|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 19:47:13   
vaney
Mi smo pa "ponosni" lastniki vodenih koz, jih je naš Anžetko nekje staknil. HB, da sem jih jaz že prebolela, drugače pa boljše, da jih preboli zdaj, kot pa kdaj kasneje, upam le, da bodo v blagi obliki.

posteljnina; tudi mene zanima, koliko so približno cene telih Aljaževih posteljnin, ker so mi lepe...

valentinčica, a vi ste bili ta vikend v toplicah ali greste naslednji? Ker si nekam "mrknila" ta vikend, pa ti glih ni v navadi.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 20:03:24   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Mi smo pa "ponosni" lastniki vodenih koz, jih je naš Anžetko nekje staknil. HB, da sem jih jaz že prebolela, drugače pa boljše, da jih preboli zdaj, kot pa kdaj kasneje, upam le, da bodo v blagi obliki.



O, jaz bi si prav želela, da bi jih naš mali tudi zdaj dobil, pa naj se sliši še tako grozno. Me je ful strah, da jih bo potem, ko bomo imeli dojenčka, privlekel iz vrtca. Menda so vodene koze ful nevarne za novorojenčke. Je sicer res, da jih redko dobijo, če so dojeni, ampak vseeno je to še kar psiho varianta.
Drugače pa Vaney, probaj čim manj mazil gor na pikice devat, proti srbenju mu daj samo fenistil kapljice (po navodilih za starost v usta). Bolj ko bo "dihala" koža, hitreje se bodo pozdravle. Pa srečno.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 20:03:47   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

posteljnina; tudi mene zanima, koliko so približno cene telih Aljaževih posteljnin, ker so mi lepe...



kr drage. 

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 20:04:59   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mavo

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Mi smo pa "ponosni" lastniki vodenih koz, jih je naš Anžetko nekje staknil. HB, da sem jih jaz že prebolela, drugače pa boljše, da jih preboli zdaj, kot pa kdaj kasneje, upam le, da bodo v blagi obliki.



O, jaz bi si prav želela, da bi jih naš mali tudi zdaj dobil, pa naj se sliši še tako grozno. Me je ful strah, da jih bo potem, ko bomo imeli dojenčka, privlekel iz vrtca. Menda so vodene koze ful nevarne za novorojenčke. Je sicer res, da jih redko dobijo, če so dojeni, ampak vseeno je to še kar psiho varianta.



Jaz si tudi želim isto kot ti, mavo. Čeprav me je pa prekleto strah zato, ker jih še mož ni prebolel. user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 20:34:58   
valentinčica30
Vaney smo bili ta vikend in sva preživela. Imava oba škrge in plavalno kožico, vse me boli, toda HB je to za nami. Smo mel še kolegico od naše najmlajše zreven, smo trenirali kak gre to s tremi user posted image user posted image user posted image user posted image . Je ene par ženskic prov naglas komentiralo"Poglej enim pa ni nikol dost, tri majo pa so še četrtega naročili". Skratka user posted image , ljudje majo preveč cajta za druge.
Sicer pa ne smem ne vem kaj jamrat, je moj prevzel večji del vodnih aktivnosti, ker mami kit, ni sposobna it na tobogan, bi se lahk zataknilauser posted image user posted image . Sem pa si vzela čas za branje in opazovanje voznega parka otroških vozekovuser posted image .

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 20:52:10   
Aja1
Dober večer.

Upam, da izvemo, kako je s Twixy.
vaney - naj bodo kozice čim milejše. Naša jih tudi še ni imela....
Punsha - kako si? Drži se. user posted image

Jada, počivaj in pusti se razvajati. user posted image

Jutri pa spet ponedeljek....še 3 ponedeljke delam. user posted image




_____________________________




(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 22:02:05   
ninček1
Hej!

Jaz sem dala za posteljnino za zibko 59 eur, ista stane v baby centru 80, drugače pa dobiš za posteljo za 80 eur, v trgovini 120 eur.

Izbrala sem si pa bež na strani 39 (http://www.aljaz.si/catalog/2008-09/index.html) v katalogu, ker imava spalnico-omare v temnorjavi barvi, kombinirani z črnim steklom in zeleno steno,tako, da ta barva najbolj sede.
Drugače pa stanejo tetra plenice 10 kom 12,6 eur, pa brisača s kapuco okrog 20 eur...za drugo pa ne vem.


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 7:23:53   
mayble
Ali tudi vam nenehno otrdeva trebuh? meni sigurno otrdi več kot 15 na dan, kakšenkrat tudi zaboli. vem da je otrdevanje čisto normalen pojav, vendar ne vem še do katere mere je normalno??? Še pred tednom dni sem lahko hodila po klancih in skakala na orbitreku, zdaj pa skoraj ne zmorem 10 minutnega sprehoda, ker me ful potiska dol in otrdi.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 7:27:51   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

posteljnina; tudi mene zanima, koliko so približno cene telih Aljaževih posteljnin, ker so mi lepe...



kr drage. 


V bc imajo komplet posteljnino (odeja, pojšter, prevleka za boje, rob za posteljo, rjuha) za 145 €, če pa jo kupiš direkt pri aljažu pa nekje dobrih 90 €. jaz sem to kupla že prejšnjič in bom zdaj tud, sem ful zadovoljna... rjuha sicer ni najboljša, odeja in rob pa sta super, fajn debela...

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 7:29:06   
ninček1
Dobro jutro!

Tudi meni se to dogaja mayble. Včasih mi celo tako otrdi, da imam taki krč v trebuhu, da niti stopit ne morem naprej.Potem čez čas pa spet mine.Meni je tudi začelo vse skupaj dol tiščat, da ne govorim o bolečinah v medenici....ampak mislim, da je to vse normalno, tako, da panike zaenkrat še ne delam zaradi tega.Je pa res, da se je tempo, ki sem ga imela prej upočasnil za 90% in kar se tiče sprehodov in kar se tiče ostalega, ker če hočem kaj na hitro naredit, me tako zaštiha v trebuhu, da hitro spet presedlam na polžjo hitrost.

_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 8:47:52   
bili83
jutro.

ponedeljek, zaspaaaanauser posted image

začeli smo 31. teden... joooj, kak hitro bomo tudi me cartale naše štručkeuser posted image  ampak, kot so že ostale napisale... noge skup vsaj do 2010 !!! no, kilce zdaj ostajajo na +9. me je pa zadnjič sodelavka iz drugega oddelka vprašala v katerem mesecu sem in bila precej šokirana, ko sem ji rekla, da bo počasi že konec sedmega.user posted image
tudi jaz sem včeraj dobila previjalno od sosede (za simbolično ceno). Ima štiri zelo prostorne predale, mi jo bo pa moj dragi vseeno malo priredil. Zgoraj bo dal večjo ploščo, pa ob straneh bo še dodal nekaj manjših poličk. Mislim, da bo res super.

nam je pa danes zjutraj šef po mailu sporočil, da leži v postelji z visoko vročino in bolečinami v mišicah.... uf, sem kar malo panična postalauser posted image  

nič, grem na kavico, potem pa delat. Aja, že odštevam... še 17 krat grem v službouser posted image user posted image user posted image

lep dan vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 8:49:29   
protina
Jutro!

Hčerko odpeljala v šolo zdaj pa pijem kavico.
Meni trebuh otrdeva že od 16.tedna kar se mi v prejšnji nosečnosti ni dogajalo,oz. proti koncu. Zdaj pijem magnezij in je boljše.

Kaj boste kuhale za kosilo, sem danes brez idej.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 8:51:23   
MATEJKA_
jaz še tud grem samo 17x user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 8:55:43   
mucica2

Pozdravček user posted image

Danes imava pa z dragim obletnico in sicer 7 let kar sva skupaj user posted image user posted image user posted image

Danes sem dobre volje ... user posted image (čeprav ni bilo lih najboljše spanje)

ninček1: ja lepo posteljnino si izbrala, mi je všeč. A vidva bosta mela oziroma imata zibko?
A tistga za baby paket boš klicala ali si ga že? Js bi ga tudi, da ga vprašam kako je s tem...

aja punce kar se glede otrdevanja tiče tole je en odgovor Pušenjaka: otrdevanje je lahko pogosteje ob fizičnih ali po fizičnih aktivnostih, po spolnih odnosih in ob dehidraciji, proti temu pa lahko uporabite magnezijeve šumeče tablete. Zaskrbljujoči bi bili krči, če bi trajali dalj kot 3o sekund in bi se dalj kot 1 uro ponavljali na največ 10 minut ali manj.

Če pa vas zanima še kaj več o tem pa si lahko tud same kej več najdete in preberete.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:01:52   
valentinčica30
Jutro punce!

Tudi jaz user posted image .
Zunaj dežuje in skratka dolgčas mi je. Da se mi pa tut nič ne. Se tipkamo kasneje.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:05:02   
valentinčica30
Mucica čestitke za obletnico in veselo naprejuser posted image   user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:05:09   
mucica2
Danes častim tortice (upam da bo za vsako kaj)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


tale je pa za naju z lubijem:

user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:05:52   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Mucica čestitke za obletnico in veselo naprejuser posted image   user posted image


hvala user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:23:41   
punsha
Dobro jutrouser posted image

Vidim da govorite o otrdevanju trebuha. Jaz sem se ga že skoraj navadilauser posted image . Si pa vedno, ko mi pogosteje otrdeva merim čas med posameznimi krči. Tako kot je napisala mucica. Menda to otrdevanje tudi ne sme biti boleče. Ok, občutek ni prijeten, pač zaboli, ni pa to tista najbolj grozna bolečina.

Posteljnina... jaz si moram še nekaj blaga kupiti, da še kaj skupaj zašijem. Sedaj imam zaenkrat zibelko (posteljico dobim kasneje), pa sem nekaj že sama sešila, nekaj pa še bom, le blago potrebujem. Drugače imajo pa takooo fletne posteljnine po trgovinah, ampak se mi zdi to tako drago...obup.

Hotela sem še povedati, da sem sedaj vredu -po včerajšnji noči. Kaj pa vemkaj se je dogajalo. Samo da je sedaj vse Ok. Pač počivamuser posted image

Čas pa kar beži. Jaz sem tudi že v 31 tednu. Sem se tehtala, pa sem prav zadovoljna s svojimi kg. Sem na 56,6kg, se pravi +6,6kguser posted image . Tale teža mi sedajle že en mesec niha za 1kg gor in dol.

Je pa zunaj en turoben dan. Malo megleno, tako čudno...jaz pa sem dobre voljeuser posted image . Tako je fino, kadar z user posted image skupaj zajtrkujeva. Ta teden ima dopust, ker je v petek zaključil v eni službi, naslednji ponedeljek pa začne v drugi. No sicer bo že ta teden delal v drugi, tako po malo. Sedaj mi je že pobegnil, ampak sva pa skupaj vstala in jedlauser posted image . A ve tudi tako uživate ko skupaj jeste? Meni je res najlepše, ko skupaj sedeva, jeva in se pogovarjavauser posted image

Punce, pridne bodite, pa se tipkamouser posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:27:20   
punsha
mucica čestitke za obletnicouser posted image user posted image user posted image . Tako je prav, rada se imejta. Vidiš, kmalu pa vama še tale malček prinese veseljeuser posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:27:21   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


Pozdravček user posted image

Danes imava pa z dragim obletnico in sicer 7 let kar sva skupaj user posted image user posted image user posted image


midva pa jutri 14 let kar sva skupaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:28:02   
Jada82
Dobro jutro user posted image !

Danes imamo pa mi sam na pol sončka ... itak je dež napovedan.
No, danes so nam prišli izravnalno maso za parket položit .. dogaja se. Sem se potem sprijaznila ... pač, ko bova vseljena, pač bova ... saj zame je bolje, da sem čim dalj tu, kjer res lahko počivam in se ne obremenjujem. Boljše za mojega user posted image . Tako da ... prepustimo se usodi...

Mucica2, hvala za torte, jaz bi kar od vsake kakšen košček ... ful sem sladkosneda ... že od prej ... pred nosečnostjo, pa ni zdaj nič boljše ... user posted image Aja, pa čestitke ob obletnici!

Drugač pa otrdevanje trebuha - jah, meni se je prej, kakšne par tednov nazaj večkrat dogajalo (parkrat na dan), zdaj pa manjkrat, mogoče 1 krat na dan .... mah ne vem, tega se jaz nisem ustrašila ... saj povsod piše, da je normalno.
Danes bom klicala splošno zdravnico glede mehurja .. čeprav zdaj je bolje, sam je vseeno treba zdraviti, če je kaj narobe. Sem pa potem včer pila fuuuul veliko vode in je bilo res bolje, tudi splošno počutje. Kaj če premalo pijem? Res se mi zdi, da bi mogla več in večkrat. Saj, vedno si pravimo, ja, treba bi blo več pit, je zdravo itd., ampak ne .. dokler ni kaj narobe ...

Tiste, ki delate, pa se vam res počasi izteka ... še 3 tedne nekatere, ane? Vov, sem prav vesela za vas. Jah, preden sem šla na bolniško, sem tudi jaz imela namen delati do novega leta .... pa itak bi vmes še en teden dopusta koristila .. sem nameravala decembra .... no, pa se je sfižilo, pa še 8 dni dopusta bo šlo v nič ... sem ga prej tako šparala ... za selitev user posted image Hm.

Meni so te posteljnine od Aljaža tudi ful lepe - a to jih kar pokličeš in preko telefona naročiš? Meni je všeč tista zelena z oslički.
Punce, a vi kupujete več kompletov posteljnin - torej celih kompletov - od baldahina, stranske obloge, prevlek, ali imate samo en stransko oblogo in baldahin, pa prevlek več vrst?
Jaz upam, da na naslednjem pregledu (10.12.) že dobim potrdilo o PDP (čeprav 60 dni pred PDP bo 18.2.), da grem potem zrihtat za ta paket ... da tudi jaz dobim posteljico in previjalno user posted image Skor vse jih že mate ....

No ja, vse ob svojem času ....
Grem zdaj se malo umit, oblečt in začet dan ...

Pozdravček!

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:32:08   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Dobro jutro user posted image !


Meni so te posteljnine od Aljaža tudi ful lepe - a to jih kar pokličeš in preko telefona naročiš? Meni je všeč tista zelena z oslički.
Punce, a vi kupujete več kompletov posteljnin - torej celih kompletov - od baldahina, stranske obloge, prevlek, ali imate samo en stransko oblogo in baldahin, pa prevlek več vrst?
Jaz upam, da na naslednjem pregledu (10.12.) že dobim potrdilo o PDP (čeprav 60 dni pred PDP bo 18.2.), da grem potem zrihtat za ta paket ... da tudi jaz dobim posteljico in previjalno user posted image Skor vse jih že mate ....

No ja, vse ob svojem času ....
Grem zdaj se malo umit, oblečt in začet dan ...

Pozdravček!



jaz sem jim poslala mail in so mi napisali, da lahko kar direkt pri njih po mailu ali telefonu naročim in mi pošljejo po pošti al pa pridem sama iskat...
jaz sem lani kupila 1 komplet za posteljo 140x70 + 1x samo dodatna prevleka. zdaj bom isto, ker naša prejšnja user posted image  še vedno koristi te zadeve in zato bom rabla za drugo user posted image  pač nov komplet in prevleke. tako imam za vsako user posted image  pač eno obrobo in 2 prevleki... kupla sem pa še posebj 2 kom rjuh v toysu, ker so bile dosti ceneje. prevlek in takoh debelejših obrob pa nisem nikjer drugje ceneje našla, so imeli samo bolj take boge...

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 23.11.2009 9:33:44 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:56:14   
babajči
živjo punce...

nisem imela nič časa, da bi kaj napisala. pa sem hotela napisat vsem, ki imate težave s sečili in tebi, Jada, tole:
  • na dan popij 40ml tekočine na kg telesne teže
  • kuhaj si brusnični čaj (dobiš ga v lekarni, sanolabor....). ni dobrega okusa, deluje pa protibakterijsko v sečilih
  • jej čim manj sladkega in škrobnatega
  • izogibaj se špinači, koprivinemu čaju in na splošno zelenjavi, ki vsebuje oksalate, saj ti povzročajo nastanek ledvičnih kamnov

te napotke sem dobila v porodnišnici pred 14 dnevi, ko sem imela težave z ledvicami.

drugače vse po starem... mali brca, da je kar hudo. rebra bolijo ful... križ tudi. prepogibat se skoraj ne morem več. zdaj imam takšen trebuh (27.teden), kot sem ga imela v prvi nosečnosti na koncu. kile tudi fino letijo v višave... vsak teden sem presenečena, ko kakšnih spodnjic ne spravim čez rit user posted image ampak čokoladi se ne morem upreti...tehtam se ne več, ker me je groza...ampak vsa maščoba se mi lepi le na noge in rit...pa joške. tudi zatekat sem začela... skratka, normalne nosečniške zadeve.

kupila sem do zdaj 1 kompletek, ki ga bo naš dojenček oblekel, ko bomo šli iz porodnišnice. dobila sem pa toliko stvari, da mislim, da za začetek od oblačil ne bom kupila nič več. hvala bogu. kakšno dudico bom pripravila, sterilizator dobim, kupiti moram še podlogo za previjalno mizo (ker je obstoječa že strgana),pa par tetra plenic. nekaj eminih oblačil, ki so roza, bom prebarvala... al pa tudi če ne. se mi zdi, da ta mesec, ko bo to nosil, res ni neka panika, če bo fant malo v roza barvi... aja, pa večje brisače za dojenčka... pri emi sem imela 80x80 cm...pa so čisto brezvezne...zdaj bom kupila 100x100cm.

to je to, se mi zdi...aja, da o pranju vozička, lupinice, košare, vseh cotik, plenic itd ne govorim... joj joj...pa likanje... moram taščo v akcijo spravit user posted image


pozdravček...

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Februarke 2010
23.11.2009 9:58:55   
ninček1
Jada, kot pravi Matejka, jih kar pokliči ali pa na mail napiši kaj te zanima, potem pa ti oni kar pošljejo. Midva sva bila tam , ker je to blizu mene, sicer pa nimajo trgovine, ampak bolj skladišče.

Mucica, ja midva bova mela kar zibelko za začetek, ker nama posteljica ne gre v spalnico, tako, da pri štirih mesecih nekje, ko bo mali prerasel zibelko se seli v svojo sobico v posteljo. Za zibelko imam samo to posteljnino, za posteljo pa bom imela za začetek 2.
Čestitke za obletnico in hvala za tortice....če so v kateri odtisi zob...nisem bila jazuser posted image

Tiste, ki še delate, zdržite še teh par dni, pol pa malo uživancije pred velikim dogodkomuser posted image user posted image .

Jaz dobim komaj na naslednjem pregledu potrdilo za CSD, če sploh, saj je materinska dovolj verjetno.

Joj kako bedno vremeuser posted image


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?