|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:51:13   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


zdaj pa še eno vprašanje za tiste, ki ste invalidni oz. imate invalidne otroke..: se prav tako jezite na voznike, ki parkirajo tako na pločnik, da ne morete mimo? se jezite na ogromne luknje na cestah, kjer se kolo od inv. vozička kar zatakne?
Saj niso samo invalidi jezni na take. Če jaz ne morem iti z vozom po pločniku, ker je tam parkiran avto, grem pač po cesti, seveda po tem, ko sem se prepričala, da je varno. Pa zraven kolnem in upam, da bo on enkrat na istem. Luknje na cestah in pločnikih so pa itak povsod - zahvalite se pomanjkanju denarja v občinskih in državnih proračunih. Tudi tu, ljudje, ne moremo nič. Lahko pa neredimo pri sebi in na sebi marsikaj. Če danes en človek ne bo narobe delal, bo nekomu lažje. Če boste danes neznanca osrečili s pozdravom, boste naredili ogromno. Če boste sem pa tja klošarju dali evro, bo to za njega ful. Če ne boste parikrali tam kjer to ne smete, boste naredili že ogromno, pa še sami se boste fajn počutili. Če ste pa "žleht", pa lahko pokličete redarstvo, policijo ali pristojne inštitucije, da rešijo določen problem. Dejstvo pa je, da veliko ljudi v naši ljubi državici nimajo kaj veliko moralnih vrednot in gledajo samo na svojo rit. In ta rit lahko prizadene ogromno ljudi, npr. invalidnega otroka, ki si je zelo močno želel s starši v trgovino, da bi si lahko izbral igračko, pa je zaradi kretena s hudim avtom (ki si ga danes lahko privošči marsikdo - lizing, kredit, fafing), ki je parkiral na invalidih, ne bo dobil, ker se starša nočeta ubadati s polurnim iskanjem zadosti velikega parkinga. Nisem pa zasledila v tem pogovru stavkov ...ja, res je... imate prav...to ni bilo lepo...ne bom nikoli več....se opravičujem vsem invalidom....ne razmišljam prav... itd. Jaz samo resnično upam, da nihče ne bo nikoli potrboval vozička za sebe ali svojega otroka, ker potem se ti zna mišljenje spremeniti za miljon stopinj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:59:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jest ne ne poznam slovnice, big deal, ti si pa še vedno mentalni invalid. Če bi imel na izbiro, raje sem nepismen.


Zakaj se pol buniš če parkira kjer parkira?

< Sporočilo je popravil ...Che -- 29.6.2009 11:00:06 >

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 11:08:29   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Nisem pa zasledila v tem pogovru stavkov ...ja, res je... imate prav...to ni bilo lepo...ne bom nikoli več....se opravičujem vsem invalidom....ne razmišljam prav... itd. Jaz samo resnično upam, da nihče ne bo nikoli potrboval vozička za sebe ali svojega otroka, ker potem se ti zna mišljenje spremeniti za miljon stopinj.


Kaj pa to:
...pa ne bom nikoli več...zaradi kazni in zaradi izzivanja usode.

Opravičujem se vsem tistim, ki ste zaradi mene morali parkirat daleč od vhoda...ne bom nikoli več tega storila, obljubim. Pa ne me zdaj spet napast in obtoževat, da se delam norca, ker mislim resno.



_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 11:15:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Kaj pa to:
...pa ne bom nikoli več...zaradi kazni in zaradi izzivanja usode.

Opravičujem se vsem tistim, ki ste zaradi mene morali parkirat daleč od vhoda...ne bom nikoli več tega storila, obljubim. Pa ne me zdaj spet napast in obtoževat, da se delam norca, ker mislim resno.



Fajn.
Za tebe in druge, ne samo zaradi parkiranja, temveč tudi zaradi priznanja in zavedanja, da je bila napaka narejena ter da lahko v prihodnje ravnaš drugače.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 11:32:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !




in kaj ta nuja pomeni zate, kar za invalida ne? Moraš iti make up kupit ali kaj. Hvala bogu za vozičke, da lahko hodimo z otrokom, da nam ga ni potrebno nosit.



To je napisala tasa_m!

Jaz sem ji že malo nazaj napisala, da res slabo, da svojega dojenčka "izkorišča" za to, da parkira na mestu za invalide. In da zaradi takih in njej podobnih tako mi, ki imamo invalidne otroke ne moremo parkirati na mestih, ki so predvidena za njih.
In res hudo ja, da človek ne more nesti zdravega dojenčka!

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 12:30:46   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ampak ob tej debati sem pa zaskrbljena na več nivojih.


Zakaj?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 12:52:10   
Moyca_
svoj IQ kažete v tej debati tisti ki parkirate in tisti ki ne parkirate na teh parkiriščih,....

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 12:58:54   
Anonimen
Zdaj spet nič ne vemo o tem al` ti parkiraš al` ne.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:01:25   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

svoj IQ kažete v tej debati tisti ki parkirate in tisti ki ne parkirate na teh parkiriščih,....

In kakšen naj bi ta IQ bil? Ali je mogoče s tematiko kaj narobe? Meni se zdi čisto ok, nivo debate je pri nekaterih res nizek, ampak tak način pač imajo. Ni pa treba žalit nas, ki damo kakšen komentar, da imamo, kakor te razumem, nizek IQ. Sicer pa si se tudi ti vključila, mar ne? jaz se osebno ne vključujem v meni bedne teme, npr, kako vriskate in kakšne glasove oddajate pri orgazmu, ker je meni tu bedno. Če je pa drugim ok, je pa pač ok. Ena naša misica (ne navajam imena) tudi skoraj ne zna ust odpret, pa ima na ful IQ.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:08:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

jaz se osebno ne vključujem v meni bedne teme, npr, kako vriskate in kakšne glasove oddajate pri orgazmu, ker je meni tu bedno.

Ena naša misica (ne navajam imena) tudi skoraj ne zna ust odpret, pa ima na ful IQ.


1. Moraš najprej doživet da bi lahko komentirala... Mislim temo, se vključit pa to.

2. Mislim da znati odpreti usta (ko je treba) ni v neki tesni korelaciji z IQ-jem.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:15:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: botrca
Zakaj?

Zato, botra, ker kažemo nivo spoštovanja eden do drugega. In prav svinjsko nizek je...celo zastrašujoče je malo, kako blazno smo netolerantni do okolice. Vedno bosta dva brega, samo vprašanje je, na katerega se postaviš. BV je vsako prepričevanje in žaljenje, kdo kje in kam parkira.


OK, filozofiram zame popolnoma preveč in se čudim, da se še vedno držimo debate.

ŽIO!user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:16:37   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che
Zdaj spet nič ne vemo o tem al` ti parkiraš al` ne.
user posted image

Moyca, govori, da še tebe malo pobruhamo. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:18:49   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Saraya, pojdi do ogledala in se poglej vanj, pa naglas izreči besede, ki jih imaš v podpisu.



glede na to,kaj vidim v tvojem podpisu,,bi me bilo sram,kako se tukaj obnašaš....lep zgled..user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 29.6.2009 13:22:24 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:21:07   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

svoj IQ kažete v tej debati tisti ki parkirate in tisti ki ne parkirate na teh parkiriščih,....




kažejo ga tisti ki ....saj vidite...pa brezobzirno do konca no....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:23:32   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

jaz se osebno ne vključujem v meni bedne teme, npr, kako vriskate in kakšne glasove oddajate pri orgazmu, ker je meni tu bedno.

Ena naša misica (ne navajam imena) tudi skoraj ne zna ust odpret, pa ima na ful IQ.


1. Moraš najprej doživet da bi lahko komentirala... Mislim temo, se vključit pa to. ??? Imam nizek IQ, ne razumem.

2. Mislim da znati odpreti usta (ko je treba) ni v neki tesni korelaciji z IQ-jem. Usta že odpre, samo povedati kaj pametnega nič ne zna. In nima nizkega IQ. Sedaj se razumemo, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:29:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... In prav svinjsko nizek je...


Sem že prej pri kalbotu opazo pa nisem htel komentirat, to zdaj pa je že višek. Tako žaljivo enačiti govedo, svinje in druge živalske vrste s sodrgo, ki parkira na invalidnih parkplacih se mi zdi resnično skrajno nečloveško. 

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:37:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

jaz se osebno ne vključujem v meni bedne teme, npr, kako vriskate in kakšne glasove oddajate pri orgazmu, ker je meni tu bedno.

Ena naša misica (ne navajam imena) tudi skoraj ne zna ust odpret, pa ima na ful IQ.


1. Moraš najprej doživet da bi lahko komentirala... Mislim temo, se vključit pa to. ??? Imam nizek IQ, ne razumem.

2. Mislim da znati odpreti usta (ko je treba) ni v neki tesni korelaciji z IQ-jem. Usta že odpre, samo povedati kaj pametnega nič ne zna. In nima nizkega IQ. Sedaj se razumemo, a ne?



Zakaj bi nujno morala kaj povedati ko že odpira usta? Molčati se razume kot modro jaz imam običajno roza zoknčke gor.  

< Sporočilo je popravil ...Che -- 29.6.2009 13:38:12 >

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:50:36   
cmokec

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Saraya, pojdi do ogledala in se poglej vanj, pa naglas izreči besede, ki jih imaš v podpisu.



glede na to,kaj vidim v tvojem podpisu,,bi me bilo sram,kako se tukaj obnašaš....lep zgled..user posted image



Nebi te bilo, verjemi. Bi ti bilo pa nepoznano, to pa ja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 13:51:52   
miapia
Ah no, nič čudnega da se piše tu o nizkem IQ. Če imaš intervju, pa blejaš kot da nimaš pet pik, imaš pa visok IQ in še inteligenco, potem izpadeš glupo, če ne moreš enega stavka povedat. Se ti ne zdi? Enega kmeta pa obravnavajo kot kmeta - slabšalno samo zato, ker krompir koplje, zna pa marsikaj bolje povedat. Drugač so pa roza sokenčki moderna za fanta, ja. Letos je pa lila "in".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:00:37   
Anonimen
Pa noebeden nikoli ni govoril o njenem IQ-ju mensezdi, dejstvo je skrito v tem da je članica MENSE. Sicer pa je tema o govedu in svinjereji mensezdi.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:04:20   
Anonimen
Visok IQ nima veze s splošno razgledanostjo in osnovno kulturo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:07:53   
Anonimen
Samo kak` jaz nimam inspiracije napisati nič pametnega na to temo... Po eni strani rad bi se postavo na stran teh kaj parkirajo na invalidnih parkplacih pa jim je potem žal, mogoče zato da se malo s kalbotom spustima v dir pa kdo bo boljši, samo so me razočarali ker ne vztrajajo pri svojem zagovarjanju amoralnega početja in hitro mečejo puške v koruzo sise jedne, po drugi strani pa se ne morem postaviti na stran splošno sprejetega načela ker sem po karakterju malo žleht in se ne držim zmeraj pravil pa kdaj pa kdaj špuknem na cesti, preklinjam pred otroci, vržem papirček na tla, zapeljem skozi rdečo ko noben ne gleda...

Nimam inspiracije, nimam, kak dolgo že nimam pojma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:09:08   
miapia
Ankica, imaš prav, samo žalitev, da je vprašljiv na š IQ je letela na nas, ki debatiramo o parkiriščih za invalide. Debata je velikokrat na nizki ravni, res pa ni treba žalit človekovega IQ in še kaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:14:00   
Anonimen
Pa kaki IQ, ni to debata o inspiraciji???

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:18:52   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Samo kak` jaz nimam inspiracije napisati nič pametnega na to temo... Po eni strani rad bi se postavo na stran teh kaj parkirajo na invalidnih parkplacih pa jim je potem žal, mogoče zato da se malo s kalbotom spustima v dir pa kdo bo boljši, samo so me razočarali ker ne vztrajajo pri svojem zagovarjanju amoralnega početja in hitro mečejo puške v koruzo sise jedne, po drugi strani pa se ne morem postaviti na stran splošno sprejetega načela ker sem po karakterju malo žleht in se ne držim zmeraj pravil pa kdaj pa kdaj špuknem na cesti, preklinjam pred otroci, vržem papirček na tla, zapeljem skozi rdečo ko noben ne gleda...

Nimam inspiracije, nimam, kak dolgo že nimam pojma.



si vse povedal. marsikdo je še hujši, pa ne prizna ali niti ne ve kaj dela narobe.
in jaz nič nisem vrgla puške v koruzo, mi je žal, ko iz prve roke berem od florine in kokakole, da ne morejo parkirat..se zamisliš..pa tud ne parkiram na vsak tak parking, ki ga zagledam. v europarku jih je pa res dosti. poleg tega imam jaz tudi voziček, pa dobro, ni primerjave.
in ploskat človeški ribici- Kanglerju- za tole..ok, je pa treba še marsikaj uredit..kar ta bledoliki sigurno ne bo.

veselo blatenje še naprej..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?