|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.6.2010 22:13:55   
cvetka_marjetka
preširok - ah, ne, seveda prideš mimo blagajneuser posted image . Je pa med policami (vsaj v mojih bližnjih trgovinah) dostikrat problem. Sem ene parkrat že kaj s sabo 'odnesla' user posted image . Sicer nimam izkušenj z drugimi vozički z napihljivimi kolesi, najbrž je s kakšnim maxi-cosi muro podobno...


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.6.2010 21:27:03   
tinkatonka
Danes sem imela čast si ogledati Ecoline Grass. Krasen je res! Ampak žal ne gre v moj avto. user posted image

So pa tudi izboljšave na gumah (za snemanje), pa materiali so eco, pa bolj je oblazinjeno držalo, pa še kaj bi se našlo.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu cvetka_marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.6.2010 10:13:28   
mandie
Živjo,

no mi smo se pa odločili, da bi prodali našega lepotca bolderja 3, če slučajno katero zanima. Je zelene barve s črnimo zeleno belimi krogci, res lep in uporaben... Prodajamo ga izključno zato, ker bo mali zdaj zdaj shodil, za občasno imamo pa še peg peregota od 1 otroka, pa še pri babici enega...

Mi res nismo imeli nobenih problemov z njim in smo super zadovoljni, kakor sem že prej dostikrat napisala. Je pa res da imamo karavana in ni problema kar se prostora tiče, sicer se pa mislim da se noben "orenk" voziček ne zloži na prav malo, razen marel...

Aja v kompletu je košara, športni del, torba, lupinica, prevleka za nogice tudi za lupinico, dežna prevleka, mreža proti komarjem in dežniček v isti barvi. Skratka vse kar potrebujete za otročka... dodam pa še kožo od becke in zeleno dekico user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Voziček implast bolder 3?
25.6.2010 10:34:37   
Nikita_
No da še jaz podam svoje mnenje o Bolderju, ki sem ga ravno dva dni nazaj prodala zaradi naslednjih pomanjkljivosti:

-kolesa: vsakič ko smo jih vzeli dol je bila prava misija nemogoče, da bi jih spravili nazaj...moj se je tudi po eno uro matral, da je kolo spet zaskočilo (pa je hudo tehnični tip)

Seveda smo voziček nesli na servis, kjer so nam kolesa menjali (vsa štiri), ampak sem takrat že kupila Mutsyja in sem bolderja prodajala. Dva dni nazaj pride kupec po voziček in mu hočem pokazat kako se vzame kolesa dol in seveda ko jih hočem dat nazaj gor-no way- pa so bila nova in na servisu rečeno, da je zdaj neki novi sistem...ki pa očitno NE funkcionira! Voziček sem kljub temu prodala, vendar z nižjo ceno zaradi koles, saj se je kupec z vozičkom odpravil direktno na servis
:)
- nožna zavora: enkrat prime, drugič ne. En dan sem parkirala voziček na rahlem klancu, da bi nekaj vzela iz torbe, pa mi je mala skoraj ušla z vozičkom po klancu dol:(

- ker se dosti sprehajam z vozičkom po slabših terenih (klancih, makadamu) sem opazila še eno pomanjkljivost, oz. nevarnost: en dan sem prišla iz sprehoda in je moj ugotovil, da je košara skoraj dol zlezla iz ogrodja, kar pomeni, da na ogrodju leze sem in tja, tako da bi mi lahko dol padla in rajši ne pomislim na posledice za otročka če bi se to zgodilo...moj je potem ta problem odpravil tako, da je na koncu ogrodja, kjer se pritrdi gor košara oz. športni del prišraufal vijake in s tem preprečil, da bi košara padla iz ogrodja

- motil me je tudi sam izgled tistega stopala za nogice in pa kako je vse skupaj zašvasano...ko zdaj primerjam bolderja z mutsyjem ugotovim, da je bolder še daleč od "premium" vozička, kot ga oglašujejo na spletni strani

- ko daš športni del v ležeči položaj nastane na sredini (kjer je pregib) takšna luknja in je na otip kar ostro, tako da se mi zdi, da bi otročka to tiščalo v hrbet, zato sem jaz na športni del še dodatno podložila. Sem pa to opazila tudi pri Mutsyju in še nekaj vozičkih, tako da je to pač zgleda tak sistem...

-kar se pa tiče prodajalcev pa nimam kaj grajat, ker so bili vedno prijazni in ustrežljivi in so brez problema zamenjali kolesa...to je pač takšen voziček in niso oni krivi če ima "serijske napake". Mi je pa ta voziček še vedno NAJLEPŠI od vseh na trgu, še sploh ta eco line in če bi odpravili zgoraj omenjene pomanjkljivosti bi se verjetno takoj odločila za nakup. Mala je v vožnji s košaro ful uživala, saj je res prostorna, vzorci in barve so pa itak naj naj.

Toliko o mojih izkušnjah z Bolderjem, ki smo ga vozili 4 mesece!

< Sporočilo je popravil Nikita_ -- 25.6.2010 10:42:21 >

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Voziček implast bolder 3?
7.7.2010 18:33:40   
mandie
No mi smo tudi ravnokar prodali našega bolderja... pa ga ne bom zdaj kritizirala, še vedno mi je super voziček in mi nismo imeli prav nikakršnih problemov z njim. Nič ni dol lezlo, kolesa so odlično nataknjena gor, nobena "luknja" ne žuli, še vedno izgleda kot nov in prav žal mi je da je šel od hiše, samo zdaj res nismo potrebovali več lupinice in košare... pa kak €  prav pride za druge stvari...
Kar sem hotla povedat je to, da mi je žal, če kdo najde kakšno slabo stvar na njemu, pa se nekdo drug odloča za nakup in ga zaradi napake, ki jo je nekdo imel, potem ne bo kupil... Meni je še vedno čudovit, kompakten in funkcionalen voziček in če bi imeli še 1 otročka, bi isto takega kupili, edino barvo bi mogoče preizkusili kako novo, ker so ti novi res lepi user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Voziček implast bolder 3?
28.7.2010 20:52:39   
mob4you


Pozdravljene! Če je katera zainteresirana mi prodajamo zelo dobro ohranjenega clipperja saj smo dobili 2 :)

več info na :

http://www.bolha.com/implast-vozicki/implast-clipper-3-oglas1272300766


(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.8.2010 9:41:12   
PikaN
Mene zanima če ima voziček napihljiva kolesa z zračnicami ,če jih ima ali so ventilčki avtomobilski ali potrebuješ posebno pumpo za gume.

(odgovor članu mob4you)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.8.2010 9:45:06   
rožica2

ima napihljiva kolesa,ne rabiš posebne pumpe,samo zelo rada spučšajo predvsem če maš voziček na soncu,zato raje še kako rezervo zravn vzami.

(odgovor članu PikaN)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 10:17:33   
Blondee
živjo! mene pa zanima a se še da preko podjetja implast naročiti voziček, ki je posledično precej cenejši (torej da ti pošljejo naročilo iz poljske), ker sem jst včeraj pisala na implastov mail (oddelek za prodajo) in sem danes dobila odgovor VIR POTENSA s tole vsebino

"Spoštovani!
Vozičke Implast si lahko ogledate na www.otroski-vozicki.com.
Tovarna se ne ukvarja z prodajo.
lp"

user posted image  user posted image  user posted image ????

se mi zdi izjemno čudno kje so dobili moj email naslov user posted image - a je to kr direktna povezava na vir potens?? halo?? milm res sm bla čist šokirana.

bi prosila za odgovor katere ki je vzadnjem času naročala implastov voziček.

hvala user posted image

(odgovor članu cvetka_marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 10:55:06   
marjanaj
Zivjo,

lahko, da podjetje Implost ne dobavlja vec vozickov v Slovenijo. Zato so najbrz tvoj email, ki si jim ga poslala oni posredovali na podjetje Vir Potens, ki ima zastopstvo za Implast v Sloveniji in tako si prejela odgovor z njihove strani. Mislim pa, da se je dalo vsaj vcasih narociti direktno online tudi vozicke na Implastovi spletni strani.

(odgovor članu Blondee)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 11:34:52   
Blondee
waw hvala za tako hiter odgovor user posted image

ja sej sm sama tut to nekak predvidevala, samo se mi je zdelo zlo čudno, ker ko sem brala ostale odgovore pri tej temi, so skoraj vse punce naročile voziček direktno iz Poljske.. pa sm mislila, da bom lahko tudi jst kakšen evro prišparala user posted image

čeprav se mi zdi pa tut malo smešno.. če bi jaz imela tovarno bi z veseljem prodajala in zaslužila kakšen evro več, kot če bi prodajala dobaviteljem - sem prepričana da le-ti dobijo vozičke po nižji ceni, kot pa bi bila cena v tovarni...

a je mogoče katera naročila voziček preko katere druge spletne strani (ne implast in ne vir potens). sem zasledila ene polske prodajalce ki imajo več kot sto € cenejši ta isti voziček. ma katera kakšne izkušnje?

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 20:44:03   
evangelie
mi smo ga naročili na tej strani :
http://bobus.com.pl/index.php/cat/c38_Implast_Pushchairs.html/XTCsid/8c82e57bab8ee44fe6560a08d8391605

To je bilo lani, ne vem pa, kakšne so cene letos....

(odgovor članu Blondee)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 21:52:28   
primorka111
Če katero zanima prodajam Implast bolder SD, črno bel. Rabljen en mesec, kot nov. Naj javi.

(odgovor članu cvetka_marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.9.2010 21:57:44   
Blondee
o super! in? je bilo vse tako kot treba? a je bil samo en paket al kako? če sem prav razumela je poštnina za tako vrednost nakupa 23 €? 

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.9.2010 19:01:52   
Blondee
Primorka a maš ti slučajno oglas za ta voziček na Bolhi? pa če smem vprašat a menjaš zato ker nisi zadovoljna z njim?

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.9.2010 20:06:05   
Blondee
p

< Sporočilo je popravil Blondee -- 9.9.2010 20:07:04 >

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.9.2010 20:51:36   
primorka111
Ja imela sem ga tudi na bolhi. Vendar je voziček žal že prodan. Ne, voziček je ql, vendar sem dobila drugega... :)

(odgovor članu Blondee)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.9.2010 21:50:14   
spela**
Pozdravljene!
Tudi mi prodaja mo nasega Bolderja 3!Z vozičkom smi bili sicer zelo zadovoljni in nismo imeli z njim nobenih problemov vendar ga prodajamo zaradi novega prihajajočega člana in bomo potrebovali voziček za dva!Tako da če katera rabi naj se prosim oglasi!
Prodajam pa samo športni del in sicer v bež barvi!Star je nekje pol leta(morem točno na račun pogledat), je še v garanciji, zraven torba,dežna prevleka,pokrivalo za nogice...
Če katero zanima naj mi javi na zs!
LEP POZDRAV


_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Voziček implast bolder 3?
24.9.2010 10:52:18   
pepca35
Po treh mesecih intenzivne uporabe lahko voziček pohvalim. Težave so bile z enim kolesom, a iz Poljske pošljejo takoj rezervo. Pri nas ne dobiš rezervnega dela, če vozička nisi kupil pri njih, kar je neumno. Še dobro, da dobim rezervne dele za svoj avto, glede na to, da ga nisem kupila pri nas. Kasneje je mož usposobil tudi problematično kolo, ker je "lager" lezel ven.

Lep, prostorna košara, dober za vse terene zaradi traktorskih gum.

Tole je link. Če je lanska kolekcija je res ceneje. Če pa naročiš še posteljnino, kakšne dodatke... je vse skupaj občutno ceneje. Jaz sem prihranila  veliko.
Ni pa to tovarna, ampak trgovina, tako da o maržah raje ne bi.
http://bobus.com.pl/index.php/cat/c1_Pushchairs.html/XTCsid/4bc4e1bb2b8aabf9979870d422c9ab1e

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Voziček implast bolder 3?
26.9.2010 18:51:48   
sergej8
Res ste hecni z temo poljskimi linki, kolko pa boste prišaparale? vSE pravite  100 € najmanj.user posted image ......No mi smo malo preračunali pred nakupom in smo ga kar v Murglah naročili, ker je stal na polskem 420 € pa marela, pa ppoštnina.na koncu vse skupaj 470€, kar je 29 € manj ko tuki, če se vam to splača no ja  pa že.Men se bol zdi
da se vam fino zdi naročiti voz v tujini,malo extra, bolj nobel.Ampak žal moramo danes bit racionalni in se ogibat rizikov......samo moje mnenje.

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Voziček implast bolder 3?
26.9.2010 20:20:46   
pepca35
Pravzaprav niso namenjeni reklami. Vsakemu svoje.  Prihranila sem natanko 100 e oz. nekaj čez. Kupila sem voziček prejšnje kolekcije (če se spomniš rožastih modelov, ki so šli iz prodaje prejšnji mesec), skupaj z dodatki, marelo, zaščito za nogice... Dobila takoj. Zelo zadovoljna. Za rezervne dele ni problem.
Trenutna ponudba je npr.
zaščita

http://www.otroski-vozicki.com/si/zascita-za-nogice-zimska-i373.shtml

http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p1359_IMPLAST_Footmuff_for_Strollers.html/XTCsid/28e96eb9a6084c5e42b954d8703d64a4
Voziček
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-bolder-sd-bez-valovi-i990.shtml

http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p1123_IMPLAST_Bolder_SD_Pushchair_Wave_Beige.html/XTCsid/28e96eb9a6084c5e42b954d8703d64a4

marela

http://www.otroski-vozicki.com/si/sencnik-i676.shtml

http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p686_IMPLAST_Sun_Shade_Parasol_for_Pram.html/XTCsid/28e96eb9a6084c5e42b954d8703d64a4

Lupinica je prišla precej ceneje, a se ne spomnim cene.

tule pa primerjaj nekatere cene http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p1072_KLUPS_Safari_Crib.html/XTCsid/55921f2442a1ead61378df7303ff0608  
http://www.galeb.eu/kosovno_pohistvo/Otroske_posteljice/Postelja_Safari_120_x_60cm
pa posteljnina

http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p1082_KLUPS_Bear_with_flower_satin_Bedding.html/XTCsid/55921f2442a1ead61378df7303ff0608  
http://www.galeb.eu/otroska_posteljnina/Za_postelje_120_x_60/Saten/7-delna_120_x_60_saten

Meni se je izplačalo, ostali pa, kakor hočete.






< Sporočilo je popravil pepca35 -- 26.9.2010 20:25:00 >

(odgovor članu sergej8)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Voziček implast bolder 3?
7.10.2010 12:21:01   
ula30
jaz sm tud zelo zainteresirana za tega implasta bolderja sd eco line..in sm šla mal računat kolk profitiram če ga naročam direkt iz poljske...
pr nas je voziček,lupinica in marela 625 eur.

če naročim iz polske pa pride s poštnino vred 580.ne vem ki ste vi dobile informacijo da je poštnina sam 25 eur.jaz sem jim pisla gor pa so mi odgovorili da je poštnina poljska slovenija 59 eur.

tak da ne vem al se mi res splača za 40 eur da si ga naročim direkt.
kaj pa vi mislite?pa glede na to da če bi slučajn rabla kak del bi ga mogla iz poljske spet naročit.tu je pa spet poštnina.ker baje u mb rezervnih delov ne prodajajo če nisi pr njih kupil vozička.

sploh ne vem kaj naj zdaj storim.  sva ga pa šla zadnjič z mojim gledat u mb in sva se takoj zaljubila u njega.tak fajni je. user posted image user posted image

nimajo pa več sd3. tak da pr njih dobiš samo 4kolesnika. sm se jaz tud prvo na netu zapičila u 3kolesnika.sam sem potem pr njih probala oba vozit pa ni primerjave kolk bolj je stabilen 4 kolesnik. bolj vodljiv je kot pa 3.  zdaj je treba se sam še odločit na kak način ga bova vzela.

počasi bo ga treba...čas hitr beži...user posted image

pa pa

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.10.2010 21:27:03   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: ula30

jaz sm tud zelo zainteresirana za tega implasta bolderja sd eco line..in sm šla mal računat kolk profitiram če ga naročam direkt iz poljske...
pr nas je voziček,lupinica in marela 625 eur.

če naročim iz polske pa pride s poštnino vred 580.ne vem ki ste vi dobile informacijo da je poštnina sam 25 eur.jaz sem jim pisla gor pa so mi odgovorili da je poštnina poljska slovenija 59 eur.

tak da ne vem al se mi res splača za 40 eur da si ga naročim direkt.
kaj pa vi mislite?pa glede na to da če bi slučajn rabla kak del bi ga mogla iz poljske spet naročit.tu je pa spet poštnina.ker baje u mb rezervnih delov ne prodajajo če nisi pr njih kupil vozička.

sploh ne vem kaj naj zdaj storim.  sva ga pa šla zadnjič z mojim gledat u mb in sva se takoj zaljubila u njega.tak fajni je. user posted image user posted image

nimajo pa več sd3. tak da pr njih dobiš samo 4kolesnika. sm se jaz tud prvo na netu zapičila u 3kolesnika.sam sem potem pr njih probala oba vozit pa ni primerjave kolk bolj je stabilen 4 kolesnik. bolj vodljiv je kot pa 3.  zdaj je treba se sam še odločit na kak način ga bova vzela.

počasi bo ga treba...čas hitr beži...user posted image

pa pa


Poštnine je 59€ ja... Vsaj toliko je bilo, ko sem se jaz zanimala za nakup preko Bobusa... Če pošiljajo manjše pošiljke pa pride poštnina 25€.
Drugače pa je bil voziček takrat s Poljske cenejši 95€ (kljub poštnini), ampak sem se odločila, da ga bom vzela raje pri nas, ker nikoli ne veš, kaj gre lahko narobe... Vsaka reklamacija pomeni cel kup denarja za poštnino na Poljsko, pri nas pa je le zastonj. No, in sem bila vesela, da sem takrat malo počakala, ker so imeli SD-je v akciji, tako da sem konec koncev dala skoraj isto kot če bi ga naročila s Poljske...


Drugače je voziček super, ampak če bi ga kupovala še enkrat, ga ne bi... Moti me, ker ni ročne zavore (ker - resnici na ljubo - je vozek precej težak in če greš po kakšnem strmem hribu navzdol, ni ravno prijetno...), veliko je težav s kolesi, najbolj pa me moti, ker zasede fuuuuuuuuuuul prostora. Mi imamo recimo BMWja karavana, pa brez da bi staknila kolesa, ne pride v prtljažnik..

In dokler je dete v košari je vozek res lep in vse, medtem ko mi je športni del precej smotan... Blago se precej raztegne in štrli vse zadaj... Ma ne vem, kot sem rekla, če bi ponovno kupovala voziček, Implasta ne bi vzela.

(odgovor članu ula30)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.10.2010 21:36:41   
lunka1
ČE BO SLUČAJNO KATERA NAROČALA IMPLASTA S POLJSKE, NAJ ME PROSIM KONTAKTIRA.... BI VZELA ZIMSKO VREČO (pri nas 59€, na bobusu 27€...), PRISPEVAM DEL POŠTNINE..

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Voziček implast bolder 3?
12.10.2010 9:32:44   
tanja26
Živijo,

Tudi jaz bi prosila če bo katera vzela voziček iz poljske da me kontaktira. Se prav tako zanimam za nakup zimske  vreče.

Lp, Tanja

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?