|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 15:27:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Meni so na dopustu še včasih sobarice odveč.


Ne skrbi, ti si njim se bolj odvec user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 15:28:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: muška

kaj je prisiljeno? Da prideš iz apartmaja, pa te na skupni terasi čakata kava in uzo z ledom ? Skupaj smo pili samo prvi in zadnji dan, vse ostale dni je bila to jaz rečem pozornost, ki mi je bila všeč.

Glede krajev Mišek se bom vsedla malo pred album , ker niso to neki znani kraji. Pač vasice skoz katere sva se peljala. En dan nama je bil cilj recimo Mani, vmes sma se ustavila v ful čarobnih vasicah, katerih imena so bila v njihovi cirilici user posted image . Meni osebno svetovno no. 


Bolj me generalne smeri zanimajo. Regija pa vecja mesta - kako ste sli -  od do... pa kaj jas vem kaka bolj znana jama na poti, reka, hrib, anticno mesto recimo...
Mi smo lani vandrali okoli Poligirosa in Petralone, pa vse tja do Ouranopolisa...

< Sporočilo je popravil Misek -- 2.7.2009 15:46:04 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 15:52:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Si pa zgrešila vseeno point. Lahk je milijon ljudi in jaz med njimi in me ne moti, saj sem lahk tiho in se ne rabim prisiljeno z nekom pogovarjat samo zato, da me bo čakal kofe na miziuser posted image , in lahk je en sam človk na dopustu, ki mi bo najedal živce in moj mir s tem, da mi bo kuhal kofe in čakal, da mu povem par besed. Ni poanta v številu ljudi, v turističnih krajih, temveč v temu kolk ti ljudje pustijo miru, da se ne vtikajo v tebe, če ti tega nočeš, da ko tebi zapaše, se že vklopiš v pogovor



IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Pač , kot smo že ugotovile..vsak si kroji dopust po sebi. Meni se zdi nekako logično, da če si ti npr. frizerka, kelnerca in svojo službo preživiš na nogah , da ti potem paše izležavanje...in jaz ,ki sedim, sedim user posted image  mi potem paše lajdrat okoli.


Z obema se strinjam.  user posted image


jaz pa kar z vsemi tremi....user posted image

kaj, ko bi me šle enkrat skupaj?user posted image user posted image user posted image  se v 14 dneh niti ne pošnofamo....user posted image user posted image user posted image

ne, meni je v teh hotelih všeč ravno moja "anonimnost" ...zato mi je bil všeč tudi NYC....v enem tednu nisem srečala nikogar, ki bi ga poznala in s katerim bi morala izmenjati 3-4 vljudnostne fraze.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 15:59:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj, ko bi me šle enkrat skupaj?user posted image user posted image user posted image  se v 14 dneh niti ne pošnofamo....user posted image user posted image user posted image

ne, meni je v teh hotelih všeč ravno moja "anonimnost" ...zato mi je bil všeč tudi NYC....v enem tednu nisem srečala nikogar, ki bi ga poznala in s katerim bi morala izmenjati 3-4 vljudnostne fraze.....user posted image


ma saj paše kak dan, pa greš h komu ali on pride do tebe. ne pa dan na dan. user posted image
to je tko, kot da bi mi šli v prekmurje, potem bi pa vsak dan šla na kavo k Riji user posted image
btw. rija, ta vikend pridemo ponovno. tokrat sami. imaš v soboto čas? user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 16:14:58   
rija
si bom vzela :)

a lahko proti večeru.....? ker imam na kosilu celo četicouser posted image
maš vinjeto za AC?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 16:18:30   
rija
ojej....in jaz sem mislila, da je 2200 za tri predrago.....user posted image

fak....kaj pa to?

http://www.potovanje.si/produktO.asp?zhc=EFL&ahc=LJU,VIE,SZG,GRZ,INN,KLU,MUC,LNZ,MBX&epc=2&hon=FISCARDO&sub=lastmin&stc=4&zan=&bsd=1.10.2009&bsd_days=-1&bsd_months=10.2009&vnd=1.07.2009&vnd_days=-1&vnd_months=07.2009&tdc=7&ka=0&imageClip=0&ka1=0&ka2=0&ka3=0&md5p=51d96756e818e68f6a634365e8af5f24&iso=de&requestType=pauschal&gid=40777



kakorkoli, da je Fiscardo resnično čudovit.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 17:11:44   
Anonimen
si magnet za visoke cene. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 18:02:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

si magnet za visoke cene. user posted image


zdaj se bom kontra obrnila, da se bosta ista pola odbijalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 19:09:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj, ko bi me šle enkrat skupaj?user posted image user posted image user posted image  se v 14 dneh niti ne pošnofamo....user posted image user posted image user posted image

ne, meni je v teh hotelih všeč ravno moja "anonimnost" ...zato mi je bil všeč tudi NYC....v enem tednu nisem srečala nikogar, ki bi ga poznala in s katerim bi morala izmenjati 3-4 vljudnostne fraze.....user posted image


ma saj paše kak dan, pa greš h komu ali on pride do tebe. ne pa dan na dan. user posted image
to je tko, kot da bi mi šli v prekmurje, potem bi pa vsak dan šla na kavo k Riji user posted image
btw. rija, ta vikend pridemo ponovno. tokrat sami. imaš v soboto čas? user posted image


Mene pa nihče nič ne vpraša, ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?