|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Konec je...
8.6.2009 7:15:40   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
v vezi sem 13 let in in imava 2 sončkanajine težave so se začele pred kakimi temi leti a sva jih za zdaj uspešno rešila do prejšnega tedna.iz službe se je vračal vedno slabše volje

ne vem, čudno. zakaj se vse skupi vleće že tri leta če ni povoda?
in ja, podpišem se pa pod vijoličarko. le da jaz ne bi delala testa, če je tok prepričan, da sem se ku*bala, naj gre, jaz mu ne bi nič dokazovala

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Konec je...
8.6.2009 7:19:00   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ne vem zakaj tako sprenevedanje in zatiskanje oči.....Kakšen pogovor, kakšno reševanje veze, zato morata bit oba. Tukaj je pa več kot jasno da enemu po domače dol visi.

Malo več samospoštovanja svetujem vsem skupaj.

se podpišem. zakaj kdaj deci ne bi pomislili na otroke? zakaj bi se morale sam babe priklanjat, prositi in prilagajat. ne, se ne strinjam.
že drugi dan ne prihaja domov, jaz bi mu rekla, da ma da pride al pa odide za vedno. kaj pa misli da je? da bo spal kjer on če, ti ga boš pa prosila? kr neki, kaj si vse pustite

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Konec je...
8.6.2009 7:20:56   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**
Ko sem možu pokazala tvoj post je rekel, ja kaj - drugo ma. Sedaj ko je hiška skoraj gotova bo lepo z njo v njej tudi živel. Zato ti tudi ne odgovarja na sms-je, ker mu vse skupaj dol visi.

od moje kolegice oče je storil prav to. ko sta nardila z mamo hišo, so se tik pred vselitvijo full kregali in on je skos hodil spat v hiško. enkrat je ona pop... in šla gor in najdla njega in kolega z dvema ženskama user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Konec je...
8.6.2009 8:13:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Tole je pa res do konca blesavo. Malo hecna partnerska zveza, v kateri gospod mož znori na podlagi ene čveke. Po moje gospodu možu tole družinsko življenje s teboj ne odgovarja in je tole samo izgovor, da bi lahko 'častno' pobegnil.

Normalen moški se bo čveki smejal v obraz. Sumičav moški, ki ima svojo ženo in otroke rad, bo naredil test DNK, ne glede na to, koliko to stane. Hinavec, ki samo išče nekaj, da bi se gladko izvil iz situacije, ki mu ne odgovarja več, pa bo vztrajal, da je čveka enega moža od neke sestrične božja beseda, tako licemersko za razpad zveze okrivil partnerko ali pa, če bo v zvezi z njo ostal, bo to vedno razlog za njegovo stresanje lslabe volje in uveljavljanje dominance.

Ne bi se jaz jokala in prosila. Tudi pod razno ne. Eksplodirala bi! Kako si drzne, hinavec, besedi ene čveke verjeti! Ti si mu partnerka toliko let, pozna te, oziroma bi te moral poznati. Kako si drzne na podlagi neke čveke tebe že kar zdravo za gotovo obtožiti in zganjati takega hudiča! Če ima probleme in ti ne verjame, naj gre narediti ta prekleti test. Če ga noče, potem naj verjame tebi. Kako si drzne s tako lahkoto odpovedati otroku, ki je rasel pred njim?

Ti si tista, ki mora užaljeno povzdigniti glas. In on je tisti, ki bi moral prositi odpuščanja.

Glede stroškov imam pa zanimivo idejo. Zmenite se s tem božje vsevednim partnerjem od sestrične, da greste delati test očetovstva in ko se bo izkazalo, da je tvoj mož tudi oče, naj kar lepo tale čveka plača test. A si upa? Ko je tako siguren vase, da take stresa okoli?

Po moje tvoj mož testa noče delati, ker v bistvu ve, da na tem ni nič. In tako bi izgubil orožje, s katerim te obvladuje in izsiljuje.

Jaz bi ga brcnila v rit. In če že ne prej, bo moral ob ločitvi uradno izbodbijati očetovstvo in takrat testu ne uide. Zato bi mu postavila ultimat: ali zdaj ali pa potem.


user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Konec je...
8.6.2009 8:52:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Tole je pa res do konca blesavo. Malo hecna partnerska zveza, v kateri gospod mož znori na podlagi ene čveke. Po moje gospodu možu tole družinsko življenje s teboj ne odgovarja in je tole samo izgovor, da bi lahko 'častno' pobegnil.

Normalen moški se bo čveki smejal v obraz. Sumičav moški, ki ima svojo ženo in otroke rad, bo naredil test DNK, ne glede na to, koliko to stane. Hinavec, ki samo išče nekaj, da bi se gladko izvil iz situacije, ki mu ne odgovarja več, pa bo vztrajal, da je čveka enega moža od neke sestrične božja beseda, tako licemersko za razpad zveze okrivil partnerko ali pa, če bo v zvezi z njo ostal, bo to vedno razlog za njegovo stresanje lslabe volje in uveljavljanje dominance.

Ne bi se jaz jokala in prosila. Tudi pod razno ne. Eksplodirala bi! Kako si drzne, hinavec, besedi ene čveke verjeti! Ti si mu partnerka toliko let, pozna te, oziroma bi te moral poznati. Kako si drzne na podlagi neke čveke tebe že kar zdravo za gotovo obtožiti in zganjati takega hudiča! Če ima probleme in ti ne verjame, naj gre narediti ta prekleti test. Če ga noče, potem naj verjame tebi. Kako si drzne s tako lahkoto odpovedati otroku, ki je rasel pred njim?

Ti si tista, ki mora užaljeno povzdigniti glas. In on je tisti, ki bi moral prositi odpuščanja.

Glede stroškov imam pa zanimivo idejo. Zmenite se s tem božje vsevednim partnerjem od sestrične, da greste delati test očetovstva in ko se bo izkazalo, da je tvoj mož tudi oče, naj kar lepo tale čveka plača test. A si upa? Ko je tako siguren vase, da take stresa okoli?

Po moje tvoj mož testa noče delati, ker v bistvu ve, da na tem ni nič. In tako bi izgubil orožje, s katerim te obvladuje in izsiljuje.

Jaz bi ga brcnila v rit. In če že ne prej, bo moral ob ločitvi uradno izbodbijati očetovstvo in takrat testu ne uide. Zato bi mu postavila ultimat: ali zdaj ali pa potem.


user posted image


user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, a ni trosenje takšnih laži, opravljanje, ki nima nobene osnove in prinese veliko (negativnih) posledic, celo kaznivo dejanje po Kazenskem zakoniku? Grem prečekirat.

Mož pa, ki naseda takim čvekam - sram ga je lahko! On naj se plazi in klicari ter prosi odpuščanja. Itak je vse skupaj samo iskanje izgovara, kako svoja slaba dejanja prenesti na ženo, zbujanje občutkov krivde, manipuliranje. Čisti primitivizem.


< Sporočilo je popravil Ankica -- 8.6.2009 8:57:34 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Konec je...
8.6.2009 8:52:53   
oka
az vas prosim za en nasvet!!!mogoče bom dolga mogoče zmedena zato oprostite za vse.
v vezi sem 13 let in in imava 2 sončkanajine težave so se začele pred kakimi temi leti a sva jih za zdaj uspešno rešila do prejšnega tedna.iz službe se je vračal vedno slabše volje in na začetku sem vse pripisovala stresu v službi in utrujenosti dokler mi ni vse skupaj prekipelo in sem ga vprašala da mi naj že enkrat pove kaj je narobe.izjavil je da jaz že vem in jaz sem mu povedla da če bi vedla ne bi spraševala.nato mi je povedal da mu je od moje sestrične partner rekel da mlajša hčerka ni njegova ampak od nekoga drugega.sploh me ni želel poslušat ko sem mu hotela dopovedat da to ni res in da sta oba otroka njegova.včeraj se sploh ni vrnil domov in em mu poslala sms da se zaklejem pri bogu in pri vsem kar imam na tem svetu rada da sta otroka njegova a mi ni odgovoril.zjutraj sm mu ponovno poslala sms in še tudi ni bilo odgovora!!!!svetujte mi kaj naj naredim in kako ga naj prepričam o vsem.ljubim in bi rada najino zvezoohranila saj je zame on tisti s katerim bi rada preživela svoje življenje


Moj odgovor ti mogoče ne bo všeč ampak vseeno. Jaz bi ga tisti trenutek, ko bi mi prišel ven s tako izjavo, ki jo je pobral od nekoga tretjega in ji nasedel poslala skozi vrata in naj gre živet k človeku, kateremu verjame bolj kot materi lastnih otrok. Podlo in skrajno nagnusno se mi zdi tako obnašanje "zrelega" človeka, očeta dveh otrok, ki je na podlagi ene nesramne čenče pripravljen zapustiti družino. Lahko odpustim marsikaj ampak prepucavanje na račun otrok, tega pa nikakor ne. Resno premisli in se vprašaj ali si resnično želiš ohraniti zvezo s takim človekom. Bi mu lahko sploh še zaupala, da ne bo nasedel vsaki čenči, dal prednost drugim pred vami... Ker če je tak, kakšna pa je vajina prihodnost?

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Konec je...
8.6.2009 9:03:24   
Anonimen
Našla v Kazenskem zakoniku:

Obrekovanje
159. člen
(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.
(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.
(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.
 
Me zanima, če bi ta mož od sestrične še govoril okrog take, če bi vedel, kakšna je kazen.


(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Konec je...
8.6.2009 10:16:02   
amii
Ankica, pol bi že ves slovenski politični rajh pridno sedel po zaporih user posted image

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Konec je...
8.6.2009 10:34:30   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Sicer pa, a ni trosenje takšnih laži, opravljanje, ki nima nobene osnove in prinese veliko (negativnih) posledic, celo kaznivo dejanje po Kazenskem zakoniku? Grem prečekirat.

Mož pa, ki naseda takim čvekam - sram ga je lahko! On naj se plazi in klicari ter prosi odpuščanja. Itak je vse skupaj samo iskanje izgovara, kako svoja slaba dejanja prenesti na ženo, zbujanje občutkov krivde, manipuliranje. Čisti primitivizem.

je, ampak moraš vložit zasebno tožbo... tak mož pa je ne bo vložil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Konec je...
8.6.2009 11:27:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amii

Ankica, pol bi že ves slovenski politični rajh pridno sedel po zaporih user posted image


user posted image user posted image user posted image  Eh, ti so itak kasta zase.

Mladamamica, ta mož jo itak ne bo vložil, mislim pa, da bi jo lahko avtorica brez težav oziroma vsaj ta člen prenesla naprej možu in tistemu svaku al kaj je že. In naj vsaj tisti test plača, če je že skuhal tako brozgo (čeprav sem mnenja, da se za to zgodbo še marsikaj skriva).

Pa sem proti tožarjenju na slovenksi način (vse in vsakogar za vsako malenkost). 

(odgovor članu amii)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Konec je...
8.6.2009 11:55:12   
MLADAMAMICA
prav zato, ker se tu skriva nekaj v ozadju, mislim, da je ta istemu možu to prav prišlo. kakorkoli že, če bi bil to pravi mož (za moje pojme) bi vedel, da sem mu zvesta in da se česa takšnega ne bi zlagala... ne bi mogu v to dvomit (očetovstvo namreč). halo. to ni nekaj malega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Konec je...
8.6.2009 21:59:31   
princeska29
pozdravljene
pri nas zaenkrat nič novega.sem ga v soboto klicala in sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!eh pa brezveze pustla bom času čas da se pokaže kaj in kako bo pa bomo vidli.zaenkrat sem mirna in na srečo imam prijateljico ki mi stoji ob strani in ki ji lahko zaupam ter pač z njo premlevam o teh stvareh

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Konec je...
9.6.2009 8:33:01   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!


A ga še kar ni domov al kaj???? Pa še prizadet si blagovoli bit!!??

Jaz sem pri 20-ih imela tipa, ki se je kar naenkrat sprdnil in se mi recimo cel teden ni javil - pa sem ga klicala tisočkrat kot nora, pa nič. Sem od začetka mislila, da se mu je pač kaj zgodilo, ko ga sploh na telefon nisem mogla dobit. Sem umirala od skrbi... In tega taistega idiota sem po večkratnih izpadih le dala na čevelj; ampak ok, midva nisva imela otrok, je pa tudi ravnal tako, da je ob kao nekih prizadetostih umaknil surlo in ga cel teden ni blo na spregled! Ampak sej pravim - nisva mela otrok, niti bajte nisva gradila niti živela še nisva skupaj. Pa se mi je že takrat vse to zdelo absurd in da s takim človekom res ne morem preživeti niti minute več.

Ampak tole pri tebi.... Ne vem no. Saj me tu lahko pametujemo in ti dajemo nasvete, ker ti ga najbolje poznaš in veš, do katere meje tolerance greš lahko.

Sam vseeno: to je nedopustno!! Verjamem, da ga še ljubiš (seveda, to je normalno, pa še ženske s(m)o rade neke žrtve ljubezni in bolj ko nas nekdo zaj*** v glavo, bolj me silimo v njega) in da ne moreš kar kufrov mu postaviti pred vrata! Ampak verjemi - to bi blo najboljše! To bi ga streznilo!
Da ga ne kličeš niti sms-aš več, ampak enostavno, ko si gospod blagovolijo priti domov, da ga pred vrati čakajo kufri, pa naj gre za stalno tja spat, kjer je spal do zdaj! Ti bi morala pokazat užaljenost ja, ne pa on....

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Konec je...
9.6.2009 9:05:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

pozdravljene
pri nas zaenkrat nič novega.sem ga v soboto klicala in sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!eh pa brezveze pustla bom času čas da se pokaže kaj in kako bo pa bomo vidli.zaenkrat sem mirna in na srečo imam prijateljico ki mi stoji ob strani in ki ji lahko zaupam ter pač z njo premlevam o teh stvareh


TA človek ti laže kot je dolg in širok. Ne bodi naivna. On dobro ve, da je to njegov otrok.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Konec je...
9.6.2009 9:24:01   
muška
Tisti hip, ko bi izjavil, da verjetno otrok ni njegov, bi letel kolk je dol in širok na cesto. Ker, če se izkaže , da je tak  kreten da "naseda" obrekljivem nakladanju, da ne zaupa, da ne vidi sebe v svojih otrocih ,  nima pri meni in mojih otrocih kaj iskat! Pa ljubezen in moje strani gor ali dol, čez otroke se nima kaj zmrdovat in hvatat krivine preko njih!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Konec je...
9.6.2009 10:05:20   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

pozdravljene
pri nas zaenkrat nič novega.sem ga v soboto klicala in sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!eh pa brezveze pustla bom času čas da se pokaže kaj in kako bo pa bomo vidli.zaenkrat sem mirna in na srečo imam prijateljico ki mi stoji ob strani in ki ji lahko zaupam ter pač z njo premlevam o teh stvareh


OK ženska, cenim to, da so nekateri potrpežljivi in ne vržejo takoj puške v koruzo, hvalevredno, da poskušaš rešiti zakon, AMPAK DA SE PUSTIŠ TAKOLE MANIPULIRATI, da te ima tako za norca, če prav razumem, se že par dni klati okoli, doma ga pa čakajo otroci, in ti mu daješ čas, ker je prizadet (zgleda da v glavo je res). Ma dej brcni ga v rit, groza no. Le kakšen zgled je otrokom? A si res želiš, da te celo življenje takole nekdo drka v glavo? Pa ne mi zamerit no, ampak ne morem verjeti....

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Konec je...
9.6.2009 11:29:03   
oka
pozdravljene
pri nas zaenkrat nič novega.sem ga v soboto klicala in sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!eh pa brezveze pustla bom času čas da se pokaže kaj in kako bo pa bomo vidli.zaenkrat sem mirna in na srečo imam prijateljico ki mi stoji ob strani in ki ji lahko zaupam ter pač z njo premlevam o teh stvareh


Draga moja zbudi se in poglej resnici v oči. Tvojemu dragemu je tale čenča omogočila umik iz družinskega življenja. Tak prikladen izgovor za beg od odgovornosti. Vsak normalen moški, ki zaupa svoji partnerici in jo ima rad, bi usekal prenašalca te čveke in se požvižgal na vse skupaj (razen če nima res dobrega razloga za dvom). Ma daaaaaaaaaj no, čenča ga je prizadelauser posted image Ne morem verjet, da taki primerki dejansko obstajajo, res ne. Le kak bo naslednji izgovor, ko bo želel za nekaj dni izginiti in se zabavati po svoje?

< Sporočilo je popravil oka -- 9.6.2009 11:33:26 >

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Konec je...
9.6.2009 13:36:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

tako punce končno malo časa in da vam odpišem.danes ga spet ni blo na spregled in sem popizdla.najprej sem poklicala od te sestrične dragega in ga izprašala od kod njemu te uzjave!po dolgem prepiru in izbruhu moje jeze mi je povedal gdo je krivec za to izjavo.nato sem še lepo poklicala tistega frajerja in mu povedala par krepkih za povrh pa je zraven mene poklicat mojega partnerja in mu povedat da so to izmišljotine in da je princeska njegova hči.ne vem kako je dragi odreagiral a poslala sem mu sms da ga kljub vsemu ljubim in da ga pogrešamo.jutri ga pokličem da vidim kakšno je stanje in kako naprej.jaz sem odločena se potrudit da nama uspe in upam da se je tudi on


Ne morem verjet kaj berem...zdaj še ga boš ti prosla, naj se vrne...ON bi mogel bit tisti, ki bi tebe prosil!!! Jaz po domače povedano popizdim, da mi pride ven z izjavo, da je slišal,da ni njegov otrok...
Razen, če ima razlog...da si imela vmes drugega, to pa ti sama veš pa nam seveda ne poveš.

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Konec je...
9.6.2009 17:12:54   
Felicita
mene pa neki zanima - sej mogoče že kje piše pa sm spregledala... kje on živi med tem časom? nekje kjer mu absoultno ni hudega in to sta zame 2 možni lokaciji - pri starših ali pri ljubici in v obeh primerih bi ga nekam brcnila za tovrstn izpad.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Konec je...
9.6.2009 17:47:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

pozdravljene
pri nas zaenkrat nič novega.sem ga v soboto klicala in sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele a mene pa ne al kaj!!eh pa brezveze pustla bom času čas da se pokaže kaj in kako bo pa bomo vidli.zaenkrat sem mirna in na srečo imam prijateljico ki mi stoji ob strani in ki ji lahko zaupam ter pač z njo premlevam o teh stvareh


TA človek ti laže kot je dolg in širok. Ne bodi naivna. On dobro ve, da je to njegov otrok.


Laze, seveda.
Namesto da premlevas s prijateljico, raje njemu povej, naj se sestavi skupaj, naj neha glumit in naj se obnasa kot odrasla oseba.


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Konec je...
9.6.2009 17:50:19   
Anonimen
Če sem prav razumela je napisala, da v njuni novi bodoči hiški...verjetno se uči kuhat, likat in prat, vsaj nekaj dobregauser posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Konec je...
9.6.2009 18:35:38   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
sem ga v soboto klicala


SI ga klicala, namesto da bi ON TEBE klical in te na kolenih prosil odpuščanja... Najprej TI njemu sms-e, nato klice... in danes je TOREK, gospoda pa še kar ni???

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29
sva se lep čas pogovarjala a na koncu nič pametnega rešla.gospod rabi čas ker so ga stvari preveč prizadele


Namesto, da bi se ti na kolenih opravičeval, kakšno krivico ti dela in kakšen idiot je, da tako verjame čenčam... In stvari so ga preveč prizadele??? A res? A dej nehi. Bogi revček! Kakšen odnos pa ima potem do tistega sestričninega moža al kaj je že? A na njega ni pa nič jezen? Mu verjetno družbo ob pivu dela.

Mene sam zanima, kakšen odnos sta imela v vseh teh letih do zdaj! Če mu vedno tako strežeš in se ponižuješ pred njim, on pa s tabo pometa kot s smetjo. Najprej moraš ti pridobit samospoštovanje, da boš videla, da se frajer dobesedno norca dela iz tebe! Joj, da niti ne pomislim, da imata DVA OTROKA!!!





(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Konec je...
9.6.2009 23:43:15   
Bambi D
princeska29, razumem te, ni lahko imeti rad nekoga, ki se obnaša čudno in verjamem, da si želiš, da bi se vajina zveza popravila. Po vsem povedanem iz tvoje strani, mislim da bo škodo težko popraviti, saj je vajin odnos hudo načet. Tudi če se tvoj mož vrne, bosta potrebovala resnično veliko časa in potrpljenja, da se zadeva popravi, madež bo pa vedno ostal.

Če že on ni dovolj resen, da bi poskrbel za družino, ki sta jo skupaj ustvarila, bodi vsaj ti. Daj svojo žalost in trpljenje na stran, posveti se otrokoma, pokaži jima vso svojo ljubezen in poskrbi, da bosta srečna. To zmoreš tudi sama, oče bo pa nekoč to še krepko obžaloval, če se bo sedaj odmaknil in izognil svoji družini in obveznostim. Bodi močna in uspelo ti bo!

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Konec je...
10.6.2009 8:58:19   
princeska29
dobro jutro damice
hvala za nasvete in graje in dajenje upanja.bomo vidli kaj in kak bo!!zaenkrat še nič novega ga ne klicarim in ne gnjavim z sms-i ker se mi zdi nesmiselno pustla bom času čas.posvetila se bom otrokoma kakor do zdaj in si naredila počasi načrt za naprej pa naj bo to z njim ali pa brez njega.res je da ga ljubim a vseeeno ne bom šla zaradi tega z glavo skozi zid!!!vsaka bolečina enkrat mine

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Konec je...
10.6.2009 10:37:52   
MLADAMAMICA
princeska, koliko časa ga že ni? pa pride po cunje? karkoli?

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?