|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:19:14   
eee35
Miška ima prav, da ne začnemo si odgovarjat na poste napisane oktobrauser posted image . Dajmo se ta teden odločit, ker pol ne bom imela časa, da vas lovim nekje vmes...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:20:56   
Anonimen
lahko pa odpremo temo.....
svgustovcki 2009(rezerva)

user posted image

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:25:14   
Anonimen
moja nina pa ze sediiiiii!!!! in to brez oporeuser posted image

kje je ze una tema, ko mamice tekmujejo med sabo?user posted image

eno vprasanje...saj vem, da je tabu....hojico bo imela katera?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:29:17   
eee35
Mah ni tabu, Mišuser posted image , jaz osebno ne bom kupovala, prvo, da je ne priporočajo, pa drugo, bo shodil tudi brez hojice. Bravo za sedenje!user posted image - če bo hodila tako hitro, kot sedi, pusti ti hojico pri miruuser posted image .

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:31:00   
eee35
Pa še škoda mi je denarja, moram nabavit visoki stolček za hranjenje, ker zdaj cela familija je na tleh skorajuser posted image .

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:31:36   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:33:38   
eee35
Kako pa pri vas z GH? A se že mala navadila? Aleksander je zgleda en požeruhar mali, pa sem mislila, da bo ful težav...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:36:36   
aprilčica07
miska: Jakob jo  je imel, ker jo je dobil za darilo, pa smo jo en cajt uporabljali...  kašne velike škode mislim, da mu nismo narediliuser posted image je pa res, da je ne priporočajo.. bomo vidli kako bo Julija se obnašala... ampak se še nisem odločila ali jo bomo rabli ali ne... 

lahko bi res odprle temo (rezerva)user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:40:09   
Anonimen
GH...vceraj je mogoce s tezko muko pogoltnila 1/4 majhne zlicke kase,....pa se to po mojem slucajno.user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:45:56   
Drnula
jaz tud ne bom imela hojice. Moj mnenje je sicer da nobena teh reči ni škodljiva v mejah normale. Meni niso simpatične in bi € zapravila za karkoli drugega raje, sploh pa pridejo v poštev bolj malo časa. Pa še Neca bi se verjetno večino not vozila  in jo razturila ali pa bi se s Hano igrala formulo 1 Raje ne.

Hana je tudi pravi požerušček.
Je pa bolj zaprte sorte user posted image in vsak dan kakamo zelo na trdo in z mojo pomočjo. Vsak večer pred kopanjem jo stimuliram in jo z babypalčko dražim okorg danke in vsak dan kar nakaka čeprav težko in vedno malo pojoka saj je čist na trdo. Glih zato hočem da redno kaka, saj se ji bo sicer rit čist zaštopala.
Pa mula noče nič pit zraven dojenja ! Sam vrti nekaj flaško po ustih potegnit pa noče pa ji dam lahko not karkoli. Obožuje pa kuhano jabolko in suho slivo. In je tolk hitro, da je vedno nestrpna do naslednje žličkeuser posted image ampak hitreje ne zmoremuser posted image

Hana zdaj spi svoj jutranji spanec. Potem se odpravimo na obisk k mojim in k kolegici.

Čez vidkend je bilo pestro. Smo bili na snegu in drsali smo se na Cerkniškem jezeru. Neca je 1. ostala čez noč pri babi (tašči) in je prav uživala. Kolk mi je bilo čudno doma brez nje. Čist tiho, mir ... midva sva kar skoz okno gledala in ponavljala Kolk je mir, kot si ne bi imela kaj drugega povedati user posted image Ma imeti enega al dva mala otroka doma .... kot noč in dan.
Miška, si se kaj drsala? Saj te ne bi spoznala verjetno, kot skor nobenga, ko so bili vsi tako zaviti v kape in šaleuser posted image

eee - jaz imam tisti stolček za hranjenje. Kupila sva za Neco celo novega. Pa ga ne bi več. Bi kupila kar triptrap. Tud iz tega lahko komot jejo tudi ta mali in je bolj praktičen in vzame manj porostora ... pa še lepši mi je. No, tako bi jaz.
Sicer sem prepričana, da bodo punce rekle drugače user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:47:50   
Anonimen
Miška, si se kaj drsala?


mene ne bos zasledila zunaj v tem mrazu.....sovrazim zimo in njene "radosti"user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:50:36   
eee35
Ahhh, meni bi bilo vseeno, samo, da nismo vsi na tlehuser posted image , samo triptrap mi ni všeč - ne zaradi tega, ker ni praktičen, ampak tako, nasšplošnouser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:51:53   
Anonimen
eee, trip trap je zakon!user posted image

tadej se zdaj na njemu sedi. pa tudi jaz, ce imamo kake obiskeuser posted image

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:53:08   
Drnula

mene ne bos zasledila zunaj v tem mrazu.....sovrazim zimo in njene "radosti"user posted image


user posted image user posted image

Men se je tud včasih težko ven spravit. Sploh pa je to z obema mega projekt ampak ko sem enkrat zunaj me pa not težkouser posted image in mi ni nikoli žal.
Drsam pa itak ful rada.
Moj pa itak OBOŽUJE zimo. In zdaj vsak dan hodi laufat na smučkah in potem še drsa in še bi kaj. Ta teden pa bomo brez njega. Je šel službeno,ne smučatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:54:37   
Anonimen
Moj pa itak OBOŽUJE zimo.



se mi je zdelo ja, da pri vas niste čist gladki!

user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 8:55:36   
Drnula
eee, trip trap je zakon!user posted image

tadej se zdaj na njemu sedi. pa tudi jaz, ce imamo kake obiskeuser posted image


men se tud zato zdi praktičen, uporaben ne glede na starost. Pri naših doma je tud pač eden od stolov in se čist dobro sedi na njem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 9:02:53   
Drnula

Miska - a pol ne bi šla danes na en špancir okrog jezera?
user posted image

< Sporočilo je popravil Drnula -- 25.1.2010 9:03:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 9:04:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula


Miska - a pol ne bi šla danes na en špancir okrog jezera?
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 9:29:41   
hruškolinka
Miska, mi ne bomo imeli hojice, ker tudi če bi jo priporočali, je ne bi imeli. Imamo tako malo stanovanje, da bi z njo lahko naredil glih 2 m naprej in nazaj. user posted image user posted image

Martin že 2 dni tudi sedi. Si tudi že z rokicami pomaga lovit ravnotežje. No ja, sedi slabo minuto, pol pa ga vrže.
Nisem vedela, da malim prebava tako hitro dela. Včeraj sem mu prvič dala jest korenček ob 13h, ob 18h ga je že pokakal! Joj, da bi men tako hitro prebava delala, bi sigurno imela 20 kg manj!
Pa še en uspeh: Martin je že tretjo noč prespal s samo enim prebujanjem in hranjenjem vmes. JEeeeeeeee!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem tok vesela, da bi kar za pijačo dala (ha ha, a gre katera?).

Sanikaa, kako kaj plavanje, a še greš kaj? Jst sem bila ta vikend tako lena, bi lahko šla v sob in nedeljo, pa se mi sploh ni ljubilo. Sem raje uživala z mojim dvema doma. Hej, če imaš kdaj čas, pa če bo kaj sončka, bi lahko šle na kakšno kavico, da mal poklepetamo? Lahko jaz privozičkam do kodeljevega.

Aha, drugače sem pa po treh dneh res vesela, da spet klepetamo. Sem bila tok jezna, ko mi je oprlo na 86 strani!



_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 9:45:31   
hel32
Jutro

Kaj zdaj malo pišemo tu, malo tam, ne vem več, veste kaj, kr tu ostanimo, zakaj bi odpirale novo temo, saj imamo že 2 odprti, naj bo tako!

Skratka, mi smo po presledkih zjutraj, spali do 7:30user posted image , zdaj trenutno spi 1spanec, mami pa user posted image in RR. Dragi mi je neki zakuhal, pa spimo ločenouser posted image , pa itak imam še M,in mi prav paše, se valjat po veliki posteljiuser posted image .

Miškauser posted image da bojo prijavili na policijo, si prav želim, da jo izsledijo, in da, če ne kaj druga vsaj kako pomoč psihiatrično dobi ta oseba, ker je po mojem znanju psihologije malo motena, kakorkoli je njena življenska zgodba.
user posted image za Nino, da že sedi brez upore, glede GH pa ne vem, kako naj ti povem, mogoče še ni pripravljena, ma saj bo ,slej ko prej, ko ji mleko ne bo zadostovalo več.
Hojica, mi je ne bomo imeli sem načeloma proti, pa tudi to je da imamo zelo malo prostora in je nimam kam vtaknit, ker kao ne vzpodbuja naravne hoje in potem hodijo navznoter in bla, bla, kot je napisala Drnula, v meji normale nič ne škodi!

Hega, sem pokukala tvoje slikice, lepa otročka imaš, prava srčka sta! Pa mami tudi, se razume.

Simonalokar,
upam, da ne bo kaj resnega, počakaj kak dan, vročino zmeri, če ne bo boljši z kašljem jo pa le pelji pokazat, saj nikoli ne veš kej se iz kašlja lahko izcimi.

Aprilčica, user posted image za skupen ogled filma, in za mini pizze, da so uspele. Glede teme pa mislim, da kr tuki ostanemo, saj vseeno, nekaj strani so nam pač vzeli, saj nič zato.
Aaaa tako, no bom gledala naslednji vikend NLP, da tej vidim tvojo mamo, user posted image user posted image . Pa lepo opravite v trgovini danes!

Eee35, kaj naj ti rečem, drži se v službi, pa da se nam javljaš redno, da te ne bomo preveč pogrešaleuser posted image .Ne bom te pomilovala, ker vem, kako se počutiš, ampak ti bom rekla, korajžno punca, malemu pri atiju ne bo nič falilo, tako, da naj te ne skrbi, tudi glede tega, da te mali ne bo več maral, ne, še raje te bo imel, ko boš prišla domov bo vriskal od veselja!!A tako, kr na tleh sediteuser posted image tud dobro!

Go-ta, glede Gh sem tudi jaz ena zmešnjava, kr naprej neki literaturo prebiram, m**er, moj mi govori, da nisem v šoli, da ne rabim na pamet se učituser posted image user posted image , grozna sem, res, od kaj je Tjaša bila mala se je vse spremenilo.

Drnula, user posted image za drsanje, jaz imam pa rada zimo, tak neki čarobnega je v snegu, sploh zvečer, ko se svetlika pod svetlobouser posted image In za Neco, da je dobro prenesla 1.noč pri babici.

Hruškolinka,[sm=bravo.gif] za Martina, le tako naprej, počasi bo prespal celo noč. Imamo še eno temo odprto (KJE PA SMO???) poglej po forumih malo.

Tako, morem še malo po bajti popucat, pa v MB gremo danes, se morem malo uredituser posted image user posted image , se še tipkamo.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 10:47:13   
hruškolinka
hel32, dragega si poslala na kavč spat? user posted image user posted image . No, upam, da bosta čimprej spet v skupni postelji.
eee35, veš kaj, nima vsak sinko take enkratne priložnosti, da je ati z njim na porodniški! Mislim, da ju bo to zelo povezalo! Lahko pa svojemu sedaj poveš, kaj se dogaja na RR in bo od naprej poročal na forumu o Aleksandru (se mal hecam...)


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 10:54:28   
Sanikaa
Hello
Jaz imam pa oba doma ..nahodna in kašljatauser posted image   Itak da sem čist neprespana ker sem celo noč dežurala z joškamiuser posted image . Ati je tudi ves smrkav in je šel v službo. Zunaj pa took sneži da bo res zabavno hoditi po zasneženem leduuser posted image user posted image Kaj šele peljatiuser posted image user posted image
Hruškolinka: grem v sredo plavat ..sem se zmenila s taščo. Veš da penziči imajo zelo malo časauser posted image user posted image user posted image Tak da sem se uspela zmenit samo za sredo. Mi smo dobili hojico in je imamo pri mojih. Je čist ok za odložit otroka za par minut da ni sam na tleh ali po rokah. in itak so Vidu bila zanimive samo igrače,ki so gor napopane. Da bi s epeljal kaj mu nismo preveč dovolili. Seveda ko bo lepo s edobimo na Kodeljevem na kofetkuuser posted image
Hruškolinka ..bravo za martinauser posted image Fantič že sedi!! Jaz se ne upam še Lea posedat..bom počakala da se sam usede... zdaj totalno uživa v stolčku. Gunca se took da mi je muka gledat pa ga po 10 min uzamem da mu se ne bi vrtelo , ali kaj jaz vem.....ne bi kaj narobe bilo.
Hega zelo luštno družinico imaš. Pupika je isti ati ..očke predivne...Janček je pa tvoj!! lepiii
grem nekaj kuhat..imam puranje zreske ..najbrž bo rižoto


(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 11:46:45   
eee35
hruškolinka: ma valjda, za Aleksadra je to super, pa še jaz mojemu SKORAj zaupamuser posted image , saj se z njim kar v redu ukvarja. Cmerim se zaradi sebe sevedauser posted image . Ker ga bom sviiiiiinjsko pogrešala!!! Pa zdaj sem po cele dneve z njim bila, pol pa kaj, zjutraj joška, hitro, hitro, pol pa zvečer kopanje, joška, spanje in to je to. HB za vikende!

Evo, mali je pojedel krompir s korenčkom, kar veliko se mi zdi spravil vase, malo pregosto sem mu naredila, pa semu je vse limalo, zraven pa se je probal pogovarjat, ful je bil zabaven, ker še smejal se je skozuser posted image . Zdaj ga probam uspavat, ker je bil ves zalepljen, samo ne vem, če bo šlo, samo da zavoha posteljo, se zbudiuser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 12:03:25   
hel32
Takole, midva sva se namalicala, sem mu nardila jaolko z suho marelico, ja pojedu VSE!!!user posted image , zdaj se igra, kako dolgo, ne vem, je že neki tečen, evo, namazala s calgelom, ne **** večuser posted image zgleda, da bomo tudi mi dobili zobke!

Sanikaa, bogi viuser posted image user posted image user posted image vem kako kli**evo se počutiš, ko so vsi bolani, ti pa izmozgana, zaspana,.... in MORAŠ biti OK, eh saj bo, sam da otročkom nič ne fali! Ja hvala za idejo, tudi mi bomo imeli rižoto, ker že res nisem imela ideje danes, kaj v piskre dat, in solatko, sevedauser posted image

Hruškolinka, ne sam se je dal na kavč, ker se panično boji, da se mali naleze od njega, ker neki kašlja in šmrka, in da se ne bi midva nelezla, za preventivo raje spi samuser posted image

Eee, ti se kr zjoči, katera normalna mama pa ne bi po 8 urah pogrešala svojih otrok? Saj bo, verjemi, ti kr zaupaj očiju.
Mali nažiga PAMETNEGA KUŽKAuser posted image user posted image in se mu reži!
Greva počasi na en krog, zdaj že 2 dni nisva bila zuni.

Kje je pa KERALA?????user posted image

ČAVČI ZA ZDAJ.......

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: * Avgustovčki 2009 *
25.1.2010 13:57:16   
aprilčica07
AAA, se debata tle nadaljuje, fanjuser posted image user posted image user posted image

hel: ven si šla? ma pr nas je mraz ko hudič in sva šla le z malim prej malo ven, ampak zebe ko user posted image user posted image user posted image , pa piha, uni svinsko mrzel veter..
sanikaa: user posted image user posted image user posted image za tvoje moške in zate, da se ne nalezeš..
eee35: ma bo šlo, boš vidla.. tvoja dva bosta se lepo imela ti boš pa tudi zalaufala v službi.. naj ti daje moč to, da je mali v varnih rokahuser posted image user posted image
miska, drnula: jst imam po svoje tudi rada lepe zimske dni, ampak, da je sonček in tisti pravi mraz, ne pa kašna preveč močna burja ali pa dež,, tega ne maramuser posted image

hojica: sem že prej napisala, da mi smo jo dobili.. Jakob jo je imel rad, je dirkal gor in dol po stanovanju ko matast, ampak ga nismo pustili dolog notri... lih malo, da sem lahko na wc šla sama... Jakob pač ni prenesel stajice in nam je hojica lih zaradi tega prav prišla...

Zdaj mi oba spita, mi smo kosilo pojedli, Julija pa pol banane in je zaspala ko ubita. Jst sem pa prej šla na davčno, porihtat karte za dohodnino, pa na servis, da so mi kluče od avta poštimala, pa v Hoferja neki za mojo mamo iskat, pa v mesnico... no, zdaj moram pa golaž skuhat... :) Jutri pa v vrtec po papirje, da  Jakoba vpišemo...user posted image

Lepo se mejte, zvečer pa grem k eni kolegici na čvek. komaj čakam. 


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?