|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:11:08   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

pa dobro a ji je kdo ZS  poslal????


Daj ti prva, očitno noben ne upa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej boš zase zadržala novico, ne?user posted image



ne...bom preko ZS javljala naprej user posted image user posted image user posted image



Eh k.urc, zdej ti pa ne bo odgovorila na ZS.user posted image



čuj kakor če...ZS sem ji poslala, zdej bom pa vidla, če se bo držala tega, kar je napisala...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:12:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa,da vidimo.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:20:03   
Abbey
pa kako ste lahko 31 strani naklofale, naj mi to katera pojasni user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:20:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

pa kako ste lahko 31 strani naklofale, naj mi to katera pojasni user posted image


z lahkoto žena moja, z lahkoto...sej smo na RR user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:24:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

pa kako ste lahko 31 strani naklofale, naj mi to katera pojasni user posted image


Po mojem s slikcami najbrž ne user posted image ..čeprav bi blo mogoče bolje user posted image user posted image

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:28:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

pa kako ste lahko 31 strani naklofale, naj mi to katera pojasni user posted image


Pejt mal na Starsi cvekajo,bos vidla kaj je to klofanjeuser posted image

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:41:13   
Marijena
sem že dopoldne eni na tej temi poslala ZS, da nisem bila.

To je z moje strani zaključeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:43:47   
amaya
ahhhhhhhhhhh...jaz sem pa mislila, da mi boš celo zgodbo napisala...pa vsa sem bila v pričakovanju...zdej pa nič

grem...ni me več tukaj! Res, to je zadnja stvar, ki jo napišem!!!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:44:03   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Tašča mi gre na živce!
12.5.2009 22:44:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

sem že dopoldne eni na tej temi poslala ZS, da nisem bila.

To je z moje strani zaključeno.



kira je pa tista frajla, ki nam ni nič javila???


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 0:31:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Drugače pa iz tvojih postov, namenjenih Ronji, veje ne samo nestrinjanje z njo (kar bi bilo povsem dovolj), ampak tudi nesramno omalovaževanje.



Na tej temi je to res nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pazi, da se nate ne spravimo- ker pol ti ni Bog ni Mišek ne bodo pomagali..user posted image


Bušica, saj se bi. Samo veš kak nas je mati učila : ne spravljaj se na šibkejše od sebe user posted image


Skoda, da dobrega nasveta niste upostevale, ko je bila v vprasanju avtorica teme....

Ali je morda to priznanje, da je avtorica prvotnega posta mocnejsa od vas.... celo toliko, da ste se morale grupirati? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 0:32:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

očitno več ljudi spremlja to debato, kot sva mislili, mišekuser posted image .

Nagoni niso izpuhteli, imava pač različno mnenje glede njih.


Ne samo medve.

Vidim pa v tvojem zadnjem postu, kaj je izvorni problem: tebi je veliko bolj važno to, kako nekdo nekaj pove - če pika indirektno, je to ok, če pa direktno napiše nekaj grdega, pa je to nesprejemljivo.


Ne prav prevec. Ne gre se za sam nacin, temvec za ozadje, ki producira nacin. Gre se za osnovno clovesko spostovanje tudi tustih s katerimi se ne strinjamo. Lahko nekomu napises nekaj zelo ostrega in grdega, vendar ne gres cez mejo osebnega napadanja, osebne diskreditacije, zaljenja in zanicevanja osebe kot celote.

Meni pa ni take razlike. Se strinjam, da je treba lepo povedat, če se le da, še vedno pa vztrajam na svojem, da če poveš kdaj grdo, ne pomeni, da si grd/slab.

Tudi ti si spljuvala moje mnenje o nagonih, pa vendar to ni smet... (Mogoče bolj na nivoju, ampak v bistvu isto...)


V bistvu ni isto. Na eni strani so "moje mnenje o nagonih", na drugi strani je Marjanca kot kompletna oseba.

Meni motivi so pomembni - pa očitno tudi tebi. Impulzivno se strinjam, da je bilo - zato pa jim tega ne zamerim toliko. Ni pa prav, to se strinjam.


Zakaj bi jima ti zamerila? Zakaj bi morala zamerit, da jasno in glasno poves, da doloceno ravnanje ni v redu, je nepotrebno in brez efekta (sicer efekti so vendar na drugi ravni nevezani z avtorico inicijalnega posta).

Ne zdi se mi lepo, če mi napišeš, da sem gnoj, ravno tako, kot se mi ne zdi lepo, če napišeš, da nimam pojma o nagonih, recimo. Z nobenim se ne strinjamuser posted image . Zato, ker nekdo kulturno pove svoje mnenje, zame kot oseba ni nič boljši - samo bolj kulturen.


O tem govorim cel cas. Ne govorim (lahko preveris vse poste), da so "pljuvajoce mamice" slabe ali ne kot celovite osebnosti. Govorim, da je to, kar so si privoscile v tem primeru nesprejemljivo. Kar ne pomeni, da jih ne razumem, vendar razumevanje ni nujno odobravanje in sprejemanje.

Včeraj sem si vzela čas in še enkrat prebrala prve tvoje poste - sem videla, da si res že čeju odgovorila, da nisi mislila vseh uporabnic - vendar še vedno mislim, da tudi vse, ki so pisale grdo, niso nujno posesivne oz. slabe.


Saj to govorim cel cas. Vidi predhodni odgovor.

Pri nosku sem potegnila paralelo - in ti povedala svoje mnenje: da JE važno, da vem, ali je mojemu otroku hudo - ker se lahko potem potrudim, da mu bo čim manj. Če tega ne vem, potem jo lahko brezveze matram.


Ce ji cistis nosek , dokler le ta ni cist (in ciscenje noska , da zeljeni rezultat) je vse odvisno samo od prepoznavanja kdaj je nosek cist. Ce ne prepoznas kdaj je nosek cist - bos matrala dokler ne bos ugovotila, da je cist. Ce bi bilo vse res odvisno samo od tega koliko je otroku hudo, sploh noska ne bi cistila.
Sicer ustvarjas situacijo v kateri otroku bo hudo, vendar s tem preprecis, da mu bo bolj hudo. na podlagi tega, da je manj hudo sprejemljivo v nasprotju z moznim bolj hudo pozneje.

Nevednost sem jemala kot nenameno - oprosti, če ni bilo dovolj natančno. Ja, rajši bi videla, da nekdo naredi narobe zaradi nevednosti kot zaradi zlobe.


Rezultat je pa isti. Ce ne dobis sluzbo in so posledicno tvoji otroci  lacni, menim, da je povsem vseeno ali sluzbe nisi dobila zaradi necigar nevednosti ali zlobe. Ko bos pogledala svoje lacne otroke, ti bo manj hudo zaradi vedenja, da je bilo zaradi nevednosti?
Razliko med nevednostjo in zlobo vidim samo v tem, da za nevedneza obstaja upanje, za zlobneza je pa upanja v spremembo skorajda ni.

Ni vseeno, če te izključijo - vendar pa se da it čez - to sem pisala. V OŠ sem imela sošolca, ki je bil zelo hiperaktiven, jedel je zdravila in tu se mi ni zdelo prav, kako so to od njega zahtevali, čeprav ga najprej nisem marala, ker je tepel vse okoli sebe. Potem ga je dala tovarišica sedet zraven mene, da bi lažje sledil pouku. Ni mi bilo všeč, ker nisem mogla sedet s prijateljico, to je mami izvedela na edinih govorilnih urah, na katerih je bila, ravno s prošnjo, če me lahko presedejo, pa je učiteljica prosila, če lahko še malo "potrpim", da je tako bolj miren. In vendar sem ga imela rada. In nihče me ni izključil zato...


To o cem pises ni izkljucevanje. Izkljucevanje je, ko nihce iz razreda ne pride otroku na rojstni dan, zato ker je njegov starejsi bratec "cuden". Izkljucevanje je, ko otrok stoji sam v casu odmora. Izkljucevanje je ko se odkrito na ekskurziji izogibajo biti z njim v sobi. .... Izkljucevanje je, ko je predmet zasmehovanja in nikjer nobenega, ki bo stopil na njegovo stran, ker se vsak boji, da se mu bo "sramotilnem" stebru pridruzil...

Imaš srečo, pri nas dostikrat na vseh 5ih igriščih obrnejo smetnjake. Če pride pač skupina vandalov, jim je to zabava -. in grejo na naslednje igrišče...


Starsevska iniciativa zelo veliko lahko prispeva  pri urejanju razmer. In verjemi, ve se, kdo so vandali. redko kdaj so neki popolnoma neznani iz kaksnega drugega naselja.

Ne, vseh res ne znam. Kakšnemu lahko rečeš, pa pomaga, nekateri pa se potem samo kregajo in tudi čika ne bojo ugasnili v prisotnosti otroka - in kaj ima potem od tebe otrok, če se samo kregaš?


Iskreno, ne kregam se. Ce opomin ne zaleze, se obrnem in grem.

Verjamem, da gre tebi opominjanje boljše od ust in te bolj upoštevajo, navsezadnje si tudi starejša, kar je navadno kar motivacijski faktor.


Leta nimajo s tem kaj dosti, edino da danes to isto morda lazje naredim kot pred 20-mi leti. Takrat mi je obcasno bilo malo nerodno, danes enostavno grem. Sicer sem med sorodniki najmlajsi clan, pa moja leta nimajo posebne zveze - se vedno sem med njimi najmlajsi clan. Za mano so sele otroci naslednje generacije.

Motivacijski faktor je, da je odlocitev njihova. Ker ne zamujam samo jaz rozic med smetmi ce odidem, oni zamujajo rozice brez smeti, ce jaz odidem. Tisto pa kar zares presodi in zaleze je, da ne opominjam v prazno, ampak zares tudi odidem in jasno povem zakaj.

Obstaja še 1 možnost, v katero sama verjamem, ti pa ne preveč, se mi zdi: recikliranje: iz smeti lahko včasih narediš (tudi dobesedno) prav simpatične rožice. Poveš mu, da zadeva ni prav, če je takole raztresena, da se jo ap da koristno uporabit, če... pač odvisno od smeti...


V tem primeru ih ne mores ignorirati, ne videti ipd.. Ce hoces reciklirati moras prijeti pa pregledati vsako smet. Si res pripravljena to delati in se ti zdi smiselno?

ne, v obraz ji verjetno nič ne reče, ni tak tip.
zdaj te bolj razumem, na tem primeru, da se ti obsojanje samo ne zdi slabo, samo način je pa tak, da zate pomeni, da so ljudje, ki so to napisali, slabi.


Ne. Prvo je  treba vedeti kaj obsojas in predvsem zakaj obsojas. Nestrinjanje ni vedno obsojanje in obsojanje ni prvi korak na lestvici.
V nacinu je velika razlika ali se spravis na osebo ali na stalisce, zadevo okoli katere se s to osebo ne strinjas. Kot sem ze povedala ali nastopis arogantno do celotne osebnosti drugega, ali se ne strinjas, pa tudi obsodis tocno doloceno dejanje ali mnenje/stalisce....
Karkoli od tega (rezen splosnega nespostovanja osebnosti) ne pomeni, da je nekdo avtomaticno in generalno slab, ker ne govoris o osebi temvec o staliscu/mnenju....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 0:33:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ampak po dejanjih bi bila Mišek ena od bolj posesivnih mamic tu goruser posted image .



Ma vsekakor user posted image Mora da je neizogibno nagonsko. user posted image

No, saj po temle sodeč mogoče ni tako daleč:
Moj sin, znova zaradi spleta okoliscin, odrasca v skoraj identicnih pogojih - vedno smo skupaj. Za njega je se slabse, ker je edinec (jaz imam se brata, pa sva bila vsaj dva). Pustiti ga za dan, dva, tri ... bi bilo zame izjemno stresno in bolece, vendar sem prepricana, da za njega koristno. Moj sin bo kmalu star 6 let in ima tezavo preziveti noc brez mene ali moza. Mocno ga podpiramo, da hodi na tabore ipd., vendar problem ostaja. Ni navajen biti z nekom drugim in to ga hromi pri samostojnosti. Ne zmore prespati pri prijateljcku, bratrancih, starih starsih ce nekdo od naju z mozem ni zraven. Menis, da je to dobro za njega? Osebno menim, da ni. In zal mi je, da so okoliscine bile taksne, kot so bile.
Prav zato ne razumem povsem dobro tiste starse, ki imajo moznost otroku omogociti vstop v samostojnost tudi na taksen nacin, pa se tega izjemno mocno branijo in skoraj na silo navezujejo otroka na sebe. Ne vem ali se bojijo, da bo nekdo drug prevzel njihovo mesto ali da bo otroku kje boljse, kot mu je z njima... ali je samo njihov strah in teskoba tako prevladujoc, da raje otroka pretirano naveze na sebe, kot, da mu ponudi svobodo, da se osmosvoji v toliko, da ne bo odvisen od prisotnosti starsa.



Kljub temu, da ni, da ne bi bilo možnosti, ga komu pustit... Pač si se tako odločila - nič narobe - je pa po moje narobe, če potem obsojaš druge, ki so napisale isto: jaz pa ne bi mogla pustit...


Je potrebno zaceti znova? Moj post se ne bazira na "jaz" kot etalonu pravilnega obnasanja in nacina misljenja.   

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 0:38:56   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

No, važno, da ti obvladaš, tako nagone kot instinkte,


user posted image user posted image user posted image

----------------
No, me veseli Mišek, da je vsaj ena oseba skužila štos user posted image !



A zato imas isti "stos" kar dvakrat v enem samem kratkem besedilu...? user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 0:43:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
pazi, da se nate ne spravimo- ker pol ti ni Bog ni Mišek ne bodo pomagali..user posted image


Misek-a pustite kar pri miru. Misek ne caplja za njim in se ne "obesa" na njegove poste.

Je pa zelo posteno, da si me uvrstila ob bok Bogu user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Misek -- 13.5.2009 0:45:39 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 7:52:45   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Drugače pa iz tvojih postov, namenjenih Ronji, veje ne samo nestrinjanje z njo (kar bi bilo povsem dovolj), ampak tudi nesramno omalovaževanje.



Na tej temi je to res nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pazi, da se nate ne spravimo- ker pol ti ni Bog ni Mišek ne bodo pomagali..user posted image


Bušica, saj se bi. Samo veš kak nas je mati učila : ne spravljaj se na šibkejše od sebe user posted image


Skoda, da dobrega nasveta niste upostevale, ko je bila v vprasanju avtorica teme....

Ali je morda to priznanje, da je avtorica prvotnega posta mocnejsa od vas.... celo toliko, da ste se morale grupirati? user posted image user posted image user posted image


Kako, da ga nisem? A ni to prvi komntar na to temo?
In grupiram se ...kje?

mah user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 8:43:06   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Bušica, saj se bi. Samo veš kak nas je mati učila : ne spravljaj se na šibkejše od sebe user posted image


Skoda, da dobrega nasveta niste upostevale, ko je bila v vprasanju avtorica teme....

Ali je morda to priznanje, da je avtorica prvotnega posta mocnejsa od vas.... celo toliko, da ste se morale grupirati? user posted image user posted image user posted image


Kako, da ga nisem? A ni to prvi komntar na to temo?
In grupiram se ...kje?

mah user posted image



Ce sem kaj zamesala oprosti, sprejmi komentar kot splosen (zamenjaj niste z niso).
Se vedno pa "junacenje" - ma spravili bi se nanj, samo smo dobre duse.... zveni tako kot zveni, kot "junacenje".

< Sporočilo je popravil Misek -- 13.5.2009 8:44:19 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 10:04:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


zveni tako kot zveni, kot "junacenje".


Ja in?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 10:05:48   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


zveni tako kot zveni, kot "junacenje".


Ja in?



user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 10:30:49   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Bušica, saj se bi. Samo veš kak nas je mati učila : ne spravljaj se na šibkejše od sebe user posted image


Skoda, da dobrega nasveta niste upostevale, ko je bila v vprasanju avtorica teme....

Ali je morda to priznanje, da je avtorica prvotnega posta mocnejsa od vas.... celo toliko, da ste se morale grupirati? user posted image user posted image user posted image


Kako, da ga nisem? A ni to prvi komntar na to temo?
In grupiram se ...kje?

mah user posted image



Ce sem kaj zamesala oprosti, sprejmi komentar kot splosen (zamenjaj niste z niso).
Se vedno pa "junacenje" - ma spravili bi se nanj, samo smo dobre duse.... zveni tako kot zveni, kot "junacenje".


Ne , tudi tukaj se motiš, ne ker sem dobra duša ampak zato , ker se mi ne da po forumu ne pisat ne brat celih litanij.

Enkrat je ena napisala : oprostite , ker živim.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 11:12:55   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

No, važno, da ti obvladaš, tako nagone kot instinkte,


user posted image user posted image user posted image

----------------
No, me veseli Mišek, da je vsaj ena oseba skužila štos user posted image !



A zato imas isti "stos" kar dvakrat v enem samem kratkem besedilu...? user posted image

-------------------
Če bi citirala cel stavek (ne da si le vzela dve besedi iz konteksta), bi dojela, da je ravno v tem štos (ker dadd0 tako vehementno pametno piše, da je prav ta finta poudarila moje mnenje glede njegovega pisanja).
Kakorkoli pa, ko sem videla, komu odgovarjam in ugotovila, da si to ti, sem vzela v obzir tudi možnost, da zaradi velikega ega, ne boš dojela mojega pointa user posted image .
  Jasno, mi smo samo čreda ovac, obsojenih na pritlehno razumevanje, naspram tvojemu bleščečemu umu. Res hvala, da se sploh ukvarjaš z nami. user posted image  

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 13.5.2009 11:13:16 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 12:10:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Ne , tudi tukaj se motiš, ne ker sem dobra duša ampak zato , ker se mi ne da po forumu ne pisat ne brat celih litanij.


Ma saj, ti bi ga v red spravila, sam se ti en da ne pisat ne brat... Ma cool user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 12:21:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

A zato imas isti "stos" kar dvakrat v enem samem kratkem besedilu...? user posted image


-------------------
Če bi citirala cel stavek (ne da si le vzela dve besedi iz konteksta), bi dojela, da je ravno v tem štos (ker dadd0 tako vehementno pametno piše, da je prav ta finta poudarila moje mnenje glede njegovega pisanja).


Evo, sedaj ih bom citirala:

"No, važno, da ti obvladaš, tako nagone kot instinkte, pa točno veš kateri boks, (pardon plac) ti sledi user posted image . "

"Skratka, ob obvladanih nagonih in instinktih, priporočam še občasni vklop racia user posted image . "

Resnicno, ni sans, da ne opazis, da je to zaradi njegovega nacina pisanja user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Misek -- 13.5.2009 12:26:46 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 15:13:31   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Imama 4 mesečnga dojenčka, .....samo mnenje me pa res zanima, kako naj tašči dopovem, da

Mene pa zanima kako naj tebi dopovemo, da je tvoj otrok tvoja obveznost.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Tašča mi gre na živce!
13.5.2009 15:14:40   
tehnofil
Upps. Šele sedaj vidim, da sem padu u telenovelo. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?