|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
13.5.2009 9:49:07   
katka11
21 teden + 1,5kg... bomo videli, upam, da ne bom enkrat samo eksplodirala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
13.5.2009 10:59:48   
Mateja4
jaz sem jih sedaj do 27T pridelala +6 do konca bomo pa še vidli kako bo user posted image user posted image

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
13.5.2009 12:53:39   
ThinLizzy
6m +7kg, ob porodu +16kg. Slab mesec po porodu sem imela staro težo, potem sem pa kg z dojenjem še dodatno izgubila.

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.5.2009 9:32:18   
2srcka
V prvi nosečnosti do 22 t 6,5 kg ko sem šla rodit (39t 4 dni) sem imela 13 kg več. 2 meseca po porodu sme bila na svojih kg.
V drugi nosečnosti do 22 t 6 kg in na koncu (39t 5 dni) pa za 16 kg. Izgubila sem jih 4 mesece po porodu. Sem pa v prvi nosečnosti zadnji mesec shujšala ta 1 kg in v drugi pa sem se zredila za 3 kg.

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.5.2009 9:52:18   
Anonimen
V 1., 2. in 3. mesecu sem shujšala za 4 kg, v 4. in 5. to težo držala, v 6. pa mislim, da sem pridobila svoj prvi nosečniški kilogram user posted image .

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.5.2009 12:33:29   
julija2009
Ojla,

samo v šestem mesecu sem pridobila +4kg, do 6. meseca +7kg, v sedmem pa +4, bomo vidli kaj bo v naslednjih dveh mesecih, ampak teža je zelo relativen faktor, pred nosečnostjo sem lahko jedla kar sem hotela in ostajala na stalni kilaži (166/58kg).

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.5.2009 14:46:38   
aromaja
mah...ful...po 20. tednu sem se kr razlezla. Je bila Velika noč, pa prvomajske...pa še mal sem začela otekat...pa samo sladko bi glodala...
Ene 6, 7kg+ sem pridelala. Čist preveč, glede na to, kako dobro mi je šlo prvih par mesecev! Klinc pa ti prazniki, pa cukr pa voda!!!

(odgovor članu julija2009)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.5.2009 15:12:09   
baby blue
jst ko sem bila zadnjič na pregledu sem bila v 21t4d pa sem še na istih kg user posted image če bo tako ali pa šlo malo pa po malo gor bo kar super

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
20.5.2009 19:32:31   
dreja79
Sem v 22.tednu in sem se zredila za +0,5kg. Sem pa štartala z malo več kilogrami, tako da je G ponosen nameuser posted image  . V prvi nosečnosti sem se zredila za +18kg. Po porodu, ko sem prišla iz porodnišnice sem jih imela -14 kg manj.

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
21.5.2009 0:40:46   
Joob
22.t PLUS 5kg
26.t PLUS 6,5kg

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
21.5.2009 14:29:49   
plotka
19t +1kguser posted image , samo imam že tako ali tako, kar nekaj kilogramov preveč in zato zelo, zelo, zelo pazim.
V 1. nosečnosti sem dobila +30kg in jih samo pol izgubilauser posted image . Tako, da nikoli več!!!

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 19:25:03   
katja.nero
sem v 24.tednu in sem se zredila 10 kg, torej jih imam 60 kg. verjamem, da bom nazaj vitka, saj bom že tretjič mamica, lp

_____________________________

katja

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 20:50:19   
tassika
Evo do 25t cca 6 kg plusauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu katja.nero)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 20:58:07   
Meliitak
na začetku je pri meni šlo +5kg v 2 mescih, potem +3kg, zdej skoraj v 7.mesecu pa še cca +1kg...skupaj torej 9 kg...pa se ne sekiram za kilažo, ker če normalno dojiš tudi normalno izgubiš ;)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 21:40:45   
luan
V prvi nosečnosti do 20 tedna +15, do konca nosečnosti, pa sem rodila v 39 tednu, pa še +15.Skupaj trideset.No zdaj pa do 26 tedna +12 in upam, da mi zdaj ne bo kilaža spet zdivjala.Sem pa po prvem porodu, šest tednov kasneje
, ko sem imela zdravniški pregled že izgubila 32 kil.Sem bila celo dve kili v minusu.

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 22:10:03   
soncica01
jaz sem se do konca nosečnosti zredila točna za 10 kg. Še vedno spravljam kile dol, sem pa že pol leta od poroda :((

(odgovor članu Čebelica27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
10.8.2009 22:19:13   
Jančika_

IZVIRNO SPOROČILO: Meliitak
pa se ne sekiram za kilažo, ker če normalno dojiš tudi normalno izgubiš ;)

Pri meni to dvakrat žal ni držalo. Dokler sem dojila, ni šel dol niti gramuser posted image . Pa sem jedla normalno, nisem se nažirala in veliko sem športala. Prvič in drugič sem se do konca zredila 13 oz. 12 kil; prvič sem jih po koncu dojenja morala sklatit še 7, drugič 5 (sem mini velikosti in se mi to že fajn pozna).

Zdaj sem noseča 24 tednov in imam +5 kil. Sem upala, da bo manj, ampak očitno bo šlo vse skupaj po utečeni poti...kaj češ.

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
11.8.2009 6:30:24   
natasa28
Sem v 21. tednu in sem na +3 od prvega pregleda, s tem da imam kar precej rezerve, tako da upam da se ne vem koliko tudi ne bom , probam nekako kontrolirati težo. Pa ne vem če mi najbolj uspeva, saj sem te +3 pridelala od v slabih 3 tednih (dopust in nažiranje z večerjo). Studiram pa na cca. + 7-8 kg, bomo vidli kaj pa bo praksa prinesla.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
11.8.2009 6:54:32   
Anonimen
38. teden +12 kg

super, glede na to , da sem se v prvi zredila za 27, v drugi pa za 25user posted image user posted image user posted image user posted image

samo je slo samo od sebe dol po porodu. celo v minus. upam da bo zdaj tudi tako!

(odgovor članu natasa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
11.8.2009 11:34:15   
Lenck
V prvih šestih mesecih sem pridobila 15 kg. Sedaj sem majčkeno pred porodom in že dva meseca nisem dobila nič, kvečjemu sem začela izgubljati kg... In še to: vedno sem imela "zaloge", sedaj pa imam trebuh brez grama maščobe. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
11.8.2009 11:50:59   
mancag
 
Jaz sem se do 6. meseca zredila 10kg. Zdaj sem v 33t nosečnosti in sem se zredila 15kg. Mislim, da so se mi kile umirile.
Drugi mesec bom že rodila.user posted image

_____________________________

Manca

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
12.8.2009 21:59:32   
biene80
24 teden pa 6 kg več. Lepo počasi gredo gor.
Do konca pa mislim, da bo še najmanj enkrat toliko.

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
13.8.2009 20:18:44   
ttnn
lepo pozdravljene, hja jest sem sedaj v 23. tednu in sem pridelala sedem kilogramov, občutek pa imam kot da jih imam dvajset večuser posted image no ja saj veste kako pravijo teža devet mesecev prihaja in ravno toliko časa odhaja. 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
14.8.2009 12:13:50   
katja.nero
hej vsem! no, sem se malo potolažila, ko vidim da nisem edina, ki mi paše papati in včasih se res ne morem brzdati. Res pa je da sem bila prej zelo vitka 50 kg in velika 161 cm, sedaj v 24 tednu pa sem dobila +10 kg. ok? kaj počenjate kaj danes? je še katera v bolniški, tako kot jaz? jaz sem od 13 tedna dalje, papa

_____________________________

katja

(odgovor članu ttnn)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko ste se zredile do 6. meseca?
5.9.2009 13:37:44   
Anna86
Jaz sem noseča 21 tednov pa sem se zredila za 3kg.Imam občutek da bo šlo zdaj pa na hitro goruser posted image

(odgovor članu katja.nero)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?