|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bmw-fan
13.6.2009 18:58:47   
valerija77
Punce kaj pa če bi nehale? Z tole snoopyko itak ne bomo pršli do konca. Pa itak se nima smisla spuščat na njen nivo. Kar smo žele povedati smo že itak - NE ODOBRAVAMO DIVJANJA PO CESTAH ZAVOLJO NAŠIH ŽIVLJENJ SAMO ZARADI ADRENALINA!
Itak pa noben nima kej dost v glav dokler ne umre ali ostane na invalidskem vozičku. Pol so pa vsi "bogi."
Lahko jim še naprej tle pisarmo, spremenile pa žal ne bomo ničesar. Ampak bi pa bila zelo vesela, če bi uvedli nov zakon: če zaradi svoje malomarnosti povzročiš nesrečo, plačaj celotno zdravljenje tistemu! Pa še delati bi jih dala z tistimi na Soči, pol se pa naj malo zamislijo.
Jaz končujem z to temo ker nekaterim tko ne bomo prišle do konca.

Minka pobalinka pa opravičujem se za svojo slovenščino. user posted image

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: bmw-fan
13.6.2009 21:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Punce kaj pa če bi nehale? Z tole snoopyko itak ne bomo pršli do konca. Pa itak se nima smisla spuščat na njen nivo. Kar smo žele povedati smo že itak - NE ODOBRAVAMO DIVJANJA PO CESTAH ZAVOLJO NAŠIH ŽIVLJENJ SAMO ZARADI ADRENALINA!
Itak pa noben nima kej dost v glav dokler ne umre ali ostane na invalidskem vozičku. Pol so pa vsi "bogi."
Lahko jim še naprej tle pisarmo, spremenile pa žal ne bomo ničesar. Ampak bi pa bila zelo vesela, če bi uvedli nov zakon: če zaradi svoje malomarnosti povzročiš nesrečo, plačaj celotno zdravljenje tistemu! Pa še delati bi jih dala z tistimi na Soči, pol se pa naj malo zamislijo.
Jaz končujem z to temo ker nekaterim tko ne bomo prišle do konca.

Minka pobalinka pa opravičujem se za svojo slovenščino. user posted image



imaš prav. sem že hotla marsikaj napisat, pa bom raje nehala. svoje sem napisala, z bedakom se prepirat je pa bv (te potegnejo dol na svoj nivo in te premagajo z izkušnjami user posted image )

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: bmw-fan
13.6.2009 21:28:56   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka


škoda da vedno umrejo napačni....
[/image]


Tokrat umrl ta pravi. Lahko rečem samo HB - en manj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: bmw-fan
14.6.2009 6:50:03   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Moje iskreno sožalje.

Sicer pa se moram tudi jaz zadržat, da ne komentiram preveč.

ma kolko ste stari vi, ki ste na takih forumih s temi avti?

Kaj je življenje res tako malo vredno, da je nek adrenalin al pa nek pleh bolj pomemben?user posted image

Ta zadnji komentar o kao " Hondaših" no coment. Nisem vedla, da kej takega bebavega obstaja.

smo različnih starosti....od 19-50let...mogoče še več....je pa tako nekateri imajo hobi igrače,ne vem...glasbo...mi pač avte....pa ni nam pleh bolj pomemben....in niti adrenalin...Žan je pač imel smolo saj sta s prijateljem(ki je tudi forumaš) pač hotela videt koliko konjev spravita ven....sta pa vsaj toliko in sta šla na avtocesto(čeprav ne zagovarjam!!!!)ne kot nekateri ki divjajo po bolj prometnih cestah,ozkih....že dolgo pa prosimo in moledujemo vse institucije da bi za take fante ki bi radi kdaj pa kdaj sprostili adrenalin naredili progo...ampak ne....za vse se najde denar...pijance,drogeraše....ah kje pa za ceste in poligone pač ne....



najprej svojcem sožalje.

ampak ne morem mem tega kar je podčrtan.

kolk konjev ma avto se lepo vzame prometno dovoljenje pa se not pogleda kolk jih ima, zato še ni treba po cestah divjat pa druge ogrožat.

drugega se bom pa raj vzdržala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: bmw-fan
14.6.2009 10:27:49   
mika
V mojem prvem postu sem napisala, da imamo tri takšne divjake-motoriste. Od petka je eden manj...se ni ubil, ampak poškodoval. Vaščani so ga videli, ko je po zelo prometni cesti divjal in se vozil po zadnjem kolesu, potem ni zvozil ovinka in se je zabil v reklamno tablo. Da bo mera polna ima bedak tri otroke. Boga njegova družina.

Dve uri za tem se je divjanje 'naših' motoristov nadaljevalo. Pol pa idi na cesto če upaš

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: bmw-fan
14.6.2009 10:41:34   
lotoska
Toliko vzdržnosti in zadržanih komentarjev, kot je na tej temi, pa še ne.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: bmw-fan
14.6.2009 13:30:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska
Toliko vzdržnosti in zadržanih komentarjev, kot je na tej temi, pa še ne.


ko se bodo nezadržanci na cesti znali zadržat, se ne bo potrebe zadrževat in vzdrževat tukaj. hej, sploh ne bo potrebe po komentarjih imho.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: bmw-fan
14.6.2009 14:51:44   
bumerang
Jaz se npr. vzdržujem in zadržujem odkar je bil odprt začetni post na prvi temi, glede na uro pisanja mislim, da sem ga prebrala med prvimi. In ker poznam svoj jezik in se mi res ne da jagat preko nešteto replik, sem se zadržala, ker je le posredi smrt.
Sicer pa se strinjam z večino.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: bmw-fan
14.6.2009 14:56:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Toliko vzdržnosti in zadržanih komentarjev, kot je na tej temi, pa še ne.


Je res.
Sem ze prvem postu povedala, da smo cisto premilih komentarjev.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: bmw-fan
14.6.2009 14:56:37   
valerija77
Pravite da se znate zadržat...user posted image
Pol pa to tudi dokažite! Pa zaključimo že enkrat to temo!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: bmw-fan
14.6.2009 15:00:16   
Anonimen
Pol pa to tudi dokažite! Pa zaključimo že enkrat to temo!



Jutri je pogreb.
Potem se tema lahko dobro razvije.

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: bmw-fan
14.6.2009 16:06:30   
lutka
Tudi meni je žal fanta, ker je moral umret tako mlad, samo nihče ga ni prisilil v to, da gre dirkat po avtocesti.
Žal mi je tudi staršev ker so ostali brez otroka, sploh si ne znam predstavljat njihove bolečine.

Bi pa rada samo napisala , kaj se je meni dva dni nazaj zgodilo na cesti. Zjutraj sem se odpravila v službo . Kar nekaj avtomobilov se nas je lepo peljalo en za drugim , nakar se pripelje tip z mazdo in prehiteva" podolgem in počez". Sploh ni upošteval varnostne razdalje ne polne črte.... in če mu nebi dala prostora bi me zrinil s ceste.

V glavnem vsi smo premzali ko budale, da je ON odnesel celo kožo.
Imam tri otroke, kredite , lahko bi naredil iz mene invalida in zdaj vprašanje, kako se mi naj takšen človek smili?

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: bmw-fan
14.6.2009 17:54:38   
Anonimen
najprej sožalje glede tvojega prijatelja. user posted image

sedaj bom napisala bolj splošno kot ne, zato ne vzami to kot napad ali kaj takega. prebrala sem samo prvi list posta, naprej nisem šla brat. tole je bila izkušnja, ki bi vam morala biti v poduk. tisti, ki ste poznali fanta, upam, da ne boste več razmišljali o tem, da bi šli sprobavati konje in boste vožnjo prilagodili razmeram. tu je umrl on, v drugih razmerah umre še kdo zraven. torej, če je bila izkušnja dovolj poučna, boste naslednjič vsi, ki radi pritiskate na plin premislili na posledice, ki se lahko zgode in ne samo na svoj lastni egoistični užitek.

toliko bom rekla, poznala sem človeka, ki se je razsul z motorjem. na dopustu je bil v piranu. zmenjen je bil v portorožu. usedel se je na motor brez čelade. pa so mu rekli, naj jo natakne. pa je rekel, eh, kaj se pa lahko zgodi v tako mali vožnji kot je od pirana do portoroža. in je šel brez. prišel je do vzglavja bernardina, kjer je odcep in kjer ljudje prihajajo iz stranske ceste. in kaj je bilo. pridivjal do tam, zletel pod avtobus, ravno tam, kjer se je takrat razsul rudan. odpeljali so ga v izolo, kjer je čez nekaj dni umrl. če bi imel čelado, bi preživel. in tisti, ki so bili zraven, so si naložili krivdo, ker so mu govorili in govorili glede čelade, pa jih ni poslušal. torej, so se počutili krive, pa čeprav niso bili krivi. njegov prijatelj s čelado na motorju je vozil za njim. hvala bogu, da je bil kar nekaj za njim, ker bi s tem potegnil še njega za seboj.

meni je žal vsakega mladega. vendar bi želela, da tudi mladi prevzamejo svojo odgovornost in se začno zavedati posledic, ki jih s svojimi dejanji lahko store. upam, da vas je izkušnja kaj naučila in da boste v nadalje res razmislili, ali boste še pritiskali na plin. naše avtoceste še zdaleč niso varne. saj se tudi tam zgodi ogromno nesreč.

je bila punca, ki je komajda naredila izpit, ki se ga je zelo veselila, pa je vzela s seboj prijatelje in so šli ravno na avtocesto. pritisnila na plin, prvič vozila avto, jo je v ovinku zaneslo v tisti zid pod mostom, posledice so bile jasne za vse, ki so bili v avtu.

izkušnje, ki se nam dogode, so nam v poduk, da nas prebudijo. torej prebudite se in prevzemite odgovornost za svoje življenje, kjer se hkrati začenja tudi odgovornost do življenja drugih.

pazite nase.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: bmw-fan
14.6.2009 18:34:46   
rina22
SOŽALJE tudi z moje strani.... user posted image

Sicer pa, roko na srce, Bmwjka, se ne strinjaš, da smo ravno zaradi takih ogroženi vsi udeleženci v prometu? Oprosti, meni je žal vsakega, ki umre. Ampak, če se zamislim, da gremo z družino na izlet in en tak prileti v nas, in kdo od nas umre, mogoče celo vsi, ali še huje - otrok ostane brez staršev... To je NEPOJMLJIVO!!!! Ti pa govoriš o hondaših itd. Ne vem, nimam besed, ker takih.... res ne razumem!! Sploh gledate na varnost drugih, če že ne na lastno varnost?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: bmw-fan
15.6.2009 10:33:11   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

smo različnih starosti....od 19-50let...mogoče še več....je pa tako nekateri imajo hobi igrače,ne vem...glasbo...mi pač avte....pa ni nam pleh bolj pomemben....in niti adrenalin...Žan je pač imel smolo saj sta s prijateljem(ki je tudi forumaš) pač hotela videt koliko konjev spravita ven....sta pa vsaj toliko in sta šla na avtocesto(čeprav ne zagovarjam!!!!)ne kot nekateri ki divjajo po bolj prometnih cestah,ozkih....že dolgo pa prosimo in moledujemo vse institucije da bi za take fante ki bi radi kdaj pa kdaj sprostili adrenalin naredili progo...ampak ne....za vse se najde denar...pijance,drogeraše....ah kje pa za ceste in poligone pač ne....



Ni imel smolo, ostali so imeli srečo. Vsi tisti, ki so takrat previdno peljali po AC, ki so imeli v avtu svoje otroke ali pa so jih ti čakali doma. Ti so imeli srečo.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: bmw-fan
15.6.2009 18:43:10   
šnucika
Še enkrat iskreno sožalje svojcem.

Predlagam, da Žanu v spomin in nam vsem v opomin odpremo Žanov forum. Forum, pri katerem se ne bomo hvalili, kako smo dirkali, ampak kaj smo naredili za varnost na cesti. In vsi skupaj lahko naredimo marsikaj.

Vsak pri sebi lahko kaj naredi, se potrudi in doprinese večji varnosti. Zakaj bi BMW-jaši sloveli kot najbolj neobzirni vozniki?? Naj nam da Žan motiv, da postanemo vzor drugim. Na tak način se mu bomo najlepše oddolžili in na tak način bo živel še leta.

Vsak lahko doda delček v mozaik varnosti. Morda to ni pravi prostor, a želim si da bi Žan tudi jutri živel z nami. Kot mlad in dober fant in kot opomin nam in našemu ravnanju.

Počivaj v miru.
 
 
Tole sem citirala z vašega foruma,Bmwjevka...avtorju se opravičujem,ker povzemam njegove besede...vendar je realno odrazil stanje BMWjašev in racionalno razmišljal...eden redkih v tisti temi..pa od dneva tragedije sledim forumu in medijem...predvsem tudi zato,ker sem it obale in velikokrat vozim tam.
Tebe BMWjevka pa sem itak zasledila na več portalih....kot,da bi provocirala.
Zgodilo se je,tragedija,mlad fant,neizkušen in ne mi govorit,da si pri 21 lahko izkušen in dober voznik! Lahko si dirkač,to ja...ampak nič več.
In poligon ne bo rešil ničesar.

Sožalje svojcem...soudeležencu dirke pa želim,da se čimprej pobere in naj krivde ne meče le na svoja ramena.

lp...alfistka šnucika






< Sporočilo je popravil šnucika -- 15.6.2009 18:50:11 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: bmw-fan
15.6.2009 21:28:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Toliko vzdržnosti in zadržanih komentarjev, kot je na tej temi, pa še ne.


Je res.
Sem ze prvem postu povedala, da smo cisto premilih komentarjev.


Ja se posebaj ko gres brat njegove poste na BMW forumu iz katerih je popolnoma razvidno da je redno pritiskal na plin in da ga je ocitno celo lastni oce pri tem podpiral....

Naprimer tale zapis od Zana :


"So segmenti v pospeševanju, kjer 320d (110kW) ni nič počasnejši od 328...to vem iz lastnih izkušenj, kar sem nemalokrat doživel tudi na svoji koži ko mi je ob polnem pospeševanju v 3. prestavi bil oče z dizlom povsem na odbijaču. Je pa potem od enih 215, 220km/h 328 spet občutno hitreši"


Res cisto premili smo bili z komentarji...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: bmw-fan
15.6.2009 21:43:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja se posebaj ko gres brat njegove poste na BMW forumu iz katerih je popolnoma razvidno da je redno pritiskal na plin in da ga je ocitno celo lastni oce pri tem podpiral....

Naprimer tale zapis od Zana :


"So segmenti v pospeševanju, kjer 320d (110kW) ni nič počasnejši od 328...to vem iz lastnih izkušenj, kar sem nemalokrat doživel tudi na svoji koži ko mi je ob polnem pospeševanju v 3. prestavi bil oče z dizlom povsem na odbijaču. Je pa potem od enih 215, 220km/h 328 spet občutno hitreši"


Res cisto premili smo bili z komentarji...


Oooooooooooo boguser posted image . ta oče ni molil boga, da sin ne bo divjal, ampak ga celo vzpodbujaluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: bmw-fan
15.6.2009 21:45:54   
Anonimen
pa dobr no, kam ste sedaj zajadrale? user posted image  preteklosti ne more obujati ali popravljati, ker ga ni več. svojo ceno je plačal in kar je pisal in govoril, ni nič več važno, ker ga ne bo obudilo, da bi se iz lastne napake naučil, tako kot imamo mi možnost. dovolj veliko ceno je plačal; to da mu servirate, kaj je pisal ali ne pisal, pač ni na mestu!

malo greste čez mejo, se vam ne zdi? zato si raje odprite temo v Čvekanje v tri dni o hitrostnih voznikih in nesrečah, pa tam razpravljajte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: bmw-fan
15.6.2009 21:55:21   
bumerang
Še vedno ne razumete poante. Nihče ne oporeka temu, da je svoje plačal, pišemo o tem, da bi mimogrede na svoji "raziskovalni poti" srečal nedolžnega voznika, ki bi kasiral namesto njega. Bilo je naključje, da se je nesreča odvila tako kot se je, zlahka bi se drugače.

In ne mi pisat o tem, da divjajo samo takrat, ko ni nikogar. Še ne deset dni nazaj je za mano po našem klancu vozil temen BMW s štirimi mulci, ki so me poskušali v  treh nepreglednih ovinkih prehiteti in se potem, ko so videli, da se škarje ne bodo izšle, povlekli nazaj. Na koncu sem se umaknila s ceste, ker je bilo res malo prekruto, mulci pa so veselo divjali dalje in sekali ovinke na že tako ozki cesti.
Čez par km so me prehiteli še enkrat, ponovno v škarje, ker očitno niso poznali krajše poti.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: bmw-fan
15.6.2009 22:04:48   
Anonimen
vse razumljivo. morda bi vse to, kar se sedaj tu piše lahko kašnemu živemu, ki še dirka, to povedalo. razpravljati o nekomu, ki je umrl, pač meni ni razumljivo, da se razpravlja, kaj bi in kaj ne bi z nečem lahko povzročil.  zanjga je to brezpredmetno, saj ga ni več med živimi. kaj vse bi lahko bilo, pa je bilo tako kot je bilo.
torej naj bodo te besede namenjene živim ljudem. nekateri ljudje umrejo zato, da prebudijo žive, kjer jim naj bi bilo v poduk, naj sami ne delajo tega. če je bila cena tega človeka to, da bodo ostali manj dirkali, recimo vsaj njegovi prijatelji, potem je bil vsaj delček namena doseženega. pa čeprav za takšno ceno.

pač, tole je zame postalo neokusno. in ja, res, ni mi potrebno brati tega, zato pokam ven iz te teme.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: bmw-fan
15.6.2009 22:07:04   
bumerang
Da bi ostalim bilo to v poduk nič ne kaže. Še vedno je umrl napačen in še vedno se vzrok išče v vsem drugem, samo v prehitri vožnji ne!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: bmw-fan
15.6.2009 22:14:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

pa dobr no, kam ste sedaj zajadrale? user posted image  preteklosti ne more obujati ali popravljati, ker ga ni več. svojo ceno je plačal in kar je pisal in govoril, ni nič več važno, ker ga ne bo obudilo, da bi se iz lastne napake naučil, tako kot imamo mi možnost. dovolj veliko ceno je plačal; to da mu servirate, kaj je pisal ali ne pisal, pač ni na mestu!

malo greste čez mejo, se vam ne zdi? zato si raje odprite temo v Čvekanje v tri dni o hitrostnih voznikih in nesrečah, pa tam razpravljajte.


Lej ne vem kaj teb ni jasen?? Vse to bi lahko zapisala ze prvi dan po dogodku, ker je vse javno in dostopno! Ampak sem se zadrzala...

Ampak sedaj mi je pa polen kufer, da se dela mucenika iz njega in njegovih starsev, ker to ni tako...

Naj se pove tako kot je pa pika...


In ne ne gremo cez mejo, ampak smo zelo pod mejo kajti vsi komentarji do sedaj so dokaj prizenesljivi...

Jaz samo se recem, HB da ni nobene res "nedolzne" zrtve v tej zgodbi.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: bmw-fan
15.6.2009 22:17:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

da bodo ostali manj dirkali, recimo vsaj njegovi prijatelji, potem je bil vsaj delček namena doseženega. pa čeprav za takšno ceno.




Ja sej znas klikat pa pojdi na BMW forum pa bos videla koliko so od tega odnesli....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: bmw-fan
18.6.2009 13:14:51   
Anonimen
Ne vem, če se je en sam tepec s katerega koli divjaškega foruma karkoli naučil. Želodec me boli ob prebiranju, da se sami sebi zdijo penzionisti, kadar se po AC vozijo 100-110km/h in to v koloni.

Ja, tale foter od Žana je pa slika... Da sem jaz njegova žena v temle trenutku, strga se mi... Ubila bi ga!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?