|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Konec je...
18.6.2009 23:10:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Che, si ti Tjaži?



Ne, ni Tjaži. A nisi ujela par strani nazaj njegovega simboličnega priznanja da je on Bakfark. .. user posted image user posted image user posted image


Hudica no.... to sem pa falila !! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Konec je...
18.6.2009 23:13:45   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: kofetarica

Che, si ti Tjaži?


IMO premalo sline, prevec hrbtenice za Tjazyja.


Dober opis in prepoznavanje.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Konec je...
20.6.2009 12:00:51   
princeska29
pozdravljeni
nisem se zgubila niti se nisem skrila user posted image  ampak preprosto ni blo časa.tako po novem sem samska mamica z dvema sončkoma.uvidela sem da nima nobenega pomena sestavljat neke veze in nekoga prosačkat da naj bo s tabo če si tega ne želi.očitno je pač tak moglo bit.sumim da je to zaradi druge ženske !a s tem se ne bom ubadala ampak se popolnoma posvetila otrokoma in naredila nekaj zase.zadihala bom s polnimi pljuči in se nehala obremenjevat saj sem do zdaj bla sama za vse pa bom pač še naprej!!!le da gospoda to prej ni udarlo po žepu sedaj pa ga bo in to precej!!v ponedeljek grem na sodišče urejat za preživnino,potem pa do  odvetnika da vidim kaj mi pripada po skupnih 12 letih!!res mi ni vseeno a sem se sedaj toliko pobrala in prepričala samo sebe da se ne splača izgubljat časa in živcev.ker mogoče bi blo 2 ali pa 3 mesece vredu pol pa kalvarija kreganja jovo na novo eh ne hvala tega mi ni treba!!raje uživajmo življenje in naj imata otroka lepo otroštvo brez kreganja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Konec je...
20.6.2009 12:29:07   
ronja
Bravo, princeska, vso srečo za naprej! KO enkrat zadaneš dno, grejo poti lahko samo še goruser posted image .

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Konec je...
20.6.2009 12:38:29   
bumerang
Bravo, princeska, takega življenja si res ne zaslužite!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Konec je...
20.6.2009 13:10:04   
princeska29
veš sem imela mala dva bolana oba naenkrat od torka dalje pa ju ni niti enkrat prišo pogledat pa sem mu napisala da sta bolana!!!a je to za vas normalno??sploh ni pomislil da otroka mogoče kaj potrebujeta,tega pa sem tak navajena že od prej!!!sedaj pa bo pać plačeval lepo preživnino!!!mala dva je od 31.05. videl le enkrat si torej mislite kako zelo ju pogrešauser posted image user posted image sramota za takega očeta

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Konec je...
20.6.2009 13:38:28   
muška
Pokličeš ga, ali mu samo SMSje pošiljaš?

Sicer pa si se dobro odločila, pa ne popusti mu čez kak mesec dva, ko mu bo trda predla. IN kje je zdaj gospod? V Vaši novi hiši? Sam?

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Konec je...
20.6.2009 14:03:49   
princeska29
oboje sem delala.v glavnem bil je na tekočem kaj je z malima narobe!!je v hiši,sam ali ne sam ne vem ker ne bom preverjala.jaz semtrenutno z otrokoma pri mojih starših in razmišljam da bi i v kratkem poiskala kakšno stanovanje za nas tri da se postavimo na lastne noge in da zaživimo naprej ker sedaj sem imela občutek da ne grem ne naprej in ne nazaj kot da sem obstala na mestu in upala na neki čudež.dokler nisem razčistla pri sebi in se podala naprej

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Konec je...
20.6.2009 14:08:54   
Anonimen
Glede na to, da imaš novo hišo, bi jaz zahtevala, da ali ti z otrokoma ostaneš v njej ali pa te on izplača polovico in si kupiš stanovanje.

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Konec je...
20.6.2009 14:10:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Glede na to, da imaš novo hišo, bi jaz zahtevala, da ali ti z otrokoma ostaneš v njej ali pa te on izplača polovico in si kupiš stanovanje.


Jap.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Konec je...
20.6.2009 14:16:51   
princeska29
ja saj bom šla do odvetnika in porihtala da mi gospod izplača polovico skupaj pridobljenega v teh 12 letih

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Konec je...
20.6.2009 15:07:04   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Glede na to, da imaš novo hišo, bi jaz zahtevala, da ali ti z otrokoma ostaneš v njej ali pa te on izplača polovico in si kupiš stanovanje.


Absolutno!  Kaj se boš ti zdaj umikala in si iskala novo stanovanje zase in za NJEGOVE otroke. Vrži ga iz bajte, pa naj si sam išče stanovanje, ne pa da bo zdaj on kraljeval.
Pa veš da spokam kufre, grem tja in ga vržem ven. Majke mu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Konec je...
20.6.2009 15:07:28   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

ja saj bom šla do odvetnika in porihtala da mi gospod izplača polovico skupaj pridobljenega v teh 12 letih


ti raje zahtevaj hišo

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Konec je...
20.6.2009 17:40:19   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Glede na to, da imaš novo hišo, bi jaz zahtevala, da ali ti z otrokoma ostaneš v njej ali pa te on izplača polovico in si kupiš stanovanje.

Jap. 

se strinjam... sicer pa vsaka čast pa vso srečo ti želim v novem - srečnejšem življenju... user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Konec je...
21.6.2009 16:30:38   
Arwenko
No, samo da jaz sporočim - midva sva imale danes dan D, sva se vsedla skupaj in pogovorila. Ugotovila sva, da sva zadnja dva tedna ful dobro funkcionirala skupaj in da se bova oba potrudila maksimalno, da bi nama zneslo. Sicer odkrito povedano ni pri njemu nazaj še tistih čustev, ki so bila, kar pa tudi realno ne moreš pričakovat, pač nekaj kar se nabira 1 leto se ne da popravit v 14 dneh ali 1 mesecu. Tako, da sva se odločila, da definitivno čez poletje se bova trudila, in to oba in potem bomo videli kako se bodo razvijale stvari. 

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Konec je...
21.6.2009 18:05:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

No, samo da jaz sporočim - midva sva imale danes dan D, sva se vsedla skupaj in pogovorila. Ugotovila sva, da sva zadnja dva tedna ful dobro funkcionirala skupaj in da se bova oba potrudila maksimalno, da bi nama zneslo. Sicer odkrito povedano ni pri njemu nazaj še tistih čustev, ki so bila, kar pa tudi realno ne moreš pričakovat, pač nekaj kar se nabira 1 leto se ne da popravit v 14 dneh ali 1 mesecu. Tako, da sva se odločila, da definitivno čez poletje se bova trudila, in to oba in potem bomo videli kako se bodo razvijale stvari. 


zdaj ne smeta več nazaj v isti kalup, ampak štartat na novo. z novimi navadami. ker sicer bosta spet zapadla nazaj v rutino, ki vaju je razbila. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Konec je...
21.6.2009 20:16:44   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

No, samo da jaz sporočim - midva sva imale danes dan D, sva se vsedla skupaj in pogovorila. Ugotovila sva, da sva zadnja dva tedna ful dobro funkcionirala skupaj in da se bova oba potrudila maksimalno, da bi nama zneslo. Sicer odkrito povedano ni pri njemu nazaj še tistih čustev, ki so bila, kar pa tudi realno ne moreš pričakovat, pač nekaj kar se nabira 1 leto se ne da popravit v 14 dneh ali 1 mesecu. Tako, da sva se odločila, da definitivno čez poletje se bova trudila, in to oba in potem bomo videli kako se bodo razvijale stvari. 


Če je bil pri vama glavni problem ta, da nista komunicirala in nista problemov razčiščevala sproti, ker jih npr. eden sploh ni opazil, drugi pa ni znal izraziti, potem res ni prepozno, da se naučita komunicirati v bodoče.

Upam da si se glede njegovih čustev samo malo nerodno izrazila, da čustva so in so problemi drugje. Precej drži stavek, da včasih ljubezen ni dovolj. Včasih res tako pride, da eden samo vodi, drugi samo sledi in slednji se začne izgubljati, se ne najde več in poči.

Upam da vama uspe zgraditi uspešno partnerstvo na novih temeljih. user posted image


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Konec je...
22.6.2009 7:32:48   
princeska29
tudi jaz ti želim da ti uspe ampak sedaj sem opazila da včasih vezo lahko zakrpaš in nadaljuješ a pride spet čas ko stvari počijo.in ko sta dva venomer skupaj ter se trudita da porihtata vezo nimata niti časa in prostora da dobro razmislila kako in kaj v naprej.to sem zdaj videla pri sebi!!če bi midva bila cel čas skupaj bi najverjetneje ostala skupaj in furala videz presrečne družine a ker sma bila vsak na svoji strani je hitro kapnilo da to tak nebo šlo in sem se raje odločla za svojo pot z mojima dvema sončkoma.in kot ti je predhodnica napisala da v vajini vezi ti vodiš on pa ti sledi!!a si se vprašala kako dolgo bo to šlo??upam da ne boš ti tista ki bo popuščala ob vsakem njegovem izbruhu ali slabi volji ker potem boš celo življenje čustvena sužnja!!!
pa vso srečo in brez zamere

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Konec je...
22.6.2009 9:48:06   
ronja
Upam da si se glede njegovih čustev samo malo nerodno izrazila, da čustva so in so problemi drugje.

Itak da so, sicer se ne bi niti trudil... Seveda pa če te nekdo večkrat prizadane in dela to recimo 1 leto in ne razčistita tega, ga slejkoprej nimaš več enako rad kot prej... Zato je treba pač spet zgraditi zaupanje in ljubezen pripeljat do tiste stopnje, kjer je bila, pa če se da, še malo naprej. Saj to vsi počnemo, dinamično ravnotežje pačuser posted image .
princeska, meni se zdita vajini zgodbi precej različni: njen partner se udejstvuje pri reševanju situaciji, pogovarjata se, kaže, da mu je mar zanjo, zato, kako se ona počuti... Tvoj mož pa jo je kar pobrisal in ni prišel pogledat niti bolanih otrok... Zato razlika v nasvetih...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Konec je...
22.6.2009 12:58:44   
princeska29
res je najina zgodba različna  ampak iz njenih postov sodeč je ona pobudnica vsega največ vlaga časa in čustev!!!!jaz iskreno upam da jima uspe in da najdeta srečo in tisto ravnovesje ki je potrebno v dobri vezi
aja pa glede hiše jaz je nočem ker ga potem moram jaz izplačat tega denarja pa nimam da bi ga izplačala.zato sem odločena da jaz zahtevam da on mene izplača!!tak sinek je staknil slinavko sma bila včeraj pri dežurnem zdaj še samo čakam gdaj bo mala dobla za njim

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Konec je...
8.7.2009 18:49:40   
Taddy78
Arwenko kako je kaj?

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Konec je...
9.7.2009 11:11:25   
Arwenko
Uživam in imam se lepo! Ali pa bo dovolj za stvar rešit pa ne vem, to je zapisano v zvezdah. :)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Konec je...
9.7.2009 18:57:05   
Taddy78
No super... user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Konec je...
10.7.2009 15:28:10   
ronja
Uživam in imam se lepo!

Samo tako dalje, pa nima veze, kaj bo naprejuser posted image . MIdva sva tako začela vezo - sva mislila, da bo trajalo 1 teden, pa pač uživajva, dokler bo trajalo - oba sva to mislila... no, zdaj mava pa 2 user posted image user posted image in dobrih 10 let, pa še vedno pač uživava dokler bo trajalouser posted image ...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Konec je...
11.7.2009 11:53:32   
slutnja
tudi sama sem na tem da ko sem najbolj bila razocarana nad moskimi je prisel on.  sedaj sva skupaj le leto in pol pa ze imava hcerko in sva srecno porocena...res je hitro, mogoce prehitro ampak sem srecna da je tko.. a pri nama ko sva bila ze vsega razocaranja od prej razocarana sva mislila oba da tudi to nebo to in sva bla oba cisto to kar sva, brez nekega vav, zaljubjena pa sam dobro vidis...     sicer pa pridejo problemi, slej ko prej pri vsakem.. tudi pri nama so ze bili tako veliki da sem pomislila tudi na konec vsega, potem pa pomislis, ali ga imas tako rad da potrpis se pogovoris in gres naprej, ali pa pac vrzes pusko v koruzo..ampak potem lahko to naredis pri vsakem partnerju in si celo  zivljenje sam...  vem pa da ce si slabe volje nemores resevat problemov zato si moras vzet cas, se sprostit in pri sebi razcistit kaj hoces in potem sele izvedeti pri partnerju kaj zeli on, in potem vidis ali je tko da bos sama lahko presla njegovo krizo ne da bi ga cez cas obtozevala... zase vem a lahko marsikaj oprosatim... varanja, lazi in hinavscine nikoli...


srecno vsem in da se izide tako da boste srecne...


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?