|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:39:53   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.





vidim,ja.......veš kako hitro se lahko vse spremeni kljub temu,da imaš nobel avto user posted image

mene bi bilo sram kaj takega napisat,res



bom še enkrat napisala..
jaz vem, da se vse lahko spremeni, ampak ne živim tako(če razumeš kaj sem hotla s tem povedat). je že res, da sem tam parkirala, ampak samo v euroP, kjer se mi je zdelo, da jih je preveč..sem se res zamislila, ko so se javile mame z invalidnimi otroci ali pa invalidi sami. ni fer do vas. sem razmislila, če bi obstajali parkingi, ki bi bili namenjeni mamicam z dojenčki- bi bili spet zasedeni od "netapravih", mi pa jezne..
to kar si odebelila, pa še vedno drži.
svoje spremenjeno stališče sem pa že povedala..


Pa zakaj potrebuješ prav parking nemenjen mamicam z dojenčki in vozički....Saj so navadni parkingi dovolj velikiuser posted image user posted image user posted image

Saj če parkiraš in daš otroka v voziček ne rabiš pred vrati trgovine parkinga za mamiceuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:42:14   
Anonimen
Saraya VOlga vrlo brzo svršen čin...

Odoh, ionako nemam inspiracije danas...

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:43:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: puncica


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu



Raznorazne makine in terenci (džipi) že dolgo veljajo za materialno utelešenje človeške nadutosti in egoizma... ups, pa nazaj k temi egoizem...


Tudi mi smo imeli terenca, pa nikoli ni bil parkiran na prostoru za invalide. Sploh ni bistvo avto, ampak mislenost ljudi....pa to itak vešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:50:19   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: puncica


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu



Raznorazne makine in terenci (džipi) že dolgo veljajo za materialno utelešenje človeške nadutosti in egoizma... ups, pa nazaj k temi egoizem...


Tudi mi smo imeli terenca, pa nikoli ni bil parkiran na prostoru za invalide. Sploh ni bistvo avto, ampak mislenost ljudi....pa to itak vešuser posted image


saj če bi dali parkinge od invalidov 20m stran od vhoda nebi nihče tam parkiral...

< Sporočilo je popravil nena26 -- 1.7.2009 10:51:24 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 10:56:38   
benika
saj če bi dali parkinge od invalidov 20m stran od vhoda nebi nihče tam parkiral...


A dej no nehaj.user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:06:50   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: benika

saj če bi dali parkinge od invalidov 20m stran od vhoda nebi nihče tam parkiral...


A dej no nehaj.user posted image



sem vedla da sem narobe napisla...če nebi bili parkingi pri vhodu in bi bili malo bolj stran nebi parkirali tam...nisem pa mislila tega, da jih morajo dati bolj stran...Ker nekateri neinvalidom se ne da it malo peš...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:08:16   
oka
Po dobro no 16 strani, 16 straaaaaaaaniiiiiiiiiiii zaradi ene upravičene kazni za napačno parkiranje. Avtorica se je pokesala (le kje je Topsi s pojočo travico?), bistvo se je itak izgubilo že tam nekje na tretji strani, dejstvo pa ostaja, da je polno brezvestnih voznikov  oz. voznic, tega pa ta tema ne bo spremenila, žal.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:10:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Po dobro no 16 strani, 16 straaaaaaaaniiiiiiiiiiii zaradi ene upravičene kazni za napačno parkiranje. Avtorica se je pokesala (le kje je Topsi s pojočo travico?), bistvo se je itak izgubilo že tam nekje na tretji strani, dejstvo pa ostaja, da je polno brezvestnih voznikov  oz. voznic, tega pa ta tema ne bo spremenila, žal.


Avtorica ja, je pa še enih par cvetk, ki se še vedno norčujejo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:13:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Avtorica se je pokesala...


`Ebenti hitro branje!

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:14:49   
oka
Avtorica ja, je pa še enih par cvetk, ki se še vedno norčujejo.


Pa ti res misliš, da je kesanje pristno? Misliš, da ima ta tema res tako moč, da nobena od cvetk ne bo več parkirala na mestu za invalide? Malo morgen, zato pa pravim, da bi prav prišel Topsi s pojočo travico. Nekako me taka spreobrnitev po par jeznih postih ne prepriča. Ali imaš to v sebi ali pa ne, preprosto. In po prebranem nekaterim to manjka, zelo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 11:15:57   
oka
`Ebenti hitro branje!


Ne, pozno oglašanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 13:51:20   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: puncica


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu



Raznorazne makine in terenci (džipi) že dolgo veljajo za materialno utelešenje človeške nadutosti in egoizma... ups, pa nazaj k temi egoizem...


Tudi mi smo imeli terenca, pa nikoli ni bil parkiran na prostoru za invalide. Sploh ni bistvo avto, ampak mislenost ljudi....pa to itak vešuser posted image


saj če bi dali parkinge od invalidov 20m stran od vhoda nebi nihče tam parkiral...


sej se mi zdi da so ravno zarad tega to začel delat pred Mercurjem v Celju sta naprej dva normalna placa pa pol 2 za invalide, pa že več kje sem to vidla


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 13:52:50   
puncica
če volgo ne pa mene zanima kako mnenje ma saraya o volgi user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 13:53:03   
miapia
Hm, me ni bilo dva dni, pa sem preletela nadaljnih par strani in ne vem zakaj sem zasledila izredno nespoštovanje. Ko je avtorica (Botrca) začela s tem, sem kmalu podala svoje mnenje, ki je pravilno. Zakaj? Ker tako pravi zakon. Je pa dejstvo, da je kultura ljudi na nizki ravni in ni res, da smo odgovorni samo sami zase. Odgovorni smo za marsikoga in marsikaj.
Botrca - šele po čez deset strani sem prebrala od tebe, da si prejela upravičeno kazen. Zakaj si potrebovala toliko??? Prej je bil pa kreg vsepovprek.
Osebno sem malo užaljena, ker po eni strani ni spoštovanja do uporabnikov, ko napišejo svoje mnenje, še huje je, ko izrazijo pravilno in  moralno mnenje, pa ga vsi spljuvajo ali pa ignorirajo.
Slovenčki pa nismo užaljeni zaradi kazni. Miljonkrat bolje bi prenesli, če bi bili bičani, kot pa da nam nekdo vzame denar za naše nepravilno ravnanje. Samo nismo pa toliko pametni, da bi spoštovali red in zakon, in ne bi dobili te kazni. Če pa zavestno ravnaš proti, potem se nimaš pravice razburjati se, ker si prejel kazen, ki je v naši demokratični državi denarna, ker je nasilje protipravno in protiustavno.
Da imate opravek in da v to vključite še otroka. Ja punce, a ni že zadosti opravičil? V obeh mestih, kjer smo od rojstva hčere bili, hodimo k pediatru peš. Ne vem, kako je pri vas, ampaj 10-15 minut hoje do dohtarja je samo dobro za vas in otroka. Razen seveda, če ful dežuje, sneži, peklenski mraz itd. Isto velja za trgovine in ostale točke, kamor želite iti. Itak pa so parkirišča pred temi ustanovami večni problem, ampak v Ljubljani je na vsakem koraku parkirna hiša. Samo je škoda par evrov, a ne? Ko vam pa pajek odpelje avto, so pa vsi ostali krivi. Takrat boste dali ne 5 evrov, ampaj kar nekaj, pa še z otrokom boste morali peš hoditi. Verjemite, v Ljubljani kar nabrcaš, da greš plačat lisice ali pa prevzet avto.
Če želite neopraskan avto, parkirajte na bolj široko. Za to kazni še ne dajejo. user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz NIKOLI nisem parkirala na invalidih. NIKOLI. In tudi ne bom, ker prvič -  invalide spoštujem, drugič pa - tako veleva zakon in tega marsikdo tukaj ne razume in ne dojame. Če kateremu kaj ne paše, na se gre protivit v parlament. Samo vas bodo hitro zbrcali. Razna invalidna združenja (se opravičujem, če nisem prav imenovala) so se morali in se morajo hudo mučiti, da dosežejo določene stvari, ki so nam same po sebi umevne. Jaz sem prav vesela, ko vidim novo dvigalo, ki ga prej ni bilo, klančine, predvsem na pločnikih, rampe za invalide, avtomatska vrata v trgovini in še in še. In upam, da bo v prihodnje še boljše.
sedaj pa upam samo eno - da ne bom brala pljuvanja na moje besedilo in žaljivk.

Pozdravček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 13:53:46   
kalbo
Najbolj mi gre pa na jetra tole teženje z otroki. Jest mam dva, pa jih komot z na navadnem parkingu dobim iz avta in v avto, pa nimam majhnega avta. Hudiča, a zdej pa če maš otroka se mora pa cel svet okol tebe vrtet al kaj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 14:02:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najbolj mi gre pa na jetra tole teženje z otroki. Jest mam dva, pa jih komot z na navadnem parkingu dobim iz avta in v avto, pa nimam majhnega avta. Hudiča, a zdej pa če maš otroka se mora pa cel svet okol tebe vrtet al kaj.


ja itak a ne veš tega.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 14:06:02   
Lolek in Bolek
Vidim da ste naklofali 16 strani, ki jih nisem brala, samo prvi post.  Mi imamo tudi na parkingu prostor namenjen invalidom. Še nikoli, res nikoli nisem zapeljala nanj, ker vedno ko ga vidim, si potihem želim, da ga nikoli ne bi rabila uporabiti.....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:07:09   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

če volgo ne pa mene zanima kako mnenje ma saraya o volgi user posted image


user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:10:42   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najbolj mi gre pa na jetra tole teženje z otroki. Jest mam dva, pa jih komot z na navadnem parkingu dobim iz avta in v avto, pa nimam majhnega avta. Hudiča, a zdej pa če maš otroka se mora pa cel svet okol tebe vrtet al kaj.


odvisno kje živiš...meni se konstantno dogaja da dojenčka ne spravim noter,ker se mi pač nekdo preblizu postavi..Za tavečjo ni problem...že gre nekako....Pa ne bom jamrala tu,ker nisem tak človek,še manj da bom tam sred parkingov štalo zganjala...pač nekako poštimam in čao...



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:13:07   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Če želite neopraskan avto, parkirajte na bolj široko. Za to kazni še ne dajejo. user posted image user posted image user posted image


A si to že probala...? to se mi zdi skrajno nefer do tistega ki želi zraven parkirat...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:19:15   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Če želite neopraskan avto, parkirajte na bolj široko. Za to kazni še ne dajejo. user posted image user posted image user posted image


A si to že probala...? to se mi zdi skrajno nefer do tistega ki želi zraven parkirat...


Valda je kretensko takšno parkiranje kot bi avto iz aviona zgubu, ampak moram vprašat. A potemtakem je slabše, če zasedeš dva parkplaca, torej dodatno en parkplac potencialno zdravemu človeku kot pa da ga zasedeš invalidu? Zanimivo razmišljanje, ni kaj. user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:25:09   
miapia
Čisto nič vam ni prav. Jaz pa parkiram bolj na široko, če je cela parking hiša skoraj prazna. Če pa ni prazna, imaš pa itak na voljo samo 1 boks, ki je bolj širok ali pa zelo ozek. Parkiram pa vsaj naravnost in v liniji. Eni parkirajo, kot da so sami. Pa ne govorim sploh o dveh boksih. Toliko na široko, da dam lahko malo ven. Če pa parkiram po ps, me pa kakšen kreten butne, ker mu je vseeno. Pa saj imam kasko, samo svoj avto spoštujem, pa tudi druge. Samo mene, ki bolj na široko parkiram, če lahko, nihče ne bo kaznoval s kaznijo, a ne?

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:27:32   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Če želite neopraskan avto, parkirajte na bolj široko. Za to kazni še ne dajejo. user posted image user posted image user posted image



U vidiš, jaz pa ravno zato se ne upam "širit", da mi ga ne bi kdo opraskal.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:27:51   
miapia
Aja, hothien, pa oprosti, ne mi s takimi kot da si avto iz aviona zgubu. A me žališ mogoče? Ti nisem ničesar storila, da moraš uporabljat tak besednjak.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 15:29:52   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Aja, hothien, pa oprosti, ne mi s takimi kot da si avto iz aviona zgubu. A me žališ mogoče? Ti nisem ničesar storila, da moraš uporabljat tak besednjak.



Ne bit užaljena, saj ni napisala da bi ti skupaj z avtom letela iz aviona. HH ima zelo lep besednjak.

< Sporočilo je popravil ssevin -- 1.7.2009 15:30:16 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?