|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:46:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Kaj ti misliš,da so samo moški policaji,ženske pa za pis.mizo sedijo?Ki te ti živiš?user posted image


ja, a ni takuser posted image

sicer pa živim v eni vuko.jebi.ni.....mah....pri nas nimamo niti parkirišč, niti prostorov za invalide....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:48:02   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sam res, bi se jezili enako, če bi videli policijski avto parkiran na invalidih?
kazni pa tudi verjamem, da ne bi dobila (bi verjetno redarja bilo strah kaj takega naredit).


user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:48:33   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Kaj ti misliš,da so samo moški policaji,ženske pa za pis.mizo sedijo?Ki te ti živiš?user posted image


ja, a ni takuser posted image

sicer pa živim v eni vuko.jebi.ni.....mah....pri nas nimamo niti parkirišč, niti prostorov za invalide....user posted image


ta pa je močna....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:49:58   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Kaj ti misliš,da so samo moški policaji,ženske pa za pis.mizo sedijo?Ki te ti živiš?user posted image


ja, a ni takuser posted image

sicer pa živim v eni vuko.jebi.ni.....mah....pri nas nimamo niti parkirišč, niti prostorov za invalide....user posted image



No,sory,ker sem bila groba.Ja,je že precej ženskih predstavnic v tej službi,pa ni jim lahko,da boš vedela.Sicer pa Saraya ni nikoli rekla,da je na takem parkingu parkirala.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:50:10   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


ženske pa za pis.mizo sedijo?


user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:51:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


No,sory,ker sem bila groba.Ja,je že precej ženskih predstavnic v tej službi,pa ni jim lahko,da boš vedela.Sicer pa Saraya ni nikoli rekla,da je na takem parkingu parkirala.


a sem jaz rekla, da je Saraya rekla, da je parkirala na prostoru za invalide?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:51:21   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Vprašanje za sarayo, matca in BUŠICO:

A smem vprašati v kakšno šolo ste hodile in katero delovno mesto zasedate?



jaz...na policiji delam...



Imam V.stopnjo in vozim tovornjaka!




Kaj zdaj? Vam je muca jezičke popapala?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:52:10   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


No,sory,ker sem bila groba.Ja,je že precej ženskih predstavnic v tej službi,pa ni jim lahko,da boš vedela.Sicer pa Saraya ni nikoli rekla,da je na takem parkingu parkirala.


a sem jaz rekla, da je Saraya rekla, da je parkirala na prostoru za invalide?user posted image




Ne,nisi! Samo omenla sem,ker jo napada nekaj briht....

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:52:55   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija


a sem jaz rekla, da je Saraya rekla, da je parkirala na prostoru za invalide?user posted image



eh, tebe bolj zanima, če tvoj mož mogoče pozna sarayo, ker je tvoj policaj

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:54:29   
rija
sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image

ošpice.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:55:11   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija


a sem jaz rekla, da je Saraya rekla, da je parkirala na prostoru za invalide?user posted image



eh, tebe bolj zanima, če tvoj mož mogoče pozna sarayo, ker je tvoj policaj



Aja,mogoče.Odvisno,kje je policaj!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:56:03   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image

ošpice.....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:57:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image

ošpice.....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 16:59:33   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image




ona bi ga pa drugič počakala izza grma v coni 30.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 17:00:16   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image




ona bi ga pa drugič počakala izza grma v coni 30.


ja..seveda..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 17:03:12   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image




ona bi ga pa drugič počakala izza grma v coni 30.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 17:03:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image




ona bi ga pa drugič počakala izza grma v coni 30.



čaki, čaki...nije moj laki dečko....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 17:05:17   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem ziher da je ne pozna....ker bi sicer saraya pisala, da jo je en butl policajski med službenim časom kaznoval, ker je parkirala na parkingu za invalide....user posted image user posted image user posted image




ona bi ga pa drugič počakala izza grma v coni 30.



čaki, čaki...nije moj laki dečko....user posted image user posted image user posted image


ajme bože...kam smo prišli..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 17:07:14   
BUŠICA
ja saraya, povej že enkrat..stisneš tiket kolegu?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 19:04:46   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ja saraya, povej že enkrat..stisneš tiket kolegu?


user posted image    user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 19:17:01   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Vprašanje za sarayo, matca in BUŠICO:

A smem vprašati v kakšno šolo ste hodile in katero delovno mesto zasedate?


Kar tako, sprašujem...

Aja, pa sprašujem se tudi, kak lepo, da ful folka hujša, hujša, in ne more shujšati, potem pa tu berem in se čudim, da ne morejo narediti par korakov peš do trgovine. Za to, da odnesete 50 metrov naprej polne torbe vrečk izgubite cca. toliko cca, da si lahko zvečer privoščite en pir z možem. No po piru bo pa itak še bolj veselo, kar bo samo vodilo še v dodatno "aktivnost" torej spet bodo šle kalorije dol in to samo zaradi tega, ker ste morale iz štacune narediti par korakov več.



Aja, na parkirišče namenjono invalidom, pa še nikoli nisem parkirala. Me kar stisne, in se vedno odpeljem mimo, četudi naredim 5 krogov po parkirišču. Imam tudi 2 otroka in raje pešačimo.




user posted image user posted image user posted image
Glede šole (izobrazbe) pa....Mislim da so dovolj nazorni vsi ti smeškoti, ki so iz odgovora do odgovora samo daljši oz. jih je samo več. Ne povedo pa nič pametnega. Drugače, Paštetka, ti pa res ploskam, ker znamo nekateri vsaj nekaj povedati. Aja, imam pa končano V. stopnjo, zelo rada bi imela tudi več, pa sem morala iti služiti denar, da sem postala neodvisna. Delam pa trenutno službo mamice na porodniški, zaposlena sem v privatnem sektorju kot vodja administracije nosilca javnega pooblastila, že 7 let, in zelo uspešna, predvsem strokovna na svojem področju. Imam tudi državni izpit in določene licence, ki jih moje delo zahteva. Pri svojem delu pa srečujem ljudi z doktorati, ki so kreteni, ups, idioti, in pa kmete (po statusu, da ne bo pomote), ki imajo zelo razširjeno obzorje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 19:32:40   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: puncica


točno tak scenari se je odvijal prejle v moji glavi. In pred Planetom Tuš v Celju ko jst pridem tja so vedno zasedeni vsi invalidni placi to pa zato, ker ponavad parkirajo kake terence tam al pa ljudje ki ne znajo parkirat na enmu parkirnemu placu



Raznorazne makine in terenci (džipi) že dolgo veljajo za materialno utelešenje človeške nadutosti in egoizma... ups, pa nazaj k temi egoizem...


Tudi mi smo imeli terenca, pa nikoli ni bil parkiran na prostoru za invalide. Sploh ni bistvo avto, ampak mislenost ljudi....pa to itak vešuser posted image


saj če bi dali parkinge od invalidov 20m stran od vhoda nebi nihče tam parkiral...


evo, danes (dobri 2 uri naza) City center Celje, vsi invalidni prostori zaparkirani (pa ne naravnost, ampak postrani) z bmw-ji, audiji in terenci, pa nobeden ni imel nalepke ...
Žalostno res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 19:50:26   
Anonimen
Ja nobel avti...

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 19:50:45   
Lianna
Meni se zdi prav, da si dobila kazen. Ubistvu še bolj prav bi bilo, da bi ti pajk avto odpeljal. Zaradi takšnih kot si ti se je že večkrat zgodilo, da naši prijatelji niso imeli kam avta dat oz. so ga morali dati na normalno parkirno mesto, kljub temu, da so imeli v avto invalidnega otroka. In NE NIKOLI  nisva z mojim parkirala na prostoru za invalide.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 21:53:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Če želite neopraskan avto, parkirajte na bolj široko. Za to kazni še ne dajejo. user posted image user posted image user posted image


Samo bemti, a vam je res toliko do tega pleha, da se greste takole v zobe metatuser posted image ... avto je pač prevozno sredstvo, ki me pripelje od točke A do točke B in to je to ... ne pa nekaj s čimer se postavljaš in izživljaš svoje neizživete sanje ... ma boli me kaka rajsa ... ko se jih pa malo več nabere pa avto k ličarju pa je ... brezveze ...

Se pa spomnim, da je enkrat en moj sodelavec tako na širok parkiral, pa je potem dobil listek za brisalec: "Če seksate tako kot parkirate, ga ne boste imeli nikoli notri!" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?