|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
21.1.2010 18:50:48   
Ksantipa77
IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Hope2 - tudi jaz sem mislila, da je vse skupaj zasito, ampak na tistem prvem linku je lepo pokazano, da so tudi tam spodaj pri nogicah hakljcki, kjer je tisti siv trak zahakljan..malce podrobneje poglej tam, ko kaze z izvijacem - trak je zasit tako, da je luknja..v tisto luknjo pa z vsake strani gre en tak crn plasticen "kaveljcek" iz ogrodja lupinice.

hm..tole najbrz ni najbolj razumljivo napisano..

Strehico sem pa zahakljala s tisto elastiko ne na kaveljcek, ker je res premali in ni sans, da se trofis luknjo, ampak na en del nizje..samo nategnes elastiko in se sama zastopa v tisto vdolbinco..ce ne boste nasle, bom poslikala. user posted image



Timnala, zelo bi bila hvaležna, če bi mi res ti to poslikala, kajti jaz nimam pojmauser posted image

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
21.1.2010 19:46:02   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Hope2 - tudi jaz sem mislila, da je vse skupaj zasito, ampak na tistem prvem linku je lepo pokazano, da so tudi tam spodaj pri nogicah hakljcki, kjer je tisti siv trak zahakljan..malce podrobneje poglej tam, ko kaze z izvijacem - trak je zasit tako, da je luknja..v tisto luknjo pa z vsake strani gre en tak crn plasticen "kaveljcek" iz ogrodja lupinice.

hm..tole najbrz ni najbolj razumljivo napisano..

Strehico sem pa zahakljala s tisto elastiko ne na kaveljcek, ker je res premali in ni sans, da se trofis luknjo, ampak na en del nizje..samo nategnes elastiko in se sama zastopa v tisto vdolbinco..ce ne boste nasle, bom poslikala. user posted image



Timnala, zelo bi bila hvaležna, če bi mi res ti to poslikala, kajti jaz nimam pojmauser posted image



Pejdi n a tisti link na youtubu. Je bolje kot slike, ker jaz sem bila s slikami izgubljenauser posted image

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
21.1.2010 20:08:54   
Ksantipa77
Saj jaz rabim navodila za strehico, ne za prevleko...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
22.1.2010 8:35:50   
timnala
Ksantipa..ti pofotkam danes, ko pridem iz sluzbe.. user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
22.1.2010 10:17:06   
Ksantipa77
Super, se že veselim, da končno spravim v red še tisto strehicouser posted image

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
23.1.2010 10:38:59   
Ksantipa77
Timnala, se ne rabiš matrat s slikami. Končno ugotovila in je čisto enostavnouser posted image Jaz sem pa nekam bolj gor hotela hakljati, ko je bil tud en kaveljček, pa sem zdaj videla, da je res čist simpl. Sicer pa več glav več veuser posted image

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
26.1.2010 19:51:50   
timnala
Joj..je trajalo mal, ampak bom vseen prilepila, ce sem ze fotkala, da se ne bodo druge matrale. V bistvu se nic ne haklja, ampak samo nategnes elastiko in spustis in se sama "zastopa" user posted image

Super, da si uredila user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
30.1.2010 7:19:09   
tasa3
js mam se eno vprasanje....


spodnji del sem dala dol, meni pa se zatakne pri zgornjem, ne vem kako dat dol - ker je z eno elastiko zastopano user posted image


upam da mi kaka pomaga

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
30.1.2010 9:16:03   
Ksantipa77
Kateri zgornji del misliš?

(odgovor članu tasa3)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
30.1.2010 15:32:07   
tasa3
pri glavi - naslonjalo

ve ste se pogovarjale pri nogah, ritki, mene pa zanima ravno obratno - je z eno elastiko zapeto

user posted image

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
30.1.2010 15:34:05   
zmajaz
Tisti loki v katerega se strehica skrije moraš malo ven potegnit - je na vrhu na spodnji strani loka tak gumbek, ki ga stisneš not in ta lok izvlečeš, potem boš pa zlahka odhakljala prevleko. Tista elastika, ki jo vidiš je pa od strehice.

(odgovor članu tasa3)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
24.3.2013 21:35:03   
barbara_s
Draga dekleta (in fantje, če kdo tole bere....),

jaz imam pa en problem... Uspelo mi je razstaviti lupinico. lepo oprati vse skupaj... zdaj pa ne znam sestaviti nazaj. Jasno, kaj si pa nisem prej pofotkala... Ampak zelo bi bila hvaležna za malo pomoči: če ima kdo tole lupinico (moja je tam iz okoli leta 2006...., sem sicer šla v BC gledat lupinice, ampak nimajo več takega sistema...), bi bila zelo hvaležna, če jo lahko poslika s spodnje strani, da vidim, kako gredo pasovi.

Hvala hvala hvala!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?