|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tzatziki???
1.8.2009 17:19:54   
muška
jezus no, ne mešat smetanovih murk z tzatzikijem no!

TZATZIKI:

- na DROBNO režo ( tisto na naketri ribamo recimo limonino lupino) naribamo olupljene in izdolbene kumare
- dodaš žlico limoninega soka, žlico olivnega olja in žlico kisa
- posoliš po okusu
- na drobno, res na drobno naseckaš česen in sveže liste koprca
- dodaš Grški jogurt TOTAL

ta recept mi je zaupala ena domačinka - mama najinega pirjatelja motorista. Ona sicer še da nekaj zraven, ampak je nisem razumela najbolj, začimbe pa takrat tudi nisem prepoznala.

vse skupaj temeljito zmešaš in postaviš v hladilnik za uro dve, da se sestavine lepo prepojijo in okusi ojačajo.

Vse ostalo kjer naribaš kumare in jim dodaš kislo smetano ali naš navaden jogurt NI približek tzatzikija!

(odgovor članu tinao)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tzatziki???
1.8.2009 23:35:06   
Spark
Meni je sestra prinesla eno začimbo iz Grčije. Pa sem poskušala to skupaj zmetat, ampak mi ne uspe. Dobro ej za pojest, ampak ni taprav Taziki. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tzatziki???
5.8.2009 14:16:33   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Vse ostalo kjer naribaš kumare in jim dodaš kislo smetano ali naš navaden jogurt NI približek tzatzikija!



je pa približek taratorja user posted image samo mora bit bolj redko, kot juha

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tzatziki???
5.8.2009 17:52:21   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: muška

Vse ostalo kjer naribaš kumare in jim dodaš kislo smetano ali naš navaden jogurt NI približek tzatzikija!



je pa približek taratorja user posted image samo mora bit bolj redko, kot juha


ČESA? kaj je tarator?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tzatziki???
5.8.2009 18:18:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jezus no, ne mešat smetanovih murk z tzatzikijem no!

TZATZIKI:

- na DROBNO režo ( tisto na naketri ribamo recimo limonino lupino) naribamo olupljene in izdolbene kumare
- dodaš žlico limoninega soka, žlico olivnega olja in žlico kisa
- posoliš po okusu
- na drobno, res na drobno naseckaš česen in sveže liste koprca
- dodaš Grški jogurt TOTAL

ta recept mi je zaupala ena domačinka - mama najinega pirjatelja motorista. Ona sicer še da nekaj zraven, ampak je nisem razumela najbolj, začimbe pa takrat tudi nisem prepoznala.

vse skupaj temeljito zmešaš in postaviš v hladilnik za uro dve, da se sestavine lepo prepojijo in okusi ojačajo.

Vse ostalo kjer naribaš kumare in jim dodaš kislo smetano ali naš navaden jogurt NI približek tzatzikija!


To je pa že bolj užitno! Sem naredila takole in ni slabo. Hvala za recept user posted image
Tisto po prejšnjem receptu je bilo pa žalost od hrane... user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tzatziki???
5.8.2009 18:31:51   
muška
no super, edino kaj sem zgoraj pozabila omenit je, da kumare ožameš! Upam, da si jih? Jaz jih naribane mičkeno posolim, pustim stat par minut, nato pa jih krepko ožamem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tzatziki???
5.8.2009 18:42:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muška

no super, edino kaj sem zgoraj pozabila omenit je, da kumare ožameš! Upam, da si jih? Jaz jih naribane mičkeno posolim, pustim stat par minut, nato pa jih krepko ožamem.

Sem user posted image Ker bi bilo drugače verjetno čisto "župasto" user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tzatziki???
5.8.2009 20:01:03   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: muška

Vse ostalo kjer naribaš kumare in jim dodaš kislo smetano ali naš navaden jogurt NI približek tzatzikija!



je pa približek taratorja user posted image samo mora bit bolj redko, kot juha


ČESA? kaj je tarator?


tarator je bolgarska poletna "juha". je na podoben način narejeno. rabiš jogurt, navadni, seveda, sol, poper, naribane kumare (ni nujno ožet al odcedit, ker itak ni gosto, pa naribaš kot sir, ne na najmanjšem ribežnu), česen, vodo, olje (oljčno) in koper. vse to zmešaš, daš v hladilnik in to je to. aja. pa nekaj orehov se da lahko not.

v "tzatziki" sem pa jaz kdaj dala tud kakšno res drobno narezano oz. naribano kislo kumarico.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?