|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 13:24:20   
jasna
Dober dan user posted image ,

Bostina user posted image , punca drži se glavo pokonci in pojdi do G, da ugotovite kaj se je zgodilo.

Chi_Pita ja pri športu posebno v prvih treh mesecih je potrebna previdnost, poznam kar nekaj primerov, ki so potem obžalovale, samoplačniško pa vzamejo kjer koli samo pokliči G pa povej da samoplačniško.

No naj vam povem da sem žalostna user posted image , sem zbolela sredi poletja in vročine, ne vem od kod,  me kuha imam vročino zamašen nos počutim se user posted image , slabo mi je user posted image , glava me boli v glavnem obup. Tako da sem na Lekadolih, upam da ne rata kaj večjega iz tega in da hitro mine, to me čaka še pozimi ko otroci prinesejo iz vrtcev tudi domov viruse, bakterije....

Ampak ne morem verjeti sredi poletja, user posted image  

Jeseni se bom cepila proti gripi pa malčka tudi.

Ja, pa še to tudi gipsa nisem dala dol user posted image  so mi podaljšali do 18.8.

Bravo za prvi seznamček user posted image .

Pa tako poletje.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 14:40:36   
Chi_Pita


user posted image  APRILČKI 2010user posted image


user posted image  

PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

2.4.2010
user posted image
 jasna,  2.user posted image

5.4.2010
user posted image
 Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image 0 user posted image , NP 25.08.2009
6.4.2010
user posted image
 Chloe, 29, Celje, 2.user posted image , NP 21.08.2009
7.4.2010
user posted image
 mokca

09.04.2010
user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5 user posted image , 2 user posted image

10.4.2010
user posted image
 azaleja



He he... lep seznamček pupe, sem si dodala NP ... Pa tudi tickerček sem si naredila ...  Kmalu kmalu se bo seznamček začel polniti user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2010
4.8.2009 15:14:43   
mausikaa
mal sem "kradla" pri marčevkah - naj mi dopustijo user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka



    _____________________________

    [img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

    (odgovor članu Chi_Pita)
  • Neposredna povezava do sporočila: 78
       RE: Aprilčice 2010
    4.8.2009 18:55:16   
    Claire2010
    Živjo punce!

    Tukaj še ena aprilčica user posted image  Se vam lahko pridružim pri čvekanju?

    Vidim, da ste si že naredile seznamček in sedaj lahko še mene dodate gor  user posted image  To je moja prva nosečnost, po mojih lastnih izračunih oz. izračunih na rr (za katerega sicer ne vem, če drži) imam rok na 5.4.2010. 

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 79
       RE: Aprilčice 2010
    4.8.2009 22:09:58   
    azeleja01
    Dobrodošla Claire. Me veseli, da se seznam počasi polni. Več nas bo, bolj bo zabavno.

    Še moji podatki za seznam, da bomo vedele s kom čvekamo: 40L, lj. PDP 9.4.2010, 2user posted image 1 user posted image


    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 80
       RE: Aprilčice 2010
    4.8.2009 22:24:15   
    mokca
    evo mene!
    ja super za seznam.bravo,vedno več nas je!user posted image
    dodajte: MOKCA: 2user posted image ,pdp 7.4.2009,lj,31 let

    se mi pa nič ne da!danes je bla v službi tuga,nič dela.sej je fajn,samo cajt pa se vleče.jutri mam spet dpost.gremo za 2 dni rit namočit s tamalim.user posted image
    moje počutje je ok.zjutri mi neki nič ne paše.potem  po 11 uri,pa celo kafe spijem.user posted image
    uuuuu pa novinke!!!superca!!!

    danes pop pa sva cel dan dnevo rihtala,imamo novo sedežno.po 6 letih je fuč.user posted image ti otroci in peseki!user posted image user posted image
    in zdej je spet ok.in lepo.
    majka mila je bil mali siten dans.a tvoj tudi jasna?user posted image
    zdele že pana 1 uro.jest pa še na čvek s frendico potem pa spat.
    lp

    _____________________________

    Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

    (odgovor članu azeleja01)
    Neposredna povezava do sporočila: 81
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 7:31:25   
    mausikaa
    dobro jutro user posted image  kako ste kaj danes?

    vidim da nas je vse več, naj se ta seznam podaljšuje in bistveno: naj vse ostanemo na njem kot user posted image

    _____________________________

    [img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

    (odgovor članu mokca)
    Neposredna povezava do sporočila: 82
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 7:50:26   
    azeleja01
    Dobro jutro user posted image user posted image , počutje je še vedno odlično. Čakam, da se vreme ustali, da lahko spet začnem s tekom. Ostale kaj športate?! Jaz zaenkrat razen bolj občutljivih prsi, ne čutim nobenih ovir za tek, tako da sem se odločila, da še naprej tečem dokler bom lahko. Bom pa počasi poiskala kakšne raztezalne vaje za gibljivost in predvsem hrbtenico, kar je moja šibka točka.

    Pa drugače? Ste že začele uživati folno kislino? Jay sem na hitro kupila CentraMed Mami v DM-u, pa ne vem, če ni bolj pametno uživat kar Tifol?

    Lep začetek dneva, se beremo.

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 83
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 8:06:18   
    mausikaa
    jaz sem se odločila da tokrat ne bom tekala, pač slabe izkušnje v lanskem letu, tko da bom rajši sprehajala psa user posted image

    _____________________________

    [img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

    (odgovor članu azeleja01)
    Neposredna povezava do sporočila: 84
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 8:14:19   
    ŽanaTaja
    Spet sem vas prišla mal pokukat.....

    Sem šla včeraj k zdravniku, ker me ful matra želodec in ne vem zakaj...pa mi pravi: " A ste vi mogoče noseča"? Jaz pa ne, mislim da ne, čeprav upam...user posted image

    In zdaj sem spet vsa nervozna sem nisem, ne morem dočakat drugega tedna vse se mi vleče...tko da upam da sem...čeprav sem še neuradna nosečka aprilčica, vas rada preberem..

    Uživajte in čuvajte svojeuser posted image

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 85
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 8:18:38   
    Chi_Pita


    user posted image  APRILČKI 2010user posted image


    user posted image  

    PDP, NICK, STAROST, KRAJ, NOSEČNOST, NASLEDNJI PREGLED(NP)

    2.4.2010
    user posted image
     jasna,  2.user posted image , 1 user posted image ,

    5.4.2010
    user posted image
    Chi_Pita, 24, obala, 1.user posted image , 0 user posted image , NP 25.08.2009
    user posted image Clarie2010, 1.user posted image , 0 user posted image ,
    6.4.2010
    user posted image
     Chloe, 29, Celje, 2.user posted image ,  NP 21.08.2009
    7.4.2010
    user posted image
    mokca, 31, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,

    09.04.2010
    user posted image  mausi, 40, Gorenjska,  5.user posted image , 2 user posted image
    user posted image
    azaleja, 40, Lj, 2.user posted image , 1 user posted image ,






    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka





    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
  • Neposredna povezava do sporočila: 86
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 8:32:22   
    Chi_Pita
    Dobro jutro nosečke user posted image

    jaz sem malo dopolnila seznamček, lahko pa tudi same dodate, kar manjka. user posted image
    Kako smo kaj? Evo jaz že pridno delam user posted image

    azeleja01
    jaz jemljem tifol že 4mesece ... ker sva nekako upala da nama uspe, nisva uporabljala O testov in ne vem še kaj, pač ko se je imelo za primit se je user posted image ... Drugače pa mi je dragi kupil še neke tablete Spirulina pacifica... sestavine so iz morske alge in vsebujejo dosti mineralov in vitaminov.
    Hm glede teka, mislim, da se mu bom zaenkrat odpovedala (drugače sem rokometašica in res nočem pretiravati) ... se bom pa vpisala na telovadbo oz. pilates za nosečnice - samo ne še user posted image

    ŽanaTaja ... upam, da se nam naslednji teden pridružiš ... držim pesti user posted image user posted image user posted image

    mausi ti si pa pridna ... to je tvoj 3. otroček ... ma kako lepo, jaz sem tudi vedno sanjala o  družini s 3mi otročki, bomo videli kaj in kako se bo odvijalo pri nas user posted image Pridne ste, ker se odločate pri takih letih imeti otročke ... vse pohvale user posted image

    Pišem še kasneje ... moram malo delati user posted image user posted image


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 87
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 8:57:58   
    ŽanaTaja
    Chi_Pita - hvala...upam res da bom drugi teden noro srečna in bom takšnauser posted image
    To bo moj drugi sonček...prvi je star 4 in pol leta in si neskončo želi sestrico Uršouser posted image

    Stara sem 30 let (bom decembra) in to bo moja tretja nosečnost...

    Noseča sem bila lani maja, zanosila med kontracepcijskimi tabletkami, pa žal mu ni bilo usojeno...srček ni bil in sem morala na čiščenjeuser posted image

    Ampak to smo preboleli in sedaj po poroki sva se odločila, da je čas, da dobimo novega člana, katerga si vsi trije zelo želimo..
    Sicer je to najn prvi poizkus, ampak ko sem prejšnji teden delala O teste, sta se mi pokazali dve fajn močni črtici in je bilo čebelčkanje na vrhuncu.user posted image

    Lepo bodite punce in srčno upam, da se vem čimprej pridružimuser posted image



    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 88
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 9:15:45   
    jasna
    Dobro jutro,

    moje počutje še vedno user posted image . Ampak bomo pregurali.

    Mausikaa super si to zbrala  vse informacije na enem mestu user posted image .

    Mokca naš je danes kar ok že gleda telebajseke ampak ponoči je kašljal očitno smo vsi nekaj bolani.

    Ja čestitke vsem novim nosečkam user posted image user posted image user posted image . ŽanaTaja upam da ti test čimprej pokaže user posted image , da boš tudi uradno aprlčicca user posted image .

    Danes sem se naročila na pregled in sem dobila datum 1.10.2009 user posted image  pozno 10 teden, itak ni kaj za narediti bomo počakali.

    Še moja starost 32 let.

    Grem si kavico skuhati.



    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 89
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 9:27:23   
    Claire2010
    Dobro jutro!

    Evo jaz tudi delam, danes je moj zaaaaadnji dan, potem pa zasluženi dopust  user posted image . Vidim, da ste pri seznamčku kar ažurne, kar je super..

    Aja imam eno vprašanje kar se tiče prvega pregleda? Ali ga je katera že imela mogoče? Jaz sem klicala svojega ginekologa, da bi se naročila, tam nekje konec avgusta, septembra, v glavnem ko pridem z morja, in me je naročila že ta petek user posted image Meni se to zdi full kmalu, saj takrat bom komaj 6 t in 1 dan. Predvidevam, da itak še ne bo nič videl.... al kaj? A ga je katera že imela tako kmalu (tudi v prejšnjih nosečnostih, ker vidim, da vas je večina že drugič ali tretjič noseča, no jaz sem prvič in mi je vse novo in nič ne vem o ničemer user posted image

    Pa še to.. kako ste si pa zračunale svoj rok? Meni po nekaterih izračunih kaže 5.4., po drugih pa celo 1.4.... No najboljš da počakam, da mi bo G povedal za sigurno user posted image

    Drugače pa moje počutje je super zaenkrat, držim pesti, da tako tudi ostane. Jem Tifol odkar sem zvedela, da sem noseča (to je prejšnji teden). Probam tudi pojesti čim več sadja in zeljenjave in se gibat kar se da.

    No toliko zaenkrat od mene, javite se še kaj!

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 90
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 9:41:39   
    ŽanaTaja
    Claite2010 - jaz sem imela pri Žan Tai-u prvi pregled pri 5 tednih, ker sem imela hudo prometno in si takrat nisme želela otorčka, pa se je zgodilo in sem moral tako hitro k njemu, da mi je dal napotnico za gentsko posvetovalnico.
    No in pri 5 tedni se je lepo videlo srčka kako bije, vidiš pa eno pikico in srčka kako utripa...vsaj jaz sem, ker mi je tako približal...user posted image

    Boš videla da bo super in boš pomirjena da je vse okuser posted image

    (odgovor članu Claire2010)
    Neposredna povezava do sporočila: 91
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 10:17:56   
    Claire2010
    Žana Taja iiiii kako lepo user posted image

    Upam, da se bo tudi pri meni kaj videlo, če pa ne, pa nič hudega, sem se že kar pripravila na to, da je itak še zelo zgodaj, pa da se bo najbrž slabo videlo.... Predvidevam, da mi bodo opravili tiste osnovne preiskave, kri, vodo in tehtanje... No bomo videli, pustimo se presenetiti user posted image

    Tebi pa želim, da se nam čimprej pridružiš in da končno zagledaš tisti user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 92
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 10:55:46   
    mausikaa
    IZVIRNO SPOROČILO: jasna


    Danes sem se naročila na pregled in sem dobila datum 1.10.2009 user posted image  pozno 10 teden, itak ni kaj za narediti bomo počakali.



    šele takrat?? no ja, meni še odgovorili niso na mail, pa sem ga poslala v ponedeljek, ne vem, če ne bom kar poklicala...

    _____________________________

    [img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

    (odgovor članu jasna)
    Neposredna povezava do sporočila: 93
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 11:03:31   
    Chi_Pita
    IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

    IZVIRNO SPOROČILO: jasna


    Danes sem se naročila na pregled in sem dobila datum 1.10.2009 user posted image  pozno 10 teden, itak ni kaj za narediti bomo počakali.



    šele takrat?? no ja, meni še odgovorili niso na mail, pa sem ga poslala v ponedeljek, ne vem, če ne bom kar poklicala...


    Oi, šele zdaj sem videla datum? user posted image To je res pozno ... pa takrat ne boš v 10 meseca ampak krepko čez user posted image ... PDP imaš pred mano - jaz bom na 1.10. že v 14. ali 15.tednu ... Pa naj bi imela takrat 1. pregled ali NS? Za NS še nekako razumem, ma za 1. pregled? Jaz bi se prenaročila sigurno!


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 94
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:10:04   
    ŽanaTaja
    Potrjeno nova user posted image  in ponosna Aprilčica....user posted image

    Sem delala test in kaže čist bled plusek. No in sem šla k zdravnici po recepte in mi reče,  pa bo veste, na izvidih iz laboratorija je viden povišan nosečniški hormon...ampak malo...je  rekla da se je to moralo zgodit pred kratkimuser posted image

    Končno sem tudi jaz izvedela, čeprav še zelo hitro ampak najina čebelica nastajauser posted image


    (odgovor članu Chi_Pita)
    Neposredna povezava do sporočila: 95
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:13:19   
    Chi_Pita
    user posted image  user posted image  user posted image juppi ŽanaTaja ... čestitke ... se lahko kar na seznamček dodaš oz. napiši podatke, pa te bo že kareta dodala, lahko tudi jazuser posted image

    Ko sem pa prebrala tvoj prejšnji post mi nekaj ni bilo jasno ... a nesrečo si imela, ko si bila noseča za 1. otroka al kako, in zakaj si nista želela otroka ... a zaradi nesreče?


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 96
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:13:31   
    mausikaa
    dobrodošla Žana Taja user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 97
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:34:34   
    ŽanaTaja
    Moja druga nosečnost, starost 30 let, Ljubljana, kdaj imam pa pregled pa še ne vem, bom pa napisala takoj ko bom poklicala...

    Ja imela sem hudo prometno nesrečo in bila noseča, ampak nisem takrat še to vedela...Imela sem počeno lobanjo, center stabilnosti čist poškodovan, bila sem v bolnici 1 mesec.

    V tem času sem hodila na RTG, pa dali so me na Ct, da so videli kaj je z glavo, jedla nenormalno močne tablete, ampak sedaj imam 4 letnega princa, zdravega, pametnega, nagajivega, na katerega je mamica še pa še ponosna...

    Želela sva si otročka, ampak takrat sem molila boga da nebi bila, ker me je bilo strah zaradi vseh teh zdravil....ampak so nama v Genetski posvetovalnici povedali, da je vse ok, da bo z otročkom vse ok....to računajo v nekih procentih in zdravila ki jih ješ uvrščajo v neke kategorije in na podlagi tega potem ocenijouser posted image


    Chi_Pita - čaka te najlepše  obdobje uživaj ga maksimalno in pusti se razvajat....

    (odgovor članu mausikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 98
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:36:30   
    ŽanaTaja
    Mausikaa - Hvalauser posted image
     
    Aja rok po mojih izračunih bi naj bil 23.04.2010....

    Kok sem srečna sam gledam in gledam ta test in ne morem verjet, da nama je v prvem krogu uspelouser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 99
       RE: Aprilčice 2010
    5.8.2009 12:43:43   
    Chi_Pita
    Hvala za obrazložitev ... user posted image   verjamem, da je bilo hudo, sem pa vesela, da je zdaj vse v redu, tako s tabo, kot z malim Žanom user posted image pa goro pikapok ti pošiljam, da se kaj takega ne zgodi več nikoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Vem, da je to nekaj najlepšega user posted image ... se pa bom bolj sprostila po 1. pregledu ... zdaj samo gledam, kaj lahko in kaj ne, kaj je lahko narobe in bla bla bla ... Še dobro da obstajajo taki forumi, da si med sabo pomagamo ... ne vem, s kom bi se drugače pogovarjala o nosečnosti (zaenkrat, ko ne ve še skoraj noben) user posted image user posted image

    Uživajte  user posted image


    _____________________________

    "Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

    (odgovor članu ŽanaTaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 100
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?