|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:09:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Kako k mizi ne sodi, če jo ima pa večina na krožnikih?user posted image To mi nikoli ni bilo jasno ... večina jih je tako striktno prepričanih, da je treba živali izolirati od prehane, po drugi strani pa pojedo ama čisto vse od živali


ja, delno se strinjam, delno pa ne. Kdo pa žre žive živali s kožuhom (in morebitnimi bolhami, klopi,..ekcemi nemara) vred. Živa kura je za v kurnik, mrtva in obdelana pa za v talar. Pa nč drgač, kontra ne gre.

user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:12:16   
rija
jaz imam živali rada. ok, mačke malo manjuser posted image  pse malo bolj...

ampak jih ne maram na mojem kavču, v mojem stanovanju in ne v trgovinah s prehrano, ne v restavraciji ali slaščičarni. sicer me na hodnikih nakupovalnih centrov ne motijo niti najmanj.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:13:43   
Springy
Od kdaj so pa psi polni bolh, klopov, ekcemovuser posted image Če sklepate po svojem, potem slabo skrbite zanj.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:14:24   
Springy

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam živali rada. ok, mačke malo manjuser posted image  pse malo bolj...

ampak jih ne maram na mojem kavču, v mojem stanovanju in ne v trgovinah s prehrano, ne v restavraciji ali slaščičarni. sicer me na hodnikih nakupovalnih centrov ne motijo niti najmanj.




To pa je ljubezen! user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:16:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Springy


IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam živali rada. ok, mačke malo manjuser posted image  pse malo bolj...

ampak jih ne maram na mojem kavču, v mojem stanovanju in ne v trgovinah s prehrano, ne v restavraciji ali slaščičarni. sicer me na hodnikih nakupovalnih centrov ne motijo niti najmanj.




To pa je ljubezen! user posted image


a po tvoje je ljubezen do živali samo takrat, če dovoliš, da se valjajo še po tvoji postelji?


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:18:04   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Od kdaj so pa psi polni bolh, klopov, ekcemovuser posted image Če sklepate po svojem, potem slabo skrbite zanj.


Kdo pa žre žive živali s kožuhom (in morebitnimi bolhami, klopi,..ekcemi nemara) vred. Sicer pa verjetno kakšno bolho ima, pa se ne sekiram, ker ga ne mislimo pojest. user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:18:14   
Springy
Hm, glede na tvoj post, da jih ne maraš v stanovanju (torej so si za zunaj?), mislim, da je psotelja še daleč za debato.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:20:49   
Springy

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Od kdaj so pa psi polni bolh, klopov, ekcemovuser posted image Če sklepate po svojem, potem slabo skrbite zanj.


Kdo pa žre žive živali s kožuhom (in morebitnimi bolhami, klopi,..ekcemi nemara) vred. Sicer pa verjetno kakšno bolho ima, pa se ne sekiram, ker ga ne mislimo pojest. user posted image



Se pardoniram. user posted image A ljudje z morbitnimi ušmi, ekcemi in podobnim pa niso problematični - ker so že po defaultu ljudje. Kaj pa mali nevzgojeni otroci, ki primejo v roke stvari, jih dajo v usta še preden jim starš uspe vzeti iz rokic itd. ... to je pa ok? No, mene pa to bolj moti, kot pes, ki mirno hodi ob svojem lastniku.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:29:29   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Springy


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Od kdaj so pa psi polni bolh, klopov, ekcemovuser posted image Če sklepate po svojem, potem slabo skrbite zanj.


Kdo pa žre žive živali s kožuhom (in morebitnimi bolhami, klopi,..ekcemi nemara) vred. Sicer pa verjetno kakšno bolho ima, pa se ne sekiram, ker ga ne mislimo pojest. user posted image



Se pardoniram. user posted image A ljudje z morbitnimi ušmi, ekcemi in podobnim pa niso problematični - ker so že po defaultu ljudje. Kaj pa mali nevzgojeni otroci, ki primejo v roke stvari, jih dajo v usta še preden jim starš uspe vzeti iz rokic itd. ... to je pa ok? No, mene pa to bolj moti, kot pes, ki mirno hodi ob svojem lastniku.


to za mene ni nevzgojen otrok, ampak otrok (nekje do leta in pol) ki raziskuje stvari okoli sebe.

Se pa 100% strinjam z Rijo (spetuser posted image )

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:31:28   
Springy

IZVIRNO SPOROČILO: barika



to za mene ni nevzgojen otrok, ampak otrok (nekje do leta in pol) ki raziskuje stvari okoli sebe.




In to je ok?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:32:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: barika


to za mene ni nevzgojen otrok, ampak otrok (nekje do leta in pol) ki raziskuje stvari okoli sebe.



jaz pa se strinjam s tem.

samo verjetno avtorica omenjenega še nima otrok, pa še ne ve, kako to je.

pa springy, ni to zdaj mišljeno slabo....samo ko še sama nisem imela otrok, sem tudi mislila, da so skoraj vsi otroci nevzgojeniuser posted image ...

pa me je moj čisto prizemljil.....user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:34:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Springy


IZVIRNO SPOROČILO: barika



to za mene ni nevzgojen otrok, ampak otrok (nekje do leta in pol) ki raziskuje stvari okoli sebe.




In to je ok?



ja, zelo ok.

pa ne samo do leta in pol. moj je prejšnjič pri 3,5 lizal kamne na plaži in pil morsko vodo iz lopatice za v pesek. raziskovanje pač. pa kakorkoli, da gredo nam kocine pokonciuser posted image

se je pa naučil, da morska voda fajn sprazni črevesje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:35:57   
Springy
Ne rija, ne sprašujem, če je to ok. Sprašujem, če je ok, da otrok vtakne stvari v usta, mama jih postavi nazaj na polico in zavoljo tega, ker otrok raziskuje, rečemo, da je to ok? To je torej sprejemljivo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:37:13   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Springy


IZVIRNO SPOROČILO: barika



to za mene ni nevzgojen otrok, ampak otrok (nekje do leta in pol) ki raziskuje stvari okoli sebe.




In to je ok?



ko boš imela otroke, boš vidla da je ok (doker ne prime kakega pasjega dreka ali pa poje kakšnega cigaretnega ogorka na otroškem igriščuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

Rija, moj je leto in pol, tak da vsak dan sproti vidim kok je "nevzgojen"

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:39:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Ne rija, ne sprašujem, če je to ok. Sprašujem, če je ok, da otrok vtakne stvari v usta, mama jih postavi nazaj na polico in zavoljo tega, ker otrok raziskuje, rečemo, da je to ok? To je torej sprejemljivo?


ne vem če si omenila, da je stvar vzeta s police. jaz sem razumela, da je pobrana recimo s tal, "javno dobro"user posted image

ne to ni prav.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:39:42   
Springy
barika, sploh ne veš ali otroka imam ali ne, zato do takrat ne sklepaj po svoje, velja? In meni se NE zdi okej, še manj pa sprejemljivo (ne to, da otrok raziskuje, ampak da raziskuje na način, kot sem ga opisala). In mene to bolj moti (torej, poslinjen izdelek), kot pes v nakupovalnem centru. Groza, a ne?user posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:39:54   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Ne rija, ne sprašujem, če je to ok. Sprašujem, če je ok, da otrok vtakne stvari v usta, mama jih postavi nazaj na polico in zavoljo tega, ker otrok raziskuje, rečemo, da je to ok? To je torej sprejemljivo?


v tem kontekstu je pa tako, jaz ga dam v nakupovalni voziček ali pa je v svojem vozu in se izogibam trgovin, kjer so police preveč skupajuser posted image . Drugače pa če 100x rečem ne, bo 101 pač zaleglo, za 1x še to deluje.

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:40:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Springy



Se pardoniram. user posted image A ljudje z morbitnimi ušmi, ekcemi in podobnim pa niso problematični - ker so že po defaultu ljudje. Kaj pa mali nevzgojeni otroci, ki primejo v roke stvari, jih dajo v usta še preden jim starš uspe vzeti iz rokic itd. ... to je pa ok? No, mene pa to bolj moti, kot pes, ki mirno hodi ob svojem lastniku.




ne, nisi čisto nikjer omenila, da je otrok vzel kaj s police.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:40:59   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Springy

barika, sploh ne veš ali otroka imam ali ne, zato do takrat ne sklepaj po svoje, velja? In meni se NE zdi okej, še manj pa sprejemljivo (ne to, da otrok raziskuje, ampak da raziskuje na način, kot sem ga opisala). In mene to bolj moti (torej, poslinjen izdelek), kot pes v nakupovalnem centru. Groza, a ne?user posted image



tega nisi prej omenla, da se gre za stvari v trgovini.

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:41:22   
Springy

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Springy

Ne rija, ne sprašujem, če je to ok. Sprašujem, če je ok, da otrok vtakne stvari v usta, mama jih postavi nazaj na polico in zavoljo tega, ker otrok raziskuje, rečemo, da je to ok? To je torej sprejemljivo?


ne vem če si omenila, da je stvar vzeta s police. jaz sem razumela, da je pobrana recimo s tal, "javno dobro"user posted image

ne to ni prav.


Ja, govorila sem o tem. To, da pa drugače pristane vse v ustih, mi je pa jasno ;) In sem tudi za to, da se otroka ne zavija v sterilno vato, ampak ne na ta način, kot sem ga omenjala (torej, jemanje izdelkov s polic, v usta, starš nazaj na polico).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:42:06   
Springy

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Springy

barika, sploh ne veš ali otroka imam ali ne, zato do takrat ne sklepaj po svoje, velja? In meni se NE zdi okej, še manj pa sprejemljivo (ne to, da otrok raziskuje, ampak da raziskuje na način, kot sem ga opisala). In mene to bolj moti (torej, poslinjen izdelek), kot pes v nakupovalnem centru. Groza, a ne?user posted image



tega nisi prej omenla, da se gre za stvari v trgovini.



A res ne? Pa res, sem zdajle preverila. Se opravičujem, to sem imela v mislih, sem pomanjkljivo napisala.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:43:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Springy


Ja, govorila sem o tem. To, da pa drugače pristane vse v ustih, mi je pa jasno ;) In sem tudi za to, da se otroka ne zavija v sterilno vato, ampak ne na ta način, kot sem ga omenjala (torej, jemanje izdelkov s polic, v usta, starš nazaj na polico).


ja, to tudi jaz ne dovolim. ampak mi je enako blajk, kot mi je bljak, da me začne kuža od nekoga, ki stoji recimo za mano v vrsti, lizat po nogah....sploh zdaj poleti, ko so fajn slane user posted image

recimo.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
31.5.2009 23:49:15   
CatJa
Nisem še srečala psa v trgovini in tudi apetitlih mi ne bi zgledalo. Ne bi pa gnala halo zarad tega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:03:25   
piko12
Jaz pa svojemu psu ne privoščim šoka, ki bi ga doživel ob vseh vonjavah in zvokih v šopingcentru. Rajši ga peljem na luft in ga spustim, da se zlaufa. Sicer me ne motijo, predvsem se mi smilijo...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:17:41   
andreja32
mene psi v trgovinah ne motijo,...sploh!!mi je čisto ok,....samo moje samojedke sigurno ne peljem v trgovino. hrup, luči, ....pa vsi tisti ljudje, ki se vtaknejo v psa, brez da bi sploh namignili, da ga hočejo pobožat...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?