|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 18:29:45   
aprilčica07
Grr, sem naklofala roman, pa me je ven zabrisalouser posted image user posted image user posted image

drnula: lušni sta pupiki, a sta obe rdečelaski?user posted image No, Neca je vsaj zaspala, naš bikec pa je vztrajen in še kr lomasti tle okoli, jst pa čisto izmozgana...  sem se najedla tortic, mi jih je moj šel kupit, da se mi je cukr spet dvignil, ker mi ga je Jakob čist požrl..user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu baby girl 29)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 14:46:57   
hruškolinka
Sanikaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ena babnica, ki se mi je ponujala za varstvo za jutri, mi zdaj spet odpoveduje, tko da ne morem prit na plavanje. Hvala bogu, sem pa zdej imela varstvo za slabo uro in sem hitro letela na bazen mal poplavat. Nič, bom morala kar takrat sama hodit plavat, ko se kakšno varstvo sproti prikaže. V soboto smo imeli obiske, pa sem rekla, klinc vas gleda, dost vas je, popaste mi tamalega, skuhite si kavo, jst pa pridem čez eno uro. In tako sem šla plavat.user posted image user posted image user posted image user posted image No, sej jih nisem čist same pustila, je bil dragi tud doma. Ja ja, tko mamo.
Nič,  pozdravi Majo in če ne prej, se vidimo na plavanju dojenčkov.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 14:49:29   
hruškolinka
Punce, a se vaši malčki tudi še kaj jočejo, če jih date komu drugemu v roke?
Moj se je začel razburajt 100 na uro. Včeri ga je pazla eno uro moževa sestra, da sem si šla jaz čevlje kupit. Pridem nazaj, mali čist rdeč v ksiht in oblit s solzami, ko pa mene zagleda, se pa nasmeji in reče: GGGGGGG. Pa to že par dni opažam, če ga kdo drug malo predolgo nagovarja, se kar jokat začne.


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 15:48:27   
go_ta
Hej, pregled je HB za nama, mal je zajokcal, ko je dobil pikico, jst pa tudi skorajuser posted image  Zdaj imam pa termometer in kamilico pripravljeno, čeprav je trenutno tak kot ponavadi. Se kasneje kaj več oglasim, grem zdaj kuhat, potem pa po telefon, jupiii. Aja, pri tem pregledu ni bilo merjenjauser posted image , sem pa jst sestro prosila, da ga je stehtala, sicer je bil v bodiju in pelenički, to sem doma odštela in dobila okoli 7980 g.

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 16:57:07   
hruškolinka
Go_ta, ni bilo merjenja? Mi imamo pa jutri zjutraj pregled pa cepljenje. Jst ga bom kar sama stehtala, če mi ga ne bodo oni. user posted image   Ste že na 8 kilah. Mislim, da je moj tud tam nekje. 

_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 17:16:48   
ALEKSANDR
go_ta- jaz sem tud 27 star- .pa kr lepo sivim...saj pravim...mamo to v genih...mami je siva že odkar jo poznam, oče pa skoraj nič. Pa ravno njene gene za sive lase sem morala pobratuser posted image . Pa ful ne maram barvanja,je meni tud všeč moja barva- do 26. leta se nisem sploh z ničemer barvala... samo me ti sivi tolk motijo, da pol vsako tolko dam nekaj gor da jih prekrijem

eee35- Tud moj se je že pri 3 mesecih veselo obračal in to v obe smeri, pa mi je fizioterapevtka pokazala vaje kako naj to spodbujam...zdaj pa nič..ne obrača se ne na trebuh, ne na hrbet...zdaj se po hrbtu okrog svoje osi vrti.

aprilčica- Ja, dalmatinec je...trmast in neubogljiv kot vsiuser posted image ..Je moj že prej mel dalmatintko 17 let, pa je blo stanovanje malce prazno pa tiho, ko je šlauser posted image   in zdaj mamo pa novo...Nič nas ni izučilo... Ta je super trmasta, uboga pa samo, ko je kakšna hrana v igri. user posted image

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 17:22:44   
tulpek
js tudi čakam na sive... mami jih je dobila pri 30, tak da dokler jih nimam,se ne barvam. Sem pa tudi 27 zdaj.

(odgovor članu ALEKSANDR)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 17:29:25   
aprilčica07
go ta, aleksandr, tulpek: pismo, kašna mladina ste..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (hec)user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 17:31:54   
hel32
Ojla, ste se pa razpisale glede ventilacijske pečice, hvala za nasvete, sanikaa in tulpek, mi bomo pekli vse meso in piškote, tako da bosta obe informaciji prav prišli.
Mi user posted image pravkar staro odkljaplja, me je kr groza tja it, bog ve koliko svinjarije je odspoduser posted image , jutri pa pride njegov bratranec-električar, da priklopi
novouser posted image .

Go-ta
, čudno, da niso vagali ga, bomo vidli, kako bo pri nas, no upam, da ne bo kakšne reakcije hude, da ostane tako, kot je.

eee35, hja, upam, da res v Petek ob 4ih sem naročena, me je frizerka že po telefonu spraševala, kako je dojenček, pa sliko naj prinesem,....pa itak bom dala samo sliko glave, ker naprej sem user posted image , resno, smo se prej slikali, pa sem slike naložila na Rač.me je skoraj kap, eh, brezveze, ker sem užasna!!!
Midva sva pa bila zunaj kr debelo uro, sva se prav fino navozičkalauser posted image , sreča zame, da sem bolj na deželi doma.

Luks pa danes pretežno spiuser posted image user posted image user posted image , mama pa nič ni nardila, cel dan se iram z nekim koledarjem na netuuser posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 17:33:45   
hel32

IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

go ta, aleksandr, tulpek: pismo, kašna mladina ste..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (hec)user posted image



Se pridružujem, ste pravi mladičiuser posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 18:28:19   
Anonimen
pfffffffffffffffffff....mularija.....
lahko bi nas vikale!user posted image user posted image user posted image

no, punce, se pridruzujem tistim, ki ne spite ponoci!user posted image

zdaj se nasa tamala ze 4 dni zbuja ponoci na 2-3 ure...ampak to se zbudi s takim jokom in vrescanjem, da nas vse v luft vrze. in pkhuva ven laso z mlekom, flaso s cajem, josko in dudo!!!!! tko da morm vstat, se z njo v narocju usest na kavc v dnevno, in pol precastita po 15ih minutah lepo zaspi nazaj!!!!aggrhhhhhhhhh!!!!!

ne vem, babe, dobre ste ene, ko to ze 4 mesce penasate....user posted image

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 18:40:40   
eee35
komaj sem tega malega umazanca preoblekla, že novi drekec v gate spustil, jaoooo, serje po moje še za tvojega, go_ta. Danes že četrtič. In tako od rojstva. Redko kdaj samo enkrat na dan.
HB je ful spal prej, tri ure! Je en zaspanec, zato če mu ne rata je tok tečen.
S tem obračanjem pa res je, nekaj se mu je ustavilo. Če mu pomagam malce, pol se bo že obrnil, ampak če ne, pol pa ne migne.
Itak da je tukaj samo mularijauser posted image , 27 let! Groza!user posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 21:47:38   
tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: hel32


IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07javascript:void(AddText('user posted image '))

go ta, aleksandr, tulpek: pismo, kašna mladina ste..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (hec)user posted image



Se pridružujem, ste pravi mladičiuser posted image

Fauš ste nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: * Avgustovčki 2009 *
15.12.2009 22:26:34   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: hruškolinka

Punce, a se vaši malčki tudi še kaj jočejo, če jih date komu drugemu v roke?
Moj se je začel razburajt 100 na uro. Včeri ga je pazla eno uro moževa sestra, da sem si šla jaz čevlje kupit. Pridem nazaj, mali čist rdeč v ksiht in oblit s solzami, ko pa mene zagleda, se pa nasmeji in reče: GGGGGGG. Pa to že par dni opažam, če ga kdo drug malo predolgo nagovarja, se kar jokat začne.



Dober večer,


kolk ste pa pa načvekale, pridne ste ni kaj.

Hruškolinka, evo pri nas je enako, v naročju jo imava lahko samo midva pri drugih joka, pa če jo preveč na blizu ogovarjajo je tudi jok, baje da je to pri teh mesecih pogosto.

Obdelale ste en kup zanimivih tem, sploh tole glede GH, vidim da nekatere že pridno dodajate, jaz bom počakala nekje do 5,5meseca, se mi pa kar smili naša punči ko tako zvedavo gleda, ko kaj jem ali pijem pa kar usta odpirauser posted image .
Drugače je pa meni, zdaj ko se je začel ta mraz in veter za ponoret, ker ne moreva ven in je bila Daša danes sitna pa nič ji ni bilo prav, se mi je zdelo kot da ni moj otrok, odkar se je rodila pa do danes še ni toliko jokala, je pa pokazala že zdaj čigava lubica bo, ko je prišel user posted image domov se ji je na obrazu narisal tak nasmeh da će ne bi bilo ušesk bi se ji glava odprla in ko sem dragemu razlagala kakšna je bila mi itak ni verjeluser posted image , fino ne?

Go_ta jaz imam tudi nov telefonuser posted image , včeraj sem se počastila z E52.
Super za pregled, da ni bilo pri pikanju kaj hujšega, se mi zdi da so tile naši otročički veliko bolj hard kot mi mame. Je pa težek tale vaš fantič pravi korenjak, oprosti ker vprašam kaj ga samo dojiš ali mu še kaj dodajaš?
Sanikaa, Aprilčica, Tulpek zdaj ko sem brala tole vašo debato o pečicah in kaj pečete in kaj boste pekle, sem se šele spomnila da jaz praktično nič ne bom jedla od vseh dobrot, ki pridejo na vrsto za praznikeuser posted image , grozaaaa brez potice bomuser posted image . Dajte si duška še zame!!!!!!
Hel vau koliko snega imate pri vas, to mora biti lepo, si mi pa dala dobro idejo, čez košaro dam lahko dežo prevleko, bo še bolj toplo. Je pa meni tudi hecno, ko Dašo oblečem v kombinezonček je košara čisto premajhna.

Lepo spite.





(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: * Avgustovčki 2009 *
16.12.2009 9:50:14   
šivilja
Pri nas se pa noge zakon, ampak samo bose. Oblečene ali obute niso zanimive.

Je pa mala danes kot Dejan Zavec - ima čisto zatečen in vnet uček.

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: * Avgustovčki 2009 *
16.12.2009 10:09:37   
eee35
Ojjj, spet sneži!user posted image

Mali še spi, ampak verjetno se bo kmalu zbudil, pa bom morala letet k njemu. Spal je od 22.40 do 3.30 i pol do 7. In naprej do zdaj. Zaspanec, HB. Ponoči pa mi je takooo sladekuser posted image , me kliče (ampak se ne joka in ne dere), pa ko me zagleda krili s tačkami, pa se tako lepo nasmeha, cukrček moj mali! Skoz ga lupčkam, pismo bogec, skoz cmok in cmok, ampak si ne morem pomagat, diši ful lepo, to so neki otroški feromoniuser posted image

Glede vaj za obračanje - jih delamo, vidim, da celo pravilnouser posted image , ampak nič od nič, lenuhar.user posted image , samo leži, reži se, ko ga pogledam in to je to. Igra pa se, zdaj več, pa eno žirafo ful grize pa liže, po moje res so zobki. Moram ta gel za dlesni nabavit. Pogice - lahko jih mamica daje v usta. Svoje, če hočeuser posted image .

Bi morala več komentirat, ampak tok pišete, da pol pozabim, kaj ste pisale, spomnim se, ko oddam post. Ko bom šla v službo, se verjetno bom javljala 1x na mesec...Joj upam, da bo res lažje, kot mislim, da bo.
AAAA sladkiše - tukaj pa sem jaz požeruhar največji, pade in temna čokolada in medenjaki, nič me ne moti!!! Edino teh penc ne maram, kako se jim že reče...Bruhh

Ayo. ja, pogovarjam se z malim poljsko...če ne pozabim, včasih prva polovica stavka je slovenskauser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: * Avgustovčki 2009 *
16.12.2009 11:50:56   
sams
IZVIRNO SPOROČILO: hruškolinka

Punce, a se vaši malčki tudi še kaj jočejo, če jih date komu drugemu v roke?
Moj se je začel razburajt 100 na uro. Včeri ga je pazla eno uro moževa sestra, da sem si šla jaz čevlje kupit. Pridem nazaj, mali čist rdeč v ksiht in oblit s solzami, ko pa mene zagleda, se pa nasmeji in reče: GGGGGGG. Pa to že par dni opažam, če ga kdo drug malo predolgo nagovarja, se kar jokat začne.



Tako je delala Sofija (najbolj se je razburjala na pregledu pri P user posted image ) in so mi svetovale, da naj jo bolj peljem med ljudi in da naj bo po rokah od drugih... da ni navajena samo na naju 2 in bratca... in moram reči, da je zdej dosti boljše.

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: * Avgustovčki 2009 *
16.12.2009 11:55:05   
Anonimen
punce, ima katera razlago na to?

http://www.ringaraja.net/forum/nekaj-cudnega-se-dogaja/m_4754146/mpage_1/tm.htm#4754155

(odgovor članu sams)
  Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 7:43:52   
simonalokar
JUTRO

kakos mo kj

naša majči je bolana iz noska ji teče pa kašlja pa ne vem kaj naj naredim al naj jo k zdravniku peljem al naj še počakam - kašelj me skrbi saj n e kašlja skus sam bojim se ker je taprviuser posted image imel ful bronhitisov in sem mal panična - kaj bi ve naredile. ko jo poslušam se nč ne sliši iz pljučk. in nč ni razdražljiva

no maja je včeri prvič dala nogico v usta je tko cuzala da sem jo morala preoblečtuser posted image user posted image . so se tko smejali. glede moških nimam kj rečt včasih je ful priden včasih ga moram pa okurcatuser posted image user posted image user posted image user posted image . kaj čmo brez njih bi bilo dolgčas.user posted image user posted image

glede tega če jo dam drugemo ne joka in s tem nimamo problemov. hvala bogu če rabm varstvo taščo ni noben problem. ste pa boge tiste ki vam jokajo vem kako zgleda je bil taprvi.

flora2 imaš še vedno dieto tko kot jazuser posted image user posted image user posted image

ee35 naša je tudi taka ko jo preoblečem ni 5 min se že podela zgleda da hoče kakat v frišno pleničkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 7:47:25   
Drnula
Dobro jutro!

Kaj je zdaj s temi datumi ?
Jaz surfam po teh avgustovčkih in so kar lanske debate tu go nazadnjeuser posted image

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:01:21   
aprilčica07
oooo so nam vrnili temouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drnula: je bla cela štala  tle gori...user posted image user posted image ampak zdaj zgleda, da je ok, edino zadnjih debat ne bomo več vidle, verjetno....


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:06:51   
Anonimen
aprilcica, saj tema je bila tudi te dni....samo pociscena je mal prevec izgledauser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:14:26   
aprilčica07
miska: ja, sem ugotovilauser posted image kaj čmo zdaj naredit? a čmo tle klofat dalje???user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:16:37   
Anonimen
meni je vseeno....itaj bo treba kmal drugi del odpret!user posted image

sam bi se mal pocakala s tipkanjem tukaj, ce nam vrnejo nazaj kar je bil umaknjeno....ce ne bo cela zmesnjava...user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:17:40   
Anonimen
aja, jerneja je porocila, da gre danes prijava na policijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?