Saj sem prebrala.....pa pač malo modrujem in filozofiram.....v stilu modrovanja in filozofiranja na tej temi......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 15:52:52   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zakaj pa dadd0 tako zelo ne mara ronje?




Ne vem, mogoče ker je prva dobila pehar...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 16:57:13   
BUŠICA
no, če se dadd0 še malo potrudi, bo dobil tole

user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 18:31:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zakaj pa dadd0 tako zelo ne mara ronje?


-----------------
To mene tudi zanima user posted image ?
Dadd0- če je že očitno ne maraš, imej vsaj nek nivo, ko jo napadaš. Saj Ronja bi tebe zmlela v prah, (če bi hotela), pa poglej, kako prijazno ti ves čas odgovarja user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:04:22   
dadd0
tudi
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zakaj pa dadd0 tako zelo ne mara ronje?



kdo pravi da jo ne maram? saj sem samo par ostrih besed napisal in takoj jo ne maram ..... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mič, pri nas smo vedno govorili "Vsak po svoje ptiček poje" in "pusti mojga slavčka peti, kakor sem mu grlo ustvaril". Torej: tvoj način življenja ni zame, moj pa ne zate - ne pomeni pa to, da je katerikoli način življenja slab - dokler pač ne delava škode drugim - namerno.


Tu se strinjava, globoko :).

Razlika nastane, ko recem, da zivim po svoje in hkrati priznavam, da je to dalec od idealnega...ampak tako pac je in pri tem ne zanikam moznosti, da so mozni tudi drugi nacini, ki so sprejemljivi za druge in bi bili sprejemljivi tudi zame. In mamici, ki je 24/24 s svojim otrokom, ne bom nikoli rekla gnoj od gnoja kot je ona zmozna reci meni; pa meni se niti ne upa, si pa to upa (in ne samo ena njih) reci neki skoraj anonimni Marijani. Tu je razlika, velika, do Splita, vsaj....in se mnogo dlje. In tudi v tem, da svoje napake celo vidim, jih priznavam in popravljam, vecina pa ne pride niti do prve tocke. Ampak nima veze.


< Sporočilo je popravil Mič II -- 11.5.2009 22:18:49 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:14:28   
Anonimen
bom pa vrgla še eno kost, sicer popolnoma drugačno, ampak.....: z veliko večino gastarbajterskih otrok, s katerimi se pogovarjam, ki so jih starši pustili doma, pri starih starših, ZAMERJO svojim staršem, da jih niso imeli pri sebi. bi lahko rekla, da je takih 99 %....razumejo starše do neke mere, ampak pravijo, da nikoli niso mogli vzpostaviti nekega pravega odnosa z njimi in zamera je kar velika.


A mislis tiste, ki so dvakrat na leto ob tavelikih praznikih prisli domov v nabasanem Oplu, z vrecko vijolicaste Milke in kuverto mark za naslednjo plato? Popolonoma drugacni motivi in popolnoma drugacna druzinska dinamika.

Moj otrok trikrat na teden spi z mano, kadar NI pri meni. Ti vrzem kost nazaj in ne pricakujem, da razumes moj egoizem user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:16:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zakaj pa dadd0 tako zelo ne mara ronje?



A zato, ker na dolgo debatirata in se sploh user posted image  ne strinjata-a takoj zato je ne mara?

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:19:15   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

To mene tudi zanima user posted image ?
Dadd0- če je že očitno ne maraš, imej vsaj nek nivo, ko jo napadaš. Saj Ronja bi tebe zmlela v prah, (če bi hotela), pa poglej, kako prijazno ti ves čas odgovarja user posted image !


Ronja nagonsko ve, kje ji je mesto pa je zato prijazna. Ti še nisi zadosti razvila svojih institkov, pa še občasno zapustiš svoje mesto. user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:20:57   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

no, če se dadd0 še malo potrudi, bo dobil tole

user posted image


kar obdrži, ko je že imaš

nikoli ne veš, ali boš še kakšno dobila user posted image user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:25:23   
amaya
u, tukaj se pa še vedno dogaja...a zdaj je boga RONJA na udaru user posted image

meni je pa še vedno fanj brat...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:28:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

meni je pa še vedno fanj brat...



Mislim, da si zdaj ti na vrsti user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:31:18   
amaya
kaj? a da me pojejo? al moram koga napiz****....

klic v sili!!!!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:34:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

kaj? a da me pojejo?


Ja user posted image .

Nisi "normalna", ce ti je to se vedno fajn brat user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Tašča mi gre na živce!
11.5.2009 22:37:29   
amaya
pa če je tako zabavno....že 1218 debat je ratalo iz ene...pa me zanima do kod se lahko še pride...je kot mehiška nadaljevanka....150 zgodb v eni user posted image ...vse je tu...od ljubezni do sovraštva, simpatije, antipatije, sorodnikov, ki se ne marajo/marajo...pa že 27 delov ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?