|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:51:50   
Marogica
Kalbo, ne se sekirat in ne zapravljaj časa s takimi bedastočami.  Za neumnost žal ni zdravila...tako, da tudi tvoja pojasnjevanja ne bodo nič pomagala. Če ne gre, pač ne gre...Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:52:08   
tasa_m
botrca saj vidiš da je brez pomena tu bilo kaj napisat. Stalno se najde nekdo ki zna napadat.. na žalost.

LP.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:52:13   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In po čem ti razlikuješ te osebke od sebe, pa resno te to vprašam?



Pa še kako se razlikujem od njih...pa kaj bi ti razlagala, če me ne jemlješ resno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:53:21   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In po čem ti razlikuješ te osebke od sebe, pa resno te to vprašam?



Pa še kako se razlikujem od njih...pa kaj bi ti razlagala, če me ne jemlješ resno.

Jemljem te prekleto resno, pa te raje nebi, ker se mi želodec obrača.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:53:24   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

...žal ti to ni jasno.



o ja, mi je verjameš ali ne...



_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:54:34   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In po čem ti razlikuješ te osebke od sebe, pa resno te to vprašam?



Pa še kako se razlikujem od njih...pa kaj bi ti razlagala, če me ne jemlješ resno.

Jemljem te prekleto resno, pa te raje nebi, ker se mi želodec obrača.




oprosti...ampak en NORMALEN moški se tako po javnem forumu ne pogovarja...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:54:54   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

ker se mi želodec obrača.



pa ga sprazni...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:56:05   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


oprosti...ampak en NORMALEN moški se tako po javnem forumu ne pogovarja...user posted image


on se...torej ni normalen...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:56:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jemljem te prekleto resno, pa te raje nebi, ker se mi želodec obrača.

pol pa več ne beri postov pa bo!!

Men se marsikdaj obrača, ko berem še kaj druga -  hujšega kot pa parkiranje na mestu za invalide pa nobenega ne obtožujem. Povem svoje mnenje in je to to..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:56:53   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jemljem te prekleto resno, pa te raje nebi, ker se mi želodec obrača.




oprosti...ampak en NORMALEN moški se tako po javnem forumu ne pogovarja...user posted image


In normalen človek se ne dela norca iz invalidov. user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:57:14   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!




No, jaz sem že ena, ki v 23 letih, kolikor vozim in parkiram nisem niti 1x parkirala na placu rezerviranem za invalide.
Pa živim, delam in se prevažam po centru Lj, kjer je še kar precej težko parkirat.

Res smo vsi krvavi pod kožo, še zdaleč nisem voznica, ki ne dela prekrškov, v svoji šoferski karieri sem jih tudi že kar nekaj plačala, vendar pa je parkiranje na prostorih rezerviranih za invalide tako umobolno dejanje, da se mi želodec obrača.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:57:57   
maca m
user posted image

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:58:18   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


Hvala za kompliment o deklicah...user posted image ... o sivih celicah pa... ko so jih "talali" si ti iskala parkplac, ker na invalidu nisi hotela parkirat... tak, da si tudi zamudila svojo priložnost

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:58:26   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!




No, jaz sem že ena, ki v 23 letih, kolikor vozim in parkiram nisem niti 1x parkirala na placu rezerviranem za invalide.
Pa živim, delam in se prevažam po centru Lj, kjer je še kar precej težko parkirat.

Res smo vsi krvavi pod kožo, še zdaleč nisem voznica, ki ne dela prekrškov, v svoji šoferski karieri sem jih tudi že kar nekaj plačala, vendar pa je parkiranje na prostorih rezerviranih za invalide tako umobolno dejanje, da se mi želodec obrača.




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:58:50   
kalbo
Če sem zarad svojih prepričanj glede svetinje parkplacov za invalide nenormalen, sem prekleto ponosen na svojo abnormalnost.

Ko bom začel pa objalvjat poste, ki bodo podobni temu:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pol se bo treba pa bat zame, do takrat pa...



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:59:25   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


Hvala za kompliment o deklicah...user posted image ... o sivih celicah pa... ko so jih "talali" si ti iskala parkplac, ker na invalidu nisi hotela parkirat... tak, da si tudi zamudila svojo priložnost



ma pusti...eni ne poznajo spletnega bontona..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:00:03   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


da se mi želodec obrača.



a tebi tudi...sprazni ga, ti bo lažje...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:00:16   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če sem zarad svojih prepričanj glede svetinje parkplacov za invalide nenormalen, sem prekleto ponosen na svojo abnormalnost.

Ko bom začel pa objalvjat poste, ki bodo podobni temu:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pol se bo treba pa bat zame, do takrat pa...





pa veš,da se mi malo smiliš...? čeprav te ne poznam..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:01:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


Hvala za kompliment o deklicah...user posted image ... o sivih celicah pa... ko so jih "talali" si ti iskala parkplac, ker na invalidu nisi hotela parkirat... tak, da si tudi zamudila svojo priložnost


Škoda mojega časa, da bi se spuščala v provokacije....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:02:50   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


LOL

Drugače, pa so kazni za parkiranje na mestih rezerviranih za invalide premile.
Če bi bile 10x višje, potem te današnje debate ne bi bilo, ker tema za "ploskačice" ne bi bila smešna, pač pa tragična.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:04:33   
kalbo
Najlepša kazen za take bi bila...avto v stiskalnico, izpit pa v šreder.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:06:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Drugače, pa so kazni za parkiranje na mestih rezerviranih za invalide premile.
Če bi bile 10x višje, potem te današnje debate ne bi bilo, ker tema za "ploskačice" ne bi bila smešna, pač pa tragična.


Hmm...mogoče bi pa morali razmišljati o drugačnih ukrepih - namesto kazni bi morali vsakemu takšnemu prekrškarju dodeliti posebno tablico - "mentalna invalidnost" in zraven podeliti pravico doživljenjskega parkiranja na mestih za invalide.

Me zanima kolk bi jih potem dejansko to tablico uporabljalo....


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 28.6.2009 23:07:50 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:07:29   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Najlepša kazen za take bi bila...avto v stiskalnico, izpit pa v šreder.



kaj bi ti šele s pravimi zločinci naredil...človek se že malo začne spraševat...

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:08:05   
arabela*
grem raje spat................................user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:09:39   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


da se mi želodec obrača.



a tebi tudi...sprazni ga, ti bo lažje...


V bistvu ga ne bi, ker sem pojedla eno tako dobro fensi-šmensi večerjico, ki si jo ti in tebi podobne ne morete privoščit.
Le pridno šparite, pa se vam bo nabralo za dobre avteke. Lepo jih prosim čuvajte, kot punčice svojih očk in še naprej parkirate na prostorih za invalide, ker popravilo pleha je res strošek, za odtrgat še tisti košček krompirčka od ust.

V bistvu ste ene velike reve.

Nočko;))

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?