|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:27:23   
CUKRČEK
o, Andreja, ti maš samojedko?? Jaz mam pa dečkota samojedauser posted image Je tudi vaš tako "zmešan"?user posted image


Drugače pa tud jaz ne bi psa vozila v trgovino... pes sodi drugam-v naravo. Pa tudi ljudem bolj koristi narava in zrak, kot pa shopping center.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:33:05   
Anonimen
Osebno v kakšnem šparu še nisem videla psa, v H&Mu pa že. Mene moti predvsem to, da tisti, ki nosijo pse v naročju ali v torbici, mislijo, da za njih pravila ne veljajo. Bi prav rada videla prodajalke in nakupovalce, če bi jaz prišla noter s svojo 70 kg mrcino. Najbrž bi me pod marš nagnali ven, medtem ko bi se damice s čivavami še vedno sprehajale. user posted image user posted image user posted image

Plus tega, jaz spoštujem dejstvo, da nimajo vsi ljudje radi živali. Zato ga ne vlačim s seboj po centrih, po gužvi. Res greva kdaj na kavo, vendar vedno v en kot kjer ni veliko ljudi in da tam ni prehoda. Ker če so ljudje se zgražajo, če leži blizu prehoda pa itak noben ne upa mimo. user posted image

Me pa zanima kako gledate na kopanje psa v morju? Sem doživela ogromno grdih pogledov. Čeprav mi ni jasno - dlaka je pasja ali človeška - meni je isto. Psi vsaj lulajo ne v morje, tako, kot 90% ljudi.user posted image

Tako da lahko rečem, da me ne motijo, vendar če že veljajo pravila, naj veljajo za vse lastnike psov.

(odgovor članu andreja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:41:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Osebno v kakšnem šparu še nisem videla psa, v H&Mu pa že. Mene moti predvsem to, da tisti, ki nosijo pse v naročju ali v torbici, mislijo, da za njih pravila ne veljajo. Bi prav rada videla prodajalke in nakupovalce, če bi jaz prišla noter s svojo 70 kg mrcino. Najbrž bi me pod marš nagnali ven, medtem ko bi se damice s čivavami še vedno sprehajale. user posted image user posted image user posted image



Ja pa dobro, saj to si že povedala. Smo razumeli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:42:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Tako da lahko rečem, da me ne motijo, vendar če že veljajo pravila, naj veljajo za vse lastnike psov.


Se strinjam.

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Me pa zanima kako gledate na kopanje psa v morju? Sem doživela ogromno grdih pogledov. Čeprav mi ni jasno - dlaka je pasja ali človeška - meni je isto. Psi vsaj lulajo ne v morje, tako, kot 90% ljudi.


Me ne moti. Moti me edino, če ta pes potem pridrvi na brisačo, kjer spi moj otrok in se na veliko otrese. user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Osebno v kakšnem šparu še nisem videla psa, v H&Mu pa že. Mene moti predvsem to, da tisti, ki nosijo pse v naročju ali v torbici, mislijo, da za njih pravila ne veljajo. Bi prav rada videla prodajalke in nakupovalce, če bi jaz prišla noter s svojo 70 kg mrcino. Najbrž bi me pod marš nagnali ven, medtem ko bi se damice s čivavami še vedno sprehajale. user posted image user posted image user posted image

Plus tega, jaz spoštujem dejstvo, da nimajo vsi ljudje radi živali. Zato ga ne vlačim s seboj po centrih, po gužvi. Res greva kdaj na kavo, vendar vedno v en kot kjer ni veliko ljudi in da tam ni prehoda. Ker če so ljudje se zgražajo, če leži blizu prehoda pa itak noben ne upa mimo. user posted image

Me pa zanima kako gledate na kopanje psa v morju? Sem doživela ogromno grdih pogledov. Čeprav mi ni jasno - dlaka je pasja ali človeška - meni je isto. Psi vsaj lulajo ne v morje, tako, kot 90% ljudi.user posted image

Tako da lahko rečem, da me ne motijo, vendar če že veljajo pravila, naj veljajo za vse lastnike psov.


Psi v morju me ne motijo (tudi ribe so v morju, pa kaj čemo zdaj?). Seveda, če so stran od množice ljudi. Koneckoncev gre za to, da pes ne spada med množico, pa naj bo ta v trgovini, na kakšnem shodu, plaži ipd. Pes ima 100x bolj razvit voh, sluh in vid, zato se v množici lahko hitro zmede in reagira živalsko.
Mater še meni se zmeša od hrupa, neonskih luči in smrdečih teles. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 9:45:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moti me edino, če ta pes potem pridrvi na brisačo, kjer spi moj otrok in se na veliko otrese. user posted image



Po Murphyju se vedno otrese na MOJI brisači. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:01:15   
liliana
Mene pa motijo psi v nakupovalnih centrih.....prav tako me motijo psi v restavracijah.....a zdaj bomo pa vsi svoje ljubljenčke, od psov, mačk, morskih prašičkov, kač, krokodilov vozili kar vsepovsod zraven.....? In potem bo ta žival koga ugriznila in bo kriv nevzgojen otrok in nepazljivi starši, ker jo je provociral......? Močne luči, gužva, glasna glasba.....to pa je okolje, ki psu sigurno super odgovarja....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:15:42   
Leti31
mene nič ne motijo psi, včasih me bolj motijo ljudje

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:19:21   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Osebno v kakšnem šparu še nisem videla psa, v H&Mu pa že. Mene moti predvsem to, da tisti, ki nosijo pse v naročju ali v torbici, mislijo, da za njih pravila ne veljajo. Bi prav rada videla prodajalke in nakupovalce, če bi jaz prišla noter s svojo 70 kg mrcino. Najbrž bi me pod marš nagnali ven, medtem ko bi se damice s čivavami še vedno sprehajale. user posted image user posted image user posted image

Plus tega, jaz spoštujem dejstvo, da nimajo vsi ljudje radi živali. Zato ga ne vlačim s seboj po centrih, po gužvi. Res greva kdaj na kavo, vendar vedno v en kot kjer ni veliko ljudi in da tam ni prehoda. Ker če so ljudje se zgražajo, če leži blizu prehoda pa itak noben ne upa mimo. user posted image

Me pa zanima kako gledate na kopanje psa v morju? Sem doživela ogromno grdih pogledov. Čeprav mi ni jasno - dlaka je pasja ali človeška - meni je isto. Psi vsaj lulajo ne v morje, tako, kot 90% ljudi.user posted image

Tako da lahko rečem, da me ne motijo, vendar če že veljajo pravila, naj veljajo za vse lastnike psov.



Moj pes se zelo rad kopa v morju, ampak grem vedno stran od ljudi, kam bolj na samo. Ne da se mi poslušat pripomb drugih, pa še ni mi treba pazit da ne skače po drugih brisačah. Tako ima kuža veselje, jaz pa tudi mir. Z največjim veseljem pa tudi jaz "znorim" na kakega baterijskega psa, ki gre čez mojo brisačo. Če sem jaz lahko uvidevna do drugih, naj bodo pa še drugi do mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:23:33   
Lenny
A se kdo morda vpraša, če psa moti, da ga dragi lastniki vlačijo po trgovinah? Naš "kraševec" bi mi takšne pohode pošteno zameril. In to, da imamo hišne ljubljenčke vsepovsod, ni merilo tega, kako jih imamo radi.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:28:53   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi



Me pa zanima kako gledate na kopanje psa v morju?


me ne moti, dokler se ne pride stresit v mene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:35:06   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

A se kdo morda vpraša, če psa moti, da ga dragi lastniki vlačijo po trgovinah? Naš "kraševec" bi mi takšne pohode pošteno zameril.


U, naša Mša je pa ful srečna, samo da je zraven in da se dogaja. Pa da lahko vse prefirbca. No, če ji pustimo, seveda.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:36:14   
Ribica **
Nisem vsega brala, ker se mi ne da user posted image  

V Avstriji ne smejo psi povsod, sem pa videla bernskega plansarja v shopping centru v Celovcu (City Arkadn?) v Müllerju. Mojo vzamem sabo samo v pasjo trgovino (se pravi v LJ je tak Mr. Pet in Tukano), v navadne trgovine pa ne - je pac ne vozim tja, kjer ni dovoljeno. Edino v centru zadnjic je sla z nami v Camper in v Transport in pozimi v S Oliver - ampak ni nobene nalepke, pa v S Oliverju sem jo imela v narocju. V trgovine s hrano je pa ne vzamem, pa tudi, ce bi bilo dovoljeno .. ker ji nos deluje na vse strani. user posted image  

Mi je pa mimo, da pes ne sme biti na terasi kakega kafica .. npr. v KP na plazi so nas lani "ven vrgli", pa smo sedeli ob robu terase. V Cacaotu v Portorozu so nam pa pasjo skledo z vodo prinesli.

Sicer je fajn, da so psi kje dovoljeni tudi v restavracijah, ampak tam pac ne more na mizo skakat (doma lezi na kavcu tacas, v restavraciji pac ne). Tako da tudi pocaka v avtu oz. pri Marogici na vrt vzamem njen boks in jo dam tja med prehranjevanjem.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 1.6.2009 10:37:23 >

(odgovor članu Springy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:36:52   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moti me edino, če ta pes potem pridrvi na brisačo, kjer spi moj otrok in se na veliko otrese. user posted image



Po Murphyju se vedno otrese na MOJI brisači. user posted image


Moja se ne stresa ob tujih brisačah, ker ima lepo svojo naštimano in se gre nanjo drgnit. Seveda pa pazim, da ji na poti do nje ne pade kaj na misel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:38:44   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moti me edino, če ta pes potem pridrvi na brisačo, kjer spi moj otrok in se na veliko otrese. user posted image



Po Murphyju se vedno otrese na MOJI brisači. user posted image


Moja se ne stresa ob tujih brisačah, ker ima lepo svojo naštimano in se gre nanjo drgnit. Seveda pa pazim, da ji na poti do nje ne pade kaj na misel.


Moja ne sme stopat na tuje brisace, kaj sele se stresat. Lani na pasji plazi na Krku nam je pa en pes poscal blazino za lezat. Lastniki niso rekli ne bu ne mu, samo sli so splaze. Mislim, halo?! Moja je na pasji plazi (in na katerikoli drugi) privezana in pod nadzorom, nima kaj setat po tujih brisacah in nadlegovat ostalih.


Ja, pa v H&Mu v centru je tudi ze bila, ker je tam pes dovoljen. Enkrat sva cakali mojega pred vhodom (ker je zunaj dezevalo) in mi je varnostnik sam rekel, da grem lahko noter - pa sem glede na stanje pasjega podvozja raje ostala zunaj.

Sicer je pa moj pes nadvse srecen, ce gre lahko z nami v trgovino ali kamorkoli drugam, samo da ni sama v avtu. Sem sla pa pozimi tudi cez pol Hale A z njo - v eno stran sem jo nesla, ker mi je bilo pac zoprno. Ampak do pasje trgovine sva morale prit nekako.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 1.6.2009 10:42:47 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:41:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Moti me edino, če ta pes potem pridrvi na brisačo, kjer spi moj otrok in se na veliko otrese. user posted image



Po Murphyju se vedno otrese na MOJI brisači. user posted image


Moja se ne stresa ob tujih brisačah, ker ima lepo svojo naštimano in se gre nanjo drgnit. Seveda pa pazim, da ji na poti do nje ne pade kaj na misel.

user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:42:57   
Sibil_
Mene pa moti edino to, da nekateri ljudje poistovetijo psa s svojim otrokom. To mi je bolno, ker pač pes NI otrok, tudi če ga imaš zelo rad. In ne moreš ga imet za enakovrednega  s človekom, in pač ne spada povsod kamor spada človek (seveda s tem mislim na zaprte trgovine ali šoping centre, restavracije, raznorazne ordinacije, pisarne itn.).

In meni osebno tudi psi smrdijo, pa tudi če so sveže skopani. In nekateri ljudje znajo tudi smrdet, to je res. Ampak človek je človek, pes je pa žival, kakorkoli obrneš.

In če sem zaradi tega nestrpna ok, pač sem. Pa živali imam ful rada, samo nekje mora bit meja.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:45:19   
Ribica **
Vsi psi ne smrdijo - moja nima vonja, razen po kakem mesecu brez kopanja. Je pa res, da ceprav imam psa, tudi mene nekateri psi motijo in mi smrdijo itd.

Zdaj grem pa naprej bit bolna in mojo pesiko peljat ven. user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:50:06   
Anonimen
Ribica, kje pa je ta plaža na Krku?

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:51:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Sicer je pa moj pes nadvse srecen, ce gre lahko z nami v trgovino ali kamorkoli drugam, samo da ni sama v avtu.


U, naša je pa tudi v avtu ful rada, samo da gre z nami. Ji sploh ni problema čakat. Samo poleti to ni izvedljivo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:53:07   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
In meni osebno tudi psi smrdijo, pa tudi če so sveže skopani.



Mmmmm, meni pa tako zelooo dišijo. Po toplem mokrem kužku.user posted image

Ljudje mi pa smrdijo, če so prešvicani in umazani, fuj, fej, pfej, pljuvam, pljuvam, bljak!!!!!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:55:49   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Vsi psi ne smrdijo - moja nima vonja, razen po kakem mesecu brez kopanja. Je pa res, da ceprav imam psa, tudi mene nekateri psi motijo in mi smrdijo itd.



To je pa res, sicer ne vem ali je to od pasme do pasme odvisno. Moja kolegica ima tri pse - kokeršpanjela, maltežana in enga ogromnega mešanca. Ker ima vse tri notri v hiši jih mora valda precej pogosto česat, umivat,..Maltežan in mešanec (mi) ne smrdita medtem ko kokeršpanjel pa vedno smrdi kot kugauser posted image ...Ne vem, alpa samo veliko prdi.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 10:57:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Maltežan in mešanec (mi) ne smrdita medtem ko kokeršpanjel pa vedno smrdi kot kugauser posted image ...Ne vem, alpa samo veliko prdi.user posted image



Brez skrbi,d a bi vedela, če bi prdel. Ne bi bilo nobenega dvoma.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 11:02:13   
Ribica **
Ne, kokrspanjeli imajo ze sami po sebi tak vonj, pa menda basseti.

Skustrana suzi - ena je v Njivicah, do te se da prit skoraj z avtom, gres pa mimo plaze, kjer so psi prepovedani, potem je pa ta zalivcek. Do enih 1h, 2h je skoz senca, sam ti ne koristi kaj dosti, ker je morje fuuuuul hladno (ful je sladkih pritokov), pa lahko je plaza zasedena z ljudmi brez psov. Sam to mene ne gane kaj dost.

Ena je prav v mestu Krk, pri hotelih .. sam ta je meni cist brezveze, ker moras prvo cez ene tri plaze, kjer je pes prepovedan, pa cez en gozdicek in potem dol v ta zaliv. Kopajo se pa psi lahko se na plazi v Silu, ob kempu, pa v kempu so tudi lahko. Pa v Omisalju nekje okrog ovinka, si lahko na betonu in imas krasen razgled na rezervoarje user posted image  To je pa to, kar smo mi lani nasli na Krku. Dopoldne smo se iz Njivic vsak dan vozili 20 min v Silo, da smo lahko bili na spodobni plazi user posted image

Tkole zgleda: http://ribabiba.moj-album.com/album/13074024/ 

Tale Njivice Kijac je tista pasja plaza, ampak tam na tisti rt se ne da prit, ni tko lepo, no.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 1.6.2009 11:03:54 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 11:05:51   
Anonimen


barika, kako pa potem gledaš na invalide, ki imajo pse spremljevalce. In ki jih lahko spremljajo tudi v živilske trgovine. Naj invalidi potem ostanejo zunaj, ker se tebi psi gabijouser posted image . Naj vedno nekoga pokličejo, da jim prinese iz trgovine?
Res so čudna človeška razmišljanja user posted image !




< Sporočilo je popravil kokakola -- 1.6.2009 11:06:59 >

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?