|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Konec je...
10.6.2009 10:44:04   
smigli
Ah ti dec ti, da bi ga sklofutala.....

Princeska, ne čakaj, ukrepaj! Priskrbi si varstvo in preveri ( diskretno ) kje je? Si prepričana, da je ( sam ) v vajini hiški? Vse preveč se mi zdi, da je možek pograbil za govorice ob ravno pravem trenutku in jih izkoristil za kaj drugega.

lp in ne se mu pustit

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Konec je...
17.6.2009 8:43:33   
ssevin
Kako Arwenko? Počasi se bliža tisti rok. Daj povej kaj lepega se je zgodilo user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Konec je...
17.6.2009 9:55:45   
Arwenko
Arwenko težko kaj reče...bomo videli no. V zadnjih tednih sva se mela ful lepo, skupaj sva počela raznorazne stvari, veliko sva se pogovarjala, in tako na splošno in tudi o nama. Tudi moj se res trudi, čeprav je rekel da se ne bo. Edino tista prava iskra še ni preskočila. Sicer če smo realni ne moreš v enem mesecu popravit tega, kar se je nabiralo skoraj leto dni pri njemu, pač je treba malo časa. V nedeljo načeloma še vedno velja, da se bova res vsedla dol in se pogovorila kako in kaj naprej, kakorkoli pa bova predvidoma to poletje še nekako ostala skupaj v tej hiši, si dala malo časa in potem videla ali se najine poti dokončno razidejo ali pa ne. 

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Konec je...
17.6.2009 9:58:40   
Lenck
žal, na kratko, bi jaz to povzela takole: nategujeta. agonijo.

verjamem, res verjamem, da se za zveze pokrpati, ampak za to se je treba res odločiti. in ne le "videti, kako bo"...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Konec je...
17.6.2009 10:02:24   
Arwenko
Lenck mogoče res...ampak jaz to počnem predvsem zase, tako bom vsaj imela mirno vest in vedela, da sem naredila vse kar je v moji moči, če bo šlo bo šlo, če ne pa tudi ne. Pač nisem človek, ki bi ob prvi krizi kar obupal in pustil vse skupaj, pa spakiral - bi me preveč grizlo po sistemu, kaj pa če...

Priznam, da sem se ful skulirala v tem času in to, da se tudi on ful trudi (z dejanji, ne z besedami), mi daje vseeno upanje.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Konec je...
17.6.2009 10:10:21   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Lenck mogoče res...ampak jaz to počnem predvsem zase, tako bom vsaj imela mirno vest in vedela, da sem naredila vse kar je v moji moči, če bo šlo bo šlo, če ne pa tudi ne. Pač nisem človek, ki bi ob prvi krizi kar obupal in pustil vse skupaj, pa spakiral - bi me preveč grizlo po sistemu, kaj pa če...

Priznam, da sem se ful skulirala v tem času in to, da se tudi on ful trudi (z dejanji, ne z besedami), mi daje vseeno upanje.




Kako boš pa to vedela ? oz. kdaj boš vedela, da si nardila vse vse, ker če pogledaš, vedno lahko nardiš še več. Potem pa se vprašam ja kaj je tisto kaj boš sploh delala...kaj? frizuro menjala, navade spremenila, zamenjala parfum, barvo glasa..kaj? kaj boš nardila? Po moje ne moreš ti nardit več nič, razen tega, da ostaneš zvesta sebi in da si zadovoljna sama s sabo, vse ostalo je na njemu. Tako, da je vprašanje kdaj bo on zbral dovolj poguma, če ga bo kdaj sploh.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Konec je...
17.6.2009 10:17:22   
Arwenko
To kar zdaj delam je vse kar je v moji moči...ne bom delala nikoli nič, kar bi bilo v nasprotju z mojimi načeli oziroma tem kar jaz sem. Dala sva si priložnost, če se bo pač izkazalo, da to ni to, bova pač jeseni šla dokončno narazen. Je pa res, da je zadnji korak pri njem. In če ga ne bo naredil, tudi prav, ga bom jaz, ampak ravno to - z mirno vestjo, da sem naredila vse, ampak takrat bo ta korak z moje strani pač dokončen. 

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Konec je...
17.6.2009 10:22:34   
Arwenko
Aja...še to, v tem času ne bom nič izgubila. Če ne drugo sva v tem mesecu dosegla to, da bova šla narazen kot prijatelja, kar če bi takrat upoštevala nekatere tukajšnje nasvete in spakirala v tistem trenutku, nikoli ne bi bila, ker sva bila na tem, da se v tistem tednu pobijeva.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Konec je...
17.6.2009 10:24:09   
ssevin
Imaš prav, lepo bodi.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Konec je...
17.6.2009 11:01:00   
Taddy78
Arwenko če je ljubezen taprava, se da marsikaj pokrpati...ti se pa še vedno samo tolažiš in se trudiš za oba, on pa ti daje samo lažno upanje, ker je očitno da te noče prizadet in samo naklada...

Sta vmes kaj sexala, se kaj poljubila? Če ne, bo on ostal na tem prijateljskem nivoju, tebi pa samo dajal upanje...

Po eni strani ti res želim, da vama vseeno uspe, po drugi pa ti želim, da odpreš oči in se izogneš očitnemu...trudiš in upaš samo ti...imej se rada, on te očitno nima...

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Konec je...
17.6.2009 11:17:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

To kar zdaj delam je vse kar je v moji moči...ne bom delala nikoli nič, kar bi bilo v nasprotju z mojimi načeli oziroma tem kar jaz sem. Dala sva si priložnost, če se bo pač izkazalo, da to ni to, bova pač jeseni šla dokončno narazen. Je pa res, da je zadnji korak pri njem. In če ga ne bo naredil, tudi prav, ga bom jaz, ampak ravno to - z mirno vestjo, da sem naredila vse, ampak takrat bo ta korak z moje strani pač dokončen. 


Meni bi bilo to tudi pomembno. Drugače bi se vedno sekirala, da je pa krivda mogoče vseeno bila na moji strani, da bi lahko to in to naredila, pa nisem ....

Po moje delata prav.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Konec je...
17.6.2009 12:33:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

žal, na kratko, bi jaz to povzela takole: nategujeta. agonijo.

verjamem, res verjamem, da se za zveze pokrpati, ampak za to se je treba res odločiti. in ne le "videti, kako bo"...


In kaj naj bi pomenilo odločiti se pokrpati zvezo v trenutku, ko v njej več ne vidiš nobenega smisla? Od kod in iz česa bi naj človek v trenutku neke emotivne odtujenosti od partnerja in v stanju totalnega brezupa črpal energijo, voljo in željo da povrne nekaj kar je stvar preteklosti ali spremeni nekaj kar bi šele lahko bilo stvar prihodnosti? Tisto nekaj v odnosu zaradi česar bi se jutra zdela zopet ali končno toliko bolj svetla kot ponavadi, tisto nekaj v odnosu zaradi česar niso potrebne totalne karefeke, da bi se lahko drug ob drugem od srca nasmejala, tisto nekaj v odnosu zaradi česar ne bi čutil potrebe skriti solze pred partnerjem, ko si srečen, isto tak` ko si žalosten, tisto nekaj v odnosu za kar bi se zdelo, da je zopet povrnilo sijaj v očeh drugega?

Ne verjamem, da obstaja junak na tem svetu, ki se je odločil nekoga "ljubiti". In če je odnos dveh bolj ali manj razgibana amplituda po kateri partnerja konstantno "drsita", zakaj in na podlagi česa bi lahko njeno najnižjo točko označili kot nategovanje agonije? Že jutri se lahko zasuče navzgor, ni pa nujno in točno v tem kontekstu je treba razumeti tisto "bomo videli kako bo".

Zdaj, kaj bi naj pomenilo tisto odločiti se, verjetno narediti spremembo? Okej, da vidimo kaj lahko naredimo s tem, tako kot je bilo zgoraj rečeno, je treba spremeniti frizurice, ker je drugemu tako všeč, bo treba naenkrat zasukati rokavčke in začeti mlatiti desetine tisoč evrov na mesec zato ker si drugi želi sanjskih počitnic v Dubaju, bo treba naenkrat zlesti iz svoje kože, bit nekdo drugi zato, da se bo nekdo drug počutil zadovoljenega in potešenega... V Arwenkim primeru se mi dozdeva, da ta potreba po neki spremembi, iniciirana s strani tvojega partnerja, izvira ravno iz želje po njegovem povratku v stik z dejanskim samim seboj.
Še enkrat sem prebral tvoj izvirni post v katerem priznavaš, da so se vsakodnevni banalni prepirčki izkazali samo kot vrh ledene gore. Vajino odtujevanje se je izmuznilo iz rok obema, resnosti tega si se ti zavedla šele takrat, ko ti je on odprl oči in te soočil z vajino realnostjo, te postavil pred "svršen čin". Očitno je tvoj partner zmogel več hrabrosti in razumskosti prepoznati obstoj problema kot ti in se mu tukaj nepravično pripisuje pomanjkanje poguma, toliko bolj zaradi tega, ker se od njega dalje pričakuje popolno in enostransko prevezemanje odgovornosti za nekaj kar tvorita in ti in on, medtem, ko bi se tvoj totalni neangažma naj toleriral kot maksimalni prispevek k reševanju vajinega odnosa. Torej ni to, da se mi samo dozdeva, da tukaj gre za dvojna merila...

Siguren sem, če bi oba dovolila drug drugemu biti to kar sta, brez pretiranih pričakovanj drug naspram drugemu in s precejšnjo mero sprejemanja drug drugega takšnega kot v resnici sta, kot popolna bitja, popolna ne samo zaradi svojih plusov, bilo bi hinavsko in skrajno egoistično, popolna ravno zaradi in navkljub minusom, ki jih imata, in ki se jih v končni fazi tudi zavedata. Dovoliti si dihati drug ob drugem, ne dušiti drug drugega. Mislim, da vse ostalo tisto, kar jutra naredi lepša, kar vrne nasmeh na lica, kar dovoli iskrene solze v odnosu, pride samo po sebi. In tudi v tem kontekstu treba razumeti tisto "bomo videli kako bo".

< Sporočilo je popravil ...Che -- 17.6.2009 12:38:28 >

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Konec je...
17.6.2009 12:45:40   
Žaži
Princeska, ne morem verjeti, da že toliko časa samo doma sediš in pošiljaš sms naokoli, ne pride ti pa na misel, da se spokaš in greš pogledat v VAJINO hišo, kaj mož tam sam počneuser posted image . Verjetno zato, ker se bojiš tistega, za kar nekje dejansko že veš da boš tam našla!


Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Konec je...
17.6.2009 12:59:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

In kaj naj bi pomenilo odločiti se pokrpati zvezo v trenutku, ko v njej več ne vidiš nobenega smisla? Od kod in iz česa bi naj človek v trenutku neke emotivne odtujenosti od partnerja in v stanju totalnega brezupa črpal energijo, voljo in željo da povrne nekaj kar je stvar preteklosti ali spremeni nekaj kar bi šele lahko bilo stvar prihodnosti? Tisto nekaj v odnosu zaradi česar bi se jutra zdela zopet ali končno toliko bolj svetla kot ponavadi, tisto nekaj v odnosu zaradi česar niso potrebne totalne karefeke, da bi se lahko drug ob drugem od srca nasmejala, tisto nekaj v odnosu zaradi česar ne bi čutil potrebe skriti solze pred partnerjem, ko si srečen, isto tak` ko si žalosten, tisto nekaj v odnosu za kar bi se zdelo, da je zopet povrnilo sijaj v očeh drugega?

Ne verjamem, da obstaja junak na tem svetu, ki se je odločil nekoga "ljubiti". In če je odnos dveh bolj ali manj razgibana amplituda po kateri partnerja konstantno "drsita", zakaj in na podlagi česa bi lahko njeno najnižjo točko označili kot nategovanje agonije? Že jutri se lahko zasuče navzgor, ni pa nujno in točno v tem kontekstu je treba razumeti tisto "bomo videli kako bo".

Zdaj, kaj bi naj pomenilo tisto odločiti se, verjetno narediti spremembo? Okej, da vidimo kaj lahko naredimo s tem, tako kot je bilo zgoraj rečeno, je treba spremeniti frizurice, ker je drugemu tako všeč, bo treba naenkrat zasukati rokavčke in začeti mlatiti desetine tisoč evrov na mesec zato ker si drugi želi sanjskih počitnic v Dubaju, bo treba naenkrat zlesti iz svoje kože, bit nekdo drugi zato, da se bo nekdo drug počutil zadovoljenega in potešenega... V Arwenkim primeru se mi dozdeva, da ta potreba po neki spremembi, iniciirana s strani tvojega partnerja, izvira ravno iz želje po njegovem povratku v stik z dejanskim samim seboj.
Še enkrat sem prebral tvoj izvirni post v katerem priznavaš, da so se vsakodnevni banalni prepirčki izkazali samo kot vrh ledene gore. Vajino odtujevanje se je izmuznilo iz rok obema, resnosti tega si se ti zavedla šele takrat, ko ti je on odprl oči in te soočil z vajino realnostjo, te postavil pred "svršen čin". Očitno je tvoj partner zmogel več hrabrosti in razumskosti prepoznati obstoj problema kot ti in se mu tukaj nepravično pripisuje pomanjkanje poguma, toliko bolj zaradi tega, ker se od njega dalje pričakuje popolno in enostransko prevezemanje odgovornosti za nekaj kar tvorita in ti in on, medtem, ko bi se tvoj totalni neangažma naj toleriral kot maksimalni prispevek k reševanju vajinega odnosa. Torej ni to, da se mi samo dozdeva, da tukaj gre za dvojna merila...

Siguren sem, če bi oba dovolila drug drugemu biti to kar sta, brez pretiranih pričakovanj drug naspram drugemu in s precejšnjo mero sprejemanja drug drugega takšnega kot v resnici sta, kot popolna bitja, popolna ne samo zaradi svojih plusov, bilo bi hinavsko in skrajno egoistično, popolna ravno zaradi in navkljub minusom, ki jih imata, in ki se jih v končni fazi tudi zavedata. Dovoliti si dihati drug ob drugem, ne dušiti drug drugega. Mislim, da vse ostalo tisto, kar jutra naredi lepša, kar vrne nasmeh na lica, kar dovoli iskrene solze v odnosu, pride samo po sebi. In tudi v tem kontekstu treba razumeti tisto "bomo videli kako bo".


Majstore ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:05:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži
Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


In ker si ti bila v podobni zgodbi prevarana, bo tudi ona prevarana (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ker so vsi moski isti, bo tudi njen tak prasec, kot je bil tvoj (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ce se bo zdelo, da ni tako mora si bit na jasnem - prevarana je, samo tega ne vidi (bog ne daj, da je ne  bi doletelo);
In vse to zato, ker je tebe doletelo.
In ce si tako prepricana v resnicnost svojih lastnih trditev, kaj ponudis kot zavarovanje odgovornosti za bistre misli in trditve?



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:11:29   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Očitno je tvoj partner zmogel več hrabrosti in razumskosti prepoznati obstoj problema kot ti in se mu tukaj nepravično pripisuje pomanjkanje poguma, toliko bolj zaradi tega, ker se od njega dalje pričakuje popolno in enostransko prevezemanje odgovornosti za nekaj kar tvorita in ti in on, medtem, ko bi se tvoj totalni neangažma naj toleriral kot maksimalni prispevek k reševanju vajinega odnosa. Torej ni to, da se mi samo dozdeva, da tukaj gre za dvojna merila...




Tu ne gre za dvojna merila ampak za tipično moško cincanje in pranje možganov ženski, ki pravzaprav se ni angažirala v tem problemu, ker ga sama ni imela, torej ni mogla vedeti za njega.(šeprav vidimo, da se je ob spoznanju problema angažirala več ko preveč) sigurno več kot pa on sam. Glede na to, da se tukaj omenja ta osebna svoboda bla bla bla...je treba svoj problem reševat sam s sabo. Noben ti ga ne bo rešil....že to, da mu Arwenko ni obrnila hrbta, je lahko neizmerno hvaležen in srečen, da pravzaprav še vedno vztraja ona ob njem in ne kontra. Ampak za take je itak najboljše, da jih pustiš na miru v njihovi "svobodi" pa da mogoče takrat dobi svojo iskrico nazaj.

< Sporočilo je popravil ssevin -- 17.6.2009 13:13:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:15:48   
Tanja55
Se podpisem pod Che-ja, ce se smem user posted image . Super napisano.

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.



Tole mi je pa kar nekaj, saj je vendar jasno, da nismo vsi ljudje enaki...no pa sej je Misek ze vse napisala...jst se bom dans sam se strinjala (pa malcala zraven user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:33:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Tu ne gre za dvojna merila ampak za tipično moško cincanje in pranje možganov ženski, ki pravzaprav se ni angažirala v tem problemu, ker ga sama ni imela, torej ni mogla vedeti za njega.(šeprav vidimo, da se je ob spoznanju problema angažirala več ko preveč) sigurno več kot pa on sam. Glede na to, da se tukaj omenja ta osebna svoboda bla bla bla...je treba svoj problem reševat sam s sabo. Noben ti ga ne bo rešil....že to, da mu Arwenko ni obrnila hrbta, je lahko neizmerno hvaležen in srečen, da pravzaprav še vedno vztraja ona ob njem in ne kontra. Ampak za take je itak najboljše, da jih pustiš na miru v njihovi "svobodi" pa da mogoče takrat dobi svojo iskrico nazaj.


Ne gre tukaj za tipično "moško"/"žensko", vloge bi lahko brez problema bile obrnjena, ne bi bil noben precedens. Arwenka je sama rekla, da se je šele kasneje zavedla da so male vsakodnevne ****rijice bile samo vrh te ledene gore odujenosti, ki se ne zgodi z danes na jutri ampak se dogaja. In zgodi se obema, ne samo enemu, problem je samo v tem koliko in kdaj se tega človek zave. Poznam primere kjer so ljudje leta živeli v prepričanju in upanju, da živijo v super odnosu, prej bi rekel mazali so si oči, da je vse v redu ker bi vse drugo kot vzvišen ideal ljubezni zanje predstavljal tragedijo, sprejeti problem kot dejanski in ne namišljen bi bilo katastrofalno, ker kaj nam pa zdaj še lahko manjka ko pa smo po 27. letih odrekanja in gnanja za pitaj_qrac_čim ustvarili fantastične pogoje, da "uživamo, zajedno starimo i gledamo unučad kako rastu".

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:42:01   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Tu ne gre za dvojna merila ampak za tipično moško cincanje in pranje možganov ženski, ki pravzaprav se ni angažirala v tem problemu, ker ga sama ni imela, torej ni mogla vedeti za njega.(šeprav vidimo, da se je ob spoznanju problema angažirala več ko preveč) sigurno več kot pa on sam. Glede na to, da se tukaj omenja ta osebna svoboda bla bla bla...je treba svoj problem reševat sam s sabo. Noben ti ga ne bo rešil....že to, da mu Arwenko ni obrnila hrbta, je lahko neizmerno hvaležen in srečen, da pravzaprav še vedno vztraja ona ob njem in ne kontra. Ampak za take je itak najboljše, da jih pustiš na miru v njihovi "svobodi" pa da mogoče takrat dobi svojo iskrico nazaj.


Ne gre tukaj za tipično "moško"/"žensko", vloge bi lahko brez problema bile obrnjena, ne bi bil noben precedens. Arwenka je sama rekla, da se je šele kasneje zavedla da so male vsakodnevne ****rijice bile samo vrh te ledene gore odujenosti, ki se ne zgodi z danes na jutri ampak se dogaja. In zgodi se obema, ne samo enemu, problem je samo v tem koliko in kdaj se tega človek zave. Poznam primere kjer so ljudje leta živeli v prepričanju in upanju, da živijo v super odnosu, prej bi rekel mazali so si oči, da je vse v redu ker bi vse drugo kot vzvišen ideal ljubezni zanje predstavljal tragedijo, sprejeti problem kot dejanski in ne namišljen bi bilo katastrofalno, ker kaj nam pa zdaj še lahko manjka ko pa smo po 27. letih odrekanja in gnanja za pitaj_qrac_čim ustvarili fantastične pogoje, da "uživamo, zajedno starimo i gledamo unučad kako rastu".



Dobro ajd, ok, ni tipično moško samo tipično je.
Saj to je vse lepo in prav kaj pišeš, ampak..Arwenko je tista, ki je problem zaznala kasneje, ok. On se ga je najprej zavedal, ok. Jaz pa pravim tisti, ki prvi problem začuti, tisti naj spregovori in to TAKOJ. Edino kar imam občutek je ta, da je njen Arwenkič bil lepo tiho(cincanje ccc)...brez iskrene želje po reševanju problema oz. ni znal na pravi način reagirat...po moje še zdaj ne zna, medtem ko ona čaka. Al pa tudi ne, ma kdo bi vedel....Arwenko morda?

< Sporočilo je popravil ssevin -- 17.6.2009 13:45:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:45:03   
Anonimen
Kar pa se tiče Arwenke in njenega partnerja, njima samo kapa z glave in polkon do poda, da sta pripravljena prisluhniti drug drugemu, da sta toliko potrpežljiva, da zmoreta oba dovolj poguma, da se v zadevo poglobita, jo raziščeta, ji prideta do dna, si prisluhneta, se vidita, se čutita, mogoče se bosta razumela, mogoče ne, mogoče se bo zgodilo jutri, mogoče čez 40-50, mogoče na smrtni postelji, mogoče nikoli, kdo bi ga vedel, jajca pa le imata. Svaka vama čast!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Konec je...
17.6.2009 13:48:41   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che
Ne verjamem, da obstaja junak na tem svetu, ki se je odločil nekoga "ljubiti".


Ja, to je res. Bil bil svet prelep, če bi bilo to možno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:08:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Dobro ajd, ok, ni tipično moško samo tipično je.
Saj to je vse lepo in prav kaj pišeš, ampak..Arwenko je tista, ki je problem zaznala kasneje, ok. On se ga je najprej zavedal, ok. Jaz pa pravim tisti, ki prvi problem začuti, tisti naj spregovori in to TAKOJ. Edino kar imam občutek je ta, da je njen Arwenkič bil lepo tiho(cincanje ccc)...brez iskrene želje po reševanju problema oz. ni znal na pravi način reagirat...po moje še zdaj ne zna, medtem ko ona čaka. Al pa tudi ne, ma kdo bi vedel....Arwenko morda?


Koliko ljudi, misliš, pa je sposobno artikulirat svoje občutke, jih sploh prepoznat kaj šele, da bi se zavedali njihovih vrzokov??? Zakaj misliš, da potem obstaja toliko skokov čez plot in s čim vse so ti motivirani? Pri nas je splošno razširjeno prepričanje, da je "prevara" avtomatično vzrok, ne pa tudi morebiti posledica in običajno se za taki "vzrok" išče odgovorna oseba oz. dežurni krivec, kateremu se pripisuje celotna krivda, medtem ko se drugega postavlja v vlogo žrtve in daje potuha, zaradi česar je razrešen vsake odgovornosti za nekaj, kar se imenuje odnos (dveh oseb), kar mu v nadaljevanju daje legitimnost, da se še naprej obnaša v prepričanju, da ne dela nič narobe, z drugimi besedami v sebi vidi mučenika, kar običajno dodatno podkrepi z fatalno-mistično retoričnim vprašanjem "šta sam ja to Bogu zgriješio/la".

< Sporočilo je popravil ...Che -- 17.6.2009 14:12:18 >

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:14:03   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Princeska, ne morem verjeti, da že toliko časa samo doma sediš in pošiljaš sms naokoli, ne pride ti pa na misel, da se spokaš in greš pogledat v VAJINO hišo, kaj mož tam sam počne . Verjetno zato, ker se bojiš tistega, za kar nekje dejansko že veš da boš tam našla!


Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


Točno to, sem mislila napisat za princesko. Kaj še čakaš doma????? Pojdi pogledat, kaj dela v vajini novi hiši, pa ene dve brci mu daj!!
Vedno bolj se mi zdi, da si si vse to izmislila, ker res ne razumem, kako lahko v taki situaciji čepiš doma in čakaš, da se tvoj gospod shladi. Kdo bi se moral ohlajat, ti ali on?

Arwenko, srečno. Upam, da vama uspe rešit zakon.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:19:40   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Dobro ajd, ok, ni tipično moško samo tipično je.
Saj to je vse lepo in prav kaj pišeš, ampak..Arwenko je tista, ki je problem zaznala kasneje, ok. On se ga je najprej zavedal, ok. Jaz pa pravim tisti, ki prvi problem začuti, tisti naj spregovori in to TAKOJ. Edino kar imam občutek je ta, da je njen Arwenkič bil lepo tiho(cincanje ccc)...brez iskrene želje po reševanju problema oz. ni znal na pravi način reagirat...po moje še zdaj ne zna, medtem ko ona čaka. Al pa tudi ne, ma kdo bi vedel....Arwenko morda?


Koliko ljudi, misliš, pa je sposobno artikulirat svoje občutke, jih sploh prepoznat kaj šele, da bi se zavedali njihovih vrzokov???



Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:24:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Dobro ajd, ok, ni tipično moško samo tipično je.
Saj to je vse lepo in prav kaj pišeš, ampak..Arwenko je tista, ki je problem zaznala kasneje, ok. On se ga je najprej zavedal, ok. Jaz pa pravim tisti, ki prvi problem začuti, tisti naj spregovori in to TAKOJ. Edino kar imam občutek je ta, da je njen Arwenkič bil lepo tiho(cincanje ccc)...brez iskrene želje po reševanju problema oz. ni znal na pravi način reagirat...po moje še zdaj ne zna, medtem ko ona čaka. Al pa tudi ne, ma kdo bi vedel....Arwenko morda?


Je bil tiho večno ali je na koncu le spregovoril? Povezano s tistim vprašanjem glede prepoznavanja lastnih čustev. Kdo cinca, avto, ki vozi pa čeprav trokira ali tisti, ki je ostal kot vkopan pri zeleni luči? Lahko bi tudi pustila oba stvari take kot so, dvignila roke od vsega, pustila klobčič da se odvije do konca, kaj po potem? Kdaj rezat nogo pri kolenu, ko je gnila pri gležnju ali pri laktu leve roke? 

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?