|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:25:01   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži
Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


In ker si ti bila v podobni zgodbi prevarana, bo tudi ona prevarana (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ker so vsi moski isti, bo tudi njen tak prasec, kot je bil tvoj (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ce se bo zdelo, da ni tako mora si bit na jasnem - prevarana je, samo tega ne vidi (bog ne daj, da je ne  bi doletelo);
In vse to zato, ker je tebe doletelo.
In ce si tako prepricana v resnicnost svojih lastnih trditev, kaj ponudis kot zavarovanje odgovornosti za bistre misli in trditve?





user posted image user posted image user posted image user posted image

Sodiš lahko vedno samo po sebi in svojih izkušnjah. Kako in kaj se bo iz tega izcimilo bo pa čas pokazal. Želim jima, da rešita stvari tako, da bo za oba prav. Če se bo pa moja trditev izkazala za resnično, pa se še vrnem in se bom režala. Ali pa priznala zmotouser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:28:18   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži
Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


In ker si ti bila v podobni zgodbi prevarana, bo tudi ona prevarana (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ker so vsi moski isti, bo tudi njen tak prasec, kot je bil tvoj (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ce se bo zdelo, da ni tako mora si bit na jasnem - prevarana je, samo tega ne vidi (bog ne daj, da je ne  bi doletelo);
In vse to zato, ker je tebe doletelo.
In ce si tako prepricana v resnicnost svojih lastnih trditev, kaj ponudis kot zavarovanje odgovornosti za bistre misli in trditve?





user posted image user posted image user posted image user posted image

Sodiš lahko vedno samo po sebi in svojih izkušnjah.



Pravzaprav sodit sploh ne moreš, lahko samo podaš mnenje.  In mnenje ne rabi vedno biti na podlagi lastnih izkušenj, ampak enostavno na podlagi tebe.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:29:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Koliko ljudi, misliš, pa je sposobno artikulirat svoje občutke, jih sploh prepoznat kaj šele, da bi se zavedali njihovih vrzokov???



Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.




To je tisto, kar Arwenka in večina drugih razume kot vsakodnevne banalne stvari, za katere imaš občutek, da ti grenijo življenje. Samo vrh ledene gore. Na koncu, ko poči vidijo problem popolnoma drugače, parafraziram:"Na koncu je prišlo že tako daleč, da ga/jo nisem več mogel/la pogledati, nisem zdržal zraven nje/ga!"...

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:39:56   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Koliko ljudi, misliš, pa je sposobno artikulirat svoje občutke, jih sploh prepoznat kaj šele, da bi se zavedali njihovih vrzokov???



Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.




To je tisto, kar Arwenka in večina drugih razume kot vsakodnevne banalne stvari, za katere imaš občutek, da ti grenijo življenje.



Ja res je. Tisti, ki ni izpolnjen, bodo mu banalne malenkosti, vsakodnevne stavrčice grenile življenje, tisti, ki pa je srečen, pa mu definitivno ne bodo. V partnerstvu je edino problem, da stanje enega, vpliva na stanje drugega..kakšno je to stanje pa je zdaj vprašanje. Po moje eno veliko sranje ahahahaha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:41:23   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Koliko ljudi, misliš, pa je sposobno artikulirat svoje občutke, jih sploh prepoznat kaj šele, da bi se zavedali njihovih vrzokov???



Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.




To je tisto, kar Arwenka in večina drugih razume kot vsakodnevne banalne stvari, za katere imaš občutek, da ti grenijo življenje. Samo vrh ledene gore. Na koncu, ko poči vidijo problem popolnoma drugače, parafraziram:"Na koncu je prišlo že tako daleč, da ga/jo nisem več mogel/la pogledati, nisem zdržal zraven nje/ga!"...



In zakaj bi kdo čakal konec, čakal vrh ledene gore...aja, tisti, ki ne upajo ukrepat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:46:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.




Zopet postavljaš razmejitve med moškimi in ženskami, po tvoji logiki moški ljubimo drugače kot ženske, ve, za začetek potrebujete samo resnico, mi bomo že nekako z lažjo?  Kar pa se tiče Arwenkićeve ljubezni in moči, svoje mnenje sem že podal, mogoče niti tebi ne bi bilo odveč, da sprejmeš tudi Arwenkino plemenito odločitev, da skupaj rešita "problemčič" in da nehaš človeka satanizirati ter ga poniževati samo zaradi tega ker je:
a) moški,
b) Arwenkič,
c) **** po duši.


< Sporočilo je popravil ...Che -- 17.6.2009 14:51:46 >

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:57:41   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin


Očitno zelo malo, pa vzrokov niti ni potrebno iskat, za začetek je dovolj, da samo zineš, da si priznaš problem...sebi in partnerju. Če to nardiš, si nardil dosti..in od tu dalje izhajata, jaz pač nimam občutka, da je Arwenkič to nardil...prej se mi zdi, da ga je ta "problemčič" postavil pred eno dobro preizkušnjo..preizkušnjo ob kateri je spoznal, da nima niti toliko ljubezni in moči, da bi problem rešil..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..samo resnico za začetek.


In lepo te prosim, ne delat znanstvenih raziskav iz prevar...vsako dejanje ima vzrok, tudi prevara, nič novega. In vsako dejanje ima posledice,tudi prevara, spet nič novega. Vprašanje je edino ali si pi*** po duši ali ne.




Zopet postavljaš razmejitve med moškimi in ženskami, po tvoji logiki moški ljubimo drugače kot ženske, ve, za začetek potrebujete samo resnico, mi bomo že nekako z lažjo?  Kar pa se tiče Arwenkićeve ljubezni in moči, svoje mnenje sem že podal, mogoče niti tebi ne bi bilo odveč, da sprejmeš tudi Arwenkino plemenito odločitev, da skupaj rešita "problemčič" in da nehaš človeka satanizirati ter ga poniževati samo zaradi tega ker je:
a) moški,
b) Arwenkič,
c) **** po duši.




Poniževat??? Arwenkič je pri meni  ljubkovalno mišljeno, ko pa sem govorila o ****h po duši pa sem govorila o prevarah nasploh in niti za sekundo nisem pomislila na njega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:59:13   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che


Zopet postavljaš razmejitve med moškimi in ženskami, po tvoji logiki moški ljubimo drugače kot ženske,



Ja, jaz srčno upam da je tak, ker nisem lezbijka.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Konec je...
17.6.2009 14:59:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:00:47   
Anonimen
OK.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:01:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che


Zopet postavljaš razmejitve med moškimi in ženskami, po tvoji logiki moški ljubimo drugače kot ženske,



Ja, jaz srčno upam da je tak, ker nisem lezbijka.





Aj` malo razradi temu.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:04:32   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Je bil tiho večno ali je na koncu le spregovoril?



Saj nima veze če na koncu spregovori ali ne, vprašanje je kdaj in kako spregovori, najbolj pa ZAKAJ  spregovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:05:03   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?



naj se znajde ahahaha

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:06:12   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?



Aja, tukaj se moram popravit..ženska ki ljubi ne potrebuje dosti ahahaha..LAŽ TOTALNA LAŽ...še ena več iz mojih ust :))))

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:07:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži
Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


In ker si ti bila v podobni zgodbi prevarana, bo tudi ona prevarana (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ker so vsi moski isti, bo tudi njen tak prasec, kot je bil tvoj (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ce se bo zdelo, da ni tako mora si bit na jasnem - prevarana je, samo tega ne vidi (bog ne daj, da je ne  bi doletelo);
In vse to zato, ker je tebe doletelo.
In ce si tako prepricana v resnicnost svojih lastnih trditev, kaj ponudis kot zavarovanje odgovornosti za bistre misli in trditve?





user posted image user posted image user posted image user posted image

Sodiš lahko vedno samo po sebi in svojih izkušnjah. Kako in kaj se bo iz tega izcimilo bo pa čas pokazal. Želim jima, da rešita stvari tako, da bo za oba prav. Če se bo pa moja trditev izkazala za resnično, pa se še vrnem in se bom režala. Ali pa priznala zmotouser posted image



S tem ko svojo izkusnjo predstavis kot splosno resnico in trditev kako bo, ter na podlagi zgolj svoje izkusnje svetujes in "zbijas moralo" nekomu ter ga usmerjas kaj in kako bi moral narediti si zdavnaj presegla trenutek ko si lahko zgolj opazovalec , ki se bo morda rezal ali priznal zmoto.
In ce bi morda imela prav, cemu se bos rezala? Izrazila bos zadovoljstvo, da je neka zenska prevarana? Samozivo zadovoljstvo, da si imela prav, za katero pozabimo da "nas" prav v tem primeru pomeni bolecino za drugega.
In prav ta moznost, da ne glede na to kaj posejes, ne nosis odgovornost za tisto kar se pozanje porodi sejanje "nepremisljenih" idej.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:10:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?



Aja, tukaj se moram popravit..ženska ki ljubi ne potrebuje dosti ahahaha..LAŽ TOTALNA LAŽ...še ena več iz mojih ust :))))


Razloži ti to malo, kako ti to vidiš, da bi moral mošku ljubit, da se ti ne bi počutila kot lezbijka. V čem je problem, moški, ki ljubi z dušo in telesom ni več moški, moški, ki ne ljubi na točno določen način ni več moški v pravem pomenu te besede, moški ki ne ljubi na ta način kot ti od njega pričakuješ ni več moški v pravem pomenu te besede... Daj res no, ajm ol irz, pretvorio sam se u uvo...

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:12:45   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?




Citirala si me izven konteksta, pozabila si zajeti  samo resnico za začetek...user posted image
 


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:13:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži
Arwenko, tvoja zgodba je pa tipično varanje, če se še ni zgodilo se pa pripravlja. Povedal ti pa sigurno ne bo, pa če ga 1000-krat vprašaš. Tvoja zgodba je namreč skoraj do vejice enaka moji prejšnji.


In ker si ti bila v podobni zgodbi prevarana, bo tudi ona prevarana (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ker so vsi moski isti, bo tudi njen tak prasec, kot je bil tvoj (bog ne daj, da je ne bi doletelo);
In ce se bo zdelo, da ni tako mora si bit na jasnem - prevarana je, samo tega ne vidi (bog ne daj, da je ne  bi doletelo);
In vse to zato, ker je tebe doletelo.
In ce si tako prepricana v resnicnost svojih lastnih trditev, kaj ponudis kot zavarovanje odgovornosti za bistre misli in trditve?





user posted image user posted image user posted image user posted image

Sodiš lahko vedno samo po sebi in svojih izkušnjah. Kako in kaj se bo iz tega izcimilo bo pa čas pokazal. Želim jima, da rešita stvari tako, da bo za oba prav. Če se bo pa moja trditev izkazala za resnično, pa se še vrnem in se bom režala. Ali pa priznala zmotouser posted image



S tem ko svojo izkusnjo predstavis kot splosno resnico in trditev kako bo, ter na podlagi zgolj svoje izkusnje svetujes in "zbijas moralo" nekomu ter ga usmerjas kaj in kako bi moral narediti si zdavnaj presegla trenutek ko si lahko zgolj opazovalec , ki se bo morda rezal ali priznal zmoto.
In ce bi morda imela prav, cemu se bos rezala? Izrazila bos zadovoljstvo, da je neka zenska prevarana? Samozivo zadovoljstvo, da si imela prav, za katero pozabimo da "nas" prav v tem primeru pomeni bolecino za drugega.
In prav ta moznost, da ne glede na to kaj posejes, ne nosis odgovornost za tisto kar se pozanje porodi sejanje "nepremisljenih" idej.


Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:24:18   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

..ker verjemi, ženska, ki ljubi ne potrebuje dosti..



kaj pa moski, ki ljubi?



Aja, tukaj se moram popravit..ženska ki ljubi ne potrebuje dosti ahahaha..LAŽ TOTALNA LAŽ...še ena več iz mojih ust :))))


Razloži ti to malo,




Ja že zgledam tak, da "znam" razlagat o tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:28:11   
Anonimen
"Znam" naj razumem kot "nočem"?

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:30:40   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

"Znam" naj razumem kot "nočem"?


ne, razumi, da mi puca k. za moje razne razlage na forumu nekim tam ljudem. Komu se da brat to moje nakladanje, ki ga itak edino jaz razumem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:33:17   
Anonimen
ajoj, cela študija. user posted image

desc je mevža. pika. user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:36:03   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ajoj, cela študija. user posted image

desc je mevža. pika. user posted image



To že jaz skoz pravim, pa nikak da mi verjamejo user posted image  Pa saj ni nič narobe, če si mevža, saj to je lepo . Evo jaz sem tudi mevžasta mevža, nič takega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:38:42   
kofetarica
Che, si ti Tjaži?

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Konec je...
17.6.2009 15:38:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ajoj, cela študija. user posted image

desc je mevža. pika. user posted image



To že jaz skoz pravim, pa nikak da mi verjamejo user posted image  Pa saj ni nič narobe, če si mevža, saj to je lepo . Evo jaz sem tudi mevžasta mevža, nič takega.user posted image


men grejo pa na živce mevžasti desci user posted image  bi, ne bi, mater ej user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?