|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:19:19   
Anonimen
Zakaj o zakaj???

smajliplačipička

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:20:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Zakaj o zakaj???

smajliplačipička


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:26:03   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: koala

Nisem vsega brala, bom pa rekla tako. Samo v eni točki se strinjam z botrco in to je, da bo v TC-jih morali biti mestni redarji vsak dan ves dan, zaradi mene v vsakem nadstropju eden. Pa če bi imela kaj moči bi hitro spremenila to da nekaterim dol visi za kazni. Prvič kazen, drugič malo višja kazen, tretjič pa bi avto zasegla, ga prodala, denar bi pa šel organizacijam, ki skrbijo za  invalide oz. jim pomagajo.



Točno to je Botrca htela povedat,ko je načela to temo.Samo eni ne znajo brat med vrsticami oz.ne preberejo vsega! Zato pa potem tudi take reakcije,ki so popolnoma neumestne!


Zakaj? Zakaj je treba ljudi s kaznimi prisilit, da ne pakrirajo na mestih za invalide? Zakaj tega ne počno iz lastnega interesa, da bi invalidom omogočili parkiranje? Zakaj je potem treba jokat kot mali otrok, da meni je lahko dal kazen, njemu pa ne? Zakaj?




Zato,ker tak je.Enim dajo,naj še tudi drugim.Kako ima pa sploh vezo? Je tam parkirala enkrat in nikoli več.Če talajo kazni,jih naj vsem,ne samo nekaterim.To je bila poanta vsega.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:26:34   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj? Zakaj je treba ljudi s kaznimi prisilit, da ne pakrirajo na mestih za invalide? Zakaj tega ne počno iz lastnega interesa,



zakaj ljudje KLJUB kaznim še vedno prehitro vozijo?? zakaj???




Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:26:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj? Zakaj je treba ljudi s kaznimi prisilit, da ne pakrirajo na mestih za invalide? Zakaj tega ne počno iz lastnega interesa,



zakaj ljudje KLJUB kaznim še vedno prehitro vozijo?? zakaj???


Da potem umrejo napačni? Tudi, če sami divjajo in se ubijejo?

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:28:27   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

Samo en komentar, malo za zamislit se - mislim, da je v Rovinju bilo napisano pod znakom za parkiranje za invalide naslednje:

Če nam odvzameš parkirno mesto, ali nam boš vzel tudi našo invalidnost...

Meni je ta stavek dal misliti, mogoče bo tudi kateremu od vas.




Take listke tudi pri nas lepijo,v UKC Maribor.Sem že nekaj krat videla.Je pa prav,da se take voznike opozori.Bodo naslednjič malo premislili,kje bodo parkirali.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:30:15   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Zakaj? Zakaj je treba ljudi s kaznimi prisilit, da ne pakrirajo na mestih za invalide? Zakaj tega ne počno iz lastnega interesa,



zakaj ljudje KLJUB kaznim še vedno prehitro vozijo?? zakaj???


Da potem umrejo napačni? Tudi, če sami divjajo in se ubijejo?




Ja,nažalost je ponavadi tako! In kaj boš glede tega ukrenla??? Se ne boš več vozila po cesti?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:32:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Zato,ker tak je.Enim dajo,naj še tudi drugim.Kako ima pa sploh vezo? Je tam parkirala enkrat in nikoli več.Če talajo kazni,jih naj vsem,ne samo nekaterim.To je bila poanta vsega.


user posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,nažalost je ponavadi tako! In kaj boš glede tega ukrenla??? Se ne boš več vozila po cesti?


nikoli nisem rekla, da se ne bom več vozila. ne polagaj mi besed v usta. s prometno varnostjo nisem začela jaz.
kaj bom JAZ ukrenila? user posted image  kaj pa naj JAZ ukrenem glede drugih? user posted image  odgovarjam samo za sebe.

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:37:19   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,nažalost je ponavadi tako! In kaj boš glede tega ukrenla??? Se ne boš več vozila po cesti?


nikoli nisem rekla, da se ne bom več vozila. ne polagaj mi besed v usta. s prometno varnostjo nisem začela jaz.
kaj bom JAZ ukrenila? user posted image  kaj pa naj JAZ ukrenem glede drugih? user posted image  odgovarjam samo za sebe.




Končno ena pametna iz tvojih ust!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:40:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,nažalost je ponavadi tako! In kaj boš glede tega ukrenla??? Se ne boš več vozila po cesti?


nikoli nisem rekla, da se ne bom več vozila. ne polagaj mi besed v usta. s prometno varnostjo nisem začela jaz.
kaj bom JAZ ukrenila? user posted image  kaj pa naj JAZ ukrenem glede drugih? user posted image  odgovarjam samo za sebe.




Končno ena pametna iz tvojih ust!user posted image


user posted image  končno? user posted image

o, hvala, da si me sprejela v klub pametnih user posted image  ker, veš, po navadi nisem tolk pametna user posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:44:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Grem pa danes preštet število invalidnih parkirnih mest pred novi Interspar bomo vidli kolko to znese v procentualnem smislu glede na število vseh parkirnih mest ker tak od oka mam občutek da jih je skoraj polovica za invalide.

Ala so mi slovnične napake (vejice, pikice, črtice...) niti približno ko pri kalbotu.


Sem šel nisem sicer štel ampak od oka cca malo manj ko polovica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 9:59:48   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Grem pa danes preštet število invalidnih parkirnih mest pred novi Interspar bomo vidli kolko to znese v procentualnem smislu glede na število vseh parkirnih mest ker tak od oka mam občutek da jih je skoraj polovica za invalide.

Ala so mi slovnične napake (vejice, pikice, črtice...) niti približno ko pri kalbotu.


Sem šel nisem sicer štel ampak od oka cca malo manj ko polovica



Ja,točno tako je,nekje.Polovica je za nas,polovica skoraj pa za invalide.Pa jih toliko? Dvomim! Pa vsi tudi ne pridejo istočasno v trgovino.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 10:01:58   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Grem pa danes preštet število invalidnih parkirnih mest pred novi Interspar bomo vidli kolko to znese v procentualnem smislu glede na število vseh parkirnih mest ker tak od oka mam občutek da jih je skoraj polovica za invalide.

Ala so mi slovnične napake (vejice, pikice, črtice...) niti približno ko pri kalbotu.


Sem šel nisem sicer štel ampak od oka cca malo manj ko polovica



Ja,točno tako je,nekje.Polovica je za nas,polovica skoraj pa za invalide.Pa jih toliko? Dvomim! Pa vsi tudi ne pridejo istočasno v trgovino.



če šteješ še mentalne invalide, jih je premalo!!!!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 10:02:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,nažalost je ponavadi tako! In kaj boš glede tega ukrenla??? Se ne boš več vozila po cesti?


nikoli nisem rekla, da se ne bom več vozila. ne polagaj mi besed v usta. s prometno varnostjo nisem začela jaz.
kaj bom JAZ ukrenila? user posted image  kaj pa naj JAZ ukrenem glede drugih? user posted image  odgovarjam samo za sebe.




Končno ena pametna iz tvojih ust!user posted image


user posted image  končno? user posted image

o, hvala, da si me sprejela v klub pametnih user posted image  ker, veš, po navadi nisem tolk pametna user posted image




Ja,sem že dvomla v to.Pa nočem te žalit,da me ne boš spet napadala,kot to rada počneš.Je pa res,da smo vsi oz.vsak zase odgovorni.Nobeden ne bo namesto nas!Ker imamo vsak svojo glavo,s katero razmišljamo.Mogoče edino,da je kaka izjema,ki ima glavo na vratu zato,da mu v trebuh ne dežuje!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 10:03:24   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Grem pa danes preštet število invalidnih parkirnih mest pred novi Interspar bomo vidli kolko to znese v procentualnem smislu glede na število vseh parkirnih mest ker tak od oka mam občutek da jih je skoraj polovica za invalide.

Ala so mi slovnične napake (vejice, pikice, črtice...) niti približno ko pri kalbotu.


Sem šel nisem sicer štel ampak od oka cca malo manj ko polovica



Ja,točno tako je,nekje.Polovica je za nas,polovica skoraj pa za invalide.Pa jih toliko? Dvomim! Pa vsi tudi ne pridejo istočasno v trgovino.



če šteješ še mentalne invalide, jih je premalo!!!!




Ja,samo res!user posted image Samo frka je ve tem,da tistim se NE VIDI,da so!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 10:31:48   
uwaga
Mnogo stvari se ne vidi.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:18:00   
koala
Nataša z kaznijo zato, ker največkat pač zaležele udarec po denarnici, na žalost.
In ja v TC-jih je res veliko parkirnih prostorov za invalide, je pa res da tudi v mestu ko je eden ali dva to brezvestnežev ne ustavi in tam parkirajo.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:22:52   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Nataša S kaznijo zato, ker največkat pač zaležele udarec po denarnici, na žalost.





user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:23:27   
mojamura


Če bi Slovenci premogli malce več srčne kulture, bi bilo življenje lepše.

matcar, dosti nas je invalidov, malo je invalidskih parkirišč po mestu, v trgovskih centrih jih je dovolj, a kaj ko ne morem tam parkirati, ker so zasedena od ljudi, ki nimajo pravice tam parkirati. Zato moram avto puščati na dugih mesti, kjer ti ne vidiš, da sem jaz kot invalid prišla v TC, ker pač mojega avta ni tam na parkirišču za invalide, ker mi je nekdo, ki ni upravičen, da parkira tam zavzel parkirišče.....vidiš - začaran krog.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:32:38   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: koala

In ja v TC-jih je res veliko parkirnih prostorov za invalide, je pa res da tudi v mestu ko je eden ali dva to brezvestnežev ne ustavi in tam parkirajo.



user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 30.6.2009 15:34:57 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:36:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


Ja,kolikokrat sem npr.morala it pozimi v Vošnjakovo z malim otrokom,ko sva imele posvetovalnico....sem se 20 minut vozla naokoli,zunaj snežilo,brilo ali deževalo...nikjer parkinga.tisti taveliki itak vedno poln,vse po pločnikih avti...nikjer za parknit..in kaj ti preostane v tem primeru??user posted image


Tudi drugi smo imeli posvetovalnice pozimi, moja oba otroka sta rojena sredi največje zime. In iskala sem parkplac tam, kjer se ga nikoli ne najde. Tudi po pol ure sem krožila kot en debil po kranjskem parkirišču pred porodnišnico, pa nikoli, NIKOLI nisem parkirala na prostih mestih za invalide, tudi če sem že zamujala k zdravnici.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 15:37:13   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



Če bi Slovenci premogli malce več srčne kulture, bi bilo življenje lepše.

matcar, dosti nas je invalidov, malo je invalidskih parkirišč po mestu, v trgovskih centrih jih je dovolj, a kaj ko ne morem tam parkirati, ker so zasedena od ljudi, ki nimajo pravice tam parkirati. Zato moram avto puščati na dugih mesti, kjer ti ne vidiš, da sem jaz kot invalid prišla v TC, ker pač mojega avta ni tam na parkirišču za invalide, ker mi je nekdo, ki ni upravičen, da parkira tam zavzel parkirišče.....vidiš - začaran krog.




Nobeden ni rekel,da jih ni dosti.Še veliko preveč jih je,žal! Jaz sem rekla,da je skoraj polovica parkirnih mest za invalide,ki pa nikoli niso vsi hkrati v TC.Da pa so napačni avti tam parkirani,pa tudi vem.Po mestu pa je tudi za vzorec takih mest,ki pa so tudi zmeraj zasedena z napačnimi avti.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 16:39:29   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Nisem vsega brala, bom pa rekla tako. Samo v eni točki se strinjam z botrco in to je, da bo v TC-jih morali biti mestni redarji vsak dan ves dan, zaradi mene v vsakem nadstropju eden. Pa če bi imela kaj moči bi hitro spremenila to da nekaterim dol visi za kazni. Prvič kazen, drugič malo višja kazen, tretjič pa bi avto zasegla, ga prodala, denar bi pa šel organizacijam, ki skrbijo za  invalide oz. jim pomagajo.


Sej jst se tut s tem strinjam in najbrž še marsikdo...sam dejmo bit mal realni no...Kaj je bolj realno:al od normalnega človeka pričakovat, da ne bo parkiral na prostoru za invalide al od občine pričakovat, da bodo mestni redarji povsod, vsak dan, ves dan in ne vem kaj še vse...
To je tko kot bi pričakoval in se bunil nad tem, da policajev ni na vsakem koščku tega planeta in niso mogl napisat kazni našmu sosedu, ki je prehitr vozu, teb so pa jo, k si se peljal 3 ulice vzporedno in so ****t ga bli glih v tej ulici in ne v tisti, po kateri se je peljal sosed...
Pa ne moreš se za take stvari bunit, no...user posted image Enkrat plača eden, drugič drugi...A ti pa nisi še nikol ušla kazni, čeprav dobr veš, da bi jo mogla plačat, ker si nardila prekršek? A si se tut tolk bunila, ker policajev al pa redarjev takrat ni blo tam, da bi ti kazen napisa?
Pa tole napisano bolj leti na botrco in ostale in ne nate, k jim je toooooooolk krivično, ker nekateri drugi pa niso dobil kazni, k ni blo redarjev, ona jo pa jeeeeeee...user posted image user posted image user posted image
Mi je isto smešno, ko kdo, ki vidi en hud prekršek al pa kej tazga reče: Kje so pa zdej policaji? Zadnjič, k sem pa jst vozu 60 skoz naselje sm pa kazen dobu, tale jo bo pa brez odnesu...Kr neki...
Pa tut če bi bli kje v bližini-oni so telepati, da bojo vedl, da bo glih takrat glih tam en v škarje prehiteval...user posted image
Pa ne pišem prva tega, sam enim še kar ni jasno...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 18:52:19   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Pa ne moreš se za take stvari bunit, no...user posted image Enkrat plača eden, drugič drugi...A ti pa nisi še nikol ušla kazni, čeprav dobr veš, da bi jo mogla plačat, ker si nardila prekršek? A si se tut tolk bunila, ker policajev al pa redarjev takrat ni blo tam, da bi ti kazen napisa?
Pa tole napisano bolj leti na botrco in ostale...



Svoje mnenje sem že zdavnaj napisala, če vam pa ni za brat potem pa se tudi ne delajte pametne in komentirajte nekaj v tri dni...javite se ko dobite zasluženo kazen da še vas malo popoljuvamo in obtožimo kot, da ste naredili najhujše dejanje, najmanj ubili nekoga...naš narod je pač takšen...naj sosedu krava crkne...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!