|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Konec je...
24.5.2009 21:01:43   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Da samo javim...včeraj zvečer sva sklenila kompromis, da si vzameva mesec dni časa, postavila sva si rok, da premisliva kako in kaj in pustiva času čas, da se te stvari malo umirijo, da se sprosti napetost zadnjih dni po sistemu nobena juha se ne poje tak vroča kot se skuha. Po tem enem mesecu se bova vsedla skupaj in se dokončno odločila ali vidima skupno prihodnost ali ne.  




Z drugimi besedami: njemu sta dala mesec dni časa, ti tako ali tako ne odločaš o ničemer, mar ne?



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Konec je...
24.5.2009 21:04:08   
Naja31
ni znal potrudit oz. se mu ni zdelo vredno si vzeti čas zame in se z mano POGOVARJATI. On je bil sposoben se peljati npr. na morje popolnoma brez besed, pa ni nikoli pomislil, da to ni ok. Ko je prišel domov iz službe, je skoraj brez besed pojedel kosilo in se zleknil pred tv - brez besed. Zvečer se je obrnil okrog, mi pokazal hrbet in samo rekel, da je zmatran in v momentu zaspal. NIKOLI ni pomislil, da je kaj narobe s tem.
 
Nekako tako je pri nama. Jaz sem vedno na zadnjem mestu. On pa  živi v prerpičanju,da  imava dober zakon.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Konec je...
24.5.2009 21:32:31   
kamilija
Ja madona punce, ne se pustit.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Konec je...
25.5.2009 9:12:01   
ronja
Z drugimi besedami: njemu sta dala mesec dni časa, ti tako ali tako ne odločaš o ničemer, mar ne?

No, ja, mogoče se ona v tem mesecu premisli... Ugotovi, da je boljše brez njega in ne glede na to, kaj bo on rekel... reče, da ji je tako fajn... V mesecu se marsikaj zgodi.

Jaz lubija kar zagnjavim, če se mi zdi, da kaj ne štima - in on mene. Včasih sva že kar malo preveč panična - ker včasih si dejansko res samo zmatran in pač ne posvečaš take pozornosti partnerju, kot bi si jo zaslužil - ampak rad ga imaš pa še vedno enako. No, saj to se potem da hitro zmenituser posted image . Pa včasih je vedno pred svojim rd mislil, da ga ne maram več - je trajalo par let, da sem pogruntala vzorec. Takrat seveda nisem bila toliko z njim, ker sem mu delala darila - on je pa mislil, da ga ne maram večuser posted image . zdaj dobi manj daril, pa je okuser posted image

On je bil sposoben se peljati npr. na morje popolnoma brez besed, pa ni nikoli pomislil, da to ni ok.

To je sicer lahko znak za alarm, ni pa nujno - včasih se oba zatopita v svoje misli in sta skupaj - ampak tiho... In je lahko ravno tako lepo... Je pa seveda to nekaj drugega kot če nekaj visi v zraku, pa se o tem enostavno ne pogovarjata.

Tvoj je takrat res mislil da ima idealno ženo-le kateri pa se ne bi želel take ki je nontsop tiho, ga pere mu lika in se ne pritožuje nad njegovimi kolegi...

Hehe, moj si ne bi želel take. če bi si jo, se gotovo ne bi zatrapal vame, saj je že takrat točno vedel, kakšna semuser posted image .

se spet podpišem pod vijoličarko. po moje si tudi prav ravnala.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Konec je...
25.5.2009 10:00:41   
summer410
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

ni znal potrudit oz. se mu ni zdelo vredno si vzeti čas zame in se z mano POGOVARJATI. On je bil sposoben se peljati npr. na morje popolnoma brez besed, pa ni nikoli pomislil, da to ni ok. Ko je prišel domov iz službe, je skoraj brez besed pojedel kosilo in se zleknil pred tv - brez besed. Zvečer se je obrnil okrog, mi pokazal hrbet in samo rekel, da je zmatran in v momentu zaspal. NIKOLI ni pomislil, da je kaj narobe s tem.
 
Nekako tako je pri nama. Jaz sem vedno na zadnjem mestu. On pa  živi v prerpičanju,da  imava dober zakon.


kako lahko živite tako punceuser posted image ......

več kot pol življenja boste žalostne in razočarane

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Konec je...
25.5.2009 10:06:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
...si je naenkrat premislil glede otroka. ...naj pozabim in grem naprej? .......Enostavno ga preveč ljubim in ne morem kar vrečt v smeti teh zadnjih 7 let,

Zgovarja se na to, da jaz ob njem ne bom srečna, da mi on ne more dat topline, ljubezni.

Pozabi in pojdi naprej. Lepo ti je povedal, on te ne ljubi. V bistvu imaš veliko srečo, da je konec za dokaj nizko ceno.

Aja. Pa drugo ima vsaj ogledano če ne še kaj več, samo povedal ne bo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Konec je...
25.5.2009 11:01:47   
Anonimen
Niti se mi ne zdi važno, ali je kakšna druga posredi ali ne. Pomemben se mi zdi edino njegov stavek, da te ne ljubi več. Če te nima več rad, potem je to to. Ne moreš nekoga prisiliti, da te ima rad. Niit ne moreš prisiliti sebe. Verjamem, da ti je hudo in verjetno je tudi njemu, če toliko cinca. Saj navsezadnje, če z nekom živiš toliko časa, si deliš vse slabo in dobro, potem določena čustva seveda so, mogoče spoštovanje do preteklosti, navezanost, navajenost,... in je težko kar vstati in oditi. Ampak če ljubezni ni več, je to to - konec.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Konec je...
25.5.2009 11:25:46   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
...si je naenkrat premislil glede otroka. ...naj pozabim in grem naprej? .......Enostavno ga preveč ljubim in ne morem kar vrečt v smeti teh zadnjih 7 let,

Zgovarja se na to, da jaz ob njem ne bom srečna, da mi on ne more dat topline, ljubezni.

Pozabi in pojdi naprej. Lepo ti je povedal, on te ne ljubi. V bistvu imaš veliko srečo, da je konec za dokaj nizko ceno.

Aja. Pa drugo ima vsaj ogledano če ne še kaj več, samo povedal ne bo.


Se podpišem...

In ne razumem...po enem mesecu bo recimo prišel nazaj, ves skesan, kako mu je žal...čez 2meseca mu bo spet nekaj kliknilo in bo spet šel...pa recimo da je res šel zaradi druge...po 14.dneh metuljčkov in zaljubljenosti bo ugotovil, da pa le ni taprava zanj in ti ga boš sprejela? Glavno da se vrne nazaj k tebi, ne glede na posledice?
Punce imejte se rade!!!

Ko sem bivšega (kreten na kubik) pustila, sem potrebovala 1.mesec da sem prišla k sebi in to so bile res kristusove muke, sem mislila, da mi bo srce razneslo...ko pa ta bolečina začne pojenjat in se spet začneš zavedat sveta okoli sebe...ni ga boljšega občutka...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Konec je...
25.5.2009 12:25:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Zato menim, da ljubezen lahko uspeva samo v absolutni svobodi. Naši partnerji niso naši otroci ali celo lastnina, šahovske figure, da bi jih premikali. Meni osebno je pod čast, da bi zadrževala moškega, ki me ne ljubi več ali vsaj tako pravi. In če nekoga ljubim, si želim predvsem, da je srečen, pa četudi brez mene.



Svoje odobravanje celotnega posta sem že dal, citiran delček bi izkoristil samo kot izhodišče k mojemu razmišljanju o problemu in ki ga smatram kot bistvenega. Svoboda.
Znebiti se potrebe po kontroliranju, zadrževanju, manipuliranju, pričakovanju, omejevanju, utesnjevanju in kar jih je še nju-jev, ne pomeni nič druga kot osvoboditi prvenstveno sebe samega. Priznati si lastno vrednost in sposobnost, končno sprejeti tisti del sebe, ki je zaradi določenih razlogov ostal podrejen zahtevam, vrednotam, željam, pričakovanjem vseh tistih, ki so te (ne)posredno skrojili po lastnih prepričanjih in prioritetah, tebi lastne pa uspeli zanikati do te mere, da še sam razmišljaš podobno. Druga kot ujeti se v kolo po njihovem taktu, bi za osebnost v razvoju brez še jasno definirane samopodobe pomenilo vse prej kot pametno izbiro. In slej kot prej, odrasel človek to ujetost v okove preteklosti mora razbiti.
Zakaj govorim o tem? Ker Arwenka omenja krizo osebnosti pri svojem partnerju... Kar bi lahko bilo povezano ravno s tem... In ker bi nemara njun odnos takšen v kakršnega sta stopila in takšen kakršen je danes, oblikovan na nadaljevanju tkanja medosebnih vezi zasnovanih v preteklosti, lahko predstavljal ravno enega izmed teh okovov... ki ga je potrebno razbiti, se ga osvoboditi. Kdo drug lahko to naredi, če ne on sam?

Ne vem koliko je možno to njegovo "zmedenost" povezati z neko tretjo osebo v njegovem življenju. Da se ti ukaže ta del življenske poti je lahko odvisno od okoliščin v katerih lahko sodeluje tudi več ljudi, dogodki, situacije... Ne nujno izključno ljubimci/simpatije, čeprav je res da se tisti stik z izgubljenim "jaz" lahko zgodi ravno v pogojih tiste potrebne neobremenjenosti s tujimi pričakovanji, kar lahko botruje pri vzpostavljanju idealnih pogojev za prebujenje prepotrebne iskrenosti. Posredno preko drugega tudi iskrenosti do sebe samega. Marsikdo bi temu rekel neke vrste bežanja v omamo, beg pred stvarnostjo, čisti eskapizem, ki ogroža trenutno, običajno družbeno sprejeto stanje stvari, ki antagonista običajno postavlja v nezaviden položaj - družbeno obsojanje, kar še dodatno okrepi notranji konflikt. Temu običajno sledi klasična avtodestrukcija...

Nezadovoljstvo v službi je po mojem mnenju jasen znak, da se je začel zavedati, da temu mestu ne pripada, mogoče je ugotovil, da ne opravlja ravno sanjske službe, mogoče se je šele začel zavedati lastnih potencialov, ki niti približno niso povezani s tem, kar je in počne danes. Predstavljaj si slehernega posameznika, ki je mogoče ravnokar rezimiral svoje življenje od katerega je mogoče samo en relativen del resnično njegov. To kar bi mogoče sam resnično želel je podzavestno obsojeno na propad, ne bo se zgodilo, ne zato ker sam tega ne bi zmogel, ampak ker se ne sme zgoditi - tako pravi skriti glas... V 60-ih so se ljudje začeli zavedati lastne "svobode" in so začeli slediti principu "ubiti policaja znotraj sebe"... In tukaj se dogaja prava borba, temu čemur se tukaj na forumu reče zmedenost na ravni podzavesti predstavlja strašen spopad, frontalno bitko prsa v prsa med belim in rdečim, med nikoli izpolnjeno željo in stvarnostjo, ne med dobrim in zlim, temveč "dobrim" in "zlim" pri čemer "zlo" lahko prevedemo kot tisto dobro v človeku, ki je bilo obsojeno na propad.

In če si lahko privoščim prispodobo zgonjega citata in življenje partnerjev primerjam z rečno strugo z nasprotnima bregovoma... Skupnega življenja dveh ne vidim v tem, da stojita vsak na svojem bregu pri čemer vsak vleče sebi in ne popušča. Še vedno bosta ostala vsak na svoji strani. In če je rečna struga njuno življenje, ki sta ga z obema bregovoma močno zajezila potem bosta spregledala dejstvo - da je treba pogledati drugam, spustiti se proti reki in zaplavati s tokom. Skupaj. Šele takrat lahko oba resnično zaživita življenje.  

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Konec je...
25.5.2009 15:03:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Zato menim, da ljubezen lahko uspeva samo v absolutni svobodi. Naši partnerji niso naši otroci ali celo lastnina, šahovske figure, da bi jih premikali. Meni osebno je pod čast, da bi zadrževala moškega, ki me ne ljubi več ali vsaj tako pravi. In če nekoga ljubim, si želim predvsem, da je srečen, pa četudi brez mene.



Svoje odobravanje celotnega posta sem že dal, citiran delček bi izkoristil samo kot izhodišče k mojemu razmišljanju o problemu in ki ga smatram kot bistvenega. Svoboda.
Znebiti se potrebe po kontroliranju, zadrževanju, manipuliranju, pričakovanju, omejevanju, utesnjevanju in kar jih je še nju-jev, ne pomeni nič druga kot osvoboditi prvenstveno sebe samega. Priznati si lastno vrednost in sposobnost, končno sprejeti tisti del sebe, ki je zaradi določenih razlogov ostal podrejen zahtevam, vrednotam, željam, pričakovanjem vseh tistih, ki so te (ne)posredno skrojili po lastnih prepričanjih in prioritetah, tebi lastne pa uspeli zanikati do te mere, da še sam razmišljaš podobno. Druga kot ujeti se v kolo po njihovem taktu, bi za osebnost v razvoju brez še jasno definirane samopodobe pomenilo vse prej kot pametno izbiro. In slej kot prej, odrasel človek to ujetost v okove preteklosti mora razbiti.

In če si lahko privoščim prispodobo zgonjega citata in življenje partnerjev primerjam z rečno strugo z nasprotnima bregovoma... Skupnega življenja dveh ne vidim v tem, da stojita vsak na svojem bregu pri čemer vsak vleče sebi in ne popušča. Še vedno bosta ostala vsak na svoji strani. In če je rečna struga njuno življenje, ki sta ga z obema bregovoma močno zajezila potem bosta spregledala dejstvo - da je treba pogledati drugam, spustiti se proti reki in zaplavati s tokom. Skupaj. Šele takrat lahko oba resnično zaživita življenje.  


Se "moram" user posted image  podpisat pod oba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Konec je...
25.5.2009 17:11:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nekako tako je pri nama. Jaz sem vedno na zadnjem mestu. On pa  živi v prerpičanju,da  imava dober zakon.


Pa ne ti, Naja31 user posted image ?

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Konec je...
26.5.2009 7:29:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Se "moram" user posted image  podpisat pod oba.


Se pridruzim. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Konec je...
26.5.2009 11:10:48   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che
/.../


Stari, no comment. user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Konec je...
28.5.2009 8:44:20   
Anonimen
Ploskate in podpisujete se pod Bakfarka...


cccc

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Konec je...
28.5.2009 8:52:21   
ronja
hehe, sej si se mi zdel nekam znanuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Konec je...
28.5.2009 9:24:08   
tanikaa
Meni se zdi, da je od ssevin pesem pravi odgovor. Pa od ex Bakfarka razmišljanje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Konec je...
29.5.2009 21:17:45   
ssevin
Arwenko, kako? Vidim da si tu...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Konec je...
29.5.2009 21:36:26   
Teya*D.
Verjamem, da pri vsakem pridejo časi, ko rabimo malo svojega miru in časa zase. Nama se je nekaj takega dogajalo v začetkih, tudi je rabil čas zase, ni pa imel druge. Ko sem skoraj že obupala in zaživela brez njega, se je vrnil in skupaj sva še danes, 5let, srečna, rešujeva sproti kar imava, veva da morava oba vlagat in popuščat, probleme reševat sproti. Kar se gospodinjstva tiče, ni vredno prepira ali razdreti zveze za kaj takšnega... Enkrat on enkrat jaz pa je. Ne kompliciram tudi če moram večkrat jaz, saj se on loti tudi kakšnih drugih stvari.
Vsak človek je pa drugačen in nikoli nikomur ne vidimo v glavo. Sledi srcu, zaupaj vase... Želim, da se srečno konča.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Konec je...
30.5.2009 13:21:00   
Arwenko
ssesvin včasih mam jaz samo vklopljeno pa v bistvu nisem gor...kako je, vredu, lahko bi bilo še boljše, lahko bi bilo veliko slabše, skušava nazaj počasi oblikovat odnos, veliko se pogovarjava. Jaz sama zase sem se odločila za terapijo, ki mi zelo pomaga, da se malo očistim negativne energije. Kaj pa bo z nama pa bo pokazal čas, nebi prehitevala s čimerkoli, ne s prevelikim upanjem, ne z negativnosjo, počakajmo do 21. pa bomo potem dalje videli, korak po koraku. Jaz sama zase še vedno vem, da si želim ta zakon rešit, ker so v njem sicer težave, pa nič tako groznega, da se nemi dalo rešit!



(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Konec je...
30.5.2009 19:57:05   
Taddy78
In kaj on dela med tem ko ga ti doma objokuješ in hodiš na terapije?


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Konec je...
31.5.2009 7:44:18   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

ssesvin včasih mam jaz samo vklopljeno pa v bistvu nisem gor...kako je, vredu, lahko bi bilo še boljše, lahko bi bilo veliko slabše, skušava nazaj počasi oblikovat odnos, veliko se pogovarjava. Jaz sama zase sem se odločila za terapijo, ki mi zelo pomaga, da se malo očistim negativne energije. Kaj pa bo z nama pa bo pokazal čas, nebi prehitevala s čimerkoli, ne s prevelikim upanjem, ne z negativnosjo, počakajmo do 21. pa bomo potem dalje videli, korak po koraku. Jaz sama zase še vedno vem, da si želim ta zakon rešit, ker so v njem sicer težave, pa nič tako groznega, da se nemi dalo rešit!






Torej ko si rekla, da si bosta vzela mesec dni časa...kaj to pomeni točno? Da se pogovarjata, vendar o splošnih vsakdanjih stvareh in ne o vama kot paru? Hočem rečt, kaj je drugače v tem 1 mescu (rok do 21.), da bi lahko pomagal k boljšemu jutri, razen tvoje terapije. Me pa zelo zanima kakšna je ta terapija? Bi bila zelo vesela, če mi odgovoriš, hvala.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Konec je...
31.5.2009 9:05:46   
ronja
Hočem rečt, kaj je drugače v tem 1 mescu (rok do 21.), da bi lahko pomagal k boljšemu jutri, razen tvoje terapije.

Verjetno ni seksa, ampak samo resni pogovoriuser posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Konec je...
31.5.2009 9:16:01   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hočem rečt, kaj je drugače v tem 1 mescu (rok do 21.), da bi lahko pomagal k boljšemu jutri, razen tvoje terapije.

Verjetno ni seksa, ampak samo resni pogovoriuser posted image



Ronja, Ronja ti ti...

Ne resno me zanima..ko je Arwenko omenjala do 21....kaj se v tem času pri njiju dogaja, da bi lahko na podlagi enega meseca bila sposobna se dokončno odločit ostat ali ne..dokončno pomeni, nikoli več prihajat v situacijo, kjer bo en ali drug razmišljal zjutraj da, zvečer ne...

< Sporočilo je popravil ssevin -- 31.5.2009 9:22:09 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Konec je...
3.6.2009 16:20:20   
amii
Bila sem stara 21 let in sem v popolnoma enaki situaciji vedela da je bolje da ga izpustim.
Tudi on je trdil da nima druge, da bla bla bla, pa sem čutila, da je bolje da gre. Nisem komplicirala, nisem poskusila obdržati veze, pa se ga ljubila kot nikogar prej in nikogar kasneje.
Moj nasvet - pusti da gre

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Konec je...
5.6.2009 13:21:24   
princeska29
jaz vas prosim za en nasvet!!!mogoče bom dolga mogoče zmedena zato oprostite za vse.
v vezi sem 13 let in in imava 2 sončkanajine težave so se začele pred kakimi temi leti a sva jih za zdaj uspešno rešila do prejšnega tedna.iz službe se je vračal vedno slabše volje in na začetku sem vse pripisovala stresu v službi in utrujenosti dokler mi ni vse skupaj prekipelo in sem ga vprašala da mi naj že enkrat pove kaj je narobe.izjavil je da jaz že vem in jaz sem mu povedla da če bi vedla ne bi spraševala.nato mi je povedal da mu je od moje sestrične partner rekel da mlajša hčerka ni njegova ampak od nekoga drugega.sploh me ni želel poslušat ko sem mu hotela dopovedat da to ni res in da sta oba otroka njegova.včeraj se sploh ni vrnil domov in em mu poslala sms da se zaklejem pri bogu in pri vsem kar imam na tem svetu rada da sta otroka njegova a mi ni odgovoril.zjutraj sm mu ponovno poslala sms in še tudi ni bilo odgovora!!!!svetujte mi kaj naj naredim in kako ga naj prepričam o vsem.ljubim in bi rada najino zvezoohranila saj je zame on tisti s katerim bi rada preživela svoje življenje

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?