|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 12:59:42   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image


mi trije smo najboljši par user posted image  , bojo ljudje mislili, da imam pač dva sina user posted image ...samo moža ne vam kam vtaknit user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:01:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image


mi trije smo najboljši par user posted image  , bojo ljudje mislili, da imam pač dva sina user posted image ...samo moža ne vam kam vtaknit user posted image user posted image


še vedno ne veš user posted image  žalostno user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:02:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image


mi trije smo najboljši par user posted image  , bojo ljudje mislili, da imam pač dva sina user posted image ...samo moža ne vam kam vtaknit user posted image user posted image


še vedno ne veš user posted image  žalostno user posted image


user posted image bogi un fant......al pa tud ne user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 13:03:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:04:09   
mateyka
mah, jaz nisem za. mene moti če mi kdo v oči rine joške in riti pa naj bo gej ali strej, baba al dec. meni npr. ne bi bilo kul it v štacuno, če bi bli vsi nagi notri. nekak mi ne paše spolne organe tujcev gledat.. call me weird, ampak tako je pri meni.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:04:57   
Anonimen
ne, midve sva eko-duše, če se prav spomnim


okolju in gayem prijazne user posted image



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:04:57   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nataša ti si glih tko sprevržena, k pa jst user posted image user posted image user posted image zdej zdej boma kamenjaneuser posted image


mi trije smo najboljši par user posted image  , bojo ljudje mislili, da imam pač dva sina user posted image ...samo moža ne vam kam vtaknit user posted image user posted image


še vedno ne veš user posted image  žalostno user posted image


user posted image bogi un fant......al pa tud ne user posted image user posted image



babe nore, ulla kateri fant je zdaj bogi...sine, ki ma noro mamo, mož, ki ni fant (pa ne po statusu user posted image user posted image user posted image ) ali nevestek, ki bo prišel v family adams.

Jaz moža tikam. Kdor tika ne vtika user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:05:45   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi vam nebi škodil obisk Brezij user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ni od (rešitve)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:06:33   
Anonimen
ulla kateri fant je zdaj bogi.


ja nevestek mendauser posted image tolk ljudi popedenatuser posted image a babica pa dedek pa ne živita z vami?

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 13:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:07:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi vam nebi škodil obisk Brezij user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ni od (rešitve)
Vem, zato sem se pa odselila od tam.Mi tudi Marija ni mogla pomagati.user posted image user posted image


in zakaj nas potem pošiljaš tja user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:09:39   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi vam nebi škodil obisk Brezij user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ni od (rešitve)
Vem, zato sem se pa odselila od tam.Mi tudi Marija ni mogla pomagati.user posted image user posted image


user posted image  crkneš.

Ula, ne babica in dedek sta 100 metov stran user posted image user posted image , boljše zanju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:10:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi vam nebi škodil obisk Brezij user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ni od (rešitve)
Vem, zato sem se pa odselila od tam.Mi tudi Marija ni mogla pomagati.user posted image user posted image


user posted image  crkneš.

Ula, ne babica in dedek sta 100 metov stran user posted image user posted image , boljše zanju.


hm, to je zdej vprašanje, za koga je boljš.....glede na to kaki ste ostali člani user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 13:15:51   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tudi vam nebi škodil obisk Brezij user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  ni od (rešitve)
Vem, zato sem se pa odselila od tam.Mi tudi Marija ni mogla pomagati.user posted image user posted image


user posted image  crkneš.

Ula, ne babica in dedek sta 100 metov stran user posted image user posted image , boljše zanju.


hm, to je zdej vprašanje, za koga je boljš.....glede na to kaki ste ostali člani user posted image



mama in ata stauser posted image , tako je res boljše zanju , da se najavita na obisk ko prideta dol user posted image ,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 14:36:11   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


čisto... moj brat je gay, živi že 6. let s partnerjem, sta srečna in zadovoljna. Kaj če starš več kot to, da je otrok srečen in zadovoljen, ne glede na to, s kom je oz. bolje rečeno, katerega spola je njegov partner?!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 14:38:45   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

oka, pa ti resno misliš, da parodirajo zaradi krivice? mogoče tini mini procent njih! bistvo njihove parade je promiskuiteta.


če ne veš, kaj je bistvo njihove parade pa požri svoj ponos, pojdi tja, pa jih vprašaj, kaj je bistvo......

me zanima, če se ti ne bi borila za pravice, in sobodo, ki pripada vsakemu živemu človeku, če bi ti bile kratene?


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 15:52:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ja. Čeprav sem imela letos zaključno parado direkt pod oknom in me je katapultiralo iz postelje, ko je en transvestit začel prepevati (beri: neuglašeno rjoveti) v mikrofon:"A moj mornaaar le misli naaameee..." user posted image

Plemeniti bi ti vzel proč partijsko knjižico če bi vedo za to.

Kakšno partijsko knjižico, majketi? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?

Za to, da bi bil moj sin gay, bi mi bilo popolnoma ravno (važno, da je on srečen), bi se pa definitivno bolj aktivno udejstvovala v akcijah pravic gayev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:18:17   
Šarki
vseeno mi je kaj je kdo, kako kaže in kje kaže ljubezen, nisem pa a izenačenje njihove zveze z zvezo ženske in moškega. ker ni isto user posted image

pri posvojitvah gre - kolikor vem - za to da lahko posvoji partnerjevega otroka, da sta oba skrbnika, to mi je tud ok.

drugač ne poznam nikogar, ki je istospolno usmerjen, tko da mi nihče ne more povedati, kakšne probeme ima, da vidim e z njegove perspektive, tko da me ne kuj linčat za tale post.

drugač je pa blj očem prijazno vidit žensko z žensko kot tipa s tipom. vsaj meniuser posted image
user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:19:52   
Kerensa*
Moj v. d. Moža pa pravi, da ni nič hudega videti dve ženski skupaj. Ampak dva moška pa... ni pravega "smajlija" na RR za njegov izraz na ksihtu. user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:38:01   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

bistvo njihove parade je promiskuiteta.


madonca, a smo v sr. veku? mas med heteroseksualci take, k skacejo na vse zivo... gejem pa avtomaticno pripises, da ne morejo bit monogamni...

eeeh, kaki predsodki...



to niso predsodki ampak statistika, ki pravi, da je cca. 90% homoseksualcev ZELO promiskuitetnih. torej ostane 10 %, ki so monogamni oz. glede tega enaki heteroseksualcem. stopnja obolevnosti od AIDS-a je najvišja pri homoseksualnih moških.
še enkrat! nisem homofob ampak ta njihova parada nima tega smisla, ki jo večina tukaj navaja.in čisto dvomim, da jih bojo homofobi mel kaj rajši, če jih bojo videli namaškarane in golorite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:39:45   
Kerensa*
Pa saj po eni strani je bila pa parada čisto cool (vsaj zaključna prireditev - ostalega niti nisem videla). Na vsake tri p... gaye je bil en policaj. Tukaj smo bili zaščiteni kot sibirski medvedje. user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:40:51   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

drugač ne poznam nikogar, ki je istospolno usmerjen,



sem imela prijatelja geja na faxu. fajn se je blo družit z njim.
drugače pa so: George Michael, Elton John, Robbi Williams (čeprav še ni priznal), pa Sanader.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:42:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
drugač ne poznam nikogar, ki je istospolno usmerjen,

George Michael, Elton John, Robbi Williams (čeprav še ni priznal), pa Sanader.

Z njimi pa dnevno kofetkamo, ja. user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:42:26   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA









to niso predsodki ampak statistika, ki pravi, da je cca. 90% homoseksualcev ZELO promiskuitetnih. torej ostane 10 %, ki so monogamni oz. glede tega enaki heteroseksualcem. stopnja obolevnosti od AIDS-a je najvišja pri homoseksualnih moških.
še enkrat! nisem homofob ampak ta njihova parada nima tega smisla, ki jo večina tukaj navaja.in čisto dvomim, da jih bojo homofobi mel kaj rajši, če jih bojo videli namaškarane in golorite.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 16:45:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
... pa Sanader.

A zato je Ivica odstopil? Nam pa pravi, da zaradi krize. Samo ne v gospodarstvu. Očitno.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 3.7.2009 16:46:47 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




otrok
symba

koliko otrok imate?

enega (44%)

dva (31%)

tri ali več (25%)


Število vseh glasov: 102

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!