|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: se DVA dni
10.6.2009 21:46:15   
anika87
Mu je pa že lepo, da hoče bit še malo pri tebi user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: se DVA dni
10.6.2009 22:13:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lexl

Najprej ti želim kratek porod. Sem mogla napisat tole, ker ne morem bit tiho. Tudi jaz sem si želela čimprej rodit, da bi potem lahko spala na trebuhu, pa se je zavleklo še za celo leto. Zato, ker sem dojila. Če imaš polne joške, tudi ne moreš spat na trebuhu. Upam, da ti s tem nisem pokvarila dan.

Pa srečno.

user posted image user posted image user posted image -pa še res je.

(odgovor članu lexl)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: se DVA dni
10.6.2009 23:00:08   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Mu je pa že lepo, da hoče bit še malo pri tebi user posted image


Saj bo, saj bo. Čez čas se boš smejala temu čakanju, jaz sem bila tako neučakana... Sedaj pa ko je mala žleht, ji rečem, da bo šla nazaj v trebuh in bo morala biti čist pridna in tiho, ker ne bo prostora... No ima pa zdaj 10kg in 75 cm user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: se DVA dni
11.6.2009 0:10:30   
sladka_seka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
"slovenka ta je pa dobra"
joj sam sm pa res ze neucakana
moj me zafrkava da bebica noce vn k cut recesijouser posted image user posted image user posted image
pa vsak dan ko me malo v trebuh prime me vprasa : a je ze zacelouser posted image
takrat je cist vesel, ko mu pa recem da ni in da me je samo malo prijelo v trebuhu pa revcek tok postane zalostn
 

< Sporočilo je popravil sladka_seka -- 11.6.2009 0:13:24 >

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: se DVA dni
11.6.2009 17:06:18   
_sanika
hej......jaz imam jutri rok in moj ravno tako ko me kej "posraufa" sprasuje ali grema ali je vse ok in ko mu povem da ni nic potem kar zlozi faco:)hihihihi...jaz sem tudi zelo neucakana in komi cakam da se bo kaj zacelo,samo za enkrat nic ne kaze:/...mam pa jutri zjutraj preglked pri G, in mi je reku da ce bo ze kaj kazalo na to da se je zacelo kaj bom kar notri ostala.....danes so pa ziucki cisto napeti:)uh..kaksna bo sele noc:)spet ne bom spala in samo razmisljala ali bom jutri noter ostala al kaj bo:):)hehe

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: se DVA dni
11.6.2009 17:37:55   
sladka_seka
hehehe sam te nasi moski so pa kr smesni
oni so cist veseli ko te prime sam ne vejo kake so to bolecine
ampak pol k jim reces da so npr. lazni popadki pol pa sam user posted image  pogledajo

(odgovor članu _sanika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: se DVA dni
11.6.2009 17:43:57   
KatMat
upam da vama cim prej mine!!-nasvet:dobro se naspita pol spanje odpade

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: se DVA dni
11.6.2009 18:17:49   
sladka_seka
katmat vem ja
sej zato pa skor cel dan prespimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa hvala ti

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: se DVA dni
11.6.2009 21:37:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da vama cim prej mine!!-nasvet:dobro se naspita pol spanje odpade


Jaz sem pa slabo spala v celi nosečnosti , ko sem pa rodila sem bla pa pravi zaspanec, ker mi je mala spala celo noč od prvega dne, ko je bla rojena.user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: se DVA dni
11.6.2009 21:52:25   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: sladka_seka

katmat vem ja
sej zato pa skor cel dan prespimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa hvala ti


edino pravilno!!!user posted image user posted image

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: se DVA dni
11.6.2009 21:53:06   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da vama cim prej mine!!-nasvet:dobro se naspita pol spanje odpade


Jaz sem pa slabo spala v celi nosečnosti , ko sem pa rodila sem bla pa pravi zaspanec, ker mi je mala spala celo noč od prvega dne, ko je bla rojena.user posted image user posted image

blagor,nasa je stara 12 dni in hodim naokoli ko zombi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: se DVA dni
12.6.2009 13:11:11   
slovenka
Kako je zdaj z 2 dnevoma? user posted image

Ja, naš je bil tudi tako vesel, ko sem rekla,da so se začeli popadki. Bi ravno moral v službo, pa je hitro poklical, da ga ne bo, pa potem hodil sem in tja, nosil zadeve v avto in bil cel nasmejan. Imel pripravljen fotoaparat in kamero... potem je pa šel še na wc in potem pozabil oboje doma user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: se DVA dni
12.6.2009 14:11:30   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da vama cim prej mine!!-nasvet:dobro se naspita pol spanje odpade


Jaz sem pa slabo spala v celi nosečnosti , ko sem pa rodila sem bla pa pravi zaspanec, ker mi je mala spala celo noč od prvega dne, ko je bla rojena.user posted image user posted image



enakouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: se DVA dni
12.6.2009 20:54:47   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

upam da vama cim prej mine!!-nasvet:dobro se naspita pol spanje odpade


Jaz sem pa slabo spala v celi nosečnosti , ko sem pa rodila sem bla pa pravi zaspanec, ker mi je mala spala celo noč od prvega dne, ko je bla rojena.user posted image user posted image



enakouser posted image



Mislim, to pa je že hvaljenje preko mere dobrega okusa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, to faušija iz mene govori, ko smo začeli lepo spati šele pri 10,5m user posted image user posted image user posted image Ampak vem, da so nekateri še meni fauš user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: se DVA dni
12.6.2009 21:06:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da napišem, da mamo zadnje 4 mesece noči s 13-urnim spanjem, bo pa definitivno hvaljenje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image plus seveda čez dan 2-3 ure.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: se DVA dni
12.6.2009 21:28:02   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da napišem, da mamo zadnje 4 mesece noči s 13-urnim spanjem, bo pa definitivno hvaljenje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image plus seveda čez dan 2-3 ure.user posted image


didli, mi imamo zdaj tudi noči z 12 urnim spancem, pa čez dan 2-3 ure user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: se DVA dni
12.6.2009 21:30:15   
Anonimen
Dejmo nehat, da ne bodo novopečene mame od hudga še manj spale.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: se DVA dni
12.6.2009 23:47:46   
sladka_seka
hehehehehehehehehehe
ste pa dobre
ma joj se sm tuki
dans sm bla na pregledu in sm za polovico prsta odprta, kar me je pa zdej panika prijela k ze skor cel dan malo krvarim (ko grem na wc lulati)user posted image
ja pa k sm bla na ctgju prikljucena je sestra tok cudn gledala v listek in sm jo vprasala ce je kj narobe, pa je rekla da nimam nobenih znakov popadkov
ampak res cist ravna crta je bla
v ponedeljek sm spet narocena in mi je rekla da ce ne bo ncpotem pa v porodnisnico in mi bojo tm rekli kako in kaj naprej....jojuser posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: se DVA dni
12.6.2009 23:56:30   
Anonimen
Eh, sej bo. pač otrok še ni pripravljen. Se boš od vse nervoze še zaprla nazaj user posted image   Sama sem šla tud čez rok. 

(odgovor članu sladka_seka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: se DVA dni
13.6.2009 2:03:38   
sladka_seka
joj pa kaj nj ko pa user posted image  ze vsi nestrpno pricakujemo
DIDLINAA kolk dni si sla cez rok? pa ce ni skrivnost kaj mas fantka ali puncko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: se DVA dni
13.6.2009 10:25:07   
mandreja
No da se še jaz malo pofočkam in pridružim nestrpnicam user posted image
Tud jaz bi morala pred 2 dnevoma rodit (no vsaj rok reče tako), pa še nič. Sem bila včeraj pri g in je še vse tako visoko, da še doseže ne, kaj šele da bo bilo kaj odprto, tako da se grem v pon pokazat v porodnišnico, pa da vidimo, kaj mi bodo tam rekli.
No pa da še omenim mojega dragega, ker vidim da so vaši tud vsi neučakani.......smo na istem.....neučakan in zmeden hkrati, skoz govori.....joj stara a ti veš kaj nas čaka........ja normalno da ne user posted image

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: se DVA dni
13.6.2009 10:34:18   
mamicaTaja
Tudi jst sm rodila 1 teden čez rok. In to ravno tisti dan sm rodila ko bi morala iti v porodnišnico na pregled. Najhujš je ker te vsi vsak dan sprašujejo samo še "a je že, pa kaj še čakaš..." !!??user posted image   Smo že sami nestrpni tudi brez njihovih vprašanj. Če bi lahko same sprožile porod bi ga verjetno vsaka user posted image da ne bi rodila čez rok. user posted image

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: se DVA dni
13.6.2009 12:42:16   
slovenka
Ja, jaz sem bila tudi 1 teden čez rok, znanka pa kar 2 tedna, tako da vprašanje, če te dajo kar tako v P. Pri nas so kar čakali in čakali. Je pa mi po porodu babica rekla, da sem rodila v uri in pol zato, ker sem bila čez rok in je bilo že vse zrelo...

Ko bom naslednjič noseča, sigurno ne bom več tako neučakana kot prvič. Ker sigurno mali pride na svet user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: se DVA dni
13.6.2009 12:59:41   
Anonimen
Jaz sem šla 3 dni čez rok, s tem, da sem bla na en dan čez PDP sprejeta noter, ker sem imela 2 dni popadke ponoči, čez dan pa ne. 

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: se DVA dni
13.6.2009 14:08:42   
_sanika
hejla...joj jaz sem tudi imela rok jutri amppak moji user posted image  se nikamor ne mudi...mi pa ze usi cakamo in cakamo:)sladka_seka smo na istem jaz imam tudi u ponedeljek ctg in bomo vidli kako bo kaj...odprta pa nisem se cisto nic:/....je pa res da mi skoz otrdeva trebuh sam to je pa ze do brez bilo kake bolecine ali pa kaj...tako da nestrpno cakamo ponedeljek da vidimo kaj bo:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?