|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:59:15   
Anonimen
aja, glede parkiranja na prostoru za invalide, pa nimam simpatij.
sama raje parkiram avto daleč stran al pa grem drugam v trgovino. še pred blokom imamo parkirišče za invalide, pa je tam okrog sigurno 100 avtomobilov in še niti eden zdrav ni tam parkiral. jaz parkiram 5 minut stran od vhoda, ker nas je toliko.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:00:53   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

madonca ste se razpisale.....botrca se je hotela samo malo potolažit,sedaj pa jo obravnavate kot najhujšo zločinko....jaooooooooo



ja kaj češ, tako je to če ne prebereš vsega, pa so pametne kot sto mater...vse ki ste me pa popljuvale pa hvala za to...vsem ki pa se počutite ogrožene pa sorry, ampak koliko vidim, pravičnosti v tej državi ni in je ne bo...



Se podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:03:57   
hothien


IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.



Mogoče boš pa še kdaj mela nobel voziček za invalide, ko se tko lepo norce delaš.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:10:56   
maca m
Jaz še nikoli nisem parkirala na placu za invalide iz preprostih razlogov:
- ker si vedno vzamem čas in če ni nikjer prostora počakam, da se kdo odpelje
- ker nimam denarja za kazen
- ker bi me bilo sram, da zasedem prostor nekomu, ki to resnično potrebuje


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:12:32   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

aja, glede parkiranja na prostoru za invalide, pa nimam simpatij.
sama raje parkiram avto daleč stran al pa grem drugam v trgovino. še pred blokom imamo parkirišče za invalide, pa je tam okrog sigurno 100 avtomobilov in še niti eden zdrav ni tam parkiral. jaz parkiram 5 minut stran od vhoda, ker nas je toliko.



ja kdo pa pol parkira....nihče....a sploh rabimo redarje??????????samo botrca ga svira ....edinaaaauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:19:13   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


samo botrca ga svira ....edinaaaauser posted image


kak si to mislilauser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:22:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

aja, glede parkiranja na prostoru za invalide, pa nimam simpatij.
sama raje parkiram avto daleč stran al pa grem drugam v trgovino. še pred blokom imamo parkirišče za invalide, pa je tam okrog sigurno 100 avtomobilov in še niti eden zdrav ni tam parkiral. jaz parkiram 5 minut stran od vhoda, ker nas je toliko.



ja kdo pa pol parkira....nihče....a sploh rabimo redarje??????????samo botrca ga svira ....edinaaaauser posted image


imamo enega invalida v celi ulici, kjer je 10 blokov. še niti eden mu ni zasedel prostora, niti mularija, ki je sicer precej objestna (o objestnosti bi bila potem druga tema) user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


samo botrca ga svira ....edinaaaauser posted image


kak si to mislilauser posted image


da s(m)o vsi ostali angelčki, edino ti si user posted image  
user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:28:05   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

da s(m)o vsi ostali angelčki, edino ti si user posted image  
user posted image


hvala za pojasnilo...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:28:17   
kalbo
Ljudje, ki parkirajo na mestih za invalide, pa niso invalidi, so največja goveda, kar jih premore svet, žal. Največji hec pa je, da se pred trgovskim centrom vedno najde plac, sam na žalost ne direkt pred vhodom. Da si pa tak človek upa še kurčit, to pa presega vse meje dobrega okusa, tko da botrca, jest bi si na tvojem mestu temeljito pospravil podstreho, ker taka kakršna je ta hip, je gnila, žal.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.6.2009 22:29:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:29:57   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ljudje, ki parkirajo na mestih za invalide, pa niso invalidi, so največja goveda, kar jih premore svet, žal. Največji hec pa je, da se pred trgovskim centrom vedno najde plac, sam na žalost ne direkt pred vhodom. Da si pa tak človek upa še kurčit, to pa presega vse meje dobrega okusa.


Ja res...govedine je na vsakem koraku...mogoče boš tudi ti kdaj med njimi...
Kurčit se pa ne morem ker ga nimam...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:30:40   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


samo botrca ga svira ....edinaaaauser posted image


kak si to mislilauser posted image



ja če pa nihče ne parkira...baje samo ti...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:32:07   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ljudje, ki parkirajo na mestih za invalide, pa niso invalidi, so največja goveda, kar jih premore svet, žal. Največji hec pa je, da se pred trgovskim centrom vedno najde plac, sam na žalost ne direkt pred vhodom. Da si pa tak človek upa še kurčit, to pa presega vse meje dobrega okusa.


Ja res...govedine je na vsakem koraku...mogoče boš tudi ti kdaj med njimi...
Kurčit se pa ne morem ker ga nimam...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:32:12   
kalbo
Možno, da sem govedo, samo si pa dam raje kaj odrezat, kot pa da bi parkiral na mestu za invalide. Samo takim šusom, kot si ti, to itak ne gre v čelado in to je zelo žalostno. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:33:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo takim šusom, kot si ti, to itak ne gre v čelado in to je zelo žalostno. 


jaz tudi tak pravim...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:33:56   
kalbo
Pa še idealno kazen za tajke imbecile vem. Avto na kamion, pa direktno v stiskalnico, ispit pa v rezalnik.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:33:59   
tasa_m
Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:34:30   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ja če pa nihče ne parkira...baje samo ti...user posted image


ja, neuser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:35:08   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: botrca
Ja res...govedine je na vsakem koraku...mogoče boš tudi ti kdaj med njimi...
Kurčit se pa ne morem ker ga nimam...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:35:20   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo takim šusom, kot si ti, to itak ne gre v čelado in to je zelo žalostno. 


jaz tudi tak pravim...user posted image


Sej pravim, ni vam pomoči.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:36:08   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še idealno kazen za tajke imbecile vem. Avto na kamion, pa direktno v stiskalnico, ispit pa v rezalnik.
No, pol mi IZPIT še vedno ostane!!! user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:36:15   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!


Evo mene, še nikoli nisem parkiral na mestu za invalide in tud ne bom.Svinjsko je pa, da dojenčka postavljaš v opravičilo za totalno nemoralno dejanje.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.6.2009 22:37:19 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:37:34   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Večer.
Sem si vzela čas in prebrala vse poste!
Vsi se delamo user posted image da ne parkiramo na placih za invalide, da raje postavimo km avto vstran ipd. ampak naj mi nekdo reče, da še nikdar v življenju ni parkiral vsaj enkrat avta na mesto, kjer je namenjen za invalide ??
Sama sem proti temu da se parkira avto tam ampak priznam da sem ga že nekaj - krat parkirala (in na srečo nisem fasala kazni) če sem bila v gužvi ali pa sem samo na hitro kam skočla!
Sama z dojenčkom ne morem hodit km daleč, zato tudi sama sparkiram na mestu za invalide, ko je nuja !
Je*at ga, tak pač je! Vsi smo krvavi pod kožo!

Lp!


Evo mene, še nikoli nisem parkiral na mestu za invalide in tud ne bom.Svinjsko je pa, da dojenčka postavljaš v opravičilo za totalno nemoralno dejanje.




svetnik si....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:38:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še idealno kazen za tajke imbecile vem. Avto na kamion, pa direktno v stiskalnico, ispit pa v rezalnik.
No, pol mi IZPIT še vedno ostane!!! user posted image


Jest ne ne poznam slovnice, big deal, ti si pa še vedno mentalni invalid. Če bi imel na izbiro, raje sem nepismen.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 22:38:39   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še idealno kazen za tajke imbecile vem. Avto na kamion, pa direktno v stiskalnico, ispit pa v rezalnik.
No, pol mi IZPIT še vedno ostane!!! user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?