|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:46:32   
Dashenka
Kaj pa vem - jaz poleti potrebujem 3-tedenski totalni odlkop - na lastni barki
Brez TV, interneta, službenih klicev, čekiranja emailov preko blekberija, itd.

Edini stik s civilizcijo je radijska vremenska napoved za pomorce - tista ob 22 uri. Kadar se odpravljamo v nestabilnem vremenu na kakšno daljšo etapo pa poslušamo še tisto ob 6-ih zjutraj.

Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).

Vse ostalo pa kupujem sproti na Hrvaškem.

V tistih 1500 EUR pa so vključene slastne "ribje" pojedine pred nekaj urami ujetih rib v odbitih konobah in improviziranih oštarijah otoških posebnežev na resnično pravljičnih lokacijah z nepozabnimi pogledi na sončne zahode, "dnevna" fasunga (kruh, mleko, sadje, zelenjava, jogurti, jajca, pivo, voda), ene 3-4 nočitve v marinah (teh se izogibamo, ker uživamo v divjini -kolikor jo je še ostalo na Jadranu, ampak 1x tedensko se pa klub temu moramo pošteno umit), nafta - te porabimo minimalno (vsega skupaj 50-80L), ker če se le da jadramo.

In moram reč, da preživljamo dobesedno aristokratksi dopust v primerjavi s poznojesensim pobegom v tople kraje - navadno je to Egipt in nek AI resort s 5*, ki nas (torej 3 člansko družino) pride 3000-3500 EUR na teden.

Torej vprašanje, ali je dopustovanje predrago -jaz mislim da ni.
Še vedno lahko za relativno malo denarja preživiš izredno kakovosten dopust - samo "instant" variantam se moraš izogibat.




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:46:50   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Se mi je pa kar smejalo prejšnji teden na hrvaškem ker imajo kepico sladoleda še vedno 5kunuser posted image
Že par let. Pri nas bo pa kmal pet evrovuser posted image


Kje pa si bila?
V Hvaru je po 7, se mi zdi, ampak pri nas itak poje Ledo skrinja.


Medulin, Pula, en dan smo šle z barko okoli brionov(smo bile same babnceuser posted image )....nebeško je bilouser posted image
Avgusta greva pa v Kemer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:48:44   
Anonimen
Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).


Pa barke tudi ne racunas, ne?

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:49:53   
water lily
Ja če imaš za lastno barko te verjetno cene res ne skrbijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:51:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Medulin, Pula, en dan smo šle z barko okoli brionov(smo bile same babnceuser posted image )....nebeško je bilouser posted image


Neprecenljivo, bi rekel MC.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 20:52:47   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Medulin, Pula, en dan smo šle z barko okoli brionov(smo bile same babnceuser posted image )....nebeško je bilouser posted image


Neprecenljivo, bi rekel MC.


Pa še prav bi imeluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:15:47   
rija

Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).



Dashenka, komot mi posodiš tvojo barko user posted image  saj je preostalih 6-9 tednov itak ne rabite....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:43:59   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).


Pa barke tudi ne racunas, ne?


Ne, seveda ne, ker jo pač imamo.
Tako, kot tisti, ki hodijo v kampe ne računajo nakupa prikolice ali šotora in lastniki vikendov ne amortizacijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:45:40   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: rija


Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).



Dashenka, komot mi posodiš tvojo barko user posted image  saj je preostalih 6-9 tednov itak ne rabite....user posted image


Saj veš kako je s tem - bark, nalivnih peres in partnerjev in ljubimcev se ne posoja javascript:void(AddText('user posted image '))

< Sporočilo je popravil Dashenka -- 30.6.2009 21:46:06 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:47:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: rija


Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).



Dashenka, komot mi posodiš tvojo barko user posted image  saj je preostalih 6-9 tednov itak ne rabite....user posted image


Saj veš kako je s tem - bark, nalivnih peres in partnerjev in ljubimcev se ne posoja user posted image


Jaz bi se samo za testno voznjo najavila user posted image user posted image .

Saj te hecam, da ne bos huda.
Sicer pa full dober dopust.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:49:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).


Pa barke tudi ne racunas, ne?


Ne, seveda ne, ker jo pač imamo.
Tako, kot tisti, ki hodijo v kampe ne računajo nakupa prikolice ali šotora in lastniki vikendov ne amortizacijeuser posted image


Ceprav tudi to spada zraven, ce se racunajo stroski in kaj je drago ali ne.
Je pa tezko ovrednotit dopust 14 dni na barki ali 14 dni v nekem kiči kiči rezortu, to pa ja. Enak strosek, razlicna vrednost.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:54:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz pa že dva tedna letam na okoli po stvari za na morje in se mi zdi že to za pop...drago user posted image
sem šla pa zdaj še malo počekirat kakšne so letos cene za dnevni privez v marini (letos bomo še na čolnu, čeprav mene zdaj bolj vleče kakšna tajska ali kaj podobnega) in seveda vidim, da so spet podražili. privez za en dan nas bo prišel cca. 57€ (če ne še več, vidim da piše da je v sezoni še za 20% dražje), pa raje ne računam koliko to pride za en mesec user posted image  potem pa še hrana, bencin in ostale bedarije, katastrofa!!


to se mi tako sliši....maš hud avto, nimaš pa za benzuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 21:56:12   
Korina1
Jaz bi bila že  vesela če bi si lahko barko ogledala od znotraj. Že nekaj veselja bi bilo če bi jo lahko sploh na blizu videla pa čeprav samo od zunaj, ker bi to pomenilo da bi videla obenem tudi morje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:01:47   
bumerang
Jaz imam pa drug problem.
Glede na vreme in glede na to, da dolgoročna napoved čez dobrih 10 dni daje spet slabo vreme, že par dni iščem, kam bi lahko za en teden zbežali pa nikakor ne najdem mesta kjer bi se imeli lepše kot doma. Ma niti enega!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:04:06   
Dashenka
Ceprav tudi to spada zraven, ce se racunajo stroski in kaj je drago ali ne.
Je pa tezko ovrednotit dopust 14 dni na barki ali 14 dni v nekem kiči kiči rezortu, to pa ja. Enak strosek, razlicna vrednost.


Ja, aktuarsko pravilno bi bilo seveda računat tudi amortizacijo barčice.

Ampak ta je pač naš vikend na morju, ki ima pač to prednost, da se z njim lahko prevažamo naokoli in umikamo hordam turistov;))
Drugače pa nas ni stala kaj dosti več od enega boljšega avta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:06:29   
Anonimen
Ampak ta je pač naš vikend na morju, ki ima pač to prednost, da se z njim lahko prevažamo naokoli in umikamo hordam turistov;))


En mičkeno sem ti nevoscljiva user posted image , moram priznat.



(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:07:21   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

to se mi tako sliši....maš hud avto, nimaš pa za benzuser posted image


Ja, tako nekakouser posted image .

Sploh pa ne razumem, zakaj bi človek sploh rinil v marine.
Če to ni največji gravž od gravža pa tudi nič nočem - kot da bi šel dopustovat na parkplac.

Ok, sem ter tja se jim res ne moreš izognit, vendar je 1x na teden ali 10 dni čez glavo preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:19:19   
mamči
Nam tud letos ne bi zneslo več, kot 7 dni pp v hotelu. Pol pa še ostali dodatki - kavice, pijačke, prigrizki, luna park za dva mulčka, kosila.... Pa je že nekako preveč.
Tako da gremo letos spet na vikend od starih staršev mojega moža. Imamo tud en čolniček, tako da lahko potujemo po okoliških otočkih in lahko bomo koristili 14 dni.

Na vem, letos nam je bilo nekako vse predrago, ena fajn varijanta je bila AI v Tučepih, pa smo bili prepozni.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:34:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: rija


Na dopustu porabimo malo, max. 1500 EUR v treh tednih - ne računam hrane v višini cca 300-400, ki jo v glavnem nakupim v Italiji in vkrcam (suhe mesnine, pašta, riž, ta pravi parmezan, ovčji in kozji siri, vino, pa razne peklensko drage dobrote v malih kozarčkih....).



Dashenka, komot mi posodiš tvojo barko user posted image  saj je preostalih 6-9 tednov itak ne rabite....user posted image


Saj veš kako je s tem - bark, nalivnih peres in partnerjev in ljubimcev se ne posoja javascript:void(AddText('user posted image '))


za barke pa jaz tega nisem slišala....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 22:43:50   
Marogica
Mogoče je dopustovanje za nekatere predrago...odvisno kaj želiš. Nam je naš dopust resnično poceni, pa še takšen, kot si ga želimo.

Če nekje okvirno računam, nas pride 21 dni ca. 800€ v kar je vštet kamp(z vsemi pribitki), vsa hrana, bencin, avtoceste, trajekt, takse, kavice, sladoledi...v glavnem vse kar potrošimo in če to delim s 3 tedni, nas pride dopust za 1 teden dni, 4 osebe(2 odrasla+2 otroka) ca. 266€ Meni se to zdi zelo poceni. Je pa res, da nisem štela amortizacije prikolice, ki je stara 30 let. Ni več kaj prišteti.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 23:17:34   
tajtaja
Ker že na pol spim pred PC-jem nisem prebrala vsega. Vam pa vseeno hočem naredit malo skominuser posted image user posted image user posted image ker jaz zjutraj odhajam v moj sanjski(vsaj upam da bo res) apartma na otok, kjer je še narava tako kot je bila nekoč, brez nekega turističnega trušča - prvinskost je baje poseben draž kraja na otoku kamor odhajamo- Žman na Dugem otoku.


Čao punce, pa mislite kaj name!user posted image user posted image Ej kak šibamuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
30.6.2009 23:21:38   
rija
tajtaja....gene....

pa fajn se mejte user posted image user posted image user posted image

pa slikaj.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 7:33:03   
tassi1
Pred enim mesecem sem bila v Egiptu, hotel 4* z vodnim parkom- 3* večji kot Čatež, zraven pa koralna plaža, AL za 3 odrasle( sem štejem še 14 letno nečakinjo) - vse skupaj naju je prišlo 2300 eur- z enim celodnevnim izletom+ poldnevna varijanta + kar smo zapravili za spomiinke, kavice,taksije,..
Videli smo pa ziher več kot na Hrvaškem, pa domačini so nas dobesedno nosili po rokah..
user posted image user posted image user posted image
rezervacija pa že januarja, plačilo na obroke,..

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 9:16:32   
PIRANJA
Mi smo že vsa navajeni da je dopust, dopust v pravem pomenu besede. Tam ko smo ne gledamo nič na to, ali bomo jedli ta ali oni sladoled - skurimo pa morje denarja. Dopust je dopust. Pa gurmani smo tudi, tako da jemo vsak dan v drugi oštariji in testiramo lokalne specjaliteteuser posted image . No meni se definitivno to poznauser posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 10:03:36   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Nimam pojma. Vem da je bila Korzika zelo draga za kake apartmaje najemat, medtem ko so bili kampi smešno poceni.


Mater, jaz sem pa gledala po netu, pa nas pride sicer v sezoni najcenejši kamp za 2 odrasla + 2 otroka + elektrika 30€ user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?