|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
11.6.2009 17:47:17   
eva Ana
Ja, Mojca iskrene čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
11.6.2009 18:11:08   
čipka
Čestitke! user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
11.6.2009 21:56:16   
lananai
Sulfinija, sem spremljala tvojo zgodbo in vama z možem iz srca čestitam! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
12.6.2009 18:58:24   
sunny24
Čestitam! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
12.6.2009 22:59:21   
amor real
Sulfinija!

ČESTITAM, tako sem vesela zate! Ravno sem šla še enkrat prebrat na temi "za naju je to ćudež", kako si meni čestitala za najinega sončka in hkrati upala, tudi na vajin čudež in HVALA BOGU sta tudi vidva dobila svoj čudež !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SREČNO, tako sem vesela!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
12.6.2009 23:28:42   
Anonimen
Sulfinija, čestitke in en pozdravlček, poljubček in objemček od bivših sobork, decembrk 2008!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
13.6.2009 10:49:02   
Netopirčy81
Čestitke tudi iz moje strani!Mala štručka bo hitro rastla, boš vidla. Mi2 z Majo sva bili ravno včeraj odpuščeni iz bolnice po 23ih dneh, imela je 2 kg :) Držim pesti, da bo mali lepo napredoval in da gresta čimprej domov!!!

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
13.6.2009 21:50:51   
andreja2000
iskrene,iskrene čestitke,Mojca in veliko lepih trenutkov z malim Valom.Sem zelo vesela,da si končno po dolgi in trnovi poti postala tudi ti mamica!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
13.6.2009 21:52:23   
benika
Sulfinija, iskrene čestitke in srečno malemu borcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
14.6.2009 20:37:50   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
14.6.2009 20:52:14   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sulfinija, čestitke in en pozdravlček, poljubček in objemček od bivših sobork, decembrk 2008!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se pridružujem, bravo mami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
14.6.2009 21:39:19   
Aja1
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
15.6.2009 7:26:49   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sulfinija, čestitke in en pozdravlček, poljubček in objemček od bivših sobork, decembrk 2008!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke in vse lepo vam želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
15.6.2009 22:20:18   
medika 13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mojca čestitke ob rojstvu sinčka Vala ... končno je prišel tudi tvoj čas ... uživajte v skupnih trenutkih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
15.6.2009 22:31:29   
Barbk
Iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
16.6.2009 21:14:55   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sulfinija, čestitke in en pozdravlček, poljubček in objemček od bivših sobork, decembrk 2008!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke tudi od mene. Lepo se cartajte!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
17.6.2009 10:29:09   
Hope2
user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
18.6.2009 21:26:56   
Andromeda
Tudi jaz sem vesela za vas, čestitke staršem in user posted image za malega borca Vala!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
19.6.2009 9:08:34   
vampirka
Sulfinija, držim pestke, da bo odslej vse v najlepšem redu in boste uživali vsak trenutek kot prava, srečna družinica! Val je že dokazal, da je pravi borec in boljših staršev si tako ne bi mogel želet user posted image ... in seveda ČESTITAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
20.6.2009 16:52:04   
tassi1
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
23.6.2009 23:18:12   
frutka_
Iskrene čestitke!!!!!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
29.6.2009 9:19:14   
maja24
Mojca  in oči ČESTITKE za malega borca Vala,joj tok sm vesela da sta ga končno dočakala,želim vam vse naj najuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
29.6.2009 10:37:19   
dodi
Čestitke tudi od vseh nas...sedaj že od nas 13ih... user posted image user posted image user posted image

Super,da je vse ok z vama in da sta končno dobila svoj zaklad.


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
3.7.2009 12:34:16   
trinity22
iskrene čestitke mamici, očiju in sinku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo napredujte in veliko se cartajte ... po vsem prestnem si to res zaslužite .... še enkrat čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovka Sulfinija končno postala srečn...
6.7.2009 9:11:10   
Balonchy
Čestitke   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?