|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšala bi...
10.6.2009 19:31:13   
Felicita
meni je vse dol padlo.... ju3 se sploh ne bom vagala user posted image ob vseh rečeh, ki jim morm bit kos (služba, 3je težki izpiti v enem tednu od česar je odvisno al nardim letnik al ne) mi je dietna hrana zadnja skrb, migat pa tut časa nimam user posted image drug teden se spet pofočkam, ko bo tale prvi rukar mim user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 11:23:56   
Anja24
Felicita, veliko sreče, držim pesti da boš naredila vse izpite...kaj pa študiraš?


Jaz za danes ukinjam dieto...imam rd...in se ne spodobi da bi švoh jedla...pa torto odklanjalauser posted image



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 19:49:21   
prima
Jaz si željo po apetitu reguliram z napitkom Bios Life Slim. Uravnava mi hormon leptin, zmanjšuje željo po hrani, prenažiranju.
p

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 19:51:30   
Onasiss
No punce takole....V dveh tednih sem uspela izgubiti cca 4,5 kg. Še 3 in bom na istem kot pred zanositvijo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu prima)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 20:52:43   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

No punce takole....V dveh tednih sem uspela izgubiti cca 4,5 kg. Še 3 in bom na istem kot pred zanositvijo.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Bravo!!! Kako ti je pa ratalo? S kakšno dieto, kaj si jedla in kaj nisi jedla? Sorry, preveč vprašanj, ampak vsakič ko slišim, da je katera izgubila kg, pričakujem, da mi bo povedala kakšen čaroben recept. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 21:02:12   
Onasiss
Preprosto-imela sem 3-dnevno dieto, ki sem jo našla na netu in se jo do podrobnosti držala. Medtem sem začela še s telovadbo-trebušnjaki. Ta prvo rundo sem jo začela v sredo, ta drugo pa v torek. Mislim pa da je namen te dieto med drugim tudi, da se želodček malo zmanjša. Aja sedaj pa se zvečer po 7 uri izogibam hrani.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 21:08:20   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Preprosto-imela sem 3-dnevno dieto, ki sem jo našla na netu in se jo do podrobnosti držala. Medtem sem začela še s telovadbo-trebušnjaki. Ta prvo rundo sem jo začela v sredo, ta drugo pa v torek. Mislim pa da je namen te dieto med drugim tudi, da se želodček malo zmanjša. Aja sedaj pa se zvečer po 7 uri izogibam hrani.user posted image user posted image


Mi lahko zaupaš katero dieto, kje jo najdem?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Hujšala bi...
11.6.2009 21:19:56   
Onasiss
TUKAJ. Vem, da je čudna ampak meni je uspelo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Hujšala bi...
14.6.2009 19:39:53   
aurora28
Hvala ti. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Hujšala bi...
16.6.2009 11:58:44   
Detece
Kako ste punce??? A gre kaj dol??? No jaz se oglašam, ker se moram pohvaliti, da mi je tehnica danes pokazala 1kg manj. Juhuuu...počasi a sigurno:)....

Zdaj grem pa kosilo delat...zelenjavni riž in zelena solata....njami...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Hujšala bi...
17.6.2009 8:39:26   
S*
Kje ste punce, a je sploh še katera na dieti??? Jaz sem včeraj obrisala prah iz orbitreka user posted image , danes pa komej hodim user posted image   user posted image   user posted image . Ja prehrano smo poštimali, samo še športni duh iščem, se je nekam izgubil in ga nikjer ne najdem user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Hujšala bi...
20.6.2009 20:30:47   
Anja24
čao punce,

mi smo si pa privoščili pet dni morja, zato se nisem nič oglašala...tehnica mi pokaže pa popolnoma isto kot pet dni nazaj user posted image  pa tko sem se pazila...očitno mi je orbitrek manjkaluser posted image


je pa res skoraj zamrla tale tema...al ste vse nehale hujšat ali ste pa že vse suhe...



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Hujšala bi...
9.7.2009 16:25:26   
tatly
mlea tud men je uspelo po tej dieti ampak je fullll mucna vsa ta hrana

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 138
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?