Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:06:59
sonček33
mimi luštna sta ... špelca ne sej hitr zrihta
zaja dobrodošla, kako da si naš šele zdaj našla?
bravo ula
jancci ga pa dons zihr pije...takratke...da bo zdrava, če so v tem vremenu sploh imel triatlon
Evo, mi smo bili danes leteči. Jutri sva ppvabila frende na piknik (itak bo lepo vreme, kajne ), pa sva mogla po meso pa pijačo, šli v dežju na sprehod, da je Lovro v vozu spal ..pol smo eno odspal skupaj po kosilu, šli na rd, zdej sem spekla 2 pleha štrudla, pripravial pečene paprike, krompirjevo solato, eno slano pecivo ... jutri pripravim še prebranac pa bovlo iz lubenice, mala nabodalca s češnjevcem in kozjim sirom. Pa bo.
Zdejle pijem pivo. Pol urce rabim počit. Pol pa pod tuš pa mal po kuhinji pspravt.
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:26:19
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33
Mimi to je vedno tako...ko imša namen zihr tega nimajo. Kaj pa kje drugje? Se ga kar splača zdaj kupiti.
ma zdaj je v BC kar fajn akcija....mogoč pa naslednji teden še kakšno pošiljko dobijo ....samo če jih bodo popoldan še imeli, ker meni še nikoli ni uspelo zjutraj pred kakšno trgovino stat
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:28:47
zaja23
Ploha - ti firbčna, jaz gobčna ... Se bomo že našli nekje vmes Bila je pa taka scena, da sem šla dva tedna pred rokom na pregled in ostala na opazovanju zaradi zatekanja (ki ga izkušeni predstojnik oddelka sploh ne bi opazil!!). Naslednje jutro sem imela pritisk 180/130 in so mi napovedali takojšen CR. Dobili so me tako (psihično) nepripravljeno, da ni za verjet ... Menda, da sem imela težko preeklampsijo in da bogve kaj bi se zgodilo, če ne bi bila rano v bolnici ... V naslednjem tednu mi je po cevki odteklo toliko vode, da sem imela 16 kil manj kot pred rezom!! Ja, noro je blo ... Ma, se je splačalo!! Moram malo nazaj pogledat, kaj vaši januarčki že počnejo. Naša je v zadnjem mesecu neverjetna, komaj dohajam. Začela se je plazit, sedet, dat pa-pa ( ), postavit na noge, se prestopat ob kavču, na rito pada strašno elegantno:)) etc etc mimi - Anaja: 3800kg, 51cm. Še kaj?
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:30:05
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33
Mimi to je vedno tako...ko imša namen zihr tega nimajo. Kaj pa kje drugje? Se ga kar splača zdaj kupiti.
ma zdaj je v BC kar fajn akcija....mogoč pa naslednji teden še kakšno pošiljko dobijo ....samo če jih bodo popoldan še imeli, ker meni še nikoli ni uspelo zjutraj pred kakšno trgovino stat
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:34:21
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
ne ni mi dalo miru, pa sm ga, sej če bi mela še ene 5 jurjov več bi si pa še traktor...
ma za traktor pa tak nimaš več placa ža tale kombajn me zanima kak ga upravljaš
ne sprašuj, sm mogla vso žvau pregnat nekam ne vem kam, pa ene dve gredice sm mogla ukint, sej mi je blo hudo sam kaj čem
zaja: ja povej še kolk zdej vaga in meri?? Ja se bomo že zmenil....ja pa kako da se nisi prej pridružla?? Ti bom jst na kratko povedala kako so teli januarčki, vsi ful napredujejo, sedijo pa kobacajo, pa stojijo, pa ena clo poštevanko zna
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:40:18
mimi30
v kranju je še eden...temno plave barve....
Ploha, v ponedeljek še v bistrico pokličem, če je še tam kakšen....danes v BC ni več mogla pogledat je rekla, da ni realna zaloga, ker je prepozno in lahk, da tud tistega, ki piše da je več ni. A ti si ga kupla?
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:44:02
mimi30
nobena mi ni odgovorila....če strela vseka in je akvarij priklopljen ribe pocrkajo....to sem se danes spomnila, ker sem jim pustila lučko prižgano pol se je pa neurje začelo preden sem domov prišla (pa itak jim ne morem filtra ugasnat )
RE: Januarčice in januarčki 2009/II. del 29.8.2009 22:46:12
Anonimen
akvarij priklopljen ribe pocrkajo....to sem se danes spomnila, ker sem jim pustila lučko
sori, sam jst sm se prej prov neumno sprašvala kaj ma oakvarij s strelo sam v opravičilo nej povem, da sem bolj un okrogu kozarc mela v mislih, ne glih profesionalni akvarij