|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.11.2010 14:16:46   
Pikca
Uf virusi, pozdravte se!

Hiška napreduje, selitev planiramo konec jan - zač. feb. Trenutno sem čist nesrečna, ker ne morem na pohištveni sejem (sem na bolniški). Zato pa surfam po netu in raziskujem vozičkeuser posted image  me je že zagrabilo.

Za NS pa imam datum drug teden... pa ne vem, če bi sploh šla, glede na to, da mi bo isto (samo bolj zanesljivo) pokazala BHRuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
12.11.2010 14:32:36   
tinaaja
ce ne drzga dobis vsaj slikice :))
glede pohistva - rabis itak kuhinjo pa kopalnico, vse ostalo lahko pocaka :) jaz mislim,da mi se doooolgo ne bomo imeli vsega potrebnega. user posted image je tok drugih boljsih zadev kot omare za kupit hahaha


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.11.2010 22:10:32   
erna14
hej,a se nas se spomnite????user posted image

no pa da se se tukaj malo javim po dolgem času...pri nas nič kaj novega,drugega druzinskega clana zaenkrat se ne pričakujemo,čeprav si žiga zeloooo želi sestrico oz.tudi bratca,smo primorani se malo počakati.Drugače smo uredu,žiga je izgubil 1 mesec nazaj 1 zobek....odstranili so mu ga zaradi odtekline na nebu,ki pa ni izginila kljub anibiotikom,odprtemu zobu....no odločili so se da mora ven,malo sem razočarana,ker je bil ze pod narkozo in mu niso izpulili še enega zoba,ki je zelo kriticen in se okoli njega gnoji ze 1 leto ampak so rekeli da če gre gnoj ven da potem ne vidijo razloga da mora zob ven,da kao mora čuvati mesto drugemu..no drugače v vrtcu smo zelo pridni,vzgojiteljica ga je zadnjič zelo pohvalila da se vedno sam vse obleče,obuje in nato pomaga se svojim prijateljem...uglavnem uzivamo....

pikca-čestitke vidim da se selite in pričakujete še enegauser posted image ,supeeer user posted image .pikca žiga hodi k dr.rahne v šiško meni je bozanska zobozdravnica,žiga jo obozuje,mislim da smo bli ze najmanj 20x in nismo imeli nikoli problema...je pa pri nas v dravlje-centru prav samoplačniska zobozdravnica za otroke je pa baje oh in sploh in z otoci bere pravljice mislm ni da ni

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.11.2010 22:17:50   
erna14
žabika-čestitke tole je proti nam resnično velik podvig...namreč žiga je prvič prespal pri babi oz.prvič kjer koli pred 14 dneviuser posted image user posted image .blo je super za naju in tamalga....babi ni spala skoraj nič,ker je tamalega celo noc pokrivala,deda ni spal,ker je spal na kavču,miha ni spal,ker je kao deda smrčal na koncu proti jutru ko so pa komaj zaspali,se je žiga odločil da je čas da vstanejo ob 6.30user posted image
anja-ja jaz sem takoj za kavico,igranje...javite datum
draja-žiga ima željo it v plesno šolouser posted image ,drug teden ga upišem v pantrja,kamor bo hodil z prijateljem in prijateljico



se se javim,obljubim malo prej kot sedaj  papa

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
17.11.2010 22:28:12   
erna14
user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
1.12.2010 20:53:13   
Pikca
O Ernauser posted image   ja pr nas dogaja...

Danes smo dobili izvide BHR, je vse OK in je punčkauser posted image

Hvala za info. o zobozdravnici. Meni so tudi rekli za Živo, da ne bodo dali zoba ven, ker drži prostor stalnemu. In da to naredijo res redko, samo, če se ful gnoji in se to ponavlja.



(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
2.12.2010 7:26:52   
tinaaja
user posted image user posted image user posted image Pikca, sem ravno vcer mislila nate,da bi zdaj enkrat morala ze zvedeti :) Juhuhu zdaj pa veselo na delo in vzhajat :))

No punce, kaj bodo dedki mrazi, bozicki,.. kaj nosili pri vasih skoraj 4 letnikih? Men je kar mal sal bo od vse kolicine zadev, ki bodo neizogibne. brina si zeli un otroski klavir user posted image bozne nam pomagaj.. ampak se je zapicila v to in kj naj.. se spomnim harmonike od Zigata od Kati od lani, tko da sem ji ze povedala, da ji bo bozicek to domov prinesel - morava se pismo mu napisat. Pa mp3/cd player imava v mislih,da lahko v svoji sobi poslusa/ta pesmice, pravljice.. Za dito pa itak nimam idej, ker imamo za od brine prevec.. No, ena je in to so soncna ocala - tud za obe. Dita je cist nora na brinina julbo, ki pa imajo sipce cist fuc, tko da itak rabimo nova.

Drugace pa se cajtamo doma :) pecemo piskote, delamo snezake, gldamo,ce prileti kak pticek v naso pticjo hisico..

Erna, kako je v plesni soli? Brina je zaljubljena v svojega ucitelja telovadbe .. a to se tok zgodaj zacne??? user posted image

In ostale?? Kje ste, javite se ....


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
8.12.2010 10:51:30   
Pikca
Ojla, spet mal cajta, ker sem na bolniški (prehlad).

Dobri možje; Jernej si je zaželel transformerja in ga tudi dobil zdej za Miklavža (sva se oba z mojim matrala, da sva ga sestavila, pa je pisal, da je za 5 letuser posted image ), no, zdej sva se že naučila. Za dedka Mraza pa hoče Street beansuser posted image -iz reklame, samo ne vem, kaj bo s tem počel.

Ta najmlajša pa bo očitno morala imet 2 imeni, ker Jernej vztraja pri imenu Eva, Živa pa hoče, da bo Zala. Sam, da bo mir pri hiši...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
8.12.2010 11:44:43   
draja
Pikca čestitke za zdravo pupiko user posted image  Naj pridno raste še naprej!

Toliko zaenkrat iz naših logov user posted image  Energija na nuli, s časom pa sem v minusu...user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.12.2010 15:04:54   
dskubin

IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

Ojla, spet mal cajta, ker sem na bolniški (prehlad).

Dobri možje; Jernej si je zaželel transformerja in ga tudi dobil zdej za Miklavža (sva se oba z mojim matrala, da sva ga sestavila, pa je pisal, da je za 5 letuser posted image ), no, zdej sva se že naučila. Za dedka Mraza pa hoče Street beansuser posted image -iz reklame, samo ne vem, kaj bo s tem počel.

Ta najmlajša pa bo očitno morala imet 2 imeni, ker Jernej vztraja pri imenu Eva, Živa pa hoče, da bo Zala. Sam, da bo mir pri hiši...

Ampak to sta pa hitro sestavla, če pa je pisal, da je za 5 let user posted image

Eno lepo lepo nosečnost, za ime se boste pa tudi že dogovorili ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.12.2010 16:26:03   
Pikca
Hvala za lepe želje vsemuser posted image

Dskubin, kako ste pa kaj vi? Ste še v Angliji?

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.12.2010 20:08:06   
A-N-J-A
Hojli babike !
Najprej čestitke Pikci za malo piko user posted image user posted image user posted image .I ja bi tko po nesreč user posted image .
Pri nas je miklavž prinesel sanke , sladkarije(itak), kitaro(Bor), Guess who(Ela). DM bo pa sintesajzer(bor),pa uno progo z avtočki k jih istreliš, Ela pa Hello Kitty blazino za plesat , pa tigrčka pliškota.Za to vem kaj bo pa drugje prinesel pa še nismo določiluser posted image .
Borko je fasal angino, ma še jutri AB. Drugače je pravi nagajivko, pa tak cartek. Zadnjič smo kupili dve zlati ribici za probo, ker imamo namen narediti lukno med kuhno in dnevno in not vgradit akvarijuser posted image . Za božič pa prihaja k nam novi član mali labradorček Marsuser posted image .
Zdaj finiširamo kopalnico, komaj čakam.No ploščic še nisva izbrala ampak ne bom obupala.A ima kdo kakšen predlog.Iščeve pa take velike ploščice imitacija marmorja, ali marmor beli . Dobr da imamo dve kopalnici in se nam ne mudiuser posted image .

< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 9.12.2010 20:09:16 >

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.12.2010 20:27:18   
Pikca
Hvala Anjauser posted image
Iiii labradorček, moja najljubša pasma! Mladički so pa sploh cukri. Sem ti mal foušuser posted image

Ploščice sva mi2 bolj na hitro izbrala, nabavila pa vse v Vistri. Ampak ravno kopalnične so zamujale, tako, da zdaj spet majstra čakamo, da pride še te položit. Take velke nobl (in drage) ploščice pa sva videla v salonu Crisma.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
9.12.2010 20:54:32   
A-N-J-A
Ja saj v Krismi mava tud midva ogledane, sam barve ne morva določit, se moj skoz zmišljuje user posted image .

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.12.2010 9:12:28   
tinaaja
oooooooooommmmmmmmmmmmmggggggggggggg celo nekaj napisanega...
anja, mi2 sva dala pol salonov s ploscicami cez in bila bolj in bolj zmedena.. pol so naju eni nategnili in sva pristali pri cist odbiti varianti in sicer sva vzela v Disker v crnucah. teh imitacij je noro veliko, sam je pol ornk tud cena varirala.. predvsem,ce si hotu ta vecje ploscice. probajta se v obnovi.. mah malo morje salonov je.. se lahko slismo.
pa good luck s kuzkom - pri ans je bilo huje kot z dojenckom.. in priznam,da sicer pogresam naso kuzo, ampak mi ful sede, da ni vec obveznosti sprehodov,... nekega dne bomo spet imeli enga, ampak mislim,da cez par let ali se vec..

pikca, a ze vzhajas?





_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.12.2010 10:07:33   
Pikca
Že že, mam že člansko klartico v La Vie (ta stare nosečniške obleke smo nekam zapakirali ali pa sem jih komu dalauser posted image , v glavnem jih ne najdem).

Živa je kakšen teden nazaj ful težila, da jo moram jaz prit iskat v šolo, pa mi ni blo jasno zakaj, no zdej vem; je hotla, da vsi vidijo trebuščekuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
10.12.2010 10:12:21   
Pikca
... glede kužija in skrbi zanj se strinjam, mi smo ga mislili drugo leto imet, pa se zdaj ne upava. Da vidimo najprej, kako se bomo zorganizirali s 3 tamalimi...

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
11.12.2010 10:53:08   
sezam
še malo glasu od nas user posted image

Pikca - user posted image user posted image  za zdravo pupiko in želim ti lep preostanek nosečnosti

dobri možje - pri nas sta dobila legice, knjigice, nekaj za obleči in malo sladkarij .... v nedeljo gremo na dedka mraza (služnebenega) ... božiček bo pa bolj skromen user posted image

Drugače pa nam čas beži 300 na uro (sploh ne dohajam več). Žiga je TRMA  (res z velikimi user posted image ). Hoče na vsak način doseči, kar si zamisli. Drugače pa nič novega.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
14.12.2010 15:35:50   
dskubin

IZVIRNO SPOROČILO: Pikca
Dskubin, kako ste pa kaj vi? Ste še v Angliji?

O še, še. Pa še kr neki časa bomo user posted image Sej hudega nam ni, razen tega, da ni "midva" časa. Ampak se bo moglo tud tle nekaj naredit user posted image

Trenutno mi je največja okupacija in izziv kako motivirati glihkar 5-letnika za "učenje", tako, da se ne zaveda, da dela nalogo. So namreč že vse črke vzeli in zdej lepo berejo knjigice. Še dobro, da od vedno rad bere, to mi je v veliko pomoč. No, sej ga morem pohvalit, mu kar gre, glede na to, kako težko smo začeli. Pa številke do 20. Kar nekam hitro mi gre vse skupaj, glede na to, da so nekateri njegovi sošolci komaj zakorakali v 4. leto. On bi šel namreč nazaj v vrtec, k se samo igrajo user posted image , Diti pa je motivirana kot 100user posted image , rada bi šla v šolo in stalno vleče na ušesa in ponavlja in ji nekatere stvari grejo celo bolje, kot bratu. Nimam pojma, kaj bo delala drugo leto v šoli, še manj pa mi je jasno, kaj bo pol delala naslednji 2 leti v naši OŠ, ko (če) se vrnemo. Čeprav je pri jeziku kar velika razlika med njima, tu je on veliiiko močnejši, se vidi, da njej pri 3 še ni popolnoma jasno, da se tu slovensko ne moremo sporazumevati. No, če smo prav pošteni, mi se ne moremo, ona se očitno lahko, zato pa tudi še meša oba jezika user posted image

Drgač zdej 1 mesec malo stiskamo zobe, k smo narazen, 2 člana že doma, 3 še tule čakamo začetek počitnic. Ampak žal ne gre drugače, je pač treba malo potpet, da bo pol vsem lepše. Še malce, pa letimo tudi mi.

Tko da kaj mislite, so kake šanse, da se kaj srečamo, al so naši že predivji za tak podvig?




< Sporočilo je popravil dskubin -- 14.12.2010 15:37:19 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
15.12.2010 18:48:07   
A-N-J-A
Jaz bi bila zelo vesela, če bi se dobili, ampak ponavadi je samo govorenje pol ni pa nobena za stvar.Če pa bo kje zbor , pa mi zihr pridemo :)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.12.2010 7:49:35   
Pikca
Pri nas pauser posted image ... naša mala pikica, naša Eva Zala se je poslovila v 17. tednuuser posted image ... Jernejček sprašuje, kdaj bo prišla nazaj, bi rad mel sestricouser posted image ... Živa pa bi rada imela moč kot winxice, da bi jo lahko oživila... manjkala nam bouser posted image .

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.12.2010 8:21:13   
tinaaja
OMG Pikca, tako mi je zal :( Me ponese 4,5 let nazaj, ko sem sla sama cez to kalvarijo in vem, kako se pocutis. Vse kar ti lahko recem je,da ce kaj rabis, se javi.. Cas bo naredil svoje, to ti obljubim, trenutno pa najbolj pomagajo solze, veliko pogovora in podpore bliznjih. Pa zal odgovora na "zakaj" ni... Le to,da se vse zgodi z razlogom ... tudi tako hude preizkusnje.. ahh tako mi je zal :( jokam s teboj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.12.2010 15:36:03   
A-N-J-A
Pikca nimam besed...ne morem verjet kako je življenje krutouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.12.2010 16:56:46   
sezam
Pikca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - ojoj. Kaj naj rečem .... kot je že tinajaa napisala - vse je z razlogom, mora že tako biti .... Meni so najbolj pomagale besede user posted image  ko je rekel "Bolje tako, kot da bi moral biti kak revček ali potem ful trpeti" Boš videla, čas celi rane. Drži se user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - III.del
16.12.2010 16:58:27   
draja
Pikca tako zelo, zelo, zelo hudo mi je zate in za vse tvojeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Vsi smo se tako zelo veselili vaše deklice Eve Zale.

Zdaj imata Živa in Jernej čisto posebnega angelčka tam nekje, ki bo vedno pazil nanju.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?