|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 23:41:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


LOL

Drugače, pa so kazni za parkiranje na mestih rezerviranih za invalide premile.
Če bi bile 10x višje, potem te današnje debate ne bi bilo, ker tema za "ploskačice" ne bi bila smešna, pač pa tragična.


Absolutno.
Vsaj en teden neplacanega dela v Soci bi dala vsakemu. Z minimalnim ocitkom.

In ne, ne parkiram na invalidih.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 8:57:09   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


V bistvu ga ne bi, ker sem pojedla eno tako dobro fensi-šmensi večerjico, ki si jo ti in tebi podobne ne morete privoščit.


Kaj si pa jedla takega, da misliš, da si ne bi mogla tega privoščit?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:00:02   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


V bistvu ga ne bi, ker sem pojedla eno tako dobro fensi-šmensi večerjico, ki si jo ti in tebi podobne ne morete privoščit.


Kaj si pa jedla takega, da misliš, da si ne bi mogla tega privoščit?


sendvičuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:21:13   
mika
Ni sem mi dalo vsega brat...

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


LOL

Drugače, pa so kazni za parkiranje na mestih rezerviranih za invalide premile.
Če bi bile 10x višje, potem te današnje debate ne bi bilo, ker tema za "ploskačice" ne bi bila smešna, pač pa tragična.


Absolutno.
Vsaj en teden neplacanega dela v Soci bi dala vsakemu. Z minimalnim ocitkom.

In ne, ne parkiram na invalidih.


se podpišem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikoli, v 12ih letih moje vozniške kariere nisem parkirala na mestu za invalide. Tudi takrat ne, ko je hčerka bila v vozičku-mislim kakšen razlog pa je touser posted image

In ni prvič, da delijo kazni v TC. Tudi policisti se velikokrat zapeljejo in razdelijo položnice. Moja sošolka jo je dobila že pred 5imi leti. In bravo za Kanglerja, da je končno redarje poslal tja.

Pa kaj si nor botrca, kakšna hinvščina te je....na temi od Seven se zgražaš, ker se ga je enkrat konkretno napila in se imela fajn-škodila ni nobenemu,  TI pa prkiraš na prostoru, ki je namenjen invalidom....sramota...fuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:24:45   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa kaj si nor botrca, kakšna hinvščina te je....na temi od Seven se zgražaš, ker se ga je enkrat konkretno napila in se imela fajn-škodila ni nobenemu,  TI pa prkiraš na prostoru, ki je namenjen invalidom....sramota...fuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!


Brigaj se zase, boš imela kaj za delat. O oni temi sem pa napisala svoje mnenje in se nisem nič zgražala...malo bolj pozorno si preberi...potem pa se delaj pametna.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:29:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa kaj si nor botrca, kakšna hinvščina te je....na temi od Seven se zgražaš, ker se ga je enkrat konkretno napila in se imela fajn-škodila ni nobenemu,  TI pa prkiraš na prostoru, ki je namenjen invalidom....sramota...fuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!


Brigaj se zase, boš imela kaj za delat. O oni temi sem pa napisala svoje mnenje in se nisem nič zgražala...malo bolj pozorno si preberi...potem pa se delaj pametna.


Res dober odgovor, ni kajuser posted image ...ko zmanjka.....eh, ne bom žaljiva

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:30:53   
hothien
Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:32:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?


Hothien, vse je zaman, aroganca in brezbrižnost ter nezmožnost empatije je prehuda. Pa ko bi vsaj katera zdaj rekla: O.K., ne bom več parkiralan na mestih za invalide. Ne, to pa ne.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:43:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?


Hothien, vse je zaman, aroganca in brezbrižnost ter nezmožnost empatije je prehuda. Pa ko bi vsaj katera zdaj rekla: O.K., ne bom več parkiralan na mestih za invalide. Ne, to pa ne.


Pa resuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:56:24   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?


mislim,da se v vseh teh "svetniških" odgovorih skriva vzornost vseh naših preljubih državljanov ,ki nikoli ampak res nikoli niso nič krivi..Zgled bi nam morali dajat,ker so tako brezmadežni..Ampak jaz se ob vseh tem kaosu v naši lepi državi sprašujem,od kod vsi problemi,vse kraje,vsi zločini...ko pa so vsi prebivalci taki "čistuni".Upam,da vam še naprej uspe ohranit tako pridnost,saj ste nam "zločincem" zgled na polni črti.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 9:59:27   
Anonimen



Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !


In zakaj ne? Res žalostno, da svojega otroka "izkoriščaš" zato, da lahko parkiraš na mestu za invalide.

In jaz, zaradi takih in podobnih kot si ti, ki nam zasedejo mesta, lahko s svojim invalidnim otrokom hodim tudi km dalečuser posted image .



(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:02:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Kalbo, ne se sekirat in ne zapravljaj časa s takimi bedastočami.  Za neumnost žal ni zdravila...tako, da tudi tvoja pojasnjevanja ne bodo nič pomagala. Če ne gre, pač ne gre...Za razumevanje tega je potrebno malo več sivih celic, ki jih deklice in "ploskačice" pač ne premorejo. Ko so sive celice okoli "talali", so očitno predaleč stran parkirale...


Bravo Marogica! Ti moram prav enega ploskača prilimat user posted image !

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:02:43   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?


mislim,da se v vseh teh "svetniških" odgovorih skriva vzornost vseh naših preljubih državljanov ,ki nikoli ampak res nikoli niso nič krivi..Zgled bi nam morali dajat,ker so tako brezmadežni..Ampak jaz se ob vseh tem kaosu v naši lepi državi sprašujem,od kod vsi problemi,vse kraje,vsi zločini...ko pa so vsi prebivalci taki "čistuni".Upam,da vam še naprej uspe ohranit tako pridnost,saj ste nam "zločincem" zgled na polni črti.user posted image



Jaz o jabolkah, ti o hruškah. user posted image Sprašujem te, kako nimaš vesti, da se delaš norce iz invalidov? Da se posmehuješ, ploskaš in norčuješ? Niti za trenutek ne pomisliš, da bi bila lahko kdaj na njihovem mestu? Da bi te tole norčevanje lahko drago stalo? Ker za vsako rit palica raste.


_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:06:12   
ZARA
Ampak ob tej debati sem pa zaskrbljena na več nivojih.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:07:19   
hothien
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !


In zakaj ne? Res žalostno, da svojega otroka "izkoriščaš" zato, da lahko parkiraš na mestu za invalide.

In jaz, zaradi takih in podobnih kot si ti, ki nam zasedejo mesta, lahko s svojim invalidnim otrokom hodim tudi km dalečuser posted image .




O tem govorim. Očitno greš ti precej lažje kot one.

< Sporočilo je popravil hothien -- 29.6.2009 10:08:22 >


_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:08:03   
Anonimen
****te ćuk kaka raSprava!

(odgovor članu hothien)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:10:23   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: hothien


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Bom še enkrat poskusila...kako vas ni sram, delati se norce iz invalidov? Kaj resnično ne premorete niti toliko vesti?


mislim,da se v vseh teh "svetniških" odgovorih skriva vzornost vseh naših preljubih državljanov ,ki nikoli ampak res nikoli niso nič krivi..Zgled bi nam morali dajat,ker so tako brezmadežni..Ampak jaz se ob vseh tem kaosu v naši lepi državi sprašujem,od kod vsi problemi,vse kraje,vsi zločini...ko pa so vsi prebivalci taki "čistuni".Upam,da vam še naprej uspe ohranit tako pridnost,saj ste nam "zločincem" zgled na polni črti.user posted image



Jaz o jabolkah, ti o hruškah. user posted image Sprašujem te, kako nimaš vesti, da se delaš norce iz invalidov? Da se posmehuješ, ploskaš in norčuješ? Niti za trenutek ne pomisliš, da bi bila lahko kdaj na njihovem mestu? Da bi te tole norčevanje lahko drago stalo? Ker za vsako rit palica raste.



a to je norčevanje,če se z nekom strinjam....pol pa še ti mene ne poznaš....sram vas je lahko,da se na javnem forumu tako nizko spuščate,res...pa da nimate osnovne olike in razumevanja do sogovornikov...kaj pa ti sploh veš o meni,da me lahko sodiš?? pa smo spet pri bontonu....user posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:11:38   
cmokec
Dokler ljudje na parkirnem mestu za invalide vidijo samo prometni znak, v mislih pa nimajo invalidov, ki ta parkirna mesta potrebujejo, bo tako.

Najbolj podla izjava pa je, da itak še nikoli nisi vidla invalida v TC, torej parking ne rabi. To ti sicer verjamem, ker si tako egoistična in vase zagledana, da bi jih bilo v TC 100, pa jih ti nebi opazila. Si tako asocialen človek, da so najprej tvoje potrebe, potem 100 let nobenega, potem si verjetno spet ti, pa spet praznina, ...

Pa razlog so otroci, da bližje parkirate. A ste kdaj damice pomislile, da ste svojim otrokom za vzgled. Da se učijo iz vaših dejanj.

Biti privezan v avtu, ne pluvati po tleh, smeti v smetnjak, večerno umivanje zob, pravilno parkiranje, nepreklinjanje. Vse so malenkosti, a so naložba v otroško dojemanje lepega in pravilnega, pa spoštljivega vedenja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:19:27   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

In jaz, zaradi takih in podobnih kot si ti, ki nam zasedejo mesta, lahko s svojim invalidnim otrokom hodim tudi km dalečuser posted image .






jaz sem ena tistih "zločink", ki parkira na teh mestih. pa nikjer drugje kot v europarku, kjer se mi je zdelo, da je invalidnih parkingov ogromno.
mi je pa izredno žal, da zaradi nas, tisti, ki to potrebujete, nimate prostora tam parkirat. ne , ne bom več.

zdaj pa še eno vprašanje za tiste, ki ste invalidni oz. imate invalidne otroke..: se prav tako jezite na voznike, ki parkirajo tako na pločnik, da ne morete mimo? se jezite na ogromne luknje na cestah, kjer se kolo od inv. vozička kar zatakne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:23:48   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec



Biti privezan v avtu, ne pluvati po tleh, smeti v smetnjak, večerno umivanje zob, pravilno parkiranje, nepreklinjanje. Vse so malenkosti, a so naložba v otroško dojemanje lepega in pravilnega, pa spoštljivega vedenja.



ja kaj čmo...smo totalno nevzgojeni,pa hinavski,pa naši otroci tudi.....jih pač ne znamo vzgajat.....ne znamo bit straši...jbg.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:25:09   
hothien
Torej mi ne znaš odgovoriti? Se mi je zdelo, ja.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:25:42   
cmokec
Saraya, pojdi do ogledala in se poglej vanj, pa naglas izreči besede, ki jih imaš v podpisu.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:28:23   
Anonimen
Daj gremo počasi na deveto stran pun qrac mam tega skrolanja v nedogled.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:35:12   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !




in kaj ta nuja pomeni zate, kar za invalida ne? Moraš iti make up kupit ali kaj. Hvala bogu za vozičke, da lahko hodimo z otrokom, da nam ga ni potrebno nosit.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 10:46:10   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

pa nikjer drugje kot v europarku

mi je pa izredno žal, da zaradi nas, tisti, ki to potrebujete, nimate prostora tam parkirat. ne , ne bom več.



saj to sem hotela povedat...samo v europarku sem parkirala na takem mestu, nikjer drugje...pa ne bom nikoli več...zaradi kazni in zaradi izzivanja usode.

Opravičujem se vsem tistim, ki ste zaradi mene morali parkirat daleč od vhoda...ne bom nikoli več tega storila, obljubim. Pa ne me zdaj spet napast in obtoževat, da se delam norca, ker mislim resno.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?