|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 18:14:12   
krtekxx
Uršika, jaz sem ji zaradi sklanjanja hotela dati kar ime Karin. Pojma nimam, kako je z Alenom, po moji logiki tako, kot sem napisala. Postavi vprašanje sem http://med.over.net/forum5/list.php?125
Sadje: dejte, povejte mi, na kak način pripravljeno sadje jejo vaši dojenčki? Pri nas je pojedla ene 2x skuhano spasirano jabolko, 1 x banano (z dodatkom piškota in smetane), potem je pa začela glavo stran obračat od žličke in usta zapirat. Če pa mi kaj jemo, se pa hoče pretrgat da bi tisto dobila: npr. jabolko, breskev, še najbolj nora je pa na lubenico.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 18:37:29   
Ploha
uršika: tole bo zihr sonček vedla k je tršica za slovo user posted image user posted image user posted image user posted image bi pa tud jst rekla z alenom...

farfala: pojma nimam kok sm shujšala sm zutri spet skor pozabila jest pa sm se spovnla da nism nč jedla, pa sm se šla prej basat pred sm se vagala user posted image user posted image user posted image tisto deko k sm zgubila mi je malo mar al sm jo,..jst rabim 10 kil shujšat, sam brez telovadbe nau šlo...

za vse tiste ki so driskasti, imajo vročino ali so padli iz postle: upam da bojo kmalu zdravi in super user posted image



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 18:39:30   
Ploha
krtekxx: jst sm ji tud dala kuhano jabolko, to ima še najrajši, pa kuhano hruško, pa banano pa marelco sm probala, sam ji ni bla ušeč, to je pa to,...ja pa tud sm piškot not zdrobila....aja pa mami je zdj nek korenčkov in jabučn sok nardila...


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 20:23:47   
barba
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

nobena mi ni odgovorila....če strela vseka in je akvarij priklopljen ribe pocrkajo....to sem se danes spomnila, ker sem jim pustila lučko prižgano pol se je pa neurje začelo preden sem domov prišla (pa itak jim ne morem filtra ugasnatuser posted image )

če ti u bajto direkt rukne in ves štrom skur itak pocrkajo, sej vse drugo tud greuser posted image
... tle pr akvariju gre za to, da je filter potopljen v vodo in pr udaru strele pride do velike napetosti (sunka), ki skur filter in ob tem lohk tud ribe pošlje rakom žvižgat... sam to je zelo zelo malo verjetno... ob takih napetostnih sunkih ob katerih crknejo računalniki, tv, klime do tega da pocrkajo ribe v akvariju ne pride

sm mal pozna s odgovorom ane,user posted image sam mi ne znese



< Sporočilo je popravil barba -- 30.8.2009 20:35:56 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 20:38:56   
barba
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx
Sadje: dejte, povejte mi, na kak način pripravljeno sadje jejo vaši dojenčki? Pri nas je pojedla ene 2x skuhano spasirano jabolko, 1 x banano (z dodatkom piškota in smetane), potem je pa začela glavo stran obračat od žličke in usta zapirat. Če pa mi kaj jemo, se pa hoče pretrgat da bi tisto dobila: npr. jabolko, breskev, še najbolj nora je pa na lubenico.

Jst mu sadje samo z vilicami zmečkam. Jabolka mu že neki časa nisem dala k ga je ful zaplo. Najrajš ima banano in breskev, hruške se bolj tko tko, lubenica in melona kakor kdaj. Drgač pa nč še nisem zraven dodajala sadju. Mu je tko čist všeč. Dajem sveže, kuhano mu ni lih dobro.

< Sporočilo je popravil barba -- 30.8.2009 20:39:37 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 20:40:46   
Anonimen
čeruser posted image

ne da se mi brat za nazaj, tk  da če je kej pretresljivga blo, nej mi ena poveuser posted image

grem živino zrihtat pa pridelke pobratuser posted image

(odgovor članu barba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 20:45:26   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

čeruser posted image

ne da se mi brat za nazaj, tk  da če je kej pretresljivga blo, nej mi ena poveuser posted image

grem živino zrihtat pa pridelke pobratuser posted image



je biu že cajt! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 21:00:29   
Ploha
no dej nej že ena odpre 3 del, ker mam en big kveščn za vrtičkarice, pa ne une internetne ampak realne user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del
30.8.2009 21:10:18   
krtekxx
O, Barba, si mal možgane vkloplauser posted image ? Z unim štromom...ma se mal zajebavam, sam jest res pogrešam kdaj pa kdaj šiht in se mi ne da več mislit na kombinacije GH, zmeškano al spasirano, zobki gor dol, res bi rada eno pošteno dozo fizike, kemije in matematike.
Ploha, Barba: s sadjem je pri nas ta problem, da punca neče to iz skodelice, temveč direkt sadež. Bom probala posnet, kako se zaganja v lubenico. Jutr. Bova sami 2 dni, ker so se fantje odločili, da grejo v vsakem primeru na morje. Mi gre pa pri tem grizenju sadežev mal na jetra, ker moram bit skoz na preži, da ne bi kakega ornk kosa odgriznila in se začela davit. Ene parkrat je zaradi tega že fejt bruhala.
Jancci, tista s tvojo ritjo na žogi v dnevni in projektom kakanje tvojih dveh me je pa prav v smeh spravlo. Ej, včasih reče moj, da jo bo previl in potem, ko odpne plenico na eni strani in kaj zavoha reče sam: "Od tle naprej jest ne morem". Jo je previl že 6x v slabih 8-ih mesecih, ko pride do 10-ič mu napišem diplomo. Sam ne vem, če bo letos.
Ploha, dej praši no že, jaz bom ene 5 minut še tle. Vrt sem pa imela enkrat.


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 30.8.2009 21:11:21 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?