Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
:)-:bravo:¸puncica. Se ti pa da:)- No potem ti dam pa še nekaj novih podatkov. Moja hči je najstarejša 2.12.1989 15let In tudi jaz imam 3 otročke;) Lp:rozica:
tesa kdaj je pa ta tretji tvoj malček/ica rojen, da jo dam gor. Ker zdej imam sam tvojo 15 letnico in 10 mesečnika. Dej povej, pol pa takoj romaš k mamicam s tremi otroki :bravo:
Še ena replika. Definitivno je moj sin najstarejši, pa ne vem, če še spada v seznam. Če bi bil punca, bi bil verjetno že na seznamu forumk. :)- Matej, rojen 14. 12. 1986