|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 18:57:37   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Pa ne moreš se za take stvari bunit, no...user posted image Enkrat plača eden, drugič drugi...A ti pa nisi še nikol ušla kazni, čeprav dobr veš, da bi jo mogla plačat, ker si nardila prekršek? A si se tut tolk bunila, ker policajev al pa redarjev takrat ni blo tam, da bi ti kazen napisa?
Pa tole napisano bolj leti na botrco in ostale...



Svoje mnenje sem že zdavnaj napisala, če vam pa ni za brat potem pa se tudi ne delajte pametne in komentirajte nekaj v tri dni...javite se ko dobite zasluženo kazen da še vas malo popoljuvamo in obtožimo kot, da ste naredili najhujše dejanje, najmanj ubili nekoga...naš narod je pač takšen...naj sosedu krava crkne...


Nikoli se ne bunim za kazen, za katero vem, da mi pripada! Res ne. (mogoče si kdaj želim, da bi mi čez prste pogledal, priznam...samo, da bi se pa bunila, mi pa na kraj pameti ne pade, ker se mi zdi to čist nezrelo)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 19:27:10   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Pa ne moreš se za take stvari bunit, no...user posted image Enkrat plača eden, drugič drugi...A ti pa nisi še nikol ušla kazni, čeprav dobr veš, da bi jo mogla plačat, ker si nardila prekršek? A si se tut tolk bunila, ker policajev al pa redarjev takrat ni blo tam, da bi ti kazen napisa?
Pa tole napisano bolj leti na botrco in ostale...



Svoje mnenje sem že zdavnaj napisala, če vam pa ni za brat potem pa se tudi ne delajte pametne in komentirajte nekaj v tri dni...javite se ko dobite zasluženo kazen da še vas malo popoljuvamo in obtožimo kot, da ste naredili najhujše dejanje, najmanj ubili nekoga...naš narod je pač takšen...naj sosedu krava crkne...


Nikoli se ne bunim za kazen, za katero vem, da mi pripada! Res ne. (mogoče si kdaj želim, da bi mi čez prste pogledal, priznam...samo, da bi se pa bunila, mi pa na kraj pameti ne pade, ker se mi zdi to čist nezrelo)





Kako in kje kdo parkira je ena stvar,kako in kje pa kdo vozi pa je čisto druga.Ko ti nekje parkiraš-pa ni važno al si prav al narobe-ne ogrožaš življenja drugih! Ko pa ti voziš nekje tako kot ne bi smel,je pa spet druga stvar.Pa če je to 30 al pa 10 km/h prehitro.Dejstvo je,da je premalo policajev na določenih mestih,kjer dobro vejo,kako ljudje objestno vozijo.Na več koncih hkrati pa tudi ne morejo bit.Zato so kazni za take ljudi še vedno premile.
Še enkrat ponavljam: če so delali kontrolo po TC,kar je pisalo tudi v časopisu včeraj,jo naj izvajajo skozi ves dan,ne pa samo eno uro! Policija,ki dela kontrolo na cestišču,jo tudi dela 2-3 ure,preden se kam prestavijo.Ne pa samo eno uro!
Če pa še ti zdaj ni kaj jasno,pa se ne vključuj v razpravo,ker je to NEZRELO!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 20:29:25   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: matcar



Če pa še ti zdaj ni kaj jasno,pa se ne vključuj v razpravo,ker je to NEZRELO!


A da je? user posted image user posted image user posted image

Drugače pa meni ni tukaj bila poanta ta ali ogrožaš življenje ali ne, ampak ta, da se pač neupravičeno buniš, ker policaji ne morejo bit hkrati na dveh koncih...
Ni mi pa jasno, zakaj bi moral bit redarji v TC ves dan in ne samo eno uro? A drugi placi pa niso upravičeni do tega, da se jih kontrolira al kako?
Mogoče je res NEZRELOuser posted image , sam res ne kapiram kaj ima veze čas kontroliranja z vsem tem? A bi kej spremenilo dejstvo, da bi bili danes kaznovani vsi, jutri pa nobeden? A gre res samo za kazen al gre bolj za moralo in etiko ter srčno kulturo?
Dej razloži mi še to, mogoče bom potem bolj zrela...user posted image


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 20:34:58   
TomTaylor
BV...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 20:39:12   
picola1
Anede? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 20:40:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Anede? user posted image


Ni tu reda user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 20:44:33   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: matcar



Če pa še ti zdaj ni kaj jasno,pa se ne vključuj v razpravo,ker je to NEZRELO!


A da je? user posted image user posted image user posted image

Drugače pa meni ni tukaj bila poanta ta ali ogrožaš življenje ali ne, ampak ta, da se pač neupravičeno buniš, ker policaji ne morejo bit hkrati na dveh koncih...
Ni mi pa jasno, zakaj bi moral bit redarji v TC ves dan in ne samo eno uro? A drugi placi pa niso upravičeni do tega, da se jih kontrolira al kako?
Mogoče je res NEZRELOuser posted image , sam res ne kapiram kaj ima veze čas kontroliranja z vsem tem? A bi kej spremenilo dejstvo, da bi bili danes kaznovani vsi, jutri pa nobeden? A gre res samo za kazen al gre bolj za moralo in etiko ter srčno kulturo?
Dej razloži mi še to, mogoče bom potem bolj zrela...user posted image





Kaj pa se jaz bunim? Sem mogoče jaz tista,ki je odprla to temo?Kaj je s tabo?Halo!
Ne,bistvo je to,da naj,če že,kar JE PRAV,hodijo vsak dan in talajo kazni v vseh parkirnih nadstropjiv v TC-jih,ne pa samo v najnižji etaži par kazni potalajo in grejo! TO JE POANTA TEGA CELOTNEGA FORUMA IN TE TEME!!!! A ti je zdaj kaj bolj jasno!
Pa vse povsod drugje tudi,kjer so TAKA MESTA,pa če je to eden al pa 20!!!!

< Sporočilo je popravil matcar -- 30.6.2009 20:45:34 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 21:35:23   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

[
Ne,bistvo je to,da naj,če že,kar JE PRAV,hodijo vsak dan in talajo kazni v vseh parkirnih nadstropjiv v TC-jih,ne pa samo v najnižji etaži par kazni potalajo in grejo! TO JE POANTA TEGA CELOTNEGA FORUMA IN TE TEME!!!! A ti je zdaj kaj bolj jasno!
Pa vse povsod drugje tudi,kjer so TAKA MESTA,pa če je to eden al pa 20!!!!


točno tako,lepo si napisala....pri vrabcu,naj stalajo vsem,ne pa samo enemu...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 21:39:44   
Anonimen
Ma dej, zdaj pa že nehajte.
Če bo samo ena oz. eden iz te teme, ki včasih parkira na invalidih to prenehal delati, SUPER! Če se jih bo pa še več to prijelo, pa še boljše. Ker resnično se enkrat zamislite, kako je invalidu ali nam staršem, ki imamo invalidne otroke!

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 21:58:05   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Če bo samo ena oz. eden iz te teme, ki včasih parkira na invalidih to prenehal delati, SUPER!



imaš mojo besedo, da ne bom več. se bom spomnila always...coca colauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:01:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Če bo samo ena oz. eden iz te teme, ki včasih parkira na invalidih to prenehal delati, SUPER!



imaš mojo besedo, da ne bom več. se bom spomnila always...coca colauser posted image



Sem vesela!

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:27:06   
picola1
Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Zdej mi je vse jasn...user posted image
Mogoče bi blo pa še komu jasn (če mu še ni), če bi se bunil (beri: odpl temo) nekdo, ki je invalid, da morjo it redarji pisat kazni še v višja nadstropja, ne pa sam v pritličje...
Ker v primeru botrce je to slišat kot neupravičena užaljenost, v primeru invalida pa bi se to slišalo kot upravičena jeza nad redarji...
Torej mojamura, predlagam da odpreš temo z isto vsebino prvega posta pa bomo videli al bo folk kej prej dojel poanto al ne?

user posted image user posted image user posted image

Did I get it now?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:31:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak v trgovskem centru parkirati na invalidih, ko je ITAK dovolj prostora za parkiranje user posted image . Ne razumem te lenobe.


Nič hudega, Mič, veliko nas je, ki ne razumemo tega petelinjenja tu gori user posted image


A celo do petelinov se je prislo user posted image ? Sem brala samo prvi post.

Ma ne, res ne razumem. A ni fajn, da gres deset ali petdeset ali bohnedaj vsaj sto metrov pes in premigas rit user posted image .

Bi celo razumela, kje v centru mesta, ne najdes parkinga, pa parkiras 10 minut recimo, za kaksen opravek na posti, na banki ali kaj podobnega. Ampak v trgovskem centru user posted image . Ni to za mojo kmecko pamet.


Potem pa bolje, da ne prebereš  vsega, ti je lahko slabo.


Volga prepozno ... men je že user posted image .
Na kraj pameti mi ne pride, da bi parkirala na mestu za invalide in upam da mi nikoli ne bo treba tam parkirati.
Pa da ti nekdo ki tu javno objavi, da parkira na mestu za invalide oznani, da je mentaliteta voznikov na nizki ravni ... to je pa res že čisto preveč za mojo preprosto pamet.


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !

Evo NIKOLI še nisem parkirala na mestu za invalide!
Za tamalo ven in not dajat imamo zadaj drsna vrata tak da tut to ni problem. Voziček je vedno v avtu, če je tamala zraven tak da tut 100 dodatnih metrov ni problem, če gre pa dež se pa rajš obrnem in grem domou, kot pa da bi na mestu za invalide parkirala.


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Kazni za take so pa daleč, daleč premile.



Se ne strinjam, kazni so premile za tiste ki prehitro vozijo, za tiste ki vozijo pod vplivom alkohola in s tem ubijajo nedolžne voznike (mlade ali stare vseeno), za tiste ki so nepripeti in ponavadi povzročitelji številnih nesreč. Takim bi jaz globoko segla v denarnico...

Ampak za tiste "srečneže", ki te nesreče preživijo s hujšimi posledicami, te pa boli ku*** (ups, sori sem se spomnila, da ga nimaš) in jim mirne vesti zasedeš parkirni prostor ... svašta ... kalbo imam povsem prav!

Do ene 7. strani sem prebrala, naprej se mi pa ne da ... ker enim se res ne da ničesar dopovedat ... user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:33:14   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Zdej mi je vse jasn...user posted image
Mogoče bi blo pa še komu jasn (če mu še ni), če bi se bunil (beri: odpl temo) nekdo, ki je invalid, da morjo it redarji pisat kazni še v višja nadstropja, ne pa sam v pritličje...
Ker v primeru botrce je to slišat kot neupravičena užaljenost, v primeru invalida pa bi se to slišalo kot upravičena jeza nad redarji...
Torej mojamura, predlagam da odpreš temo z isto vsebino prvega posta pa bomo videli al bo folk kej prej dojel poanto al ne?

user posted image user posted image user posted image

Did I get it now?





Ne,še vedno ne čisto! Pa ravno TO JE HOTELA S TEM POVEDAT! Se je tudi opravičla invalidom,ker je zaštrikala ENKRAT in NIKOLI VEČ! Užaljena je bila pa iz razloga,ki sem ga prej navedla.Ne zato,ker je ONA dobila kazen,kar je upravičeno,ampak,ker so vsi drugi avtomobili ostali brez,so si pa kazen ravno tako zaslužili.To pa je bilo v kletni etaži,v vseh naslednjih pa ni bilo ne duha ne sluha o redarjih! Pa ne gre se samo za TC-je,ampak tudi za vsa parkirna mesta,namenjena invalidom!!!!

< Sporočilo je popravil matcar -- 30.6.2009 22:34:01 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:35:44   
benika
To pa je bilo v kletni etaži,v vseh naslednjih pa ni bilo ne duha ne sluha o redarjih!


A zdej hočeš povedat, da se je dama sprehodila po vseh etažah čekirat, a so listki na avtomobilih al neuser posted image Pa dej nehi no.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:36:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

To pa je bilo v kletni etaži,v vseh naslednjih pa ni bilo ne duha ne sluha o redarjih!


A zdej hočeš povedat, da se je dama sprehodila po vseh etažah čekirat, a so listki na avtomobilih al neuser posted image


Huda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:39:20   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: benika

To pa je bilo v kletni etaži,v vseh naslednjih pa ni bilo ne duha ne sluha o redarjih!


A zdej hočeš povedat, da se je dama sprehodila po vseh etažah čekirat, a so listki na avtomobilih al neuser posted image


Huda user posted image user posted image user posted image




Ne,nobeden ni tega reko! Kaj te ti bereš? Če so v pol ure opravili,kao,delo,TC pa ima 7 nadstropij za parkirat,a misliš,da so v pol ure sfolgali 7 nadstropij prehodit???? Halo!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:46:46   
benika
Ne,nobeden ni tega reko! Kaj te ti bereš? Če so v pol ure opravili,kao,delo,TC pa ima 7 nadstropij za parkirat,a misliš,da so v pol ure sfolgali 7 nadstropij prehodit???? Halo!


Prvo kot prvo, če nisi bila zraven botrce pojma nimaš, v kolikšnem času so redarji opravili svoje delo (botrca je rekla, da so bili tam eno uro).

Drugič, kako veš, koliko redarjev je bilo takrat na delu? 1? 2? 3? Pa tudi če je bil en sam, lahko v eni uri prehodi 7 štukov (oz. se pelje z dvigalom).

Tretjič, ne verjamem, da so v eni uri dela listek napisali samo dotični avtorici, temveč je kazen sigurno pokasiral še kdo drug.

Pa še moj komentar na vas, ki tako veselo zasedate mesta za invalide....upam, da bo prišel dan, ko se boste sramovale tukaj napisanih besed. Kazni vam pa jaz ne bi pisala, temveč bi avto le gladko odpeljal pajek. Pa potem kazen ne bi bila 40€ ampak krepko več. In mogoče bi se dame takrat zamislile nad sabo. Če vas že moralni vidik ne strezne, naj vas vsaj finančni. Banda zarukana!user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:50:23   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ne,nobeden ni tega reko! Kaj te ti bereš? Če so v pol ure opravili,kao,delo,TC pa ima 7 nadstropij za parkirat,a misliš,da so v pol ure sfolgali 7 nadstropij prehodit???? Halo!


Prvo kot prvo, če nisi bila zraven botrce pojma nimaš, v kolikšnem času so redarji opravili svoje delo (botrca je rekla, da so bili tam eno uro).

Drugič, kako veš, koliko redarjev je bilo takrat na delu? 1? 2? 3? Pa tudi če je bil en sam, lahko v eni uri prehodi 7 štukov (oz. se pelje z dvigalom).

Tretjič, ne verjamem, da so v eni uri dela listek napisali samo dotični avtorici, temveč je kazen sigurno pokasiral še kdo drug.

Pa še moj komentar na vas, ki tako veselo zasedate mesta za invalide....upam, da bo prišel dan, ko se boste sramovale tukaj napisanih besed. Kazni vam pa jaz ne bi pisala, temveč bi avto le gladko odpeljal pajek. Pa potem kazen ne bi bila 40€ ampak krepko več. In mogoče bi se dame takrat zamislile nad sabo. Če vas že moralni vidik ne strezne, naj vas vsaj finančni. Banda zarukana!user posted image




Pazi na besede in ne govori,če pojma nimaš! Sem bila Z NJO! OK? Jaz sem ji ravno povedala,da delijo kazni,bila pa sta 2! Pa v tem TC ni zunanjih dvigal,mimo grede!
Pa še to,jaz NISEM PARKIRALA NA DOTIČNEM PARKIRNEM MESTU!

< Sporočilo je popravil matcar -- 30.6.2009 22:51:22 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:52:57   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Banda zarukana!user posted image



se mi samo zdi,da tako pisanje ni več v meji človeštva...???user posted image
Tako obnašanje je še tisočkrat huje,kot zasest en parking...

< Sporočilo je popravil Saraya -- 30.6.2009 22:53:53 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:53:58   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: benika

Banda zarukana!user posted image



se mi samo zdi,da tako pisanje ni več v meji človeštva...
Tako obnašanje je še tisočkrat huje,kot zasest en parking...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:54:32   
benika
Pazi na besede in ne govori,če pojma nimaš! Sem bila Z NJO! OK? Jaz sem ji ravno povedala,da delijo kazni,bila pa sta 2! Pa v tem TC ni zunanjih dvigal,mimo grede!


A pol sta vseen pregledali 7 štukov in opazovali parkirane avtomobile a majo listek al ne? Ker meni še vedno ni jasno, kako lahko vidiš v vseh 7 štukov in trdiš, da sta bila redarja samo dva?

Mah glej matcar, nima veze. Dejstvo je, da botrca svoj post ni napisala z namenom, da nam pove, kako ji je žal, da je parkirala na mestu za invalide, temveč je užaljena v dno svoje duše, ker ji enkrat ni uspelo uiti kazni. Pa ne nakladaj, da je bilo to prvič in zadnjič. da je tam parkirala.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:55:17   
benika
Kaj pa če bi ve tri ustanovile klub ploskačic?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:56:55   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: benika

. Dejstvo je, da botrca svoj post ni napisala z namenom, da nam pove, kako ji je žal, da je parkirala na mestu za invalide, temveč je užaljena v dno svoje duše, ker ji enkrat ni uspelo uiti kazni. Pa ne nakladaj, da je bilo to prvič in zadnjič. da je tam parkirala.



ne moreš sodit botrci,če je sploh ne poznaš....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: mestno redarstvo
30.6.2009 22:57:12   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Banda zarukana!user posted image



se mi samo zdi,da tako pisanje ni več v meji človeštva...???user posted image
Tako obnašanje je še tisočkrat huje,kot zasest en parking...


Kaj se pa ti zgražaš? A resnica boli, a ne?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?