|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:20:22   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: rija



ampak ker priznaš, upaš, da se ti bo pol oprostilo? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:21:41   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.





vidim,ja.......veš kako hitro se lahko vse spremeni kljub temu,da imaš nobel avto user posted image

mene bi bilo sram kaj takega napisat,res

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:44:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
ne to....da bi se ustrašila....ampak pravim,da ni lepo o tem govorit....jaz nikomur ne privoščim kaj takega...


aHA, potem je bolje si zatiskat oči, da invalidi sploh obstajajo in  ker jih redko vidimo, parkirat na mestih, ki je rezervirano za njih.

Sej tud tebi nihče ne privošči kaj takšnega,  bi pa lahko pokazala vsaj malo spoštovanja do njih in njihovih staršev, ki morajo veliko več napora in energije vložiti v svoje otroke. da ne govorim o strahu in skrbi, kadar morajo na pogoste operacije...

Ampak spet...ne živiš ti z invalidno osebo, zato ne obstajajo in veselo ploskaj in se smej naprej


< Sporočilo je popravil mika -- 1.7.2009 8:45:40 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:52:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!



V 14 letih kar imam izpit nisem še NIKOL parkirala na mestu za invalide in tudi UPAM nikoli ne bom, kar povem s popolnoma čisto vestjo raje pustim avto na pločniku al pa na travi kot da bi parkirala na mestu za invalide in ljudje ki to delajo zame niso ljudje pač pa glavnati bolniki.

< Sporočilo je popravil puncica -- 1.7.2009 8:53:19 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:54:17   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.





vidim,ja.......veš kako hitro se lahko vse spremeni kljub temu,da imaš nobel avto user posted image

mene bi bilo sram kaj takega napisat,res


se strinjam in tukaj se vidi kako gledajo tisti z nobl avtomobili na navadne smrtnike da ne govorim o invalidih, očitno se imajo za večvredne.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 8:54:36   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.





vidim,ja.......veš kako hitro se lahko vse spremeni kljub temu,da imaš nobel avto user posted image

mene bi bilo sram kaj takega napisat,res



bom še enkrat napisala..
jaz vem, da se vse lahko spremeni, ampak ne živim tako(če razumeš kaj sem hotla s tem povedat). je že res, da sem tam parkirala, ampak samo v euroP, kjer se mi je zdelo, da jih je preveč..sem se res zamislila, ko so se javile mame z invalidnimi otroci ali pa invalidi sami. ni fer do vas. sem razmislila, če bi obstajali parkingi, ki bi bili namenjeni mamicam z dojenčki- bi bili spet zasedeni od "netapravih", mi pa jezne..
to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:04:33   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..


Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?

Ampak ok, ti si se vsaj zamislila nad temuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:14:56   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?




imaš prav. sodi.
nekako sem mislila, da invalidov ne oškodujem direktno, ker je tam vedno prosto. nikoli nisem zasedla prostor, ki je bil edini.
na kulturo voznikov, katero sem jaz imela v mislih, pa spada pod drugo temo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:37:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..


Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?

Ampak ok, ti si se vsaj zamislila nad temuser posted image


no, saj se je botrca tudi že, da ne bomo nepošteni.user posted image
le še par ploskačic je ostalo. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 1.7.2009 9:38:08 >

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:41:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?




imaš prav. sodi.
nekako sem mislila, da invalidov ne oškodujem direktno, ker je tam vedno prosto. nikoli nisem zasedla prostor, ki je bil edini.
na kulturo voznikov, katero sem jaz imela v mislih, pa spada pod drugo temo.


Recimo, da za tabo pripeljejo še trije istomisleči, za njimi pa še en, ki mu ni mar ker je invalidni prostor zadnji, v roku petih minut ste zasedli vsa invalidna mesta in bi ravno tisti tvoj prostor, ki si ga zasedla lahko poslužil invalidnemu vozniku, ki bo recimo pripeljal 5,35 minute za tabo...

Pa ne me jemat resno, samo izmišljam si možen scenarij.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:44:08   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?




imaš prav. sodi.
nekako sem mislila, da invalidov ne oškodujem direktno, ker je tam vedno prosto. nikoli nisem zasedla prostor, ki je bil edini.
na kulturo voznikov, katero sem jaz imela v mislih, pa spada pod drugo temo.


Recimo, da za tabo pripeljejo še trije istomisleči, za njimi pa še en, ki mu ni mar ker je invalidni prostor zadnji, v roku petih minut ste zasedli vsa invalidna mesta in bi ravno tisti tvoj prostor, ki si ga zasedla lahko poslužil invalidnemu vozniku, ki bo recimo pripeljal 5,35 minute za tabo...

Pa ne me jemat resno, samo izmišljam si možen scenarij.


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu



Raznorazne makine in terenci (džipi) že dolgo veljajo za materialno utelešenje človeške nadutosti in egoizma... ups, pa nazaj k temi egoizem...

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:52:13   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mika



Ampak spet...ne živiš ti z invalidno osebo, zato ne obstajajo in veselo ploskaj in se smej naprej



daj človek..malo se poslušaj,kaj govoriš....
kaj ti pri user posted image sploh veš o meni,da lahko trajblaš svojo teorijo...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:52:14   
koala
tasa-m jaz sem še ena taka, ki ni NIKOLI neupravičeno parkirala na mestu za invalide, pa je moje dete februarsko in je parkiranje  kadar je treba k pediatru pravi križ.

Moja svakinja ima parkirno karto za prostor za invalida, pa sem velikokrat tudi kadar sem njo peljala njo dostavila do tam ko je morala biti, avto pa pol pustila na navadnem parkirnem prostoru.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:54:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya



daj človek..


Mislim, da je mika ženska. Mislim, skoraj prepričan sem.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 9:57:25   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..


Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?

Ampak ok, ti si se vsaj zamislila nad temuser posted image



ko bi vi vsi ti.svetniki bili povsod tako kulturni,pol bi bil svet zelo lep...
Nevem,kaj se zdaj na nas spravljate....smo mar ubili kogauser posted image
Doma pred bajto me ljudje zaparkirajo,ki nimajo ni kančka srčne kulture,pa jih moram po celem mestu lovit in iskat,pa niti toliko osnovne človeške kulture ne premorejo,da bi se vsaj opravičili.....zato ne VI VSI meni o KULTURI NO....
pa še nekaj,čustvujem in sočustvujem z vsemi ,ki so primorani uporabljat parkirišče za invalide,hudo mi je,ko samo pomislim na njih, zato lepo prosim ne srat s takimi neumestnimi...

< Sporočilo je popravil Saraya -- 1.7.2009 9:59:32 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:12:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..


Zanimivo, a parkiranje na mestih za invalide pa ne sodi med kulturo voznikov?

Ampak ok, ti si se vsaj zamislila nad temuser posted image



ko bi vi vsi ti.svetniki bili povsod tako kulturni,pol bi bil svet zelo lep...
Nevem,kaj se zdaj na nas spravljate....smo mar ubili kogauser posted image
Doma pred bajto me ljudje zaparkirajo,ki nimajo ni kančka srčne kulture,pa jih moram po celem mestu lovit in iskat,pa niti toliko osnovne človeške kulture ne premorejo,da bi se vsaj opravičili.....zato ne VI VSI meni o KULTURI NO....
pa še nekaj,čustvujem in sočustvujem z vsemi ,ki so primorani uporabljat parkirišče za invalide,hudo mi je,ko samo pomislim na njih, zato lepo prosim ne srat s takimi neumestnimi...


Saraya, bolje, da nehaš, smo si že vsi ustvarili zelo pozitivno mnenje o tebi. Je bilo res dovolj, ne zapletaj se več. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:16:36   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Saraya, bolje, da nehaš, smo si že vsi ustvarili zelo pozitivno mnenje o tebi. Je bilo res dovolj, ne zapletaj se več. user posted image



o tebi raje ne bi na tem forumu..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:17:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Saraya, bolje, da nehaš, smo si že vsi ustvarili zelo pozitivno mnenje o tebi. Je bilo res dovolj, ne zapletaj se več. user posted image



o tebi raje ne bi na tem forumu..user posted image


ja, pa res ni treba, ker mi dol visi za tvoje mnenje o meni. Pa nasvidenje. Toliko od mene. Zaenkrat.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:21:50   
Anonimen
Anarhija olover Baščaršija... Zašto da zabranjujemo pušenje na jvnom mjestu?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 370
   [Brisano sporočilo]
1.7.2009 10:22:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:24:48   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



ja, pa res ni treba, ker mi dol visi za tvoje mnenje o meni. Pa nasvidenje. Toliko od mene. Zaenkrat.


mislim,da nisem edina...ki sem si takšno mnenje o tebi ustvarila.user posted image dijo

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:33:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Anarhija olover Baščaršija... Zašto da zabranjujemo pušenje na jvnom mjestu?
Jer šteti zdravlju normalnih ljudi.user posted image user posted image


Pušenje ne podrazumijeva samo uvlačenje nikotina u pluća moglo bi da se okarakteriše i kao oralni ljubavni odnos, t.j. čin najmanje dvoje sudionika obično na nekom javnom mjestu. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:35:52   
n€na

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??





NIKOLI!!!
Pa tudi jaz sem imela dojenčka...zame ni razloga da bi parkirala na mestu rezerviranem za invalide...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:38:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: mika



Ampak spet...ne živiš ti z invalidno osebo, zato ne obstajajo in veselo ploskaj in se smej naprej



daj človek..malo se poslušaj,kaj govoriš....
kaj ti pri user posted image sploh veš o meni,da lahko trajblaš svojo teorijo...


O tebi vem toliko koliko si pri tej temi napisala in samo to komentiram....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?