|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 13:58:33   
Ploha
mimi: nč ker je blo vse zaseden,..sam sva dons glih tak kupla sekular za ploščice rezat pa eno mašino da lukne vrta v ploščice pa lepilo in ene ploščice za eno sobo v kleti, pa bo jutr kr začel polagat user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 14:31:45   
krtekxx
Ploha, men  je P rekla, da če se presnova spremeni naenkrat, je vedno nekaj čudnega in za razmislit. Premisli, če je kaj novega jedla, pila...
Mimi, vročine Brita nima več oz. je mogoče ene 37. Ima pa totalno zabasan nos, ki ga pucam parkrat na uro. Z BioGaia sem sedaj prekinila, dokler spet ne začne jest. V bistvu se samo doji in včasih kaj spije. Še največ haska je, če ji dam lubenico. Totalno navali nanjo in jo sesa. P mi je rekla naj ji dam govejo juho, ki naj bo normalno slana. Pa vodo. Ampak kaj, ko se samo stran obrne in stisne usta skupaj.

Sem pa čist zmatrana v glavo in od nespanja. Moj mi skozi teži, da preveč kompliciram, ampak jaz mislim, da on premalo skrbi za take reči in misli, da bi naš dojenček moral biti tako taf kot fantje (zakaj bi ji dajala kapo na glavo, zakaj bi jo preoblačila, če ima moker bodi po prsih, ker sem jo polila medtem ko sem ji dajala za pit....). Včasih bi ga najraj izstrelila na luno in naj pride nazaj, ko bo ta mala sama znala povedati,  kaj bi in kaj ne in kaj jo boli. Mene res skrbi dehidriranost, saj ful poredko in malo lula. Sicer imam v torbi napotnico za pediatrično, da ji dajo infuzijo če bo preveč dehdrirana. Moj pa še vedno teži, da preveč silim vanjo s skodelico, joško, vsem. user posted image No, kakorkoli že, jaz nimam psihe za te otroške bolezni. Verjamem, da bo Brita preživela, vprašanje pa je, kako jo bom jaz odnesla.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 14:56:21   
Anonimen
krtekxx sej če se dost doji, je to še tak najboljš, problem bi bil če še tist nebi hotla, pa pit in nič. s hrsno je ne sili, ponudi ji, če noče pač nič. doji se pa le naj, oz. pije čimveč. pa za nosek bi ji jst dala po dve kapljici operila 2x dnevno, zjutraj in zvečer, čeprov operil je kao za po 1. letu deklariran, samo ga velikokrat tud manjšim predpišejo. ji bo malo pomiril nosno sluznico in omejil nastajanje sluzi. vpraši p.


sladoled jem.user posted image

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 15:58:50   
krtekxx
Ulla, operil ji dajem - 3xpo en vpih na dan. So mi na pediatrični tako naročili. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 19:07:28   
symona
Čao!

Mene pa zanima sledeče: pred pol ure mi je amadeja padla z najine postelje user posted image in sedaj me seveda grabi panika. Je pa padla z obrazom naprej. Kako dolgo oz. koliko časa jo moram opazovati?

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 19:08:35   
sonček33
symona opazuj jo 24 ur. Bruhanje, preveč spanja, jokanje ...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 19:30:39   
symona
pa je že katera mela izkušnje, da bi ji dojenček padel s postelje? Kako je bilo pri vas?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 19:32:33   
sonček33
symona ja se je že zgodilo milsim da jancci pa oljici

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 20:00:40   
krtekxx
mojmu nečaku tudi. je blo slišat kt potres v hiši. njemu pa nič.
Naša punca je prej po dveh dneh gladovne stavke pojedla ene pol deci goveje župe z rižem.


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 29.8.2009 20:02:01 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 20:24:52   
khurde
tok prisotnih (15 ljudi vidnih), pa noben nič ne napiše...jao user posted image

nč, grem malo spat dat, pol pa za nazaj brat pa mogoče še mal komentirat... sem nekje 5 strani nazaj ostala

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 20:40:38   
sonček33
Krtekxx super, to je dober znak

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:01:14   
Ploha
symona: meni se je meta pri 1 mescu prevrnila iz lupince ven, tudi na obraz...upam da bo vse kul!

ulla ulla ulla....imam ga, pejt gledat, imam ga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:01:56   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

symona ja se je že zgodilo milsim da jancci pa oljici


ti maš pa res super spomin user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:03:46   
PAJO
dober večer bejbe,vidm da se imate lepo,kljub dežjuuser posted image user posted image

kaj ste kej počeli danes,lpuser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:05:35   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

symona opazuj jo 24 ur. Bruhanje, preveč spanja, jokanje ...


Če je jokala, je to dobro, slabše bi bilo, če bi bla zelo mirna in dosti bolj zaspana.Jo imej kar pri sebi to noč.
So pa dojenčki še toliko elastični, da redkokdaj pride do zloma, če ne pade s prevelike višine.Večinoma pa s postelje itak zdrsijo, tako, da ni tako hudo


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:13:15   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx


Sem pa čist zmatrana v glavo in od nespanja. Moj mi skozi teži, da preveč kompliciram, ampak jaz mislim, da on premalo skrbi za take reči in misli, da bi naš dojenček moral biti tako taf kot fantje (zakaj bi ji dajala kapo na glavo, zakaj bi jo preoblačila, če ima moker bodi po prsih, ker sem jo polila medtem ko sem ji dajala za pit....). Včasih bi ga najraj izstrelila na luno in naj pride nazaj, ko bo ta mala sama znala povedati,  kaj bi in kaj ne in kaj jo boli. Mene res skrbi dehidriranost, saj ful poredko in malo lula. Sicer imam v torbi napotnico za pediatrično, da ji dajo infuzijo če bo preveč dehdrirana. Moj pa še vedno teži, da preveč silim vanjo s skodelico, joško, vsem. user posted image No, kakorkoli že, jaz nimam psihe za te otroške bolezni. Verjamem, da bo Brita preživela, vprašanje pa je, kako jo bom jaz odnesla.


user posted image user posted image ja,je problem, če ti ob vseh težavah še moški nekaj teži in soli pamet, mi je nekam znana ta situacija.Ampak saj bo minilo, že naslednji dan je običajno boljše, a ne?

Pa če se dosti dojiuser posted image , že ne bo dehidrirala,A si ji poskusila dat tekočino po žlički?

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:20:31   
zaja23
Ojla! Me z mojo Anajčico vas vse januarčice lepo pozdravljava! Bi se rade dodale na vaš lep bleščeč januarski seznam!user posted image Po carsko je mala smejkica pokukala v svet 16. 1.
Ko ste ravno pri padcih s postelje. Jaz sem zadevo vzela nekako tako, da se enkrat že bo zgodilo, ker VSAK otrok - slej ko prej, na tak ali drugačen način - pade s postelje. Pri nas se je zgodilo precej zgodaj ...user posted image Pri 6ih mesecih se je tako na hitro začela kobacat, da se je enkrat zbudila pri nama, ko sva mi2 še spala, odplazila direkt proti robu postelje ter čof dol. Zajokala je predvsem od straha. Na koži ter nadaljnem razpoloženju se pa ni nič poznalo. (hvala bogu!!!) Seveda je dobila dvojno porcijo crklanja ...
Se sicer trudiva čimmanj paniko zganjat, ko kam štrbunkne, tako da se zdaj že kar sama sebi smeji, ko jo noge več ne držijo in pade na rito :)

Jao bluz ...
Uglavnem, pozdravčke od 2h novih članic januarskega klana! user posted image
papa

< Sporočilo je popravil zaja23 -- 29.8.2009 21:24:19 >

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:20:36   
farfala
Moj mali se pa celi ljubi dan samo dviguje in dviguje in valda tudi pade.Danes je priletel z glavo na parketuser posted image .

Najbolj ga pa zanima elektronikauser posted image , igralni center je že preteklostuser posted image .Vaši se še igrajo tam?

Je pa že 3. dan zaspal brez neke omembe vrednega protestiranjauser posted image , ampak traja še vedno pol ure, da zaspi.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:25:23   
farfala
o, dobrodošla zaja in lepo ime si izbralauser posted image za svojo hčerko, daj še kako sliko goruser posted image

pa še moj monolog si malo razbilauser posted image user posted image

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:27:57   
farfala
haloooo, a je kdo domauser posted image , ste vse šle na luštno?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:35:08   
zaja23
Vidiš, vsaka stvar je za nekaj dobra! user posted image
Sicer pa pravkar čekiram, kako se stvarem streže na tem forumuuser posted image tako da kmalu pade kaka slikca. Že vnaprej hvaležno odklanjam vse morebitne ženitne ponudbeuser posted image hehe

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:55:54   
Anonimen
ulla ulla ulla....imam ga, pejt gledat, imam ga


sm vidlauser posted image user posted image user posted image sm se tolk režala, ej, ma moj me je čist čudn gledu, po moje si tak misli da sm čist ubrisanauser posted image user posted image user posted image sam ti ni dalo mira, hauser posted image user posted image user posted image

zaja23 dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

men je ula padla s postle, tolkle nekje stara...groza, sam ni blo hujšga, sam jst sem se grozno počutla....neo mi še ni, ker ga strogo v kinderpet zdej odlagam, odkar je bolj mobilenuser posted image sam ponoč ga pa k nama vzamem in se komot zgodi, da jo mahne nekam ko se zbudi....upam da ne, no....k navadno tko mene najprej napade, sam lohk pa kak preblisk dobi kdaj...

sej je pa glih dons tko obrnil, da je men kr srce obstalo...se je spravil nad ulino pručko in se postavil na kolena, pa z rokami nad pručko, kt da bo vstal, sam ga je malo ravnotežje zj.... in je postrani padel in to tko, da ga je v luftu zasukalouser posted image sam jst sem že skor imuna na take stvariuser posted image že od ule navajena vsega hudga...


ula je bla dons cel dan brez pleniče, edin za spat jo je mela in ni blo nobene nezgodiceuser posted image user posted image
pol mi je prjavla prej ti it moja mamica si tak plidna, ko mene lulat dašuser posted image

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:56:05   
mimi30
symona, kako je amadeja?....user posted image za malecko, boš vidla, da bo vse vredu, mali so kot iz gume HB....opazuj pa jo vseeno

krtekxx, dobr znak.....očitno se ji stanje izboljšuje....špela skoz samo na joškah visi, nič noče jest....ne postane jabolke, ne banane, ne rižauser posted image ....dajem ji pa vsake toliko malo prekuhane vode po žlički pa tud ni nekaj navdušena...ena žlička še gre pol pa neha usta odpirat

Dobrodošla zaja user posted image ....za seznamček še pa kakšen podatek rabim

kaj to dogaja, da kaže tolk prisotnihuser posted image ....to smo ja skor vsi, ki smo kdaj na temi biliuser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 21:56:59   
Anonimen
mimi ful sta luštna tamaldva na slikci, sam jst te sploh ne prepoznam večuser posted image

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
29.8.2009 22:03:05   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ulla ulla ulla....imam ga, pejt gledat, imam ga


sm vidlauser posted image user posted image user posted image sm se tolk režala, ej, ma moj me je čist čudn gledu, po moje si tak misli da sm čist ubrisanauser posted image user posted image user posted image sam ti ni dalo mira, hauser posted image user posted image user posted image

zaja23 dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

men je ula padla s postle, tolkle nekje stara...groza, sam ni blo hujšga, sam jst sem se grozno počutla....neo mi še ni, ker ga strogo v kinderpet zdej odlagam, odkar je bolj mobilenuser posted image sam ponoč ga pa k nama vzamem in se komot zgodi, da jo mahne nekam ko se zbudi....upam da ne, no....k navadno tko mene najprej napade, sam lohk pa kak preblisk dobi kdaj...

sej je pa glih dons tko obrnil, da je men kr srce obstalo...se je spravil nad ulino pručko in se postavil na kolena, pa z rokami nad pručko, kt da bo vstal, sam ga je malo ravnotežje zj.... in je postrani padel in to tko, da ga je v luftu zasukalouser posted image sam jst sem že skor imuna na take stvariuser posted image že od ule navajena vsega hudga...


ula je bla dons cel dan brez pleniče, edin za spat jo je mela in ni blo nobene nezgodiceuser posted image user posted image
pol mi je prjavla prej ti it moja mamica si tak plidna, ko mene lulat dašuser posted image



ne ni mi dalo miru, pa sm ga, sej če bi mela še ene 5 jurjov več bi si pa še traktor...ampak tud še to pride user posted image user posted image user posted image

zaja: dobrodošla! A si mela CR že v naprej določen?? mal povej nooo, firbčne smo klele da veš...no vsaj jst sm.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?